Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-07-11 |
Miejsce : | Harrachov |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 255 |
Wystartowało : | 233 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 233 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | Junior Rocznik 2004-2005 - dziewczynki/girls | Junior Rocznik 2004-2005 - chłopcy/boys
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Moment startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOUČEK Ondřej | 4125 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:34:19 | |||
2 | NEBESKÝ Lukáš | 4247 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:34:30 | |||
3 | ČERNÝ Dominik | 4091 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:34:39 | |||
4 | SOUČEK Šimon | 4126 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:34:50 | |||
5 | PROCHÁZKA Jakub | 4107 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:34:59 | |||
6 | NEMČÍK Alex | 4136 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:35:08 | |||
7 | MASOPUST Jiří | 4241 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:35:18 | |||
8 | BABUŠKA Matěj | 4081 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:35:31 | |||
9 | HIERSCHOVÁ Natálie | 4201 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:35:42 | |||
10 | PLEVA Štěpán | 4216 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:35:53 | |||
11 | LÖFFELMANN Filip | 4213 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:36:02 | |||
12 | KOPEČKOVÁ Lilian | 4221 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:36:12 | |||
13 | MŇUKOVÁ Nikola | 4154 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:36:27 | |||
14 | TARNÓCZY Jakub | 4226 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:36:51 | |||
15 | PIZÚR Matouš | 4163 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:37:13 | |||
16 | PROKOPOVÁ Tereza | 4217 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:37:34 | |||
17 | GERHÁTOVÁ Sylvie | 4196 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:37:54 | |||
18 | ŠTĚPÁNKOVÁ Linda | 4094 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:38:08 | |||
19 | HOZÁKOVÁ Lucie | 4239 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:38:28 | |||
20 | ROSINSKY Nicolas | 4178 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:38:49 | |||
21 | KADLEC Vojtěch | 4151 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:39:07 | |||
22 | KROUPA Štěpán | 4110 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:39:24 | |||
23 | BULUŠKOVÁ Julie | 4189 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:39:42 | |||
24 | ZAGÓRSKI Jan | 4231 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:39:54 | |||
25 | ČÍŽEK Radek | 4082 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:40:15 | |||
26 | ČÍŽKOVÁ Elen | 4083 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:40:32 | |||
27 | MILATOVÁ Veronika | 4085 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:40:47 | |||
28 | ŠINKOVSKÝ Adam | 4222 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:41:10 | |||
29 | KRACÍK Matěj | 4211 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:41:29 | |||
30 | KUREK Szymon | 4240 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:41:50 | |||
31 | MILATA Jan | 4084 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:42:07 | |||
32 | KRACÍK Štěpán | 4210 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:42:24 | |||
33 | ŠABARTOVÁ Veronika | 4179 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:42:43 | |||
34 | BENEŠOVSKÝ Jan | 4212 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:43:05 | |||
35 | NÁHLOVSKÁ Anna | 4106 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:43:25 | |||
36 | WILCZYŃSKA Alicja | 4230 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:43:46 | |||
37 | NYČ Matyáš | 4138 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:44:06 | |||
38 | BUREŠOVÁ Edita | 4137 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:44:25 | |||
39 | ŘÍHOVÁ Simona | 4218 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:44:46 | |||
40 | BERNACKA Judyta | 4233 | WOLF TEAM | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:45:12 | ||
41 | ČERNÍKOVÁ Laura | 4092 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:45:32 | |||
42 | ZAVADILOVÁ Barbora | 4156 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:45:49 | |||
43 | ZAVADIL Jonáš | 4157 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:46:08 | |||
44 | SNĚTINOVÁ Simona | 4169 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:46:28 | |||
45 | KOŘÍNKOVÁ Emma | 4142 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:46:46 | |||
46 | BITTMANOVÁ Annemari | 4143 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:47:08 | |||
47 | ŠÍPEK Jakub | 4223 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:47:28 | |||
48 | ŠÍPEK Ondřej | 4224 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:47:46 | |||
49 | DE BOLLE Laura | 4115 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:48:04 | |||
50 | SVOBODOVÁ Jasmína | 4120 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:48:20 | |||
51 | LAMAČOVÁ Nikol | 4128 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:48:38 | |||
52 | KOSIOREK Marcel | 4246 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:48:53 | |||
53 | ŽDILA Tomáš | 4232 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:49:08 | |||
54 | DUBENECKÁ Anna | 4113 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:49:25 | |||
55 | ERNSTOVÁ Nikol | 4108 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:49:41 | |||
56 | KOLOVRÁTNÍKOVÁ Ema | 4206 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:50:01 | |||
