Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 391 |
Wystartowało : | 360 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 359 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KWIATKOWSKI Tomasz | 3001 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
2 | JEZIORSKI Marcin | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
3 | KOŚCIANEK Marek | 3074 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
4 | KRĘGIELSKI Bartosz | 3078 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
5 | KRACZOWSKI Mirosław | 3026 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
6 | BRILLOWSKI Karol | 3052 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
7 | DOMZAŁA Paweł | 3002 | BIG Yellow Foot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
8 | GŁUSZAK Piotr | 3067 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
9 | MACIOŁEK Arkadiusz | 3082 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
10 | MISZ Borys | 3012 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
11 | KLIMCZUK Tomasz | 3138 | Ruchliwe Defekty | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
12 | WIŚNIEWSKI Michał | 3101 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
13 | POCIASK Krzysztof | 3032 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
14 | BIAŁAS Rafał | 3029 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
15 | ŁAWNICZAK Sławomir | 3031 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
16 | BĄK Paweł | 3059 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
17 | PIS Bartosz | 3180 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
18 | STRZELCZYK Łukasz | 3050 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
19 | KREFT Patryk | 3006 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
20 | JEGLIŃSKI Jarosław | 3005 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
21 | OLSZEWSKI Marek | 3010 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
22 | DUSZYŃSKI Maciej | 3159 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
23 | ŻBIKOWSKI Dawid | 3199 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
24 | ROSKIEWICZ Wojciech | 3182 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
25 | ZDUŃSKI Jarosław | 3266 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
26 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 3262 | Nordea Night Runners | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
27 | ZIĄTEK Krzysztof | 3299 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
28 | WICHOWSKI Łukasz | 3371 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
29 | KMERA Rafał | 3202 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
30 | PIERZCHAŁA Mariusz | 3250 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
31 | GORCZYŃSKI Robert | 3275 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
32 | POPIK Jarosław | 3042 | RKŚ | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
33 | ANTOSIK Igor | 3268 | WYtrenowani | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
34 | NOWAK Grzegorz | 3290 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
35 | BARTNIKOWSKI Stanisław | 3210 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
36 | ORYSIAK Jacek | 3357 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
37 | PETKOWSKI Maciej | 3304 | In-Puris | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
38 | JEZIERSKI Tomek | 3213 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
39 | MACIEJEWSKI Tomasz | 3220 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 39 wynik(ów)