RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1BARBIER Marcos 2401ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
2KOCIK Janusz 2411CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
3ZIMOWICZ Jakub 2470Open Mężczyzn20:3000:00:00
4MONTVILĖ Sandra 2490OCR Baltic warriorsOpen Kobiet20:3000:00:00
5KWILIŃSKA Weronika 2596Open Kobiet20:3000:00:00
6CZAJA Piotr 2408CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
7MOSTOWIK-WLACH Joanna 2429GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
8BARANAUSKAS Darius 2440OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
9LIUTKUS Dainius 2441OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
10RATAJSZCZAK Dominik 2446United RunnersOpen Mężczyzn20:3000:00:00
11CICHUTA Przemysław 2449Open Mężczyzn20:3000:00:00
12GORZKOWSKI Tomasz 2453Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
13KURCEWICZ Paweł 2461Open Mężczyzn20:3000:00:00
14RUCIŃSKI Lucjan 2603Open Mężczyzn21:0000:00:00
15WEJNER-POLASIK Ewelina 2414CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
16ROZPERSKI Jacek 2413CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
17TOMASIAK Klementyna 2537Open Kobiet20:4500:00:00
18POTONIEC Adrian 2531Open Mężczyzn20:4500:00:00
19HOŁOWACZ Kamil 2409CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
20LECHMAN Bozena 2412CrossTeam SzczecinekOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
21PAWŁOWSKI Grzegorz 2464Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
22WIECHETEK Jarosław 2467Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
23WOJTKOWIAK Patryk 2468Open Mężczyzn20:4500:00:00
24JANECKI Kacper 2706Open Mężczyzn20:3000:00:00
25CZEKALSKI Dominik 2705Open Mężczyzn20:3000:00:00
26PIECZĄTKA Marcin 2465Open Mężczyzn20:3000:00:00
27EMPEL Mateusz 2451Open Mężczyzn20:3000:00:00
28JANKE Paweł 2702Open Mężczyzn20:4500:00:00
29KNAPIK Kamil 2637Unit 37Open Mężczyzn21:0000:00:00
30WOJTKOWIAK Robert 2721Open Mężczyzn20:4500:00:00
31KRÓL Damian 2594Open Mężczyzn21:0000:00:00
32BEDNARCZYK Mariusz 2517Open Mężczyzn20:4500:00:00
33PNIEWSKA Karolina 2406BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
34MŁYNARCZYK Łukasz 2463Open Mężczyzn20:3000:00:00
35KUCZYŃSKI Paweł 2460Open Mężczyzn20:3000:00:00
36POLAK Jarosław 2601Open Mężczyzn20:4500:00:00
37ŻUK Natalia 2608Open Kobiet21:0000:00:00
38SŁABASZEWSKI Kamil 2431HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
39SZOSTEK Wojciech 2432HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
40ANTOŠ Karel 2579Open Mężczyzn21:0000:00:00
41DANEK Mariusz 2450Open Mężczyzn20:3000:00:00
42JEZIORSKI Marcin 2681Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
43ŚMIGER Patryk 2535Open Mężczyzn20:4500:00:00
44JANAS Radosław 2525Open Mężczyzn20:4500:00:00
45RABURSKI Cezary 2532Open Mężczyzn20:4500:00:00
46CZUBA Jarosław 2434Kowalowe WzgórzeOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
47CZUBA-KOWAL Katarzyna 2435Kowalowe WzgórzeOpen Kobiet20:3000:00:00
48BAŁDAK Piotr 2580Open Mężczyzn21:0000:00:00
49WRÓBEL Krzysztof 2540Open Mężczyzn20:4500:00:00
50ZUJEWSKI Paweł 2542Open Mężczyzn20:4500:00:00
51JAUNICH Grzegorz 2455Open Mężczyzn20:3000:00:00
52JANAS Krystian 2454Open Mężczyzn20:3000:00:00
53KRASKA Sylwia 2499Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
54KSIĘŻNIK Tomasz 2478Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
55STADNIK Anastasiia 2479Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Kobiet20:4500:00:00
56BRUŹDZIŃSKI Krystian 2477Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
57WILCZEK Marta 2443RunneRBOpen Kobiet20:3000:00:00
58KAMIŃSKI Artur 2591Open Mężczyzn21:0000:00:00
59DEC Joanna 2416DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
60KASPRZYK Aneta 2419DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