57 | HALÍKOVÁ Adéla | 4199 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:50:26 | |||
58 | HALÍKOVÁ Natálie | 4200 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:50:49 | |||
59 | ČERNÝ Marek | 4185 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:51:15 | |||
60 | HYNEK Ondřej | 4186 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:51:34 | |||
61 | TOMIŠKA Vojta | 4227 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:51:51 | |||
62 | LANC Kryštof | 4183 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:52:11 | |||
63 | KLEVCOVOVÁ Anežka | 4097 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:52:28 | |||
64 | SVOBODOVÁ Petra | 4109 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:52:45 | |||
65 | REICH Luky | 4124 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:53:04 | |||
66 | KRAMULE Matyáš | 4117 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:53:18 | |||
67 | DVOŘÁKOVÁ Eliška | 4112 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:53:37 | |||
68 | DVOŘÁK Šimon | 4111 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:53:57 | |||
69 | ŠTĚPÁNEK Daniel | 4095 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:54:17 | |||
70 | HRUŠKA Vít | 4204 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:54:33 | |||
71 | HRUŠKOVÁ Nella | 4205 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:54:52 | |||
72 | HRUŠKA Matěj | 4203 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:55:10 | |||
73 | ŠÁMAL Jirka | 4220 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:55:27 | |||
74 | TUREK Matěj | 4090 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:55:48 | |||
75 | LAŠ Daniel | 4249 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:40 | 2021-07-11 14:56:05 | |||
76 | LAŠ Adam | 4248 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:40 | 2021-07-11 14:56:25 | |||
77 | PŠENKOVÁ Eliška | 4099 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:56:47 | |||
78 | PŠENKOVÁ Tereza | 4100 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:57:03 | |||
79 | BĚLA Martin | 4251 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:57:21 | |||
80 | REMEŠ Aina | 4096 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:57:37 | |||
81 | BĚLINOVÁ Leontýna | 4135 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:57:56 | |||
82 | MASNIČÁK Jakub | 4132 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 14:58:14 | |||
83 | HALAMOVÁ Andrea | 4175 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 14:58:29 | |||
84 | KÁCOVSKÝ David | 4105 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:05:49 | |||
85 | ŘEHÁK Dominik | 4130 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:06:04 | |||
86 | ŘEHÁK Patrik | 4131 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:06:23 | |||
87 | FLÉGLOVÁ Karolína | 4129 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:06:42 | |||
88 | BENDOVÁ Natálie | 4188 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:07:01 | |||
89 | CÍSAŘ Jakub | 4121 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:07:20 | |||
90 | TÁZLEROVÁ Anna | 4168 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:07:43 | |||
91 | DRAHOŇOVSKÝ Šimon | 4194 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:08:01 | |||
92 | PŘÍBRAMSKÝ Vojtěch | 4152 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:08:18 | |||
93 | PŘÍBRAMSKÝ Jaroslav | 4153 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:08:38 | |||
94 | HADAČ Jakub | 4180 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:08:56 | |||
95 | KAREL Filip | 4184 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:09:13 | |||
96 | DROGOSZ Kamil | 4234 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:09:29 | |||
97 | MARŠOUNOVÁ Anna | 4252 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:09:52 | |||
98 | RAKUŠANOVÁ Bára | 4164 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:10:11 | |||
99 | BENEŠ Marek | 4104 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:10:28 | |||
100 | ČERMÁK Denis | 4118 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:10:44 | |||
101 | MAKOVEC Tadeas | 4122 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:11:06 | |||
102 | ČEŘOVSKÁ Helena | 4192 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:11:25 | |||
103 | SĘK Alan | 4236 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:40 | 2021-07-11 15:11:44 | |||
104 | MULLEROVA Veronika | 4242 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:12:02 | |||
105 | ZELENKA Petr | 4077 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:12:19 | |||
106 | ZELENKA Michal | 4078 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:12:35 | |||
107 | NOVOTNÁ Nikola | 4144 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:12:54 | |||
108 | KUTÍLKOVÁ Veronika | 4145 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:13:12 | |||
109 | BRUTHANSOVÁ Eliška | 4146 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:13:34 | |||
110 | KOŠEK Vojtěch | 4147 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:14:01 | |||
111 | KOŠEK Richard | 4148 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:14:19 | |||
112 | KUTÍLKOVÁ Natálie | 4149 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:14:38 | |||
113 | NOVOTNÁ Kateřina | 4150 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:14:56 | |||
114 | VYČÍTAL Vojta | 4229 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:15:14 | |||
115 | VYČÍTAL Ondřej | 4228 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:15:35 | |||
116 | KLAPAL Vojtěch | 4162 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:15:52 | |||
