Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LAZAR Szymon | 2293 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
2 | TOMCZYK Tomasz | 2300 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
3 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2334 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
4 | DROZD Radek | 2290 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
5 | MAGNOR Dawid | 2484 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
6 | GRYGIEREK Krystian | 2295 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
7 | OSTROWSKI Łukasz | 2485 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
8 | KASPRZAK Szymon | 2281 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
9 | KOLARCZYK Paweł | 2282 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
10 | JANECKI Zbigniew | 2296 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
11 | WYSZYŃSKI Leszek | 2294 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
12 | RYSZKA Urban | 2483 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
13 | JAKUBOWSKIU Kamil | 2497 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
14 | SŁABKOWSKI Paweł | 2297 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
15 | FRANKE Karol | 2291 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
16 | KONSEK Krzysztof | 2299 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
17 | GRZYB Leszek | 2292 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
18 | ZALEWSKI Piotr | 2298 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
19 | SANKIEWICZ Łukasz | 2356 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
20 | WOJTAS Seweryn | 2487 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
21 | ZIĘBA Marcin | 2284 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
22 | GLISZCZYŃSKI Paweł | 2330 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
23 | PROCEK Marcin | 2352 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
24 | PISZKALA Dawid | 2486 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
25 | KRZYSTECZKO Szymon | 2283 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
26 | PĘZIŃSKI Piotr | 2349 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
27 | NOWAK Marek | 2348 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
28 | WITOSZEK Wojciech | 2370 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
29 | LEDWOŃ Łukasz | 2287 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
30 | KOWAL Rafał | 2286 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
31 | CEGLAREK Przemysław | 2325 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
32 | WOJTCZAK Marcin | 2289 | KSRG Jastrzębie | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
33 | BANAŚ Mateusz | 2280 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
34 | PACHOŃSKI Marcin | 2255 | CSRG S.A. | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
35 | WACHOWICZ Pawel | 2256 | CSRG S.A. | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
36 | WALTER Miron | 2257 | CSRG S.A. | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
37 | MARON Tadeusz | 2288 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 37 wynik(ów)