Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 360 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 359 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOŚCIANEK Izabela | 3073 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
2 | TYMIŃSKA Sandra | 3260 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
3 | GORZYŃSKA Agata | 3068 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
4 | GRUCHAŁA-WIĘSIERSKA Michalina | 3069 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
5 | WĄDOŁKOWSKA Paulina | 3003 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
6 | WRÓBLEWSKA Sandra | 3103 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
7 | FETHKE Marta | 3066 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
8 | PIASKOWA Monika | 3054 | SRK | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
9 | CZARNOTTA Beata | 3063 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
10 | PATRA Katarzyna | 3019 | Elbląskie sowy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
11 | LEWANDOWSKA Dorota | 3081 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
12 | JANIEC Katarzyna | 3166 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
13 | MIOTK Dominika | 3022 | Fit świrusy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
14 | WOJCIECHOWSKA Karina | 3023 | Fit świrusy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
15 | MICHALSKA Joanna | 3084 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
16 | KĘPA Agata | 3169 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
17 | KACHEL Agata | 3057 | Szturm | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
18 | SABIK - IRLA Magdalena | 3014 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
19 | BĄK Agnieszka | 3058 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
20 | WACŁAWEK Anna | 3097 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
21 | KRUSZYŃSKA Anna | 3079 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
22 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 3100 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
23 | IMIELSKA Justyna | 3030 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
24 | JELEŃ Monika | 3389 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
25 | WYCZYŃSKA Bożena | 3194 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
26 | DRUBKOWSKA Martyna | 3027 | Iga & Martyna | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
27 | SYREWICZ Iga | 3028 | Iga & Martyna | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
28 | PUCZEK Aneta | 3035 | PĘDZĄCE KOTY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
29 | ŁĄTKOWSKA Aleksandra | 3034 | PĘDZĄCE KOTY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
30 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 3307 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
31 | ZYCH Katarzyna | 3311 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
32 | SZOKALAK Milena | 3037 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
33 | KOZAK Gabriela | 3136 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
34 | MOCARSKA Dorota | 3086 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
35 | TETEREVOVA Beata | 3051 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
36 | KLIMEK Paulina | 3171 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
37 | ŁUKASZEWSKA Justyna | 3114 | Komedy Biega | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
38 | TOMOSZ Magdalena | 3096 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
39 | JAKÓBCZAK Karolina | 3048 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
40 | KOWALCZYK Klaudia | 3049 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
41 | CHABERSKA Agata | 3047 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
42 | JANIAK Inez | 3038 | Purpur | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
43 | POKORSKA Diana | 3007 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
44 | CZERNIELEWSKA Anna | 3004 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
44 | ZALEWSKA Sylwia | 3009 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
46 | SZTANGA Magdalena | 3008 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
47 | BUDEK Weronika | 3156 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
48 | ANDRYKOWSKA Paulina | 3153 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
49 | WILK Anita | 3192 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
50 | CICHOCKA Martyna | 3116 | Kontener Formy | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
51 | STĘPIEŃ Katarzyna | 3119 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
52 | KRYŃ Anna | 3117 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
53 | POLEWCZYK Karolina | 3118 | Maruderry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
54 | MAGDZIARZ Paulina | 3126 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
55 | WASILEWSKA Monika | 3128 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
56 | OCHOWIAK Klaudia | 3127 | Organic Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
57 | CERAJEWSKA Hanna | 3150 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
58 | JEDRASZYK Klaudia | 3151 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
58 | SZAJOWSKA Agata | 3189 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
60 | MAJEWSKA Nicola | 3152 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
61 | MROCZKO Karolina | 3087 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
62 | GRABAS Agata | 3131 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
63 | WITOS Aneta | 3135 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
64 | REMBISZEWSKA Katarzyna | 3134 | Powolne żółwie zostają w tyle | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
65 | KLUK Katarzyna | 3385 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
66 | MIKULSKA Paulina | 3177 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
