Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LISOWSKI Adam | 2062 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
2 | WYPUKOŁ Jakub | 2064 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
3 | KOPECKÝ Jakub | 2101 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
4 | TIAHNYBOK Paweł | 2063 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
5 | VECERA Jan | 2492 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
6 | FIEDOR Tomasz | 2027 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
7 | LASKOWSKI Tomasz | 2050 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
8 | WOŹNIAK Jerzy | 2011 | Dietetyk i spółka | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
9 | GRUDNIOK Damian | 2005 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
10 | MUSIOLIK Mariusz | 2109 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
11 | JAROSZ Waldemar | 2479 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
12 | KACHEL Agata | 2067 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
13 | JAWORSKI Jakub | 2096 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
14 | JAWORSKI Bartłomiej | 2072 | Zgradzieskie Mordy i nie tylko ... | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
15 | CYWICKI Piotr | 2051 | Power Studio | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
16 | SZTAJER Bartek | 2041 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
17 | CHMIELORZ Józef | 2004 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
18 | NAGAS Pawel | 2040 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
19 | SZUTA Sylwia | 2069 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
20 | SZCZENDZINA Mariusz | 2118 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
21 | KOVAŘÍK Tomáš | 2047 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
22 | GÓRCZYŃSKI Sebastian | 2089 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
23 | KACPERSKI Radosław | 2013 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
24 | BRYŚ Piotr | 2078 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
25 | KARWATA Karol | 2017 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
26 | DOBOSZ Kamil | 2082 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
27 | WOŹNIAK Bartosz | 2010 | Dietetyk i spółka | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
28 | KRUK Mateusz | 2103 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
29 | CHMIELORZ Donata | 2003 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
30 | GARBACZ Damian | 2028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
31 | GARBACZ Rafał | 2029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
32 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2016 | Figlarze | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
33 | KOTOMSKA Renata | 2102 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
34 | WOŹNIAK Mateusz | 2371 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
35 | GRZYBOWSKI Mateusz | 2092 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
36 | GRZYBOWSKI Patryk | 2093 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
37 | SIKORA Tomasz | 2114 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
38 | SOBIK Michał | 2015 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
39 | TUSZYŃSKI Grzegorz | 2037 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
40 | DYŻEWSKI Michał | 2034 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
41 | KABALA Mariusz | 2001 | auto1 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
42 | PASKO Szymon | 2002 | auto1 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
43 | KYSIAK Kamil | 2104 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
44 | GIEC Marcin | 2085 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
45 | JURECEK Radek | 2493 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
46 | CHAIEB Natalia | 2025 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
47 | WŁODARCZYK Jan | 2030 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
48 | CHAIEB Sebastian | 2026 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
49 | WOŹNIAK Kuba | 2012 | Dietetyk i spółka | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
50 | SZELAG Marcin | 2023 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
51 | GARBACZ Kasia | 2009 | Dietetyk i spółka | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
52 | SZULA Patryk | 2121 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
53 | SCHILLER Fryderyk | 2052 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
54 | BUDNY Agnieszka | 2079 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
55 | SZKOŁUT Ewa | 2035 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
56 | SZKOŁUT Paweł | 2036 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
57 | CIBA Ola | 2081 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
58 | DUBIEL Klaudia | 2083 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
59 | MISIAK Sandra | 2020 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
60 | KORUS Marcin | 2018 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
61 | SOBOTKA Bartłomiej | 2071 | TI AUTOMOTIVE | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
62 | JĘDRZEJOWSKI Michał | 2097 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
63 | PETRUS Karolina | 2066 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
64 | BARCZYK David | 2074 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
65 | GOIK Edyta | 2086 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
66 | PORWOŁ Karol | 2048 | Pain in dark | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
67 | LASZCZAK Aneta | 2070 | TI AUTOMOTIVE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
68 | GABRYŚ Adrian | 2084 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
69 | BRACHACZEK Wojciech | 2077 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
70 | BRACHACZEK Michalina | 2076 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
71 | ŚMIGALSKI Wiktor | 2116 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
72 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 2032 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
73 | WRÓBLEWSKA Elżbieta | 2031 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
74 | GROBORZ Magdalena | 2091 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
75 | MAZELANIK Kamil | 2107 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
76 | FAJKUS Fryderyk | 2014 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
77 | CHOJNOWSKI Piotr | 2477 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
78 | PETRUS Dominika | 2065 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
79 | SZOŁTYSIK Rafał | 2119 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
80 | ZIOBROWSKI Kacper | 2124 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
81 | BIGAS Maciej | 2075 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
82 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 2120 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
83 | SOBCZYK Magdalena | 2117 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
84 | LECHOWICZ Aneta | 2019 | GANG BULIKA | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
85 | PANEK Bartosz | 2110 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
86 | SIERPIŃSKA Monika | 2113 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
87 | SIENKIEWICZ Jakub | 2112 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
88 | GRODOŃ Kinga | 2061 | Silesia Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
89 | GAJDA Daniel | 2060 | Silesia Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
90 | SOKOŁOWSKI Dawid | 2022 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
91 | PUKOCZ Rafał | 2021 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
92 | JURKOW Pawel | 2044 | NieMaLipy | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
93 | WILGOS Ewelina | 2024 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
94 | KOŁDRAS Kamila | 2100 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
95 | GORZYYNSKA Mirela | 2090 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
96 | GOLUS Beata | 2088 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
97 | KISIELEWSKI Rafal | 2045 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
98 | PLOCHARCZYK Marcin | 2046 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
99 | ROŻDŻYŃSKA Maja | 2111 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
100 | JAROSZ Michał | 2095 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
100 | GOLONKA Igor | 2087 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
102 | WESNEROWICZ Anna | 2049 | Pain in dark | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
103 | SROKOCZ Karolina | 2057 | SENETIC | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
104 | PORWOŁ Karol | 2490 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
105 | MULARCZYK Krystian | 2056 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
106 | BOJAR Łukasz | 2053 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
107 | WEPA Mateusz | 2058 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
108 | HAWLENA Marcin | 2094 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
109 | WIERTELORZ Paweł | 2123 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
110 | JAROSZEWSKA Kasia | 2039 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
111 | ŁUCKA Angelika | 2106 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
112 | MICHALIK Kamil | 2108 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
113 | WYLEŻUCH Kinga | 2043 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
114 | PASTUSZKA Kamila | 2194 | Zabójcze ryjówki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
115 | SOBIK Sebastian | 2195 | Zabójcze ryjówki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
116 | WRONA Katarzyna | 2033 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
117 | SŁOWIK Natalia | 2115 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 117 wynik(ów)