RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOMASIAK Klementyna 2537Open Kobiet2K 220:4500:00:0000:55:47.9000:55:47.90 9:176,5
2POTONIEC Adrian 2531Open Mężczyzn7M 820:4500:00:0000:55:48.0500:55:48.05+00:00:009:186,5
3WOJTKOWIAK Patryk 2468Open Mężczyzn13M 1420:4500:00:0001:00:08.7501:00:08.75+00:04:2010:016,0
4WOJTKOWIAK Robert 2721Open Mężczyzn17M 1920:4500:00:0001:02:12.6501:02:12.65+00:06:2410:225,8
5JANKE Paweł 2702Open Mężczyzn19M 2420:4500:00:0001:03:17.3001:03:17.30+00:07:2910:325,7
6BEDNARCZYK Mariusz 2517Open Mężczyzn28M 3520:4500:00:0001:08:27.6501:08:27.65+00:12:3911:245,3
7POLAK Jarosław 2601Open Mężczyzn37M 4720:4500:00:0001:11:36.6501:11:36.65+00:15:4811:565,0
8ŚMIGER Patryk 2535Open Mężczyzn46M 5620:4500:00:0001:14:53.1501:14:53.15+00:19:0512:284,8
9RABURSKI Cezary 2532Open Mężczyzn48M 5820:4500:00:0001:15:03.0501:15:03.05+00:19:1512:304,8
10JANAS Radosław 2525Open Mężczyzn49M 5920:4500:00:0001:15:04.6001:15:04.60+00:19:1612:304,8
11WRÓBEL Krzysztof 2540Open Mężczyzn50M 6120:4500:00:0001:15:52.4001:15:52.40+00:20:0412:384,7
12ZUJEWSKI Paweł 2542Open Mężczyzn51M 6220:4500:00:0001:15:53.3001:15:53.30+00:20:0512:384,7
13KRASKA Sylwia 2499Pamso Run TeamOpen Kobiet9K 1020:4500:00:0001:16:15.3001:16:15.30+00:20:2712:424,7
14KSIĘŻNIK Tomasz 2478Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn52M 6320:4500:00:0001:16:17.7501:16:17.75+00:20:2912:424,7
15STADNIK Anastasiia 2479Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Kobiet10K 1120:4500:00:0001:16:18.7001:16:18.70+00:20:3012:434,7
16BRUŹDZIŃSKI Krystian 2477Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn53M 6420:4500:00:0001:16:59.9501:16:59.95+00:21:1212:494,7
17WOJTKOWIAK Andrzej 2720Open Mężczyzn58M 7020:4500:00:0001:19:41.4001:19:41.40+00:23:5313:164,5
18WOŁOSZYN Nicola 2539Open Kobiet14K 1520:4500:00:0001:22:46.2501:22:46.25+00:26:5813:474,3
19BOJKOWSKI Patryk 2518Open Mężczyzn69M 8120:4500:00:0001:22:46.3501:22:46.35+00:26:5813:474,3
20DORS Piotr 2523Open Mężczyzn87M 10020:4500:00:0001:25:41.9501:25:41.95+00:29:5414:164,2
21DORS Katarzyna 2522Open Masters Kobiet2K 1720:4500:00:0001:25:42.6001:25:42.60+00:29:5414:174,2
22DORS Grzegorz 2521Open Mężczyzn88M 10120:4500:00:0001:25:43.0501:25:43.05+00:29:5514:174,2
23ZYGMUNT Monika 2543Open Kobiet20K 2420:4500:00:0001:29:16.4501:29:16.45+00:33:2814:524,0
24JESIOTR Monika 2526Open Kobiet21K 2520:4500:00:0001:29:17.7001:29:17.70+00:33:2914:524,0
25GROFFIK Bartosz 2480InfoludyOpen Mężczyzn98M 11620:4500:00:0001:30:30.1501:30:30.15+00:34:4215:054,0
26SZAFRANIEC Paweł 2481InfoludyOpen Mężczyzn99M 11720:4500:00:0001:30:31.4501:30:31.45+00:34:4315:054,0
27MARZEC Karolina 2529Open Kobiet29K 3320:4500:00:0001:33:24.4001:33:24.40+00:37:3615:343,9
28TOMASZEWSKI Adam 2538Open Mężczyzn103M 12420:4500:00:0001:33:24.7501:33:24.75+00:37:3615:343,9
29IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 2474FsiokiOpen Kobiet32K 3620:4500:00:0001:36:09.7501:36:09.75+00:40:2116:013,7