67 | KRUK Joanna | 3172 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
68 | BOCHNIEWSKA Olga | 3236 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
69 | TERPIŁOWSKA Justyna | 3252 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
70 | ANDRES Katarzyna | 3235 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
71 | MAJCHRZAK Adriana | 3176 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
72 | EHRLICH Marta | 3139 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
73 | MATKOWSKA Martyna | 3351 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
74 | KWILIŃSKA Weronika | 3349 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
75 | KARCZMARSKA Magdalena | 3244 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
76 | DROZD Anna | 3272 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
77 | STEFANIAK Kamila | 3293 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
78 | BĄKOWSKA Edyta | 3142 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
79 | MATUSZEWSKA Anna | 3146 | WYSUBLIMOWANY RÓŻ | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
80 | KUTOWSKA Izabela | 3245 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
81 | PIERZCHAŁA Małgorzata | 3249 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
82 | SERAFIN Dominika | 3366 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
83 | DZIAŁOWSKA Małgorzata | 3319 | PARTACZE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
84 | PLISZKA Dominika | 3181 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
85 | RUCKA Alicja | 3365 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
86 | MIREK Izabela | 3257 | Latające Szynszyle | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
87 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 3040 | RKŚ | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
88 | WOŁOS Izabela | 3125 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
89 | KRYSZEWSKA Aleksandra | 3122 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
90 | BUJAK Jessica | 3269 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
91 | PIATEK Maria | 3206 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
92 | SKURZEWSKA Karolina | 3207 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
93 | PERKOWSKA Katarzyna | 3205 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
94 | PARII Tetiana | 3204 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
95 | ZAŁUSKA Aleksandra | 3209 | Crossfit Team Koneser | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
96 | OPALIŃSKA Katarzyna | 3247 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
97 | BOROWSKA Jadwiga | 3237 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
98 | CYGANIK Magdalena | 3238 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
99 | KLUGE Wiktoria | 3121 | Młode Różowe Tygryski | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
100 | JADRYCH Anna | 3337 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
101 | JUSZCZAK Julia | 3342 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
102 | TREDER Daria | 3294 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
103 | KROPIDŁOWSKA Ilona | 3285 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
104 | CLARK Samantha | 3379 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
105 | SŁOMKA Kinga | 3380 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
106 | MILEWSKA Marta | 3254 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
107 | TOKAREK Justyna | 3256 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
108 | SKOKOWSKA Anna | 3300 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
109 | ARCIKIEWICZ Dagmara | 3376 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
110 | PIETRZYŃSKA Monika | 3227 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
111 | ORYSIAK Wiktoria | 3360 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
112 | KOPEĆ Jolanta | 3345 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
113 | KOLENKIEWICZ Kamila | 3301 | In-Puris | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
114 | SAMBOR Marta | 3229 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
115 | BOSAKOWSKA Magdalena | 3211 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
116 | MARSZAŁKOWSKA Katarzyna | 3225 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
117 | SZEWCZUN Anna | 3368 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
118 | KURSZEWSKA Karolina | 3216 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
119 | MAKOWSKA Klaudia | 3221 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
120 | WACŁAWSKA Żaneta | 3233 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
121 | KOWALKOWSKA Anetta | 3215 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
122 | MACIEJEWSKA Anetta | 3218 | GE Power TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
123 | MACIEJEWSKA Julia | 3219 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
124 | LEWICKA Alicja | 3217 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
125 | KRAUZE Dorota | 3346 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
126 | NIEDZIAŁKOWSKA Zuzanna | 3353 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
127 | ADAMCZEWSKA Monika | 3374 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
128 | BOCIAN Monika | 3334 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
129 | KUMANOWICZ Magdalena | 3347 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
130 | KLEWEK Karolina | 3314 | Live 4 Health | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
131 | BERGMANN Karina | 3312 | Live 4 Health | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
132 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 3316 | Live 4 Health | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
133 | KARPIŃSKA Marzena | 3313 | Live 4 Health | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 133 wynik(ów)