RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHMIELORZ Józef 3016Carbon Silesia SportElite Mężczyzn5M 507:4000:00:0000:53:3102:11:42.3502:11:42.35 6:169,6
2RYNKIEWICZ Mateusz 3124RUNMAGEDDONElite Mężczyzn8M 807:4000:00:0000:56:2102:14:47.0002:14:47.00+00:03:046:259,3
3DZIÓBEK Lech 3010Biegun OCR TeamElite Mężczyzn11M 1107:5000:00:0000:58:5402:19:07.0002:19:07.00+00:07:246:379,1
4CHŁĄD Aleksander 3037Ex TeamElite Mężczyzn25M 3307:4000:00:0001:03:0002:34:45.0502:34:45.05+00:23:027:228,1
5MATUSIK Adam 3047Fit & More RybnikElite Mężczyzn27M 3607:5000:00:0001:04:4102:35:53.1002:35:53.10+00:24:107:258,1
6KRZYŻOWSKI Grzegorz 3045Fit & More RybnikElite Mężczyzn28M 3707:5000:00:0001:05:0102:36:02.3502:36:02.35+00:24:207:258,1
7KROPIDŁOWSKI Grzegorz 3167WOLF TEAMElite Mężczyzn29M 3807:4000:00:0001:01:4202:37:06.7002:37:06.70+00:25:247:288,0
8WIŚNIEWSKI Michał 3007Best BeastsElite Mężczyzn30M 3907:5000:00:0001:07:4002:37:29.8502:37:29.85+00:25:477:298,0
9KARCZEWSKI Piotr 3005Best BeastsElite Mężczyzn32M 4107:5000:00:0001:04:4902:38:17.7502:38:17.75+00:26:357:328,0
10JÓŹWICKI Karol 3099OCR PARK CHRABOŁYElite Mężczyzn33M 4308:0000:00:0002:38:44.0002:38:44.00+00:27:017:337,9
11ZALEJASZ Sylwester 3179xRunnersElite Mężczyzn34M 4407:5000:00:0001:06:3502:40:08.5002:40:08.50+00:28:267:377,9
12BUGAJ Mariusz 3058Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn35M 4507:4000:00:0001:07:4502:41:51.8002:41:51.80+00:30:097:427,8
13KĘDZIORA Bogumił 3071Koniu SquadElite Mężczyzn36M 4607:5000:00:0001:07:3202:41:54.4002:41:54.40+00:30:127:427,8
14JANUSZEWSKI Andrzej 3094Obstacle Center TeamElite Mężczyzn37M 4807:4000:00:0001:09:3202:42:16.2502:42:16.25+00:30:337:437,8
15KORULCZYK Marcin 3211United RunnersElite Mężczyzn38M 5008:0000:00:0001:05:1502:43:12.8002:43:12.80+00:31:307:467,7
16KOMARNICKI Tomasz 3044Fit & More RybnikElite Mężczyzn40M 5407:4000:00:0001:07:2602:44:44.8502:44:44.85+00:33:027:507,6
17CZAPRAN Marek 3175xRunnersElite Mężczyzn42M 5807:4000:00:0001:05:4902:45:48.1002:45:48.10+00:34:057:537,6
18WAŁCERZ Łukasz 3205Elite Mężczyzn43M 5908:0000:00:0001:07:0802:46:04.0002:46:04.00+00:34:217:547,6
19PASON Tomasz 3039Ex TeamElite Mężczyzn44M 6007:4000:00:0001:07:4302:46:04.3002:46:04.30+00:34:217:547,6
20DRZEWIECKI Marcin 3082Mad RunnersElite Mężczyzn46M 6408:0000:00:0001:06:5102:49:45.7502:49:45.75+00:38:038:057,4
21TOMSKI Marcin 3155Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn47M 6708:0000:00:0001:10:0602:52:20.8502:52:20.85+00:40:388:127,3
22MIŁOŚ Tomasz 3013Biegun OCR TeamElite Mężczyzn48M 6807:5000:00:0001:08:4802:52:32.1002:52:32.10+00:40:498:127,3
23GIZAK Michał 3152Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn51M 7108:0000:00:0001:09:5602:52:36.3502:52:36.35+00:40:548:137,3
24MACIEJEWSKI Łukasz 3135SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn54M 7807:4000:00:0001:11:2202:57:29.8002:57:29.80+00:45:478:277,1
25ŚLIZ Arkadiusz 3172WOLF TEAMElite Mężczyzn56M 8007:5000:00:0001:14:1402:59:44.7502:59:44.75+00:48:028:337,0
26JANUS Leszek 3138SpeedstersElite Mężczyzn60M 9408:0000:00:0001:14:0603:03:41.5503:03:41.55+00:51:598:446,9
27MACHURA Marcin 3137SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn61M 9708:0000:00:0001:16:0803:04:00.8003:04:00.80+00:52:188:456,8
28BRUSIŁO Bartosz 3149United RunnersElite Mężczyzn64M 10407:4000:00:0001:15:3903:09:01.7503:09:01.75+00:57:199:006,7
29LEPIARZ Michał 3075Lemon TeamElite Mężczyzn65M 10607:5000:00:0001:09:4003:09:27.0503:09:27.05+00:57:449:016,7
30KLANOWSKI Marcin 3021Carbon Silesia SportElite Mężczyzn66M 10907:5000:00:0001:19:4603:10:14.6003:10:14.60+00:58:329:036,6
31NALEPKA Piotr 3147UNIT37Elite Mężczyzn69M 11607:4000:00:0001:15:4803:12:02.2503:12:02.25+01:00:199:086,6
32POŁEĆ Leszek 3162WATAHAElite Mężczyzn79M 17407:4000:00:0001:25:3903:30:01.3003:30:01.30+01:18:1810:006,0
33BORKOWSKI Bartłomiej 3181Elite Mężczyzn81M 18008:0000:00:0001:30:3403:32:45.1003:32:45.10+01:21:0210:075,9
34SLIWA Krzysztof 3074Lacroix TeamElite Mężczyzn84M 18308:0000:00:0001:25:2503:33:44.7003:33:44.70+01:22:0210:105,9
35ZIMIŃSKI Paweł 3057Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn87M 18707:5000:00:0001:21:2803:34:38.5003:34:38.50+01:22:5610:135,9
36MAJOWSKI Michał 3024Carbon Silesia SportElite Mężczyzn89M 21207:4000:00:0001:26:4203:39:22.6503:39:22.65+01:27:4010:265,7
37FORNALSKI Irek 3090Obstacle Center TeamElite Mężczyzn90M 22607:4000:00:0001:26:1103:43:46.8503:43:46.85+01:32:0410:395,6
38WEIS Michał 3098Obstacle Center TeamElite Mężczyzn95M 28307:4000:00:0001:32:2503:55:13.2503:55:13.25+01:43:3011:125,4
39TOMSIA Wojciech 3204Elite Mężczyzn97M 29608:0000:00:0001:32:2903:57:01.1503:57:01.15+01:45:1811:175,3
40SEWERYNOWICZ Michał 3059Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn98M 33307:4000:00:0001:33:4604:08:29.2004:08:29.20+01:56:4611:495,1
41JULIKOWSKI Karol 3107POWER TRAININGElite Mężczyzn100M 38407:5000:00:0001:39:4604:20:23.8504:20:23.85+02:08:4112:234,8
42GARBACZ Damian 3036Etrans TeamElite Mężczyzn103M 50707:5000:00:0002:03:4604:50:48.5004:50:48.50+02:39:0613:504,3
Znaleziono 42 wynik(ów)