Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZOPA Hanna | 2179 | Spartanie z południa | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
2 | ZYCHOWSKA Dominika | 2411 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
3 | KACHEL Agata | 2067 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
4 | SZUTA Sylwia | 2069 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
5 | CHMIELORZ Donata | 2003 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
6 | KOTOMSKA Renata | 2102 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
7 | SŁOMIAN Marcelina | 2472 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
8 | CHAIEB Natalia | 2025 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
9 | GARBACZ Kasia | 2009 | Dietetyk i spółka | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
10 | BUDNY Agnieszka | 2079 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
11 | SZKOŁUT Ewa | 2035 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
12 | CIBA Ola | 2081 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
13 | DUBIEL Klaudia | 2083 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
14 | MISIAK Sandra | 2020 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
15 | PETRUS Karolina | 2066 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
16 | GOIK Edyta | 2086 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
17 | LASZCZAK Aneta | 2070 | TI AUTOMOTIVE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
18 | BRACHACZEK Michalina | 2076 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
19 | WRÓBLEWSKA Elżbieta | 2031 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
20 | GROBORZ Magdalena | 2091 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
21 | PETRUS Dominika | 2065 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
22 | NICIA-RZESZOWSKA Agata | 2169 | Różowe świnie | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
23 | SOBCZYK Magdalena | 2117 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
24 | LECHOWICZ Aneta | 2019 | GANG BULIKA | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
25 | SIERPIŃSKA Monika | 2113 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
26 | KRAUZY Aleksandra | 2339 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
27 | GRODOŃ Kinga | 2061 | Silesia Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
28 | BĄK Gabriela | 2073 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
29 | KOZŁOWSKA-KROSTA Joanna | 2219 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
30 | WILGOS Ewelina | 2024 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
31 | CHROBOK Weronika | 2204 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
32 | KOŁDRAS Kamila | 2100 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
33 | GORZYYNSKA Mirela | 2090 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
34 | GOLUS Beata | 2088 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
35 | BURKOWSKA Ewa | 2203 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
36 | FABER Sylwia | 2210 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
37 | DROŹDZIOK Aleksandra | 2327 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
38 | MIROSŁAW Urszula | 2127 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
39 | ZYSS Agnieszka | 2128 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
40 | ROŻDŻYŃSKA Maja | 2111 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
41 | ZAJĄC Patrycja | 2184 | Team Pszczółek :) | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
42 | KWOKA Kamila | 2181 | Team Pszczółek :) | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
43 | KURNIK Sabina | 2126 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
44 | OSTROWSKA Barbara | 2223 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
45 | ZAWIDNIAK Nina | 2250 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
46 | LITWIN Dorota | 2220 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
47 | KALETA Anna | 2440 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
48 | WESNEROWICZ Anna | 2049 | Pain in dark | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
49 | SROKOCZ Karolina | 2057 | SENETIC | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
50 | PIGUŁA Daria | 2175 | Spartanie z południa | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
51 | SOKOŁOWSKA Monika | 2357 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
52 | GOŁUCHOWSKA Aldona | 2331 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
53 | OSIKOWSKA Justyna | 2457 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
54 | WOLAK Daria | 2157 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
55 | JAROSZEWSKA Kasia | 2039 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
56 | ŁUCKA Angelika | 2106 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
57 | WYLEŻUCH Kinga | 2043 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
58 | PŁUSKA Sandra | 2171 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
59 | MICHALIK Klaudia | 2156 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
60 | CZARNOTA Katarzyna | 2155 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
61 | WĄS Paulina | 2268 | HDG | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
62 | SARZYŃSKA Monika | 2191 | Uno Más? | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
63 | KUPIEC Monika | 2141 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
64 | SZEWCZYK Aleksandra | 2466 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
65 | HABER Monika | 2420 | Szturm | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
66 | ŚWITALSKA KASZCZYC Daniela | 2238 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
67 | GREINER Justyna | 2332 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
68 | PŁACZEK Ania | 2006 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
69 | STYLOK Milena | 2133 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
70 | GARUS Angelika | 2329 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
71 | MACHURA Ania | 2343 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
72 | PALA Sylwia | 2225 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
73 | BIAŁKOWSKA Anita | 2199 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
74 | SUKNIEWICZ Marzena | 2465 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
75 | TABAJ Klaudia | 2364 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
76 | KISIELOWSKA Katarzyna | 2336 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
77 | KUCIA Marta | 2309 | Pędzące żółwie NS | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
78 | JANISZ Katarzyna | 2307 | Pędzące żółwie NS | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
79 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 2394 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
80 | KORNICZUK Kamila | 2274 | Ich trzech ona jedna | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
81 | SIELSKA Dagmara | 2152 | Janusze Przeszkód | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
82 | BANASIK Sylwia | 2381 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
83 | SENDEL Joanna | 2172 | Spartan Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
84 | SWIERC Magdalena | 2173 | Spartan Team Kalety | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
85 | MUZYKANT Aleksandra | 2162 | PE | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
86 | MAŁOLEPSZY Aleksandra | 2344 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
87 | KOWOL Anita | 2217 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
88 | WESTERLICH Weronika | 2247 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
89 | HOJKA Daria | 2213 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
90 | MOSKAŁA Magdalena | 2345 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
91 | RAKOWSKA Izabela | 2355 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
92 | HAJDUK Magdalena | 2436 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
93 | STEC Ewa | 2235 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
94 | BIEGAŃSKA Joanna | 2382 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
95 | JANKOWSKA Marta | 2474 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
96 | CZARNECKA Magdalena | 2207 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
97 | FIJAŁKOWSKA Angelika | 2328 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
98 | ŚLIWA Maria | 2265 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
99 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 2263 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
100 | GRABOWSKA Maja | 2403 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
101 | LEISZNER Izabela | 2270 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
102 | PIECHULA Justyna | 2303 | MYŁKI | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
103 | PASTUSZKA Kamila | 2194 | Zabójcze ryjówki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
104 | IGNACEK Mariola | 2437 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
105 | ZARĘBA Martyna | 2470 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
106 | KANIUK Anna | 2442 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
107 | KOŁCZ Barbara | 2445 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
108 | SOBEL Monika | 2414 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
109 | JARZĄBEK Martyna | 2438 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
110 | KLAMA Patrycja | 2259 | DKG CREW | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
111 | AUGUŚCIK Ewelina | 2318 | Ślepe Wariatki | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
112 | MYŚLIWIEC Barbara | 2319 | Ślepe Wariatki | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
113 | ŻELAZNA Anna | 2158 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
114 | BOGDAN Agnieszka | 2276 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
115 | STRZELECKA Ola | 2278 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
116 | GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia | 2187 | UKS Orzeł Katowice | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
117 | KOPCIUCH Izabela | 2188 | UKS Orzeł Katowice | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
118 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 2471 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
119 | KOSTRZEWSKA Ewelina | 2476 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
120 | KLIMAS Anna | 2313 | Runmordor | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
121 | DURAKIEWICZ Marta | 2430 | X-Team Special Forces | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
122 | WRONA Katarzyna | 2033 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
123 | SŁOWIK Natalia | 2115 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
124 | ZAIK Karolina | 2410 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 124 wynik(ów)