Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 54 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | ELITE 6-8 lat dziewczynki | ELITE 9-11 lat dziewczynki | ELITE 6-8 lat chłopcy | ELITE 9-11 lat chłopcy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Moment startu | Czas netto 1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MANIKOWSKA Kasia | 8031 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 1 | K 1 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:59 | 00:10:07.60 | 10:07 | 5.9 (100%) | ||||
2 | MUSZAŁ Maja | 8047 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 2 | K 2 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:21 | 00:10:17.90 | +00:00:10 (1.7%) | 10:17 | 5.8 (98.3%) | |||
3 | BURCZYŃSKA Lena | 8016 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 1 | K 3 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:51 | 00:10:46.90 | +00:00:39 (6.1%) | 10:46 | 5.6 (94.9%) | |||
4 | BAGDZIŃSKA Zuzanna | 8038 | MOVE. TEAM | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 3 | K 4 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:43 | 00:11:01.65 | +00:00:54 (8.2%) | 11:01 | 5.4 (91.5%) | ||
5 | JUSZKIEWICZ Hania | 8011 | SWG Gostyń, Młode orły | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 4 | K 5 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:05 | 00:11:14.80 | +00:01:07 (10.0%) | 11:14 | 5.3 (89.8%) | ||
6 | ADAMKIEWICZ Lena Alicja | 8017 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 5 | K 6 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:58:16 | 00:11:24.85 | +00:01:17 (11.3%) | 11:24 | 5.3 (89.8%) | |||
7 | MĘDELEWSKA Karolina | 8049 | Ninja Elements | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 6 | K 7 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:55:41 | 00:11:34.45 | +00:01:26 (12.5%) | 11:34 | 5.2 (88.1%) | ||
8 | MARKOWSKA Nadia | 8012 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 2 | K 8 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:27:09 | 00:11:36.05 | +00:01:28 (12.7%) | 11:36 | 5.2 (88.1%) | |||
9 | PERKOWSKA Nina | 8028 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 3 | K 9 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:27 | 00:11:38.05 | +00:01:30 (13.0%) | 11:38 | 5.2 (88.1%) | ||
10 | MONTVILAITĖ Luka | 8013 | OCR Baltic Warriors | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 4 | K 10 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:27:25 | 00:12:06.35 | +00:01:58 (16.3%) | 12:06 | 5 (84.7%) | ||
11 | MONTVILAITĖ Lėja | 8014 | OCR Baltic Warriors | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 7 | K 11 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:20 | 00:13:09.95 | +00:03:02 (23.1%) | 13:09 | 4.6 (78.0%) | ||
12 | RUSZKOWSKA Zuzanna | 8025 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 5 | K 12 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:26:47 | 00:13:40.55 | +00:03:32 (26.0%) | 13:40 | 4.4 (74.6%) | |||
13 | WŁASENKO Zuzia | 8024 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 6 | K 13 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:26:21 | 00:14:35.40 | +00:04:27 (30.6%) | 14:35 | 4.1 (69.5%) | |||
14 | BIALIC Julia | 8051 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | 7 | K 14 | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:03 | 00:22:19.80 | +00:12:12 (54.6%) | 22:19 | 2.7 (45.8%) | |||
15 | PÓŁTORAK Łucja | 8034 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | 8 | K 15 | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:05 | 00:25:26.25 | +00:15:18 (60.2%) | 25:26 | 2.4 (40.7%) |
Znaleziono 15 wynik(ów)