RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1BARBIER Marcos 2401ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
2KOCIK Janusz 2411CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
3ZIMOWICZ Jakub 2470Open Mężczyzn20:3000:00:00
4MONTVILĖ Sandra 2490OCR Baltic warriorsOpen Kobiet20:3000:00:00
5KWILIŃSKA Weronika 2596Open Kobiet20:3000:00:00
6CZAJA Piotr 2408CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
7MOSTOWIK-WLACH Joanna 2429GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
8BARANAUSKAS Darius 2440OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
9LIUTKUS Dainius 2441OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
10RATAJSZCZAK Dominik 2446United RunnersOpen Mężczyzn20:3000:00:00
11CICHUTA Przemysław 2449Open Mężczyzn20:3000:00:00
12GORZKOWSKI Tomasz 2453Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
13KURCEWICZ Paweł 2461Open Mężczyzn20:3000:00:00
14WEJNER-POLASIK Ewelina 2414CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
15ROZPERSKI Jacek 2413CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
16HOŁOWACZ Kamil 2409CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
17LECHMAN Bozena 2412CrossTeam SzczecinekOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
18PAWŁOWSKI Grzegorz 2464Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
19WIECHETEK Jarosław 2467Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
20JANECKI Kacper 2706Open Mężczyzn20:3000:00:00
21CZEKALSKI Dominik 2705Open Mężczyzn20:3000:00:00
22PIECZĄTKA Marcin 2465Open Mężczyzn20:3000:00:00
23EMPEL Mateusz 2451Open Mężczyzn20:3000:00:00
24PNIEWSKA Karolina 2406BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
25MŁYNARCZYK Łukasz 2463Open Mężczyzn20:3000:00:00
26KUCZYŃSKI Paweł 2460Open Mężczyzn20:3000:00:00
27SŁABASZEWSKI Kamil 2431HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
28SZOSTEK Wojciech 2432HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
29DANEK Mariusz 2450Open Mężczyzn20:3000:00:00
30CZUBA Jarosław 2434Kowalowe WzgórzeOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
31CZUBA-KOWAL Katarzyna 2435Kowalowe WzgórzeOpen Kobiet20:3000:00:00
32JAUNICH Grzegorz 2455Open Mężczyzn20:3000:00:00
33JANAS Krystian 2454Open Mężczyzn20:3000:00:00
34WILCZEK Marta 2443RunneRBOpen Kobiet20:3000:00:00
35DEC Joanna 2416DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
36KASPRZYK Aneta 2419DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
37CIESIELSKA Ilona 2415DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
38FIGANIAK Monika 2418DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
39TRYBEK Marek 2420DeTRoit ŚwiryOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
40NOWAKOWSKI Marcin 2718Open Mężczyzn20:3000:00:00
41KOZŁOWSKA Malwina 2717Open Kobiet20:3000:00:00
42LECHOWICZ Krzysztof 2547Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
43WAŚNIOWSKA Magdalena 2551Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
44SIEMEK Mariusz 2549Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
45SŁOWIK Daniel 2550Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
46JELEŃ Anita 2553Młodzi Gniewni ZwariowaniOpen Kobiet20:3000:00:00
47DUDA Karolina 2546Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
48PĄK Paweł 2548Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
49POLUS Piotr Peter 2442POWER TRAININGOpen Mężczyzn20:3000:00:00
50WARZOCHA Weronika 2617Dzikie MuchyOpen Kobiet20:3000:00:00
51NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2552MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
52KOWALIK Karol 2459Open Mężczyzn20:3000:00:00
53FILAS Rafał 2524Open Mężczyzn20:3000:00:00
54BUDEK Weronika 2448Open Kobiet20:3000:00:00
55SZCZEPANIAK Mateusz 2439Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
56SZYMAŃSKI Michał 2466Open Mężczyzn20:3000:00:00
56BULLER Dawid 2438Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
58KOLACHA Patryk 2457Open Mężczyzn20:3000:00:00
59WALIGÓRA Agata 2407Carbon Silesia SportOpen Kobiet20:3000:00:00
60TUZINKIEWICZ Jagoda 2618Ex TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
61CHUCHMACZ Barbara 2644Open Masters Kobiet20:3000:00:00
62HORĘZGA Dorota 2648Open Kobiet20:3000:00:00
63MAJEWSKA Edyta 2654Open Masters Kobiet20:3000:00:00
64SMUGA Kamil 2661Open Mężczyzn20:3000:00:00
65SAWA Łukasz 2433Jeźdźcy nocyOpen Mężczyzn20:3000:00:00
66KARAŚ Laura 2456Open Kobiet20:3000:00:00
67ORENCZAK Aleksandra 2428Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
68MIGAS Urszula 2427Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
69ADAMCZYK Aneta 2424Girls Power KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
70ADAMCZYK Zuzanna 2425Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
71ŁOPATOWSKA Monika 2426Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
72MISIAK Wiesław 2476Girls Power KrakówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
73WLACH Maja 2430GirlsPower KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
74FILA Rafał 2452Open Mężczyzn20:3000:00:00
75ZAGUBIEŃ Ania 2469Open Kobiet20:3000:00:00
76HERDE Barbara 2444Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
77RODEHAU Klaudia 2445Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
78STAWOWA Karolina 2437MaczugaHerculesaTeamOpen Kobiet20:3000:00:00
79CIESZKO Przemysław 2404ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
79BUNIOWSKA Monika 2402ACNOpen Kobiet20:3000:00:00
81NILSSON Robin 2405ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
82CICHOŃSKI Remigiusz 2436MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
83DUDEK Klaudia 2421Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
84PIELATOWSKA Jadwiga 2423Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
85GRZYMAŁA Damian 2422Dirty SparrowsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
86JANKOWSKA Monika 2410CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
87WĘGŁOWSKI Borys 2709Open Mężczyzn20:3000:00:16
88ZATLOKIEWICZ Radek 2707Open Mężczyzn20:3000:00:18
89ŻURAWSKI Dominik 2710Open Mężczyzn20:3000:00:18
Znaleziono 89 wynik(ów)