Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 360 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 359 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TYMIŃSKA Sandra | 3260 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
2 | JOSKOWSKI Marek | 3201 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
3 | JÓSKOWSKI Lucjan | 3200 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
4 | TUROWSKI Piotr | 3295 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
5 | FIGURA Jakub | 3273 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
6 | WLAZŁOWSKI Rafał | 3378 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
7 | WASIEWICZ Michał | 3377 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
8 | HAPKA Filip | 3276 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
9 | KREFTA Tomasz | 3284 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
10 | SKOWROŃSKI Andrzej | 3291 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
11 | ŁACHMACKI Michał | 3287 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
12 | KORALEWSKI Bartek | 3280 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
13 | WIELGOCKI Marcin | 3388 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
14 | SOBCZYK Michal | 3292 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
15 | MAZEIKA Romas | 3289 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
16 | IWASZKIEWICZ Łukasz | 3277 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
17 | GADULSKI Konrad | 3274 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
18 | DOLEWSKI Daniel | 3270 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
19 | KRZYSZKOWSKI Michał | 3286 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
20 | JAKUBOWSKI Mariusz | 3265 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
21 | ZDUŃSKI Jarosław | 3266 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
22 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 3262 | Nordea Night Runners | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
23 | OSTROWSKI Robert | 3263 | Nordea Night Runners | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
24 | GLIER` Mariusz | 3241 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
25 | BOCHNIEWSKA Olga | 3236 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
26 | TERPIŁOWSKA Justyna | 3252 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
27 | ANDRES Katarzyna | 3235 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
28 | ZIĄTEK Krzysztof | 3299 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
29 | GRABAREK Grzegorz | 3242 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
30 | KACZEMBA Emil | 3278 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
31 | MACIUŃSKI Bartosz | 3175 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
32 | JELEŃ Jakub | 3168 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
33 | KMERA Rafał | 3202 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
34 | KARCZMARSKA Magdalena | 3244 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
35 | DROZD Anna | 3272 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
36 | KAŹMIERCZAK Daniel | 3343 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
37 | STEFANIAK Kamila | 3293 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
38 | WRÓBLEWSKI Karol | 3298 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
39 | KUTOWSKA Izabela | 3245 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
40 | PIERZCHAŁA Mariusz | 3250 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
41 | PIERZCHAŁA Małgorzata | 3249 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
42 | GORCZYŃSKI Robert | 3275 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
43 | MIREK Izabela | 3257 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
44 | WOLF Michał | 3297 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
45 | WOROTNICKI Michał | 3261 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
46 | MIREK Karol | 3258 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
47 | OSTROWSKI Kacper | 3259 | Latające Szynszyle | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
48 | KREFTA Pawel | 3283 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
49 | MANDRYK Łukasz | 3288 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
50 | BUJAK Jessica | 3269 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
51 | DRĄG Tomasz | 3271 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
52 | PIATEK Maria | 3206 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
53 | STACHACZ Adrian | 3208 | Crossfit Team Koneser | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
54 | SKURZEWSKA Karolina | 3207 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
55 | PERKOWSKA Katarzyna | 3205 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
56 | PARII Tetiana | 3204 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
57 | ZAŁUSKA Aleksandra | 3209 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
58 | OPALIŃSKI Kamil | 3248 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
59 | OPALIŃSKA Katarzyna | 3247 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
60 | BOROWSKA Jadwiga | 3237 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
61 | DARDZYŃSKI Michał | 3240 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
62 | CYGANIK Magdalena | 3238 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
63 | STASIAK Dawid | 3251 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
64 | ANTOSIK Igor | 3268 | WYtrenowani | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
65 | DARDZYŃSKI Marcin | 3239 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
66 | STEJN Piotr | 3231 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
67 | TREDER Daria | 3294 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
68 | KROPIDŁOWSKA Ilona | 3285 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
69 | BIELICKI Paweł | 3333 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
70 | STOLSKI Tomasz | 3381 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
71 | CLARK Samantha | 3379 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
72 | SŁOMKA Kinga | 3380 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
73 | KUREK Hubert | 3253 | Hardkorki Szczecin | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
74 | MILEWSKA Marta | 3254 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
75 | TOKAREK Justyna | 3256 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
76 | SWATKOWSKI Stanisław | 3255 | Hardkorki Szczecin | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
77 | NOWAK Grzegorz | 3290 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
77 | ARCIKIEWICZ Dagmara | 3376 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
79 | PIETRZYŃSKA Monika | 3227 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
80 | BARTNIKOWSKI Stanisław | 3210 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
81 | MALINOWSKI Robert | 3224 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
82 | SAMBOR Marta | 3229 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
83 | KONECKI Tomasz | 3214 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
84 | BOSAKOWSKA Magdalena | 3211 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
84 | SOSNOWSKI Robert | 3230 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
86 | JEZIERSKI Tomek | 3213 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
87 | MARSZAŁKOWSKA Katarzyna | 3225 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
88 | MAKOWSKI Tomasz | 3222 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
89 | MAKOWSKI Wojciech | 3223 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
90 | KURSZEWSKA Karolina | 3216 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
91 | MAKOWSKA Klaudia | 3221 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
92 | WACŁAWSKA Żaneta | 3233 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
93 | KOWALKOWSKA Anetta | 3215 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
94 | ŻYCKI Grzegorz | 3234 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
95 | ORZEŁ Michał | 3226 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
96 | STOLARSKI Jacek | 3232 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
97 | MACIEJEWSKA Anetta | 3218 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
98 | MACIEJEWSKA Julia | 3219 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
99 | LEWICKA Alicja | 3217 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
100 | MACIEJEWSKI Tomasz | 3220 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
101 | BRÓDKA Tomasz | 3212 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
102 | KRAUZE Dorota | 3346 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
103 | KRAUZE Tomasz | 3282 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 103 wynik(ów)