Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FABIAN Marcel | 3130 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:06 | ||
2 | SERAFIŃSKI Maciej | 3120 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:19 | ||
3 | KRAWIECKI Mateusz | 3122 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:34 | ||
4 | ZIOBER Zbigniew | 3043 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:49 | ||
5 | CHMIELORZ Józef | 3016 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
6 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3174 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:02 | ||
7 | JACIÓW Paweł | 3161 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:15 | ||
8 | STOKOWSKI Dariusz | 3125 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:20 | ||
9 | RYNKIEWICZ Mateusz | 3124 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:21 | ||
10 | FILIP Bartosz | 3131 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:28 | ||
11 | PISKAŁA Daniel | 3111 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:47 | ||
12 | KVEDARAVIČUS Ričards | 3188 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
13 | BĄK Daniel | 3009 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:29 | ||
14 | LORENC Łukasz | 3168 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:02 | ||
15 | OLICHOWSKI Mateusz | 3170 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
16 | KURTA Rafał | 3178 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:49 | ||
17 | DZIÓBEK Lech | 3010 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:54 | ||
18 | WASIELEWSKI Michał | 3014 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:35 | ||
19 | CHOŁUJ Łukasz | 3118 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:50 | ||
20 | GAWLAK Damian | 3092 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
21 | PASTUSZKA Paweł | 3040 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:34 | ||
22 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 3167 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:42 | ||
23 | SAŁATA Marcin | 3238 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:44 | ||
24 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 3176 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:55 | ||
25 | PODGORSKI Marek | 3123 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:57 | ||
26 | LORYCH Krystian | 3012 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
27 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 3209 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:08 | |||
28 | MALEC Tomasz | 3154 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
29 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 3136 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:42 | ||
30 | CHŁĄD Aleksander | 3037 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:03:00 | ||
31 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3187 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:01 | |||
32 | TOMAKA Tomasz | 3121 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:12 | ||
33 | KUBIESA Jakub | 3023 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:17 | ||
34 | BURBUL Przemysław | 3112 | PRZEMO_FIZJOCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:22 | ||
35 | DUDA Grzegorz | 3003 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
36 | MATUSIK Adam | 3047 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:41 | ||
37 | KARCZEWSKI Piotr | 3005 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:49 | ||
38 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 3045 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:01 | ||
39 | BURAS Radoslaw | 3061 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:08 | ||
40 | KORULCZYK Marcin | 3211 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:15 | ||
41 | CZAPRAN Marek | 3175 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:05:49 | ||
42 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 3078 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:58 | ||
43 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 3142 | TRZCIANKA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:59 | ||
44 | KALININ Jarosław | 3177 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:06:10 | ||
45 | WÓJCIK Adam | 3042 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:06:11 | ||
46 | ZALEJASZ Sylwester | 3179 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
47 | DRZEWIECKI Marcin | 3082 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:51 | ||
48 | WAŁCERZ Łukasz | 3205 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:08 | |||
49 | KOMARNICKI Tomasz | 3044 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:07:26 | ||
50 | KĘDZIORA Bogumił | 3071 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
51 | WIŚNIEWSKI Michał | 3007 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:07:40 | ||
52 | PASON Tomasz | 3039 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:07:43 | ||
53 | BUGAJ Mariusz | 3058 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:07:45 | ||
54 | MACHTYL Zygmunt | 3006 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:08:27 | ||
55 | MIŁOŚ Tomasz | 3013 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:08:48 | ||
56 | NOWICKI Marcin | 3169 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:24 | ||
57 | JANUSZEWSKI Andrzej | 3094 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:32 | ||
58 | GĄSIOROWSKI Karol | 3143 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:36 | ||
59 | LEPIARZ Michał | 3075 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:40 | ||
60 | MIZGALSKI Jacek | 3032 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:41 | ||
61 | DUKIEWICZ Dariusz | 3164 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
62 | GIZAK Michał | 3152 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
63 | TOMSKI Marcin | 3155 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
64 | TKACZYK Michał | 3097 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:11 | ||
65 | PIWNIK Bartosz | 3077 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
66 | GRABARCZYK Wojciech | 3004 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
67 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3135 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:22 | ||
68 | KOZIOŁ Kamil | 3022 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:11:54 | ||
69 | WRÓBLEWSKI Michał | 3079 | Life4Fit | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:12 | ||
70 | TALAREK Patryk | 3771 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:32 | ||
