Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SŁADEK Patryk | 3041 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:13:32 | ||
2 | GAWLAK Damian | 3092 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
3 | GRZEBUŁA Łukasz | 3106 | OSPRO Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:27:45 | ||
4 | TKACZYK Michał | 3097 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:10:11 | ||
5 | SERAFIŃSKI Maciej | 3120 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:51:19 | ||
6 | TOMAKA Tomasz | 3121 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:12 | ||
7 | KALNIUK Paweł | 3165 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:46 | ||
8 | KRAJNIAK Jarosław | 3166 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:38 | ||
9 | DUKIEWICZ Dariusz | 3164 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
10 | TALAREK Patryk | 3771 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:32 | ||
11 | SPRUTTA Mateusz | 3025 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:21 | ||
12 | ZIOBER Zbigniew | 3043 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:49 | ||
13 | FILIP Bartosz | 3131 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:28 | ||
14 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3174 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:54:02 | ||
15 | KALININ Jarosław | 3177 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:06:10 | ||
16 | BĄK Daniel | 3009 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:29 | ||
17 | HADRIAN Szymon | 3017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
18 | KURTYKA Przemysław | 3046 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:12 | ||
19 | PIWNIK Bartosz | 3077 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
20 | NOWICKI Marcin | 3169 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:24 | ||
21 | PASTUSZKA Michał | 3191 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:51 | |||
22 | SADOWSKI Tomasz | 3087 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:33:00 | ||
23 | GRYŻEWSKI Karol | 3093 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:32:27 | ||
24 | CZUBASZEWSKI Kamil | 3119 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:38:34 | ||
25 | SZAFRAN Jakub | 3117 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:30:42 |
Znaleziono 25 wynik(ów)