Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 3457 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:32:01 | ||
2 | MORELOWSKA Maria | 3778 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:13 | ||
3 | DUERSCHLAG Iwona | 3661 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:44:24 | ||
4 | RUSZEWSKA Anna | 3609 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:59 | ||
5 | RZONSIK Katarzyna | 3674 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:17 | ||
6 | WIŚNIEWSKA Arleta | 3676 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:18 | ||
7 | KORNACKA Agnieszka | 3562 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:49:58 | |||
8 | KOZDÓJ Ewa | 3428 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:50 | |||
9 | PIŁAT Renata | 3404 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:02:38 | ||
10 | DENDRA Beata | 3244 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:25 | ||
11 | KĄDZIELSKA Magdalena | 3323 | INS | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:03:57 | ||
12 | WILCZYŃSKA Dorota | 3525 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:08:56 | ||
13 | DUŹNIAK Urszula | 3213 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 02:09:30 | ||
14 | HANDZLIK Barbara | 3246 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:09:41 | ||
15 | JANISZEWSKA Katarzyna | 3348 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:11:58 | |||
16 | KRUGLAK Anna | 3320 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:13:44 | ||
17 | WNOROWSKA Magdalena | 3236 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 02:15:06 | ||
18 | CIERNIAK Agata | 3273 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:19:28 | |||
19 | KOZUBEK Katarzyna | 3719 | Szturm | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:23:09 | ||
20 | WŁOCZEWSKA Joanna | 3760 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:31:39 | |||
21 | DĄDELEWSKA Joanna | 3224 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 04:12:01 |
Znaleziono 21 wynik(ów)