Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 54 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | ELITE 6-8 lat dziewczynki | ELITE 9-11 lat dziewczynki | ELITE 6-8 lat chłopcy | ELITE 9-11 lat chłopcy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Moment startu | Czas netto 1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PODBIELSKI Maksymilian | 8033 | OSPRO NINJA ACADEMY | ELITE 6-8 lat chłopcy | 1 | M 4 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:47 | 00:10:12.45 | 10:12 | 5.9 (100%) | |||
2 | KALINOWSKI Wiktor | 8010 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2 | M 13 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:51 | 00:10:58.30 | +00:00:45 (7.0%) | 10:58 | 5.5 (93.2%) | |||
3 | OLBRYŚ Gustaw | 8042 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 3 | M 14 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:11 | 00:10:58.65 | +00:00:46 (7.0%) | 10:58 | 5.5 (93.2%) | |||
4 | ANTONIAK Wojciech | 8039 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 4 | M 15 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:28 | 00:11:06.50 | +00:00:54 (8.1%) | 11:06 | 5.4 (91.5%) | ||
5 | DZIURDA Kacper | 8045 | POWER TRAINING | ELITE 6-8 lat chłopcy | 5 | M 18 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:29 | 00:11:55.30 | +00:01:42 (14.4%) | 11:55 | 5 (84.7%) | ||
6 | KRASZKIEWICZ Wojciech | 8002 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 6 | M 19 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:46 | 00:12:03.80 | +00:01:51 (15.4%) | 12:03 | 5 (84.7%) | |||
7 | BIALIC Mateusz | 8046 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 7 | M 21 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:27 | 00:12:20.80 | +00:02:08 (17.3%) | 12:20 | 4.9 (83.1%) | |||
8 | STEGIENKO Tomasz | 8018 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 8 | M 25 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:08 | 00:14:20.80 | +00:04:08 (28.9%) | 14:20 | 4.2 (71.2%) | |||
9 | STEFANIAK Bernard | 8005 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 9 | M 26 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:35 | 00:14:27.85 | +00:04:15 (29.4%) | 14:27 | 4.2 (71.2%) | |||
10 | KRASZKIEWICZ Tomasz | 8001 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 10 | M 27 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:09 | 00:15:00.00 | +00:04:47 (32.0%) | 15:00 | 4 (67.8%) | |||
11 | PERKOWSKI Olaf | 8029 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 11 | M 28 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:30 | 00:16:01.75 | +00:05:49 (36.3%) | 16:01 | 3.7 (62.7%) | ||
12 | KRAWIEC Oliwier | 8008 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 12 | M 33 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:45 | 00:22:12.70 | +00:12:00 (54.0%) | 22:12 | 2.7 (45.8%) | |||
13 | DĄBROWSKI Janek | 8054 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 13 | M 34 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:15:13 | 00:22:46.15 | +00:12:33 (55.2%) | 22:46 | 2.6 (44.1%) | |||
14 | WĄSOWSKI Oliwier | 8022 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 14 | M 35 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:08 | 00:22:46.45 | +00:12:34 (55.2%) | 22:46 | 2.6 (44.1%) | |||
15 | GŁÓWKA Karol | 8009 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 15 | M 36 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:09 | 00:24:24.00 | +00:14:11 (58.2%) | 24:24 | 2.5 (42.4%) | |||
16 | GWIAZDOWSKI Franciszek | 8003 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 16 | M 38 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:09:48 | 00:25:49.65 | +00:15:37 (60.5%) | 25:49 | 2.3 (39.0%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)