Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-29 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 156 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚLIWIŃSKI Sebastian | 2654 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
2 | CICHOCKI Piotrek | 2641 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
3 | POLUS Piotr Peter | 2622 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
4 | ZAKRZEWSKI Marcin | 2607 | MITMAR | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
5 | KUCIŃSKI Krzysztof | 2605 | MITMAR | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
6 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | 2644 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
7 | FOKS Grzegorz | 2603 | MITMAR | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
8 | ZYGMUNT Rafał | 2661 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
9 | KOZŁOWSKI Mateusz | 2604 | MITMAR | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
10 | MALIK Szymon | 2646 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
11 | BEDNARSKA Beata | 2639 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
12 | RAFAŁ Paweł | 2648 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
13 | JEZIORSKI Marcin | 2643 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
14 | KOCHAŃSKI Krzysztof | 2618 | Plemniki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
15 | BRONIEK Jakub | 2615 | Plemniki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
16 | JABŁOŃSKI Adrian | 2617 | Plemniki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
17 | BRONIEK Rafał | 2616 | Plemniki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
18 | SZYMBORSKI Patryk | 2619 | Plemniki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
19 | PONICHTERA Paweł | 2624 | Silni inaczej | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
20 | PARADOWSKI Andrzej | 2623 | Silni inaczej | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
21 | SICZEK Grzegorz | 2652 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
22 | ZASŁONKA Paweł | 2597 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
23 | SĘK Paweł | 2596 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
24 | KAPISZ Michał | 2595 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
25 | KHANTIL Anton | 2634 | Star Navy SEALs | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
26 | ROMANYUK Mykyta | 2635 | Star Navy SEALs | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
27 | PARTYKA Bartłomiej | 2601 | Mało zdolni, ale leniwi | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
28 | WIATROWSKA Agnieszka | 2602 | Mało zdolni, ale leniwi | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
29 | FETLIŃSKI Grzegorz | 2594 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
30 | ŚLIWA Katarzyna | 2653 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
31 | KOŁAKOWSKI Rafał | 2621 | PoSzosieGo | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
32 | JAWOREK Łukasz | 2610 | Patointeligencja | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
33 | KOŁAKOWSKI Patryk | 2620 | PoSzosieGo | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
34 | STANULA Karol | 2656 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
35 | STANULA Albert | 2655 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
36 | ROMAN Magdalena | 2613 | Patointeligencja | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
36 | DĘBSKI Michał | 2608 | Patointeligencja | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
36 | MACHNIO Bartosz Jan | 2612 | Patointeligencja | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
39 | DOMAGALSKI Hubert | 2609 | Patointeligencja | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
40 | KUPIS Wiktoria | 2611 | Patointeligencja | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
41 | ZIMKA Gabriela | 2614 | Patointeligencja | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
42 | STUCZYŃSKI Mateusz | 2638 | Wafflewaffe | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
43 | SOKOŁOWSKI Oskar | 2637 | Wafflewaffe | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
44 | CHRAPKOWSKI Grzegorz | 2636 | Wafflewaffe | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
45 | REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Jakub | 2582 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
46 | POLAK Marcin | 2581 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
47 | KRUK Daniel | 2571 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
48 | WOŁOS Rafał | 2600 | Leśne Jagódki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
49 | STEFAŃSKA Paulina | 2599 | Leśne Jagódki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
50 | KARASIŃSKI Bartosz | 2598 | Leśne Jagódki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
51 | ROBAK Sylwester | 2650 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
52 | ROBAK Joanna | 2649 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 52 wynik(ów)