RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-02-28
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
775
Wystartowało:
736
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
729
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPORĘCZE SZEROKIE
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PISKAŁA Daniel 3111POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn1M 1507:4000:00:0000:56:4702:21:57.9002:21:57.90 6:458,9
2KVEDARAVIČUS Ričards 3188Elite Masters Mężczyzn2M 1708:0000:00:0000:56:5602:22:28.0502:22:28.05+00:00:306:478,8
3LORENC Łukasz 3168WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn3M 1807:4000:00:0000:58:0202:24:16.0002:24:16.00+00:02:186:528,7
4LORYCH Krystian 3012Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn4M 2507:4000:00:0001:02:0302:31:51.7502:31:51.75+00:09:537:138,3
5WASIELEWSKI Michał 3014Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn5M 2807:4000:00:0000:59:3502:32:53.3002:32:53.30+00:10:557:168,2
6PODGORSKI Marek 3123RUNMAGEDDONElite Mężczyzn21M 2907:4000:00:0001:01:5702:33:22.8502:33:22.85+00:11:247:188,2
7KUBIESA Jakub 3023Carbon Silesia SportElite Mężczyzn23M 3107:4000:00:0001:04:1702:34:05.2502:34:05.25+00:12:077:208,2
8DOBRZYŃSKI Tomasz 3176xRunnersElite Masters Mężczyzn6M 3407:4000:00:0001:01:5502:35:05.0002:35:05.00+00:13:077:238,1
9ŁOTOCKI Rafał Jerzy 3142TRZCIANKAElite Masters Mężczyzn9M 5307:5000:00:0001:05:5902:43:49.9502:43:49.95+00:21:527:487,7
10JASTRZĘBSKI Sławomir 3008Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn10M 6607:5000:00:0001:14:3602:50:23.0002:50:23.00+00:28:258:067,4
11GRABARCZYK Wojciech 3004Best BeastsElite Masters Mężczyzn11M 7407:5000:00:0001:11:2002:53:51.3002:53:51.30+00:31:538:167,2
12WERYK Mateusz 3015Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn13M 8807:5000:00:0001:12:4203:01:43.1503:01:43.15+00:39:458:396,9
13WIŚNIEWSKI Norbert 3207Elite Masters Mężczyzn14M 8908:0000:00:0001:14:5803:02:08.8003:02:08.80+00:40:108:406,9
14GÓRNIAK Robert 3038Ex TeamElite Masters Mężczyzn17M 10207:4000:00:0001:20:0403:08:25.8503:08:25.85+00:46:278:586,7
15MISSALA Mateusz 3109POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn19M 10707:4000:00:0001:14:5203:09:29.3503:09:29.35+00:47:319:016,6
16WRÓBLEWSKI Michał 3079Life4FitElite Masters Mężczyzn21M 12208:0000:00:0001:12:1203:14:53.9503:14:53.95+00:52:569:166,5
17DUDA Grzegorz 3003Best BeastsElite Masters Mężczyzn22M 12907:5000:00:0001:04:3303:16:48.9003:16:48.90+00:54:519:226,4
18DANILUK Grzegorz 3237Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn25M 13607:4000:00:0001:22:4103:19:51.5003:19:51.50+00:57:539:316,3
19KARBOWSKI Sławomir 3086Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn26M 15008:0000:00:0001:18:2403:24:47.1503:24:47.15+01:02:499:456,2
20KANIECKI Paweł 3085MIEJSCE Blok BElite Masters Mężczyzn28M 20008:0000:00:0001:14:4303:36:32.4503:36:32.45+01:14:3410:185,8
21KOCZOROWSKI Paweł 3002Baltic SealsElite Masters Mężczyzn29M 20307:5000:00:0001:18:2703:37:21.1503:37:21.15+01:15:2310:215,8
22RESPONDEK Leszek 3067Klono TeamElite Masters Mężczyzn32M 27208:0000:00:0001:35:2303:52:41.7503:52:41.75+01:30:4311:045,4
23ZIEMNICKI Tomasz 3049Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn33M 30007:5000:00:0001:21:5103:58:13.3003:58:13.30+01:36:1511:205,3
24TUTAJ Jakub 3148UNIT37Elite Masters Mężczyzn34M 36707:4000:00:0001:56:0204:17:00.4504:17:00.45+01:55:0212:144,9
25ŁĄTKA Robert 3145UNIT37Elite Masters Mężczyzn35M 58007:4000:00:0002:12:3605:21:59.4005:21:59.40+03:00:0115:193,9
Znaleziono 25 wynik(ów)