Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZYCHOWSKA Dominika | 2411 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
2 | GRABOWSKI Tomasz | 2435 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
3 | HURAS Michał | 2386 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
4 | NOWAK Paweł | 2375 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
5 | WIECZOREK Arkadiusz | 2429 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
6 | SYCZ Michał | 2378 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
7 | GRZYBEK Łukasz | 2425 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
8 | ROTKEGEL Tomasz | 2426 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
9 | MAZUR Jacek | 2374 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
10 | KLECHA Robert | 2373 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
11 | RAK Sebastian | 2402 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
12 | PIEŁA Szymon | 2400 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
13 | RAK Krzysztof | 2401 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
14 | BREJZA Kamil | 2424 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
15 | RZYMANEK Piotr | 2427 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
16 | KRÓL Grzegorz | 2449 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
17 | KALETA Anna | 2440 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
18 | KUKLA Robert | 2450 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
19 | GACH Damian | 2385 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
20 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 2455 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
21 | KOZŁOWSKI Przemysław | 2447 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
22 | SOCHA Michał | 2377 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
23 | JARCZYK Paweł | 2387 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
24 | ŁATAŚ Dominik | 2452 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
25 | WAWSZCZAK Michał | 2468 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
26 | SIMON Adam | 2464 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
27 | PASTUSZKA Michał | 2458 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
28 | SMEREKA Jan | 2396 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
29 | MACKFORD Piotr | 2454 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
30 | MAGDEWICZ Rafał | 2395 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
31 | OSIKOWSKA Justyna | 2457 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
32 | SKUPIEŃ Przemysław | 2379 | Alkusteam | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
33 | HABER Patryk | 2421 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
34 | LISOŃ Patryk | 2453 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
35 | SZEWCZYK Aleksandra | 2466 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
36 | HABER Monika | 2420 | Szturm | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
37 | BARTOSZ Kamil | 2419 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
38 | PIELA Mateusz | 2422 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
39 | DUDEK Jakub | 2434 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
40 | SUKNIEWICZ Marzena | 2465 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
41 | PINKOWICZ Maciej | 2390 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
42 | BYKOWSKI Wojciech | 2383 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
43 | KRZYSIAK Piotr | 2388 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
44 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 2394 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
45 | SLESAR Bartosz | 2392 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
46 | RYGOŁ Janusz | 2391 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
47 | RYBARSKI Przemysław | 2462 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
48 | BANASIK Sylwia | 2381 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
49 | SENDEL Joanna | 2172 | Spartan Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
50 | SWIERC Magdalena | 2173 | Spartan Team Kalety | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
51 | SZYMANIEC Marcin | 2467 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
52 | KĄDZIELA Tomasz | 2439 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
53 | HAJDUK Magdalena | 2436 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
54 | ZAJĄC Marcin | 2380 | Alkusteam | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
55 | KANIK Krzysztof | 2441 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
56 | ŚWIERC Damian | 2489 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
57 | KNURA Patryk | 2444 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
58 | GACH Adrian | 2384 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
59 | MIZERA Robert | 2389 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
60 | BIEGAŃSKA Joanna | 2382 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
61 | STACHOWICZ Szymon | 2393 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
62 | GRABOWSKA Maja | 2403 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
63 | PIĄTKOWSKI Michał | 2459 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
64 | KRAWCZYK Dariusz | 2448 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
65 | RUTKOWSKI Krystian | 2478 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
66 | IGNACEK Mariola | 2437 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
67 | KURKOWSKI Marcin | 2451 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
68 | ZARĘBA Martyna | 2470 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
69 | KANIUK Anna | 2442 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
70 | KOŁCZ Barbara | 2445 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
71 | KOŁCZ Krzysztof | 2446 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
72 | SOCHA Marcin | 2376 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
73 | CAŁKA Krzysztof | 2412 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
74 | JEZIOR Bartosz | 2413 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
75 | SOBEL Monika | 2414 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
76 | LIPIEC Bartłomiej | 2418 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
77 | KURMAŃSKI Michał | 2417 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
78 | KĘDZIA Maciej | 2416 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
79 | BIEGUN Dawid | 2415 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
80 | JARZĄBEK Martyna | 2438 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
81 | ZALEŚNY Dawid | 2469 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
82 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 2471 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
83 | KOSTRZEWSKA Ewelina | 2476 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
84 | TUROS Maciej | 2431 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
85 | DURAKIEWICZ Marta | 2430 | X-Team Special Forces | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
86 | KRAKOWSKI Michał | 2397 | EY | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
87 | RYZ Dawid | 2409 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
88 | HAJNSZ Robert | 2407 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
89 | ZAIK Karolina | 2410 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
90 | LOT Michał | 2408 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
91 | ADAMIK Łukasz | 2406 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
92 | SZARŁOWICZ Jakub | 2399 | EY | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 92 wynik(ów)