Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LORYCH Krystian | 3012 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
2 | KUBIESA Jakub | 3023 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:04:17 | ||
3 | WASIELEWSKI Michał | 3014 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:59:35 | ||
4 | GÓRNIAK Robert | 3038 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:20:04 | ||
5 | MISSALA Mateusz | 3109 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:14:52 | ||
6 | PISKAŁA Daniel | 3111 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:56:47 | ||
7 | PODGORSKI Marek | 3123 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:57 | ||
8 | DANILUK Grzegorz | 3237 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:22:41 | ||
9 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3207 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:58 | |||
10 | LORENC Łukasz | 3168 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:58:02 | ||
11 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 3176 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:01:55 | ||
12 | DUDA Grzegorz | 3003 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
13 | GRABARCZYK Wojciech | 3004 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
14 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3008 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
15 | WERYK Mateusz | 3015 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:42 | ||
16 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 3142 | TRZCIANKA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:59 | ||
17 | WRÓBLEWSKI Michał | 3079 | Life4Fit | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:12 | ||
18 | KVEDARAVIČUS Ričards | 3188 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
19 | KARBOWSKI Sławomir | 3086 | Nextreme Vikings Run | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:24 | ||
20 | KOCZOROWSKI Paweł | 3002 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:18:27 | ||
21 | KANIECKI Paweł | 3085 | MIEJSCE Blok B | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
22 | ZIEMNICKI Tomasz | 3049 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:51 | ||
23 | RESPONDEK Leszek | 3067 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:35:23 | ||
24 | TUTAJ Jakub | 3148 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:56:02 | ||
25 | ŁĄTKA Robert | 3145 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:12:36 |
Znaleziono 25 wynik(ów)