Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 360 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 359 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRZECIAK Adrian | 3190 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
2 | ZAWADZKI Jakub | 3198 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
3 | OSIŃSKI Bartosz | 3391 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
4 | KIELA Michał | 3170 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
5 | ZARĘBA Robert | 3197 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
6 | ZARĘBA Adam | 3196 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
7 | FROZYNA Michał | 3162 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
8 | TRĘDA Cezary | 3113 | Janusze budownictwa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
9 | SŁOWIK Marcin | 3185 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
10 | KĘPA Agata | 3169 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
11 | SUSZEK Radek | 3188 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
12 | SMENTOCH Hubert | 3186 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
13 | LEWANDOWSKI Piotr | 3174 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
14 | GIZIEWSKI Sebastian | 3164 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
15 | KLIMCZUK Tomasz | 3138 | Ruchliwe Defekty | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
16 | SŁAWIŃSKI Jakub | 3184 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
17 | BUDZISZ Rafał | 3157 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
18 | JELEŃ Monika | 3389 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
19 | WYCZYŃSKA Bożena | 3194 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
20 | PIS Bartosz | 3180 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
21 | ŚLĘZAK Michał | 3308 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
22 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 3307 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
23 | ZYCH Katarzyna | 3311 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
24 | ZIMIŃSKI Paweł | 3310 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
25 | OJRZYŃSKI Jan | 3179 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
26 | MARKOWSKI Piotr | 3115 | Komedy Biega | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
27 | KLIMEK Paulina | 3171 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
28 | KUCZBORSKI Jacek | 3173 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
29 | ŁUKASZEWSKA Justyna | 3114 | Komedy Biega | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
30 | MOLĘCKI Daniel | 3137 | Purpur | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
31 | JANIAK Inez | 3038 | Purpur | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
32 | TUCHOWSKI Jan | 3191 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
33 | WYSOCKI Paweł | 3195 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
34 | FALKOWSKI Igor | 3160 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
35 | ZAKRYŚ Krystian | 3109 | Copacabana | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
36 | HINC Kamil | 3106 | Copacabana | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
37 | SPYCHALSKI Paweł | 3107 | Copacabana | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
38 | WRÓBEL Konrad | 3108 | Copacabana | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
39 | BUDEK Weronika | 3156 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
40 | FILAS Rafał | 3161 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
41 | DUSZYŃSKI Maciej | 3159 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
42 | ANDRYKOWSKA Paulina | 3153 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
43 | WILK Anita | 3192 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
44 | STRÓŻYK Leszek | 3187 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
45 | CICHOCKA Martyna | 3116 | Kontener Formy | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
46 | ŻBIKOWSKI Dawid | 3199 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
47 | STĘPIEŃ Katarzyna | 3119 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
48 | KRYŃ Anna | 3117 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
49 | POLEWCZYK Karolina | 3118 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
50 | ROSKIEWICZ Wojciech | 3182 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
51 | MAGDZIARZ Paulina | 3126 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
52 | WASILEWSKA Monika | 3128 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
53 | OCHOWIAK Klaudia | 3127 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
54 | CERAJEWSKA Hanna | 3150 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
55 | JEDRASZYK Klaudia | 3151 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
55 | SZAJOWSKA Agata | 3189 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
57 | MAJEWSKA Nicola | 3152 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
58 | VRAŽDA Piotr | 3264 | P&M | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
59 | LASKOWSKI Paweł | 3129 | P&M | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
60 | STACHYRA Michal | 3130 | P&M | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
61 | WIŚNIEWSKI Maciej | 3193 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
62 | KRAJEWSKI Tomasz | 3112 | Jak ciemno to przyjemno | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
63 | GRZEBUŁA Łukasz | 3111 | Jak ciemno to przyjemno | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
64 | GRABAS Agata | 3131 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
65 | WITOS Aneta | 3135 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
66 | KARASIŃSKI Przemysław | 3132 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
67 | REMBISZEWSKA Katarzyna | 3134 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
68 | ZAWISTOWSKI Jakub | 3387 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
69 | JAŃCZUK Przemysław | 3384 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
70 | RYCHLEWSKI Wojciech | 3386 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
71 | KLUK Katarzyna | 3385 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
72 | MIKULSKA Paulina | 3177 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
73 | KRUK Joanna | 3172 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
74 | GĄSECKI Bartosz | 3163 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
75 | CZAPLICKI Patryk | 3158 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
76 | BANACH Mateusz | 3154 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
77 | MAJCHRZAK Adriana | 3176 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
78 | MOSKAL Ruben | 3141 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
79 | EHRLICH Marta | 3139 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
80 | EHRLICH Przemysław | 3140 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
81 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 3167 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
82 | BRODA Michał | 3143 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
83 | BRODA Tomasz | 3144 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
84 | BĄKOWSKA Edyta | 3142 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
85 | MATUSZEWSKA Anna | 3146 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
86 | PIPIA Michał | 3147 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
87 | SIKORA Przemysław | 3149 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
88 | PLISZKA Dominika | 3181 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
89 | WOŁOS Izabela | 3125 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
90 | KRYSZEWSKA Aleksandra | 3122 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
91 | KLUGE Wiktoria | 3121 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
92 | MŁODAWSKI Jakub | 3123 | Młode Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
93 | WINKLER Kamil | 3124 | Młode Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
94 | MODZELEWSKI Kamil | 3178 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
95 | BAUER Bartosz | 3155 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
96 | GULBICKI Rafał | 3165 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 96 wynik(ów)