Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 54 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | ELITE 6-8 lat dziewczynki | ELITE 9-11 lat dziewczynki | ELITE 6-8 lat chłopcy | ELITE 9-11 lat chłopcy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Moment startu | Czas netto 1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTAS Kacper | 8004 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 1 | M 1 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:55 | 00:08:52.35 | 8:52 | 6.8 (100%) | ||||
2 | BERNAT Filip | 8032 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 2 | M 2 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:30 | 00:09:16.00 | +00:00:23 (4.3%) | 9:16 | 6.5 (95.6%) | |||
3 | GIEC Janek | 8026 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 3 | M 3 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:27 | 00:09:48.20 | +00:00:55 (9.5%) | 9:48 | 6.1 (89.7%) | |||
4 | PODBIELSKI Maksymilian | 8033 | OSPRO NINJA ACADEMY | ELITE 6-8 lat chłopcy | 1 | M 4 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:47 | 00:10:12.45 | +00:01:20 (13.1%) | 10:12 | 5.9 (86.8%) | ||
5 | JABŁOŃSKI Dominik | 8035 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 4 | M 5 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:48:16 | 00:10:25.55 | +00:01:33 (14.9%) | 10:25 | 5.8 (85.3%) | |||
6 | BACHURA Błażej | 8048 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 5 | M 6 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:49 | 00:10:32.80 | +00:01:40 (15.9%) | 10:32 | 5.7 (83.8%) | |||
7 | TOBOR Andrzej | 8040 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 6 | M 7 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:43:41 | 00:10:33.00 | +00:01:40 (15.9%) | 10:33 | 5.7 (83.8%) | |||
8 | TOBOR Ignacy | 8041 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 7 | M 8 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:33 | 00:10:37.05 | +00:01:44 (16.4%) | 10:37 | 5.7 (83.8%) | |||
9 | ROMANIUK Kacper | 8052 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 8 | M 9 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:04 | 00:10:38.70 | +00:01:46 (16.7%) | 10:38 | 5.6 (82.4%) | |||
10 | WIESZCZYCKI Filip | 8019 | OSPRO NINJA ACADEMY | ELITE 9-11 lat chłopcy | 9 | M 10 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:54 | 00:10:39.80 | +00:01:47 (16.8%) | 10:39 | 5.6 (82.4%) | ||
11 | KRAJEWSKI Antoni | 8030 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 10 | M 11 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:43:13 | 00:10:47.45 | +00:01:55 (17.8%) | 10:47 | 5.6 (82.4%) | |||
12 | LIUTKUS Eimantas | 8015 | OCR Baltic Warriors | ELITE 9-11 lat chłopcy | 11 | M 12 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:31 | 00:10:49.85 | +00:01:57 (18.1%) | 10:49 | 5.5 (80.9%) | ||
13 | KALINOWSKI Wiktor | 8010 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 2 | M 13 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:51 | 00:10:58.30 | +00:02:05 (19.1%) | 10:58 | 5.5 (80.9%) | |||
14 | OLBRYŚ Gustaw | 8042 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 3 | M 14 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:11 | 00:10:58.65 | +00:02:06 (19.2%) | 10:58 | 5.5 (80.9%) | |||
15 | ANTONIAK Wojciech | 8039 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 4 | M 15 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:28 | 00:11:06.50 | +00:02:14 (20.1%) | 11:06 | 5.4 (79.4%) | ||
16 | GADZIAŁA Mateusz | 8020 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 12 | M 16 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:07 | 00:11:12.65 | +00:02:20 (20.9%) | 11:12 | 5.4 (79.4%) | |||
17 | STEFANIAK Borys | 8006 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 13 | M 17 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:08 | 00:11:44.55 | +00:02:52 (24.4%) | 11:44 | 5.1 (75.0%) | |||
18 | DZIURDA Kacper | 8045 | POWER TRAINING | ELITE 6-8 lat chłopcy | 5 | M 18 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:29 | 00:11:55.30 | +00:03:02 (25.6%) | 11:55 | 5 (73.5%) | ||
19 | KRASZKIEWICZ Wojciech | 8002 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 6 | M 19 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:46 | 00:12:03.80 | +00:03:11 (26.5%) | 12:03 | 5 (73.5%) | |||
