RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1RALKO Krzysztof 2633Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
2DERDACKI Radosław 2630Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
3DOWBUSZ Paweł 2631Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
4TORBIŃSKI Rafał 2614amatoryOpen Mężczyzn21:1500:00:00
5SOLIWODA Tomasz 2613amatoryOpen Masters Mężczyzn21:1500:00:00
6CIEŚLIK Krzysztof 2626Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
7STRĘK Adrian 2627Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
8KOPERNIK Paweł 2650Open Masters Mężczyzn21:1500:00:00
9KUKLIS Marek 2651Open Mężczyzn21:1500:00:00
9GARA Grzegorz 2646Open Mężczyzn21:1500:00:00
11ZIEZIO Radosław 2636Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
12ZAŁUSKI Paweł 2664Open Mężczyzn21:1500:00:00
13POPOWSKI Krzysztof 2656Open Mężczyzn21:1500:00:00
14WOLIŃSKI Jędrzej 2625Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
15FOLEK Grzegorz 2645Open Mężczyzn21:1500:00:00
16ROBAK Dawid 2658Open Mężczyzn21:1500:00:00
17KIERES Grzegorz 2622Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
18WASYLIK Krzysztof 2663Open Mężczyzn21:1500:00:00
19KARLIŃSKI Patryk 2621Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
20BEDNARSKI Kamil 2641Open Mężczyzn21:1500:00:00
21WOLIŃSKI Błażej 2624Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
22STASIAK Mateusz 2623Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
23DANILEWICZ Damian 2620GRUBY TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
24POGORZELCZYK Patryk 2632Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
25WOŹNIAK Krzysztof 2635Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
26BE Lukasz 2619Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
27ARTIOMOWA Swietłana 2628Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:1500:00:00
28LEWANDOWSKI Paweł 2652Open Mężczyzn21:1500:00:00
29LUŹNIAREK Marcin 2653Open Mężczyzn21:1500:00:00
30ŚLIFIŃSKI Patryk 2660Open Mężczyzn21:1500:00:00
31ZIELONKA Patryk 2639Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Mężczyzn21:1500:00:00
32JURCZAK Sylwia 2638Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Kobiet21:1500:00:00
33KRYSTOŃ Łukasz 2723Open Mężczyzn21:1500:00:00
34GUTOWSKI Adrian 2647Open Mężczyzn21:1500:00:00
35MICHAŁEK Mikołaj 2655Open Mężczyzn21:1500:00:00
36ROGUSKI Piotr 2659Open Mężczyzn21:1500:00:00
37BRACICHOWICZ Filip 2642Open Mężczyzn21:1500:00:00
38WESOŁOWSKI Sławek 2634Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
39CHARA Piotr 2643Open Mężczyzn21:1500:00:00
40BIŁOS Marcin 2615Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
41CZURA Dawid 2616Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
42SZCZAP Magdalena 2662Open Kobiet21:1500:00:00
Znaleziono 42 wynik(ów)