RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KURCEWICZ Paweł 2461Open Mężczyzn1M 120:3000:00:0000:47:32.2500:47:32.25 7:557,6
2LIUTKUS Dainius 2441OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn5M 520:3000:00:0000:54:40.6500:54:40.65+00:07:089:066,6
3BARANAUSKAS Darius 2440OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn6M 620:3000:00:0000:54:41.5000:54:41.50+00:07:099:066,6
4GORZKOWSKI Tomasz 2453Open Masters Mężczyzn1M 720:3000:00:0000:55:24.0000:55:24.00+00:07:519:146,5
5MONTVILĖ Sandra 2490OCR Baltic warriorsOpen Kobiet1K 120:3000:00:0000:55:26.7500:55:26.75+00:07:549:146,5
6ZIMOWICZ Jakub 2470Open Mężczyzn8M 920:3000:00:0000:57:26.3000:57:26.30+00:09:549:346,3
7CICHUTA Przemysław 2449Open Mężczyzn12M 1320:3000:00:0000:59:23.5500:59:23.55+00:11:519:536,1
8CZAJA Piotr 2408CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn2M 1720:3000:00:0001:01:31.3501:01:31.35+00:13:5910:155,9
9KOCIK Janusz 2411CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn4M 2120:3000:00:0001:02:31.8501:02:31.85+00:14:5910:255,8
10RATAJSZCZAK Dominik 2446United RunnersOpen Mężczyzn18M 2320:3000:00:0001:02:54.5001:02:54.50+00:15:2210:295,7
11KWILIŃSKA Weronika 2596Open Kobiet4K 420:3000:00:0001:02:54.8001:02:54.80+00:15:2210:295,7
12WEJNER-POLASIK Ewelina 2414CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet5K 520:3000:00:0001:05:30.8501:05:30.85+00:17:5810:555,5
13ROZPERSKI Jacek 2413CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn22M 2720:3000:00:0001:05:31.1501:05:31.15+00:17:5810:555,5
14HOŁOWACZ Kamil 2409CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn24M 3020:3000:00:0001:07:09.0001:07:09.00+00:19:3611:115,4
15LECHMAN Bozena 2412CrossTeam SzczecinekOpen Masters Kobiet1K 620:3000:00:0001:07:40.8001:07:40.80+00:20:0811:165,3
15JANKOWSKA Monika 2410CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet6K 620:3000:00:0001:07:40.8001:07:40.80+00:20:0811:165,3
17PAWŁOWSKI Grzegorz 2464Open Masters Mężczyzn7M 3120:3000:00:0001:08:05.2501:08:05.25+00:20:3311:205,3
18WIECHETEK Jarosław 2467Open Masters Mężczyzn8M 3820:3000:00:0001:09:34.3001:09:34.30+00:22:0211:355,2
19ZATLOKIEWICZ Radek 2707Open Mężczyzn32M 4020:3000:00:1801:10:05.0501:10:23.70+00:22:5111:405,1
20JANECKI Kacper 2706Open Mężczyzn33M 4320:3000:00:0001:11:12.7501:11:12.75+00:23:4011:525,1
21ŻURAWSKI Dominik 2710Open Mężczyzn34M 4420:3000:00:1801:10:53.9501:11:12.80+00:23:4011:485,1
22CZEKALSKI Dominik 2705Open Mężczyzn35M 4520:3000:00:0001:11:13.0501:11:13.05+00:23:4011:525,1
23PIECZĄTKA Marcin 2465Open Mężczyzn36M 4620:3000:00:0001:11:28.7001:11:28.70+00:23:5611:545,0
24EMPEL Mateusz 2451Open Mężczyzn38M 4820:3000:00:0001:11:51.6001:11:51.60+00:24:1911:585,0
25WĘGŁOWSKI Borys 2709Open Mężczyzn54M 6520:3000:00:1601:16:50.9501:17:07.45+00:29:3512:484,7
26PNIEWSKA Karolina 2406BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet12K 1320:3000:00:0001:20:07.0001:20:07.00+00:32:3413:214,5
27MŁYNARCZYK Łukasz 2463Open Mężczyzn61M 7320:3000:00:0001:20:08.6501:20:08.65+00:32:3613:214,5
28KUCZYŃSKI Paweł 2460Open Mężczyzn62M 7420:3000:00:0001:20:10.1001:20:10.10+00:32:3713:214,5
29SŁABASZEWSKI Kamil 2431HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn73M 8520:3000:00:0001:23:28.5001:23:28.50+00:35:5613:544,3