30JĘDRYKA Bartosz 2475FsiokiOpen Mężczyzn108M 12920:4500:00:0001:36:09.9501:36:09.95+00:40:2216:013,7
31IGNACZAK Katarzyna 2473FsiokiOpen Kobiet33K 3720:4500:00:0001:36:10.0501:36:10.05+00:40:2216:013,7
32IGNACZAK Ewa 2472FsiokiOpen Masters Kobiet5K 3820:4500:00:0001:36:11.1501:36:11.15+00:40:2316:013,7
33WIĘCEK Urszula 2515Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet6K 4520:4500:00:0001:39:19.9001:39:19.90+00:43:3216:333,6
34ZARUBIAK Wojciech 2629Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn123M 14420:4500:00:0001:39:21.1501:39:21.15+00:43:3316:333,6
35HALUCH Kacper 2483ITACYMOCNIOpen Mężczyzn124M 14520:4500:00:0001:42:35.7001:42:35.70+00:46:4717:053,5
35MIKICKI Rafał 2486ITACYMOCNIOpen Mężczyzn124M 14520:4500:00:0001:42:35.7001:42:35.70+00:46:4717:053,5
37ANDRZEJAK Marcin 2482ITACYMOCNIOpen Mężczyzn126M 14720:4500:00:0001:42:36.2001:42:36.20+00:46:4817:063,5
38HENICZ Michał 2484ITACYMOCNIOpen Mężczyzn127M 14820:4500:00:0001:42:36.5001:42:36.50+00:46:4817:063,5
39MAŃCZAK Rafał 2485ITACYMOCNIOpen Masters Mężczyzn22M 14920:4500:00:0001:42:36.5501:42:36.55+00:46:4817:063,5
40DOROZ Agnieszka 2494Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet7K 4920:4500:00:0001:43:45.1501:43:45.15+00:47:5717:173,5
41CYRULEWSKA Basia 2492Pamso Run TeamOpen Kobiet43K 5020:4500:00:0001:43:45.9501:43:45.95+00:47:5817:173,5
42CYRULEWSKA Malgorzata 2493Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet8K 5120:4500:00:0001:43:46.5001:43:46.50+00:47:5817:173,5
43PAWŁOWSKI Piotr 2504Pamso Run TeamOpen Mężczyzn135M 15720:4500:00:0001:47:47.7001:47:47.70+00:51:5917:573,3
44GMYREK Magdalena 2496Pamso Run TeamOpen Kobiet47K 5520:4500:00:0001:47:47.9001:47:47.90+00:52:0017:573,3
45ZIAJA Aleksandra 2541Open Kobiet52K 6220:4500:00:0001:51:00.9001:51:00.90+00:55:1318:303,2
45KARCZMARCZYK Ewelina 2527Open Kobiet52K 6220:4500:00:0001:51:00.9001:51:00.90+00:55:1318:303,2
47DOROZ Kuba 2495Pamso Run TeamOpen Mężczyzn145M 16820:4500:00:0001:52:27.6501:52:27.65+00:56:3918:443,2
48ŁUDCZAK Agnieszka 2502Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet11K 6420:4500:00:0001:52:28.5001:52:28.50+00:56:4018:443,2
49CHMIELECKA Joanna 2491Pamso Run TeamOpen Kobiet54K 6520:4500:00:0001:52:29.0501:52:29.05+00:56:4118:443,2
50KARGOL Dorota 2498Pamso Run TeamOpen Kobiet55K 6620:4500:00:0001:52:30.2001:52:30.20+00:56:4218:453,2
50OSETEK Natalia 2530Open Kobiet55K 6620:4500:00:0001:52:30.2001:52:30.20+00:56:4218:453,2
52JUREK Beata 2497Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet12K 6820:4500:00:0001:52:32.2001:52:32.20+00:56:4418:453,2
53LUDWISIAK Karolina 2503Pamso Run TeamOpen Kobiet57K 6920:4500:00:0001:52:51.3001:52:51.30+00:57:0318:483,2
54ŻUK Katarzyna 2505Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet13K 7020:4500:00:0001:52:52.8001:52:52.80+00:57:0418:483,2
55KUBIAK Marzena 2500Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet14K 7220:4500:00:0001:53:06.9001:53:06.90+00:57:1918:513,2