71 | KRAJNIAK Jarosław | 3166 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:38 | ||
72 | WERYK Mateusz | 3015 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:42 | ||
73 | SŁADEK Patryk | 3041 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:13:32 | ||
74 | JANUS Leszek | 3138 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:06 | ||
75 | ŚLIZ Arkadiusz | 3172 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:14 | ||
76 | NIŹNIK Borys | 3072 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:18 | ||
77 | WOLNY Krzysztof | 3050 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:24 | ||
78 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3008 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
79 | KANIECKI Paweł | 3085 | MIEJSCE Blok B | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
80 | MISSALA Michał | 3110 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:45 | ||
81 | PASTUSZKA Michał | 3191 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:51 | |||
82 | MISSALA Mateusz | 3109 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:52 | ||
83 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3207 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:58 | |||
84 | KŁOS Cezary | 3029 | Drużyna Kitusia Bajglusia | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:02 | ||
85 | BRUSIŁO Bartosz | 3149 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:39 | ||
86 | NALEPKA Piotr | 3147 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:15:48 | ||
87 | HANUSIAK Leszek | 3070 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:02 | ||
88 | DĄBROWSKI Krzysztof | 3129 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:04 | ||
89 | MACHURA Marcin | 3137 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | ||
90 | JEZIORSKI Paweł | 3054 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:29 | ||
91 | GRZEGORZYCA Damian | 3134 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:57 | ||
92 | SPRUTTA Mateusz | 3025 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:21 | ||
93 | MACHNIO Bartosz Jan | 3033 | DZIKIsquad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | ||
94 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3200 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:10 | |||
95 | KURACH Stanisław | 3031 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:18:12 | ||
96 | KARBOWSKI Sławomir | 3086 | Nextreme Vikings Run | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:24 | ||
97 | KOCZOROWSKI Paweł | 3002 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:18:27 | ||
98 | KURTYKA Przemysław | 3046 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:12 | ||
99 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3180 | Zalatani Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:19:33 | ||
100 | KLANOWSKI Marcin | 3021 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:46 | ||
101 | GÓRNIAK Robert | 3038 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:04 | ||
102 | TROSHKIN Sergei | 3001 | 39RUS | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:17 | ||
103 | WOJAS Michał | 3208 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:37 | |||
104 | ZIARKOWSKI Mirosław | 3048 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:09 | ||
105 | MICHALSKI Dawid | 3066 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:25 | ||
106 | ZIMIŃSKI Paweł | 3057 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:28 | ||
107 | ZIEMNICKI Tomasz | 3049 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:51 | ||
108 | DANILUK Grzegorz | 3237 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:41 | ||
109 | HADRIAN Szymon | 3017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
110 | GONSIOR Krzysztof | 3132 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:08 | ||
111 | BIELICKI Wojciech | 3073 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:16 | ||
112 | SLIWA Krzysztof | 3074 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:25 | ||
113 | POŁEĆ Leszek | 3162 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:39 | ||
114 | GOŁASZEWSKI Jacek | 3185 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:44 | |||
115 | FORNALSKI Irek | 3090 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:11 | ||
116 | MAJOWSKI Michał | 3024 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:42 | ||
117 | KALNIUK Paweł | 3165 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:46 | ||
118 | GRZEBUŁA Łukasz | 3106 | OSPRO Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:45 | ||
119 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3182 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:20 | |||
120 | BORKOWSKI Bartłomiej | 3181 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:34 | |||
121 | DYKIER Krzysztof | 3027 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:30:45 | ||
122 | BARAŃSKI Maciek | 3126 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:57 | ||
123 | WEIS Michał | 3098 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:25 | ||
124 | GRYŻEWSKI Karol | 3093 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:27 | ||
125 | TOMSIA Wojciech | 3204 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:29 | |||
126 | SADOWSKI Tomasz | 3087 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:33:00 | ||
127 | SEWERYNOWICZ Michał | 3059 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:33:46 | ||
128 | RESPONDEK Leszek | 3067 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:35:23 | ||
129 | CZUBASZEWSKI Kamil | 3119 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:38:34 | ||
130 | JULIKOWSKI Karol | 3107 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:39:46 | ||
131 | SUCHY Tomasz | 3201 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:48:10 | |||
132 | MROCZKA Maciej | 3190 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:09 | |||
133 | TUTAJ Jakub | 3148 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:56:02 | ||
134 | ŁĘPICKI Mateusz | 3076 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:02:03 | ||
135 | GARBACZ Damian | 3036 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:03:46 | ||
136 | ŁĄTKA Robert | 3145 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:12:36 | ||
137 | GAŃKO Mateusz | 3091 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:27:00 | ||
138 | SZAFRAN Jakub | 3117 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:30:42 | ||
139 | JÓŹWICKI Karol | 3099 | OCR PARK CHRABOŁY | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
140 | RAVIZZA Marco | 3141 | Team WRI | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 140 wynik(ów)