117 | TOUC Jakub | 4158 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:16:07 | |||
118 | TOUCOVÁ Kamila | 4159 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:16:26 | |||
119 | KADRMAS Jaroslav | 4176 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:16:46 | |||
120 | HOLEČKOVÁ Adriana | 4116 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:17:07 | |||
121 | VOLRÁBOVÁ Adéla | 4140 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:17:32 | |||
122 | VOLRÁB Jan | 4139 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:17:53 | |||
123 | VÍŠEK Petr | 4160 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:18:16 | |||
124 | VÍŠEK Jan | 4161 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:18:39 | |||
125 | HACKER Daniel | 4197 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:18:58 | |||
126 | HACKEROVÁ Anna | 4198 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:19:18 | |||
127 | VOJTÍŠKOVÁ Linda | 4193 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:19:40 | |||
128 | WIŚNIEWSKI Sebastian | 4237 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:40 | 2021-07-11 15:20:02 | |||
129 | CHLUBNA Patrik | 4141 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:20:21 | |||
130 | ČELLÁROVÁ Zuzana | 4191 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:20:40 | |||
131 | SRBOVÁ Anna | 4134 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:20:54 | |||
132 | KLÍMOVÁ Petra | 4133 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:21:14 | |||
133 | SKRBEK Sebastian | 4171 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:21:32 | |||
134 | SKRBEK Matouš | 4170 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:21:50 | |||
135 | JAKUBIČKA Antonín | 4187 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:22:04 | |||
136 | PRUSÍKOVÁ Klára | 4119 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:22:19 | |||
137 | IMMROVÁ Veronika | 4167 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:22:36 | |||
138 | BARTOŠ Filip | 4181 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:22:51 | |||
139 | BARTOŠ Jakub | 4182 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:23:07 | |||
140 | MEDVED Jakub | 4172 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:23:22 | |||
141 | HODEK Dominik | 4202 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:23:35 | |||
142 | PIELESZ Izabela | 4215 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:23:51 | |||
143 | PALIULIONIS Tomáš | 4209 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:24:08 | |||
144 | KOTÁLOVÁ Sára | 4207 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:24:27 | |||
145 | GRYBAUSKAS Max | 4208 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:24:44 | |||
146 | ROUSEK Lukáš | 4219 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:25:00 | |||
147 | BLÁHA Michal | 4127 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:25:14 | |||
148 | NĚMCOVÁ Michaela | 4155 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:25:28 | |||
149 | SVOBODOVÁ Nikola | 4225 | KIDS II Rocznik 2008-2009 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:25:44 | |||
150 | CEREMUGA Patrycja | 4190 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:26:04 | |||
151 | CEREMUGA Przemysław | 4235 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:40 | 2021-07-11 15:26:16 | |||
152 | PAVLÍČEK Petr | 4166 | Junior Rocznik 2006-2007 - chłopcy/boys | 14:30 | 2021-07-11 15:26:30 | |||
153 | ČAPKOVÁ Claudie | 4165 | Junior Rocznik 2006-2007 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 15:26:46 | |||
154 | VANÍČEK Filip | 4013 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:23:20 | |||
155 | CHALUPA Jindřich | 4044 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:23:33 | |||
156 | HLAVIZNOVÁ Sofie | 4047 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:23:52 | |||
157 | HOŠKOVÁ Karolína | 4017 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:24:09 | |||
158 | URBANOVÁ Eliška | 4066 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:24:24 | |||
159 | VYČÍTAL Šimon | 4069 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:24:38 | |||
160 | SYNÁČKOVÁ Kamila | 4064 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:24:51 | |||
161 | KOTRNCOVÁ Tereza | 4250 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:25:00 | |||
162 | ZIÓŁEK Jagoda | 4075 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:25:14 | |||
163 | MUSILOVÁ Eva | 4005 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:25:27 | |||
164 | KEMNITZ Adam | 4054 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:25:49 | |||
165 | CICHOCKI František | 4024 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:26:01 | |||
166 | CICHOCKI Josefina | 4025 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:26:15 | |||
167 | FRANC Honzik | 4042 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:26:28 | |||
168 | DRYJA Alan | 4244 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:26:45 | |||
169 | ŠVESTKOVÁ Veronika | 4063 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:26:58 | |||
170 | KADLECOVÁ Klaudie | 4010 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:27:13 | |||
171 | PLEŠNEROVÁ Valerie | 4015 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:27:26 | |||
172 | DROZDA Matyaš | 4018 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:27:40 | |||
173 | DEDEK Ondřej | 4006 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:27:54 | |||
174 | MAKOVEC Martin | 4016 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:28:09 | |||
175 | BENEŠ Radim | 4004 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:28:23 | |||
