RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1CROSSTEAM SZCZECINEKPiotr Czaja
Janusz Kocik
Ewelina Wejner-Polasik
Jacek Rozperski
Kamil Hołowacz
01:01:31.35
01:02:31.85
01:05:30.85
01:05:31.15
01:07:09.00
05:22:12.000
2TERAZ ALBO NIGDYKrzysztof Ralko
Radosław Derdacki
Paweł Dowbusz
Radosław Ziezio
Patryk Pogorzelczyk
00:54:01.25
00:57:32.90
00:57:35.10
01:12:59.10
01:25:11.00
05:27:18.000
3GRUBY TEAMMateusz Stasiak
Jędrzej Woliński
Grzegorz Kieres
Patryk Karliński
Błażej Woliński
01:22:09.40
01:22:09.75
01:24:02.95
01:24:03.85
01:24:23.30
06:56:46.000
4DETROIT ŚWIRYJoanna Dec
Aneta Kasprzyk
Ilona Ciesielska
Monika Figaniak
Marek Trybek
01:29:09.55
01:29:09.80
01:29:10.20
01:29:10.90
01:29:11.30
07:25:49.000
5GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWKrzysztof Lechowicz
Magdalena Waśniowska
Mariusz Siemek
Daniel Słowik
Karolina Duda
01:29:55.25
01:29:57.10
01:29:57.85
01:29:59.85
01:30:34.50
07:30:22.000
6PAMSO RUN TEAMSylwia Kraska
Agnieszka Doroz
Basia Cyrulewska
Malgorzata Cyrulewska
Piotr Pawłowski
01:16:15.30
01:43:45.15
01:43:45.95
01:43:46.50
01:47:47.70
08:15:18.000
7ITACYMOCNIKacper Haluch
Rafał  Mikicki
Marcin Andrzejak
Michał Henicz
Rafał Mańczak
01:42:35.70
01:42:35.70
01:42:36.20
01:42:36.50
01:42:36.55
08:32:58.000
8NA PRZYPALE ALBO WCALESwietłana Artiomowa
Bartosz Nadobnik
Iza Walter
Marcin Klawczyński
Marcin Intek
01:30:11.25
01:45:01.90
01:45:02.25
01:53:30.00
01:56:17.95
08:50:01.000
9SIUSIAKIAgnieszka Piotrowska
Bartosz Frydler
Arkadiusz Wiśniewski
Jakub Tutaj
Radosław Mostowski
01:46:51.65
01:46:51.85
01:47:51.65
01:47:51.95
01:47:52.10
08:57:16.000
10SAMEKONIE- TEAM OLAUrszula Więcek
Wojciech Zarubiak
Michał  Szkutnik
Ania Grudzińska
Aleksandra Jędrosz
01:39:19.90
01:39:21.15
01:48:15.50
02:00:13.20
02:00:13.30
09:07:21.000
11GIRLS POWER KRAKÓWAleksandra Orenczak
Urszula Migas
Aneta Adamczyk
Zuzanna Adamczyk
monika łopatowska
01:58:00.65
01:58:00.70
01:58:00.75
01:58:00.85
01:58:00.95
09:50:00.000
12RACINGTIRESDamian Schmidt
Natalia Kujawa
Adam Bińczyk
Adam Brzezowski
Staruchowicz Szymon
01:59:13.40
01:59:13.40
01:59:13.90
01:59:14.00
01:59:14.00
09:56:07.000
Znaleziono 12 wynik(ów)