19 | JANUSZEWSKI Aleksander | 8023 | Obstacle Center Team | ELITE 9-11 lat chłopcy | 14 | M 19 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:41:44 | 00:12:03.80 | +00:03:11 (26.5%) | 12:03 | 5 (73.5%) | ||
21 | BIALIC Mateusz | 8046 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 7 | M 21 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:27 | 00:12:20.80 | +00:03:28 (28.1%) | 12:20 | 4.9 (72.1%) | |||
22 | KUREK Antoni | 8043 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 15 | M 22 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:00 | 00:13:04.45 | +00:04:12 (32.1%) | 13:04 | 4.6 (67.6%) | |||
23 | KUCHARSKI Jakub | 8021 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 16 | M 23 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:16 | 00:13:15.20 | +00:04:22 (33.1%) | 13:15 | 4.5 (66.2%) | |||
24 | CMIEL Antoni | 8075 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 17 | M 24 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:57:40 | 00:13:55.10 | +00:05:02 (36.3%) | 13:55 | 4.3 (63.2%) | |||
25 | STEGIENKO Tomasz | 8018 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 8 | M 25 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:08 | 00:14:20.80 | +00:05:28 (38.2%) | 14:20 | 4.2 (61.8%) | |||
26 | STEFANIAK Bernard | 8005 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 9 | M 26 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:35 | 00:14:27.85 | +00:05:35 (38.7%) | 14:27 | 4.2 (61.8%) | |||
27 | KRASZKIEWICZ Tomasz | 8001 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 10 | M 27 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:09 | 00:15:00.00 | +00:06:07 (40.9%) | 15:00 | 4 (58.8%) | |||
28 | PERKOWSKI Olaf | 8029 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | 11 | M 28 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:30 | 00:16:01.75 | +00:07:09 (44.6%) | 16:01 | 3.7 (54.4%) | ||
29 | RĄCZKA Kacper | 8053 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 18 | M 29 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:18 | 00:16:48.90 | +00:07:56 (47.2%) | 16:48 | 3.6 (52.9%) | |||
30 | KUŚNIERSKI Jakub | 8050 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 19 | M 30 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:50 | 00:17:27.25 | +00:08:34 (49.2%) | 17:27 | 3.4 (50.0%) | |||
31 | OŻGO Maksymilian | 8027 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 20 | M 31 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:39 | 00:17:43.85 | +00:08:51 (50.0%) | 17:43 | 3.4 (50.0%) | |||
32 | CMIEL Antoni | 8074 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 21 | M 32 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:31:15 | 00:21:35.30 | +00:12:42 (58.9%) | 21:35 | 2.8 (41.2%) | |||
33 | KRAWIEC Oliwier | 8008 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 12 | M 33 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:45 | 00:22:12.70 | +00:13:20 (60.1%) | 22:12 | 2.7 (39.7%) | |||
34 | DĄBROWSKI Janek | 8054 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 13 | M 34 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:15:13 | 00:22:46.15 | +00:13:53 (61.0%) | 22:46 | 2.6 (38.2%) | |||
35 | WĄSOWSKI Oliwier | 8022 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 14 | M 35 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:08 | 00:22:46.45 | +00:13:54 (61.0%) | 22:46 | 2.6 (38.2%) | |||
36 | GŁÓWKA Karol | 8009 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 15 | M 36 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:09 | 00:24:24.00 | +00:15:31 (63.6%) | 24:24 | 2.5 (36.8%) | |||
37 | CHOJECKI Sebastian | 8007 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 22 | M 37 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:13 | 00:25:18.65 | +00:16:26 (64.9%) | 25:18 | 2.4 (35.3%) | |||
38 | GWIAZDOWSKI Franciszek | 8003 | ELITE 6-8 lat chłopcy | 16 | M 38 | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:09:48 | 00:25:49.65 | +00:16:57 (65.6%) | 25:49 | 2.3 (33.8%) | |||
39 | KUREK Bartosz | 8044 | ELITE 9-11 lat chłopcy | 23 | M 39 | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:44 | 00:31:03.30 | +00:22:10 (71.4%) | 31:03 | 1.9 (27.9%) |
Znaleziono 39 wynik(ów)