Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-07-21 |
Miejsce : | Poznań |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 594 |
Wystartowało : | 548 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 545 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRZYMIŃSKI Kamil | 3254 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
2 | KAMIONKA Mateusz | 3323 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
3 | SWORACKI Tomasz | 3304 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
4 | ŻAK Magdalena | 3359 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
5 | MILEWSKI Maciej | 3334 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
6 | NADOBNIK Bartosz | 3383 | BARDZO ŁADNIE 2/10 XD | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
7 | WEJKNIS Krzysztof | 3356 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
8 | BARTKOWIAK Artur | 3253 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
9 | DURIASZ Bartosz | 3264 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
10 | KOSSAKOWSKI Paweł | 3265 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
11 | KWAŚNY Aleksander | 3329 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
12 | CIEŚLA Krzysztof | 3312 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
13 | PIETRZAK Tomek | 3245 | Brud Ekipa | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
14 | ROZE Joanna | 3340 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
15 | WIETRZYŃSKI Maciej | 3420 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
16 | NIEDŹWIECKI Robert | 3335 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
17 | HUTNIK Tomasz | 3286 | TRANSFITMACJA | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
18 | ADAMCZEWSKA-KMIEĆ Natalia | 3262 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
19 | BASSA Adrian | 3307 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
20 | SZUBAŁA Marek | 3305 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
21 | SZUBAŁA Michał | 3350 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
22 | KAMIŃSKA Marietta | 3297 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
23 | PUCHACZ Michael | 3338 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
24 | MIKUT Krzysztof | 3333 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
25 | TOMASZEWSKI Krzysztof | 3268 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
26 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3257 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
27 | BARANOWSKI Dawid | 3269 | Kung-Fu Małpy od chlania do biegania | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
28 | TONDER Tomasz | 3270 | Kung-Fu Małpy od chlania do biegania | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
29 | SZYJA Mariusz | 3240 | aniMMAls Zawiercie | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
30 | TREPKA Karolina | 3241 | aniMMAls Zawiercie | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
31 | RÓŻAŃSKI Tomasz | 3260 | DZIKI Z AFRYKI | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
32 | KULWAS Daniel | 3259 | DZIKI Z AFRYKI | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
33 | BARANOWSKI Dariusz | 3243 | Brud Ekipa | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
34 | ANTOLIK Aneta | 3242 | Brud Ekipa | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
35 | KAMIŃSKA Sylwia | 3244 | Brud Ekipa | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
36 | WOJNOWSKI Marcin | 3290 | Wataha | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
37 | PAWLAK Sylwester | 3246 | CRASHTEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
38 | ROBERT Kamil | 3247 | CRASHTEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
39 | WARSZAWSKI Patryk | 3457 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
40 | NOWACZYK Patryk | 3337 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
41 | BOGUSŁAWSKI Dominik | 3308 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
42 | PESTA Wojciech | 3248 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
43 | SACZUK Magda | 3593 | Wild Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
44 | DURIASZ Piotr | 3316 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
45 | GUSTA Dominik | 3321 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
46 | BORDA Dawid | 3204 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
47 | WAWRZYNIAK Marcin | 3233 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
48 | ZELL Jacek | 3258 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
49 | KOŁBUC Rafał | 3291 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
50 | RADOLAK Maciej | 3339 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
51 | PIĄTKOWSKI Bartłomiej | 3277 | SAIYAN WARRIORS | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
51 | DOMOŃ Piotr | 3274 | SAIYAN WARRIORS | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
53 | RUTKA Michał | 3278 | SAIYAN WARRIORS | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
54 | KUFFEL Damian | 3276 | SAIYAN WARRIORS | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
55 | ERWIŃSKI Tomasz | 3275 | SAIYAN WARRIORS | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
56 | GLINA Krzysztof | 3319 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
57 | DYBA Przemysław | 3271 | Manes team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
58 | OLECH Piotr | 3272 | Manes team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
59 | SZELĄG Monika | 3294 | YoungWild&Free | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
60 | GRAJEWSKA Lidia | 3293 | YoungWild&Free | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
61 | SMEKTAŁA Adam | 3345 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
62 | LESZCZYŃSKI Damian | 3331 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
63 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 3267 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
64 | SZCZYGIELSKI Krzysztof | 3256 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
65 | SZCZYGIELSKI Jakub | 3255 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
66 | BALCERZAK Dariusz | 3306 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
67 | LAMORSKA-BALCERZAK Sylwia | 3330 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
68 | SOCHA Joanna | 3346 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
69 | SZURKO Wojtek | 3351 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
70 | STASZKIEWICZ Mateusz | 3347 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
71 | KOSEK Łukasz | 3327 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
72 | SUMECKI Marek | 3303 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
73 | SUMECKA Monika | 3302 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
74 | ROLNIK Maciej | 3282 | Sigmeo Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
75 | KAZIMIERCZAK Michał | 3281 | Sigmeo Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
76 | KAZIMIERCZAK Angelika | 3280 | Sigmeo Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
77 | WOLFF Łukasz | 3284 | Sigmeo Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
78 | BADACH Sylwester | 3279 | Sigmeo Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
79 | TOMCZAK Artur | 3353 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
79 | TOMCZAK Joanna | 3354 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
81 | SZPUREK Sylwia | 3349 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
82 | SABURENKOVA Irina | 3342 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
83 | ROZHKOV Vitalii | 3341 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
84 | SHYSHKINA Kateryna | 3344 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
85 | MASLOV Yaroslav | 3332 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
86 | DŁUGIEWICZ Mateusz | 3580 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
87 | BOGUTA Piotr | 3310 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
88 | BOGUTA Aldona | 3309 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
89 | RETTIG Agata | 3582 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
90 | CIAMCIAK Olaf | 3311 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
91 | WILCZEK Lukasz | 3357 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
92 | ZAJĄCZKOWSKA Ewelina | 3358 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
93 | KOPYDŁOWSKI Szymon | 3326 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
94 | RADTKE Maciej | 3299 | ZADYSZKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
95 | RADTKE Urszula | 3300 | ZADYSZKA TEAM | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
96 | DEPTUŁA Mariusz | 3296 | ZADYSZKA TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
97 | DEPTUŁA Beata | 3295 | ZADYSZKA TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
98 | SZUBERT Jakub | 3250 | Cymbołband | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
99 | SZUBERT Bartłomiej | 3249 | Cymbołband | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
100 | WALOCH Paulina | 3252 | Cymbołband | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
101 | WALOCH Michał | 3251 | Cymbołband | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
102 | KARSKI Patryk | 3324 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
103 | GIBAS Angelika | 3318 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
104 | SERAFIN Dominika | 3343 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
105 | DZIASEK Adam | 3317 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
106 | SURMELA Patrycja | 3348 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
107 | RABIEGA Katarzyna | 3273 | Niesporaczki!! | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
108 | JEDYNAK Mateusz | 3576 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
109 | GUŹNICZAK Rafał | 3322 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
110 | WAWRZYNIAK Damian | 3355 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
111 | KAWA Łukasz | 3490 | Twarda rena szczena pena | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
112 | DOBOSZ Damian | 3078 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
113 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 3037 | Health Revolution Elbląg | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
114 | JEZIORNY Wojtek | 3288 | Twarda Ręka Szczęka Pęka | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
115 | MROŻEK Paweł | 3292 | Wild Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
116 | KOSZELA Beata | 3328 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
117 | CZADERSKA Weronika | 3287 | Twarda Ręka Szczęka Pęka | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
118 | MARCZAK Zuzanna | 3289 | Twarda rena szczena pena | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 118 wynik(ów)