Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 360 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 359 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KWIATKOWSKI Tomasz | 3001 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
2 | POLUS Piotr Peter | 3036 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
3 | KOŚCIANEK Izabela | 3073 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
4 | KOZA Damian | 3077 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
5 | RYBICKI Marcin | 3092 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
6 | CZUBAŁA Jakub | 3015 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
7 | DUSZCZAK Bartosz | 3016 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
8 | MIZGIER Krzysztof | 3017 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
9 | NIEDZIELA Sebastian | 3024 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
10 | SŁABASZEWSKI Kamil | 3025 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
11 | JEZIORSKI Marcin | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
12 | KACZMAREK Arkadiusz | 3072 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
13 | KOŚCIANEK Marek | 3074 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
14 | KRĘGIELSKI Bartosz | 3078 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
15 | SYMONOWICZ Adam | 3094 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
16 | SZLĘZAK Mateusz | 3095 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
17 | WOŹNIAK Marcin | 3102 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
18 | GORZYŃSKA Agata | 3068 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
19 | KRACZOWSKI Mirosław | 3026 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
20 | POLAK Jarosław | 3090 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
21 | BRILLOWSKI Karol | 3052 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
22 | RYBUS Piotr | 3183 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
23 | JANIKOWSKI Dominik | 3070 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
24 | GRUCHAŁA-WIĘSIERSKA Michalina | 3069 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
25 | WĄDOŁKOWSKA Paulina | 3003 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
26 | BUCZYNSKI Dariusz | 3061 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
27 | DOMZAŁA Paweł | 3002 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
28 | WRÓBLEWSKA Sandra | 3103 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
29 | FETHKE Marta | 3066 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
30 | ROHDE Łukasz | 3091 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
30 | WARDZIŃSKI Patryk | 3098 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
32 | PIASKOWY Damian | 3055 | SRK | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
33 | PIASKOWA Monika | 3054 | SRK | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
34 | ROSOLOWSKI Marcin | 3056 | SRK | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
35 | KARCZEWSKI Adam | 3053 | SRK | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
36 | GŁUSZAK Piotr | 3067 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
37 | DAWIDZIUK Bartosz | 3064 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
38 | RDZANEK Damian | 3044 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
39 | WAWROWICZ Rafał | 3045 | Sii Polska Gdańsk | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
40 | MACIOŁEK Arkadiusz | 3082 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
41 | CZARNOTTA Beata | 3063 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
42 | LESZCZYŃSKI Marcin | 3018 | Elbląskie sowy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
43 | PATRA Katarzyna | 3019 | Elbląskie sowy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
44 | LEWANDOWSKA Dorota | 3081 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
45 | JANIEC Katarzyna | 3166 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
46 | ZIMNY Paweł | 3105 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
47 | MIOTK Adam | 3021 | Fit świrusy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
48 | MIOTK Dominika | 3022 | Fit świrusy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
49 | WOJCIECHOWSKA Karina | 3023 | Fit świrusy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
50 | GŁYŻEWSKI Michał | 3020 | Fit świrusy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
51 | MICHALSKA Joanna | 3084 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
52 | ZALEWSKI Sebastian | 3104 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
53 | KACHEL Agata | 3057 | Szturm | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
54 | MISZ Maciej | 3013 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
55 | BELZYT Łukasz | 3011 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
56 | SABIK - IRLA Magdalena | 3014 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
57 | MISZ Borys | 3012 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
58 | BĄK Agnieszka | 3058 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
59 | WACŁAWEK Anna | 3097 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
60 | KRUSZYŃSKA Anna | 3079 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
61 | KOWALIK Karol | 3075 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
62 | MELNYK Łukasz | 3083 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
63 | WIŚNIEWSKI Michał | 3101 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
64 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 3100 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
65 | POCIASK Krzysztof | 3032 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
66 | BIAŁAS Rafał | 3029 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
67 | IMIELSKA Justyna | 3030 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
68 | ŁAWNICZAK Sławomir | 3031 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
69 | BĄK Piotr | 3060 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
70 | BĄK Paweł | 3059 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
71 | OŁDAK Daniel | 3089 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
72 | BELLING Piotr | 3046 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
73 | DRUBKOWSKA Martyna | 3027 | Iga & Martyna | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
74 | SYREWICZ Iga | 3028 | Iga & Martyna | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
75 | PUCZEK Aneta | 3035 | PĘDZĄCE KOTY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
76 | ŁĄTKOWSKA Aleksandra | 3034 | PĘDZĄCE KOTY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
77 | SZOKALAK Milena | 3037 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
78 | KOZAK Gabriela | 3136 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
79 | MOCARSKA Dorota | 3086 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
80 | TETEREVOVA Beata | 3051 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
81 | STRZELCZYK Łukasz | 3050 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
82 | TOMOSZ Magdalena | 3096 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
83 | JAKÓBCZAK Karolina | 3048 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
84 | KOWALCZYK Klaudia | 3049 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
85 | CHABERSKA Agata | 3047 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
86 | WERSOCKI Marcin | 3099 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
87 | KREFT Patryk | 3006 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
88 | POKORSKA Diana | 3007 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
89 | CZERNIELEWSKA Anna | 3004 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
89 | ZALEWSKA Sylwia | 3009 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
91 | JEGLIŃSKI Jarosław | 3005 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
92 | SZTANGA Magdalena | 3008 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
93 | KUBIAK Maciej | 3080 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
94 | OCHMAŃSKI Piotr | 3088 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
95 | OLSZEWSKI Marek | 3010 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
96 | FALKOWSKI Łukasz | 3033 | NNJL | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
97 | SEKKAR Nordine | 3093 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
98 | CZAPIEWSKI Miłosz | 3062 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
99 | MROCZKO Karolina | 3087 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
100 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 3040 | RKŚ | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
101 | POPIK Adam | 3041 | RKŚ | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
102 | POPIK Jarosław | 3042 | RKŚ | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
103 | POPIK Tomasz | 3043 | RKŚ | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 103 wynik(ów)