61CIESIELSKA Ilona 2415DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
62FIGANIAK Monika 2418DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
63TRYBEK Marek 2420DeTRoit ŚwiryOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
64NOWAKOWSKI Marcin 2718Open Mężczyzn20:3000:00:00
65KOZŁOWSKA Malwina 2717Open Kobiet20:3000:00:00
66RALKO Krzysztof 2633Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
67WOJTKOWIAK Andrzej 2720Open Mężczyzn20:4500:00:00
68LECHOWICZ Krzysztof 2547Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
69WAŚNIOWSKA Magdalena 2551Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
70SIEMEK Mariusz 2549Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
71SŁOWIK Daniel 2550Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
72MAZURKIEWICZ Mateusz 2544Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
73ŁOTOCKI Łukasz 2598Open Mężczyzn21:0000:00:00
74SUSZEK Mateusz 2545Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
75JELEŃ Anita 2553Młodzi Gniewni ZwariowaniOpen Kobiet20:3000:00:00
76DUDA Karolina 2546Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
77PĄK Paweł 2548Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
78DERDACKI Radosław 2630Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
79DOWBUSZ Paweł 2631Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
80WOŁOSZYN Nicola 2539Open Kobiet20:4500:00:00
81BOJKOWSKI Patryk 2518Open Mężczyzn20:4500:00:00
82JANKOWSKI Remik 2697Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
83TORBIŃSKI Rafał 2614amatoryOpen Mężczyzn21:1500:00:00
84POLUS Piotr Peter 2442POWER TRAININGOpen Mężczyzn20:3000:00:00
85WARZOCHA Weronika 2617Dzikie MuchyOpen Kobiet20:3000:00:00
86NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2552MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
87DORS Piotr 2523Open Mężczyzn20:4500:00:00
88DORS Katarzyna 2522Open Masters Kobiet20:4500:00:00
89DORS Grzegorz 2521Open Mężczyzn20:4500:00:00
90ZELEK Natalia 2578ZaRokBędzieLepiejOpen Kobiet21:0000:00:00
91KOWALIK Karol 2459Open Mężczyzn20:3000:00:00
92SOLIWODA Tomasz 2613amatoryOpen Masters Mężczyzn21:1500:00:00
93DOBOSZ Robert 2585Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
94FILAS Rafał 2524Open Mężczyzn20:3000:00:00
95BUDEK Weronika 2448Open Kobiet20:3000:00:00
96ROBAK Rafał 2577ZaRokBędzieLepiejOpen Mężczyzn21:0000:00:00
97SZCZEPANIAK Mateusz 2439Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
98SZYMAŃSKI Michał 2466Open Mężczyzn20:3000:00:00
98BULLER Dawid 2438Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
100ZYGMUNT Monika 2543Open Kobiet20:4500:00:00
101JESIOTR Monika 2526Open Kobiet20:4500:00:00
102GROFFIK Bartosz 2480InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
103SZAFRANIEC Paweł 2481InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
104KOWAŃSKI Tomasz 2569PleszewOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
105ŁYSKAWKA Paweł 2570PleszewOpen Mężczyzn21:0000:00:00
106CIELOCH Tomasz 2583Open Mężczyzn21:0000:00:00
107KOWAŃSKI Jacek 2568PleszewOpen Mężczyzn21:0000:00:00
108KOLACHA Patryk 2457Open Mężczyzn20:3000:00:00
109WALIGÓRA Agata 2407Carbon Silesia SportOpen Kobiet20:3000:00:00
110MARZEC Karolina 2529Open Kobiet20:4500:00:00
111TOMASZEWSKI Adam 2538Open Mężczyzn20:4500:00:00
112CIEŚLIK Krzysztof 2626Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
113STRĘK Adrian 2627Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
114BŁASIAK Bartłomiej 2582Open Mężczyzn21:0000:00:00
115DĘBICKI Szymon 2584Open Mężczyzn21:0000:00:00
116KOPERNIK Paweł 2650Open Masters Mężczyzn21:1500:00:00
117IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 2474FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
118JĘDRYKA Bartosz 2475FsiokiOpen Mężczyzn20:4500:00:00