30SZOSTEK Wojciech 2432HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn74M 8620:3000:00:0001:23:30.9501:23:30.95+00:35:5813:554,3
31DANEK Mariusz 2450Open Mężczyzn75M 8720:3000:00:0001:23:41.2501:23:41.25+00:36:0913:564,3
32CZUBA Jarosław 2434Kowalowe WzgórzeOpen Masters Mężczyzn13M 9920:3000:00:0001:25:29.0501:25:29.05+00:37:5614:144,2
33CZUBA-KOWAL Katarzyna 2435Kowalowe WzgórzeOpen Kobiet15K 1620:3000:00:0001:25:29.4501:25:29.45+00:37:5714:144,2
34JAUNICH Grzegorz 2455Open Mężczyzn90M 10320:3000:00:0001:26:16.5501:26:16.55+00:38:4414:224,2
35JANAS Krystian 2454Open Mężczyzn91M 10420:3000:00:0001:26:17.7501:26:17.75+00:38:4514:224,2
36WILCZEK Marta 2443RunneRBOpen Kobiet17K 1920:3000:00:0001:27:30.9501:27:30.95+00:39:5814:354,1
37DEC Joanna 2416DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet3K 2020:3000:00:0001:29:09.5501:29:09.55+00:41:3714:514,0
38KASPRZYK Aneta 2419DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet18K 2120:3000:00:0001:29:09.8001:29:09.80+00:41:3714:514,0
39CIESIELSKA Ilona 2415DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet19K 2220:3000:00:0001:29:10.2001:29:10.20+00:41:3714:514,0
40FIGANIAK Monika 2418DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet4K 2320:3000:00:0001:29:10.9001:29:10.90+00:41:3814:514,0
41TRYBEK Marek 2420DeTRoit ŚwiryOpen Masters Mężczyzn16M 10820:3000:00:0001:29:11.3001:29:11.30+00:41:3914:514,0
42NOWAKOWSKI Marcin 2718Open Mężczyzn93M 10920:3000:00:0001:29:21.7501:29:21.75+00:41:4914:534,0
43KOZŁOWSKA Malwina 2717Open Kobiet22K 2620:3000:00:0001:29:22.2001:29:22.20+00:41:4914:534,0
44LECHOWICZ Krzysztof 2547Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn17M 11020:3000:00:0001:29:55.2501:29:55.25+00:42:2314:594,0
45WAŚNIOWSKA Magdalena 2551Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet23K 2720:3000:00:0001:29:57.1001:29:57.10+00:42:2414:594,0
46SIEMEK Mariusz 2549Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn18M 11120:3000:00:0001:29:57.8501:29:57.85+00:42:2514:594,0
47SŁOWIK Daniel 2550Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn94M 11220:3000:00:0001:29:59.8501:29:59.85+00:42:2714:594,0
48JELEŃ Anita 2553Młodzi Gniewni ZwariowaniOpen Kobiet25K 2920:3000:00:0001:30:34.4001:30:34.40+00:43:0215:054,0
49DUDA Karolina 2546Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet26K 3020:3000:00:0001:30:34.5001:30:34.50+00:43:0215:054,0
50PĄK Paweł 2548Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn100M 11820:3000:00:0001:30:34.7001:30:34.70+00:43:0215:054,0
51POLUS Piotr Peter 2442POWER TRAININGOpen Mężczyzn105M 12620:3000:00:0001:34:33.6001:34:33.60+00:47:0115:453,8
52WARZOCHA Weronika 2617Dzikie MuchyOpen Kobiet30K 3420:3000:00:0001:34:33.8001:34:33.80+00:47:0115:453,8
53NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2552MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn106M 12720:3000:00:0001:34:40.9501:34:40.95+00:47:0815:463,8
54KOWALIK Karol 2459Open Mężczyzn113M 13420:3000:00:0001:37:04.5001:37:04.50+00:49:3216:103,7
55FILAS Rafał 2524Open Mężczyzn114M 13520:3000:00:0001:37:39.1501:37:39.15+00:50:0616:163,7
56BUDEK Weronika 2448Open Kobiet34K 3920:3000:00:0001:37:40.7001:37:40.70+00:50:0816:163,7
57SZCZEPANIAK Mateusz 2439Mati_PazuraOpen Mężczyzn116M 13720:3000:00:0001:38:09.3001:38:09.30+00:50:3716:213,7
