RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1TOMASIAK Klementyna 2537Open Kobiet20:4500:00:00
2POTONIEC Adrian 2531Open Mężczyzn20:4500:00:00
3WOJTKOWIAK Patryk 2468Open Mężczyzn20:4500:00:00
4JANKE Paweł 2702Open Mężczyzn20:4500:00:00
5WOJTKOWIAK Robert 2721Open Mężczyzn20:4500:00:00
6BEDNARCZYK Mariusz 2517Open Mężczyzn20:4500:00:00
7POLAK Jarosław 2601Open Mężczyzn20:4500:00:00
8ŚMIGER Patryk 2535Open Mężczyzn20:4500:00:00
9JANAS Radosław 2525Open Mężczyzn20:4500:00:00
10RABURSKI Cezary 2532Open Mężczyzn20:4500:00:00
11WRÓBEL Krzysztof 2540Open Mężczyzn20:4500:00:00
12ZUJEWSKI Paweł 2542Open Mężczyzn20:4500:00:00
13KRASKA Sylwia 2499Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
14KSIĘŻNIK Tomasz 2478Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
15STADNIK Anastasiia 2479Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Kobiet20:4500:00:00
16BRUŹDZIŃSKI Krystian 2477Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
17WOJTKOWIAK Andrzej 2720Open Mężczyzn20:4500:00:00
18WOŁOSZYN Nicola 2539Open Kobiet20:4500:00:00
19BOJKOWSKI Patryk 2518Open Mężczyzn20:4500:00:00
20DORS Piotr 2523Open Mężczyzn20:4500:00:00
21DORS Katarzyna 2522Open Masters Kobiet20:4500:00:00
22DORS Grzegorz 2521Open Mężczyzn20:4500:00:00
23ZYGMUNT Monika 2543Open Kobiet20:4500:00:00
24JESIOTR Monika 2526Open Kobiet20:4500:00:00
25GROFFIK Bartosz 2480InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
26SZAFRANIEC Paweł 2481InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
27MARZEC Karolina 2529Open Kobiet20:4500:00:00
28TOMASZEWSKI Adam 2538Open Mężczyzn20:4500:00:00
29IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 2474FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
30JĘDRYKA Bartosz 2475FsiokiOpen Mężczyzn20:4500:00:00
31IGNACZAK Katarzyna 2473FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
32IGNACZAK Ewa 2472FsiokiOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
33WIĘCEK Urszula 2515Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
34ZARUBIAK Wojciech 2629Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn20:4500:00:00
35HALUCH Kacper 2483ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
35MIKICKI Rafał 2486ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
37ANDRZEJAK Marcin 2482ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
38HENICZ Michał 2484ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
39MAŃCZAK Rafał 2485ITACYMOCNIOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
40DOROZ Agnieszka 2494Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
41CYRULEWSKA Basia 2492Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
42CYRULEWSKA Malgorzata 2493Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
43PAWŁOWSKI Piotr 2504Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
44GMYREK Magdalena 2496Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
45ZIAJA Aleksandra 2541Open Kobiet20:4500:00:00
45KARCZMARCZYK Ewelina 2527Open Kobiet20:4500:00:00
47DOROZ Kuba 2495Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
48ŁUDCZAK Agnieszka 2502Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
49CHMIELECKA Joanna 2491Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
50KARGOL Dorota 2498Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
50OSETEK Natalia 2530Open Kobiet20:4500:00:00
52JUREK Beata 2497Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
53LUDWISIAK Karolina 2503Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
54ŻUK Katarzyna 2505Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
55KUBIAK Marzena 2500Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
56KUBIŚ Zbigniew 2501Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
57HUZIOR Roman 2487Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
58HUZIOR Tymon 2555Morsy Barona OrzeszeOpen Mężczyzn20:4500:00:00
59CIEŚLIŃSKA Dorota 2519Open Kobiet20:4500:00:00
60KULEJ Paulina 2489Morsy Barona OrzeszeOpen Kobiet20:4500:00:00
61MARSZAŁEK Magdalena 2528Open Kobiet20:4500:00:00
62ROCHEWICZ Daniel 2533Open Mężczyzn20:4500:00:00
63SCHMIDT Damian 2509RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
63KUJAWA Natalia 2508RacingTiresOpen Kobiet20:4500:00:00
65BIŃCZYK Adam 2506RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
66BRZEZOWSKI Adam 2507RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
66SZYMON Staruchowicz 2510RacingTiresOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
68FRYMUS Michalina 2516ULTRASY ZSOpen Kobiet20:4500:00:00
69TRATKOWSKA Brygida 2512SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
70WOŹNICKA Lucyna 2513SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
71RODEK Karolina 2511SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
72GRUDZIŃSKA Ania 2514Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
73JĘDROSZ Aleksandra 2571Samekonie- Team OlaOpen Kobiet20:4500:00:00
74PYTLARCZYK Tomasz 2657Open Masters Mężczyzn20:4500:00:00
75WARZOCHA Bartłomiej 26120,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
76BOGUSŁAWSKI Jakub 26090,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
77BORZĘCKA Justyna 26100,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
78THOMAS Szczepan 26110,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
79BARSZCZ Dominika 2640Open Kobiet20:4500:00:00
80KOPEL Grzegorz 2488Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
Znaleziono 80 wynik(ów)