119IGNACZAK Katarzyna 2473FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
120IGNACZAK Ewa 2472FsiokiOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
121KUKLIS Marek 2651Open Mężczyzn21:1500:00:00
121GARA Grzegorz 2646Open Mężczyzn21:1500:00:00
123ZIEZIO Radosław 2636Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
124ŁUKASZEWICZ Julia 2599Open Kobiet21:0000:00:00
125TUZINKIEWICZ Jagoda 2618Ex TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
126CHUCHMACZ Barbara 2644Open Masters Kobiet20:3000:00:00
127JELIŃSKI Adrian 2700Open Mężczyzn21:0000:00:00
128WIĘCEK Urszula 2515Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
129ZARUBIAK Wojciech 2629Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn20:4500:00:00
130DOMARECKI Marek 2586Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
131LEPIANKA Piotr 2597Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
132SAJ Wojciech 2604Open Mężczyzn21:3000:00:00
133MOCHNACZ Szymon 2688Open Mężczyzn21:3000:00:00
134HALUCH Kacper 2483ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
134MIKICKI Rafał 2486ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
136ANDRZEJAK Marcin 2482ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
137HENICZ Michał 2484ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
138MAŃCZAK Rafał 2485ITACYMOCNIOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
139HORĘZGA Dorota 2648Open Kobiet20:3000:00:00
140ZIELIŃSKI Przemysław 2607Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
141KRAWCZYŃSKI Jarosław 2593Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
142MAJEWSKA Edyta 2654Open Masters Kobiet20:3000:00:00
143SMUGA Kamil 2661Open Mężczyzn20:3000:00:00
144DOROZ Agnieszka 2494Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
145CYRULEWSKA Basia 2492Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
146CYRULEWSKA Malgorzata 2493Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
147SAWA Łukasz 2433Jeźdźcy nocyOpen Mężczyzn20:3000:00:00
148KARAŚ Laura 2456Open Kobiet20:3000:00:00
149DURAJ Przemysław 2588Open Mężczyzn21:0000:00:00
150DURAJ Karina 2587Open Kobiet21:0000:00:00
151ZAŁUSKI Paweł 2664Open Mężczyzn21:1500:00:00
152POPOWSKI Krzysztof 2656Open Mężczyzn21:1500:00:00
153HEPPER Lukasz 2678Open Masters Mężczyzn21:3000:00:00
154MEDYGRAŁ Konrad 2687Open Mężczyzn21:3000:00:00
155WOLIŃSKI Jędrzej 2625Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
156BARTKOWSKA Martyna 2581Open Kobiet21:0000:00:00
157PROWADZISZ Arek 2602Open Mężczyzn21:0000:00:00
158PAWŁOWSKI Piotr 2504Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
159GMYREK Magdalena 2496Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
160ORENCZAK Aleksandra 2428Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
161MIGAS Urszula 2427Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
162ADAMCZYK Aneta 2424Girls Power KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
163ADAMCZYK Zuzanna 2425Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
164ŁOPATOWSKA Monika 2426Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
165MISIAK Wiesław 2476Girls Power KrakówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
166WLACH Maja 2430GirlsPower KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
167FOLEK Grzegorz 2645Open Mężczyzn21:1500:00:00
168ROBAK Dawid 2658Open Mężczyzn21:1500:00:00
169KIERES Grzegorz 2622Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
170WASYLIK Krzysztof 2663Open Mężczyzn21:1500:00:00
171KARLIŃSKI Patryk 2621Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
172BEDNARSKI Kamil 2641Open Mężczyzn21:1500:00:00
173WOLIŃSKI Błażej 2624Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
174STASIAK Mateusz 2623Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