176 | KRAMULE Tadeáš | 4014 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:28:38 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | - - | 4114 | KIDS II Rocznik 2010-2011 - dziewczynki/girls | 14:30 | 2021-07-11 16:28:39 | |||
178 | KVAČKOVÁ Michaela | 4046 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:28:49 | |||
179 | PICEK Ladislav | 4053 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:28:59 | |||
180 | ZAVALIŠIN Michal | 4019 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:29:14 | |||
181 | ŘÍHOVÁ Nella | 4056 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:29:27 | |||
182 | JACHYM Julian | 4071 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:29:44 | |||
183 | PELC Šimon | 4253 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:29:59 | |||
184 | ŠINKOVSKÝ Filip | 4060 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:30:16 | |||
185 | VESELOVSKÝ Vít | 4049 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:30:30 | |||
186 | ČERMÁK Matěj | 4011 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:30:42 | |||
187 | JUREK Jakub | 4012 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:31:01 | |||
188 | CHOROUŠ Ondřej | 4040 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:31:12 | |||
189 | LOUDIL Jakub | 4034 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:31:27 | |||
190 | LOUDIL Antonín | 4033 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:31:47 | |||
191 | ŠNAJDROVÁ Aneta | 4030 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:31:58 | |||
192 | KUTILOVÁ Tereza | 4031 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:32:13 | |||
193 | ŠAFKOVÁ Emily | 4254 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:32:27 | |||
194 | SVOBODA Tomáš | 4009 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:32:41 | |||
195 | ŠÍPKOVÁ Nikola | 4061 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:32:53 | |||
196 | MEINHARTOVÁ Šárka | 4048 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:33:08 | |||
197 | ZAHRADNÍK Lukáš | 4038 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:33:24 | |||
198 | VINCENT JR. Oldřich | 4068 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:33:41 | |||
199 | SLAVÍK Nicolas | 4039 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:33:55 | |||
200 | EICHELMANN Matthew | 4043 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:34:07 | |||
201 | KOSIOREK Damian | 4245 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:34:21 | |||
202 | BARTOŠOVÁ Marie | 4255 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:34:39 | |||
203 | MAIVALDOVÁ Nikola | 4027 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:34:56 | |||
204 | JIRÁSEK Karel | 4021 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:35:15 | |||
205 | SLÁNSKÝ Viktor | 4008 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:35:29 | |||
206 | SLÁNSKÝ Richard | 4007 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:35:43 | |||
207 | POMEZNÁ Žofie | 4037 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:35:57 | |||
208 | SVOBODA Lukáš | 4029 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:36:25 | |||
209 | ŠÁMAL Jakub | 4057 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:36:38 | |||
210 | TRUNEČKOVÁ Emma | 4238 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:36:51 | |||
211 | VALTROVA Emma | 4067 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:37:05 | |||
212 | KOČNAR Vendelín | 4023 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:37:19 | |||
213 | BRUTHANS Jan | 4022 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:37:30 | |||
214 | KRASOWSKI Michał | 4051 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:37:42 | |||
215 | MAREŠOVÁ Viktorie | 4050 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:37:54 | |||
216 | ČAPEK Štěpán | 4028 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:38:08 | |||
217 | NEMČÍK Šimon | 4020 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:38:24 | |||
218 | VARCHOLOVÁ Kateřina | 4062 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:38:39 | |||
219 | ZIÓŁEK Ada | 4076 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:38:53 | |||
220 | KOWALCZYK Julia | 4072 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:39:08 | |||
221 | PIĄTKOWSKI Kazik | 4073 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:39:19 | |||
222 | FETLIŃSKI Witold | 4001 | Husaria Race Team | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:39:36 | ||
223 | TOMASZEWICZ Alex | 4002 | Klono Team | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:39:56 | ||
224 | PODHOROVÁ Julie | 4055 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:40:14 | |||
225 | JUSKOVÁ Adriana | 4035 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:40:30 | |||
226 | JUSKA Lukáš | 4036 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:40:44 | |||
227 | ROSICKÝ Jan | 4026 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:40:59 | |||
228 | KOPEČEK Viktor | 4059 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:41:16 | |||
229 | KOPEČKOVÁ Adriana | 4058 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:41:35 | |||
230 | SZYMAŃSKI Szymon | 4065 | KIDS I Rocznik 2014-2015 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:41:50 | |||
231 | SORBIAN Daniel | 4074 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - chłopcy/boys | 15:45 | 2021-07-11 16:42:07 | |||
232 | PACOLOVÁ Tereza | 4052 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:42:19 | |||
233 | PATKOVÁ Ema | 4032 | KIDS I Rocznik 2012-2013 - dziewczynki/girls | 15:45 | 2021-07-11 16:42:40 |
Znaleziono 233 wynik(ów)