Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | KSRG PNIÓWEK | Szymon Lazar Radek Drozd Leszek Wyszyński Karol Franke leszek grzyb | 01:06:40.65 01:09:35.00 01:17:39.75 01:19:19.70 01:22:19.65 | 06:15:32.000 |
2 | KWK KNUROW-SZCZYGLOWICE | Tomasz Tomczyk Kamil Jakubowskiu Urban Ryszka Krzysztof Konsek Przemysław Ceglarek | 01:07:03.70 01:15:42.85 01:18:01.95 01:19:26.55 01:39:27.65 | 06:39:39.000 |
3 | RUCH KNURÓW | Dawid Magnor Łukasz Ostrowski Seweryn Wojtas Marcin Procek Dawid Piszkala | 01:12:38.80 01:13:39.50 01:24:21.25 01:24:55.45 01:25:01.25 | 06:40:34.000 |
4 | KSRG ZOFIÓWKA | krystian grygierek ZBIGNIEW JANECKI Paweł Słabkowski Piotr Zalewski Wojciech Witoszek | 01:13:33.45 01:17:08.45 01:19:13.35 01:22:34.35 01:33:42.55 | 06:46:10.000 |
5 | KWK BUDRYK | Mateusz Kaźmierczak Łukasz Sankiewicz Paweł Gliszczyński Piotr Pęziński Marek Nowak | 01:01:45.50 01:23:18.75 01:24:49.00 01:31:40.50 01:33:41.85 | 06:55:13.000 |
6 | KSRG BORYNIA | Szymon Kasprzak Paweł Kolarczyk Marcin Zięba Szymon Krzysteczko Mateusz Banaś | 01:15:38.15 01:15:48.35 01:24:36.45 01:26:44.30 01:45:23.50 | 07:08:09.000 |
7 | CARBON OCR RACING TEAM | Konrad Gołębiowski Tomasz Gołębiowski Damian Grudniok Józef Chmielorz Donata Chmielorz | 01:14:40.30 01:18:30.90 01:24:19.05 01:34:07.45 01:41:39.80 | 07:13:15.000 |
8 | HUSARIA RACE TEAM | Tomasz Wilk Tomasz Fiedor Sebastian Gomularz Michał Wójcik Damian Garbacz | 01:08:53.25 01:21:28.30 01:34:15.30 01:41:33.90 01:41:54.15 | 07:28:03.000 |
9 | WIECZNE MŁODZIENIASZKI | Arkadiusz Wieczorek Łukasz Grzybek Tomasz Rotkegel Kamil Brejza Piotr Rzymanek | 01:29:37.30 01:30:39.20 01:32:36.20 01:40:11.70 01:40:18.75 | 07:53:21.000 |
10 | 6 TWARZY GRZYBIARZY | Paweł Nowak Michał Sycz Jacek Mazur Robert Klecha Michał Socha | 01:29:27.05 01:30:36.75 01:37:17.00 01:37:17.40 01:48:12.20 | 08:02:49.000 |
11 | SZTURM | Agata Kachel SYLWIA SZUTA Patryk Haber Monika Haber Kamil Bartosz | 01:29:20.45 01:35:11.10 01:57:10.90 01:57:40.25 01:57:46.50 | 08:57:07.000 |
12 | CF KUŹNIA DAMIANA | Michał Huras Damian Gach Paweł Jarczyk Maciej Pinkowicz Wojciech Bykowski | 01:25:55.60 01:45:18.85 01:49:23.85 02:01:58.15 02:03:16.85 | 09:05:50.000 |
13 | RÓŻOWE ŚWINIE | Grzegorz Goldyszewicz Piotr Majer Agata Nicia-Rzeszowska Dominik Porębny Dariusz Lenart | 01:51:41.65 01:51:59.50 01:53:05.00 01:55:41.20 01:56:05.05 | 09:28:31.000 |
14 | GANG BULIKA | Karol Karwata Marcin Szelag Sandra Misiak Marcin Korus Aneta Lechowicz | 01:39:02.25 01:50:44.25 01:57:46.60 01:57:48.00 02:14:36.60 | 09:39:56.000 |
15 | SPARTANIE Z POŁUDNIA | Marcin Kula Krzysztof Pluta Daria Piguła Rafał Piguła Mateusz Piguła | 02:15:37.40 02:15:52.85 02:16:33.60 02:27:05.10 02:37:09.80 | 11:52:16.000 |
16 | MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINY | Dawid Ryz Robert Hajnsz Karolina Zaik Michał Lot Łukasz Adamik | 02:33:45.40 02:33:48.50 02:33:49.70 02:33:50.55 02:33:55.70 | 12:49:07.000 |
17 | JANUSZE PRZESZKÓD | Karol Sołtys Rafał Bednarski Dawid Bladyn Dagmara Sielska Bartosz Łukasik | 02:32:31.30 02:34:05.65 02:34:17.50 02:34:45.90 02:35:41.60 | 12:51:19.000 |
18 | KROKIETY | Anna Żelazna Agnieszka Bogdan Mateusz Wasiluk Ola Strzelecka Łukasz Łabudek | 02:39:03.70 02:39:04.50 02:39:06.20 02:39:06.90 02:39:06.90 | 13:15:25.000 |
Znaleziono 18 wynik(ów)