175DANILEWICZ Damian 2620GRUBY TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
176POGORZELCZYK Patryk 2632Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
177WOŹNIAK Krzysztof 2635Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
178BE Lukasz 2619Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
179STACHACZYŃSKI Michał 2704Open Mężczyzn21:0000:00:00
180MICHALSKA Joanna 2703Open Kobiet21:0000:00:00
181NIEMIEC Adrian 2689Open Mężczyzn21:3000:00:00
182ZIAJA Aleksandra 2541Open Kobiet20:4500:00:00
182KARCZMARCZYK Ewelina 2527Open Kobiet20:4500:00:00
184RZĄCA Grzegorz 2575WWO NA STO PROOpen Mężczyzn21:0000:00:00
185MIKUS Denis 2573WWO NA STO PROOpen Mężczyzn21:0000:00:00
185PLUCIŃSKA Klaudia 2574WWO NA STO PROOpen Kobiet21:0000:00:00
187ZAJĄC Sabina 2576WWO NA STO PROOpen Kobiet21:0000:00:00
188DOROZ Kuba 2495Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
189ŁUDCZAK Agnieszka 2502Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
190CHMIELECKA Joanna 2491Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
191KARGOL Dorota 2498Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
191OSETEK Natalia 2530Open Kobiet20:4500:00:00
193JUREK Beata 2497Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
194LUDWISIAK Karolina 2503Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
195ŻUK Katarzyna 2505Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
196GAJEWSKA Natalia 2589Open Kobiet21:0000:00:00
197KWIECIŃSKA Ewa 2595Open Kobiet21:0000:00:00
198KUBIAK Marzena 2500Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
199KUBIŚ Zbigniew 2501Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
200JAROSINSKI Jakub 2680Open Mężczyzn21:3000:00:00
201ZAPAŚNIK Milosz 2695Open Mężczyzn21:3000:00:00
202FILA Rafał 2452Open Mężczyzn20:3000:00:00
203ZAGUBIEŃ Ania 2469Open Kobiet20:3000:00:00
204HERDE Barbara 2444Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
205RODEHAU Klaudia 2445Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
206STAWOWA Karolina 2437MaczugaHerculesaTeamOpen Kobiet20:3000:00:00
207CZESNAKOWICZ Łukasz 2675Open Mężczyzn21:3000:00:00
208PACZKOWSKA Karina 2690Open Kobiet21:3000:00:00
209JASTO Mateusz 2672UYBCOpen Mężczyzn21:3000:00:00
210ARTIOMOWA Swietłana 2628Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:1500:00:00
211LEWANDOWSKI Paweł 2652Open Mężczyzn21:1500:00:00
212LUŹNIAREK Marcin 2653Open Mężczyzn21:1500:00:00
213ŚLIFIŃSKI Patryk 2660Open Mężczyzn21:1500:00:00
214CIESZKO Przemysław 2404ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
214BUNIOWSKA Monika 2402ACNOpen Kobiet20:3000:00:00
216NILSSON Robin 2405ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
217HUZIOR Roman 2487Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
218HUZIOR Tymon 2555Morsy Barona OrzeszeOpen Mężczyzn20:4500:00:00
219CIEŚLIŃSKA Dorota 2519Open Kobiet20:4500:00:00
220KULEJ Paulina 2489Morsy Barona OrzeszeOpen Kobiet20:4500:00:00
221MARSZAŁEK Magdalena 2528Open Kobiet20:4500:00:00
222ROCHEWICZ Daniel 2533Open Mężczyzn20:4500:00:00
223NADOBNIK Bartosz 2560Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
224WALTER Iza 2565Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
225WYLEGAŁA Joanna 2567Na przypale albo wcale !Open Kobiet21:0000:00:00
226ZIELONKA Patryk 2639Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Mężczyzn21:1500:00:00
227JURCZAK Sylwia 2638Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Kobiet21:1500:00:00
228CICHOŃSKI Remigiusz 2436MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
229DUDEK Klaudia 2421Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
230PIELATOWSKA Jadwiga 2423Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
231KRYSTOŃ Łukasz 2723Open Mężczyzn21:1500:00:00