58SZYMAŃSKI Michał 2466Open Mężczyzn117M 13820:3000:00:0001:38:10.0501:38:10.05+00:50:3716:213,7
58BULLER Dawid 2438Mati_PazuraOpen Mężczyzn117M 13820:3000:00:0001:38:10.0501:38:10.05+00:50:3716:213,7
60KOLACHA Patryk 2457Open Mężczyzn128M 15020:3000:00:0001:43:00.0001:43:00.00+00:55:2717:103,5
61WALIGÓRA Agata 2407Carbon Silesia SportOpen Kobiet42K 4820:3000:00:0001:43:00.1001:43:00.10+00:55:2717:103,5
62TUZINKIEWICZ Jagoda 2618Ex TeamOpen Kobiet51K 6020:3000:00:0001:49:13.1501:49:13.15+01:01:4018:123,3
63CHUCHMACZ Barbara 2644Open Masters Kobiet10K 6120:3000:00:0001:49:13.2001:49:13.20+01:01:4018:123,3
64HORĘZGA Dorota 2648Open Kobiet58K 7120:3000:00:0001:53:06.4501:53:06.45+01:05:3418:513,2
65MAJEWSKA Edyta 2654Open Masters Kobiet15K 7320:3000:00:0001:53:33.9001:53:33.90+01:06:0118:553,2
66SMUGA Kamil 2661Open Mężczyzn149M 17220:3000:00:0001:53:34.1501:53:34.15+01:06:0118:553,2
67SAWA Łukasz 2433Jeźdźcy nocyOpen Mężczyzn150M 17420:3000:00:0001:54:15.1501:54:15.15+01:06:4219:023,2
68KARAŚ Laura 2456Open Kobiet61K 7620:3000:00:0001:54:17.6501:54:17.65+01:06:4519:023,2
69ORENCZAK Aleksandra 2428Girls Power KrakówOpen Kobiet67K 8320:3000:00:0001:58:00.6501:58:00.65+01:10:2819:403,1
70MIGAS Urszula 2427Girls Power KrakówOpen Kobiet68K 8420:3000:00:0001:58:00.7001:58:00.70+01:10:2819:403,1
71ADAMCZYK Aneta 2424Girls Power KrakówOpen Masters Kobiet17K 8520:3000:00:0001:58:00.7501:58:00.75+01:10:2819:403,1
72ADAMCZYK Zuzanna 2425Girls Power KrakówOpen Kobiet69K 8620:3000:00:0001:58:00.8501:58:00.85+01:10:2819:403,1
73ŁOPATOWSKA Monika 2426Girls Power KrakówOpen Kobiet70K 8720:3000:00:0001:58:00.9501:58:00.95+01:10:2819:403,1
74MISIAK Wiesław 2476Girls Power KrakówOpen Masters Mężczyzn29M 18220:3000:00:0001:58:01.1001:58:01.10+01:10:2819:403,1
75WLACH Maja 2430GirlsPower KrakówOpen Kobiet71K 8820:3000:00:0001:58:01.2501:58:01.25+01:10:2919:403,1
76FILA Rafał 2452Open Mężczyzn161M 19420:3000:00:0002:04:06.0002:04:06.00+01:16:3320:412,9
77ZAGUBIEŃ Ania 2469Open Kobiet78K 9820:3000:00:0002:04:06.0502:04:06.05+01:16:3320:412,9
78HERDE Barbara 2444Sportowa BandaOpen Kobiet79K 9920:3000:00:0002:04:06.3002:04:06.30+01:16:3420:412,9
79RODEHAU Klaudia 2445Sportowa BandaOpen Kobiet80K 10020:3000:00:0002:04:06.4502:04:06.45+01:16:3420:412,9
80STAWOWA Karolina 2437MaczugaHerculesaTeamOpen Kobiet81K 10120:3000:00:0002:04:06.5002:04:06.50+01:16:3420:412,9
81CIESZKO Przemysław 2404ACNOpen Mężczyzn162M 19520:3000:00:0002:05:28.9502:05:28.95+01:17:5620:542,9
81BUNIOWSKA Monika 2402ACNOpen Kobiet82K 10220:3000:00:0002:05:28.9502:05:28.95+01:17:5620:542,9
83NILSSON Robin 2405ACNOpen Mężczyzn163M 19620:3000:00:0002:05:29.7502:05:29.75+01:17:5720:542,9
84CICHOŃSKI Remigiusz 2436MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn164M 19720:3000:00:0002:07:42.3002:07:42.30+01:20:1021:172,8
85DUDEK Klaudia 2421Dirty SparrowsOpen Kobiet83K 10320:3000:00:0002:08:42.3502:08:42.35+01:21:1021:272,8
86PIELATOWSKA Jadwiga 2423Dirty SparrowsOpen Kobiet84K 10420:3000:00:0002:08:44.5002:08:44.50+01:21:1221:272,8
87GRZYMAŁA Damian 2422Dirty SparrowsOpen Mężczyzn165M 19820:3000:00:0002:08:45.6002:08:45.60+01:21:1321:272,8
88BARBIER Marcos 2401ACNOpen Mężczyzn166M 19920:3000:00:00   
89MOSTOWIK-WLACH Joanna 2429GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet21K 10520:3000:00:00   
Znaleziono 89 wynik(ów)