56KUBIŚ Zbigniew 2501Pamso Run TeamOpen Mężczyzn147M 17020:4500:00:0001:53:07.8001:53:07.80+00:57:1918:513,2
57HUZIOR Roman 2487Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn25M 17520:4500:00:0001:55:47.7501:55:47.75+00:59:5919:173,1
58HUZIOR Tymon 2555Morsy Barona OrzeszeOpen Mężczyzn151M 17620:4500:00:0001:55:48.0001:55:48.00+01:00:0019:183,1
59KOPEL Grzegorz 2488Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn26M 17720:4500:00:0001:55:48.2001:55:48.20+01:00:0019:183,1
60CIEŚLIŃSKA Dorota 2519Open Kobiet62K 7720:4500:00:0001:55:48.3001:55:48.30+01:00:0019:183,1
61KULEJ Paulina 2489Morsy Barona OrzeszeOpen Kobiet63K 7820:4500:00:0001:55:48.7501:55:48.75+01:00:0019:183,1
62MARSZAŁEK Magdalena 2528Open Kobiet66K 8220:4500:00:0001:56:38.8501:56:38.85+01:00:5019:263,1
63ROCHEWICZ Daniel 2533Open Mężczyzn153M 18120:4500:00:0001:56:39.1501:56:39.15+01:00:5119:263,1
64SCHMIDT Damian 2509RacingTiresOpen Mężczyzn154M 18320:4500:00:0001:59:13.4001:59:13.40+01:03:2519:523,0
64KUJAWA Natalia 2508RacingTiresOpen Kobiet72K 8920:4500:00:0001:59:13.4001:59:13.40+01:03:2519:523,0
66BIŃCZYK Adam 2506RacingTiresOpen Mężczyzn155M 18420:4500:00:0001:59:13.9001:59:13.90+01:03:2619:523,0
67BRZEZOWSKI Adam 2507RacingTiresOpen Mężczyzn156M 18520:4500:00:0001:59:14.0001:59:14.00+01:03:2619:523,0
67SZYMON Staruchowicz 2510RacingTiresOpen Masters Mężczyzn30M 18520:4500:00:0001:59:14.0001:59:14.00+01:03:2619:523,0
69FRYMUS Michalina 2516ULTRASY ZSOpen Kobiet73K 9020:4500:00:0002:00:06.0002:00:06.00+01:04:1820:013,0
70TRATKOWSKA Brygida 2512SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet18K 9120:4500:00:0002:00:12.6002:00:12.60+01:04:2420:023,0
71WOŹNICKA Lucyna 2513SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet74K 9220:4500:00:0002:00:12.7002:00:12.70+01:04:2420:023,0
72RODEK Karolina 2511SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet75K 9320:4500:00:0002:00:12.8502:00:12.85+01:04:2420:023,0
73GRUDZIŃSKA Ania 2514Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet19K 9420:4500:00:0002:00:13.2002:00:13.20+01:04:2520:023,0
74JĘDROSZ Aleksandra 2571Samekonie- Team OlaOpen Kobiet76K 9520:4500:00:0002:00:13.3002:00:13.30+01:04:2520:023,0
75PYTLARCZYK Tomasz 2657Open Masters Mężczyzn32M 19020:4500:00:0002:01:16.3502:01:16.35+01:05:2820:123,0
76WARZOCHA Bartłomiej 26120,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn159M 19120:4500:00:0002:01:16.9002:01:16.90+01:05:2920:123,0
77BOGUSŁAWSKI Jakub 26090,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn160M 19220:4500:00:0002:01:16.9502:01:16.95+01:05:2920:123,0
78BORZĘCKA Justyna 26100,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Kobiet20K 9620:4500:00:0002:01:17.0502:01:17.05+01:05:2920:123,0
79THOMAS Szczepan 26110,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn33M 19320:4500:00:0002:01:17.6502:01:17.65+01:05:2920:123,0
80BARSZCZ Dominika 2640Open Kobiet77K 9720:4500:00:0002:01:17.7002:01:17.70+01:05:2920:123,0
Znaleziono 80 wynik(ów)