232GRZYMAŁA Damian 2422Dirty SparrowsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
233SCHMIDT Damian 2509RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
233KUJAWA Natalia 2508RacingTiresOpen Kobiet20:4500:00:00
235BIŃCZYK Adam 2506RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
236BRZEZOWSKI Adam 2507RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
236SZYMON Staruchowicz 2510RacingTiresOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
238FRYMUS Michalina 2516ULTRASY ZSOpen Kobiet20:4500:00:00
239SZKUTNIK Michał 2572Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
240TRATKOWSKA Brygida 2512SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
241WOŹNICKA Lucyna 2513SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
242RODEK Karolina 2511SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
243GRUDZIŃSKA Ania 2514Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
244JĘDROSZ Aleksandra 2571Samekonie- Team OlaOpen Kobiet20:4500:00:00
245KARWAT Dawid 2685Open Mężczyzn21:3000:00:00
246KRAWCZYK Katarzyna 2686Open Kobiet21:3000:00:00
247TERESZKIEWICZ Łukasz 2693Open Mężczyzn21:3000:00:00
248PYTLARCZYK Tomasz 2657Open Masters Mężczyzn20:4500:00:00
249WARZOCHA Bartłomiej 26120,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
250BOGUSŁAWSKI Jakub 26090,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
251BORZĘCKA Justyna 26100,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
252THOMAS Szczepan 26110,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
253BARSZCZ Dominika 2640Open Kobiet20:4500:00:00
254GOTNER Oskar 2677Open Mężczyzn21:3000:00:00
255URBAN Damian 2673ŻyletyOpen Mężczyzn21:3000:00:00
256HŁADCZUK Żaneta 2722Open Kobiet21:3000:00:00
257GUTOWSKI Adrian 2647Open Mężczyzn21:1500:00:00
258MICHAŁEK Mikołaj 2655Open Mężczyzn21:1500:00:00
259ROGUSKI Piotr 2659Open Mężczyzn21:1500:00:00
260BRACICHOWICZ Filip 2642Open Mężczyzn21:1500:00:00
261KLAWCZYŃSKI Marcin 2559Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
262 Mikołaj 2674Open Mężczyzn21:3000:00:00
263MALINOWSKI Andrzej 2600Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
264WOŹNIAK Dorota 2606Open Kobiet21:0000:00:00
265JARNICKA Joanna 2590Open Kobiet21:0000:00:00
266SKRZYP Daniel 2716Open Mężczyzn21:3000:00:00
267INTEK Marcin 2558Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
268STĘPIEŃ Maria 2563Na przypale albo wcaleOpen Masters Kobiet21:0000:00:00
269BŁASZYK Jan 2556Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
270STĘPIEŃ Lech 2562Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
270WACHOWIAK Paulina 2564Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
272WINOWSKA Sandra 2566Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
273WESOŁOWSKI Sławek 2634Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
274CHARA Piotr 2643Open Mężczyzn21:1500:00:00
275BIŁOS Marcin 2615Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
276CZURA Dawid 2616Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
277KOPEREK Mariusz 2592Open Mężczyzn21:0000:00:00
278WINIARSKI Tomasz 2605Open Mężczyzn21:0000:00:00
279STAROSTA Sławomir 2561Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
280SEWERYN Kamil 2692Open Masters Mężczyzn21:3000:00:00
281KARCZYŃSKA Paulina 2683Open Kobiet21:3000:00:00
282KARCZYŃSKA Alina 2682Open Kobiet21:3000:00:00
283SABOK Wojciech 2691Open Mężczyzn21:3000:00:00
284KARCZYŃSKI Tomasz 2684Open Mężczyzn21:3000:00:00
285FRYDLER Bartosz 2666SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
286WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2715SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
287TUTAJ Jakub 2670SiusiakiOpen Masters Mężczyzn21:3000:00:00
288MOSTOWSKI Radosław 2712SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
289PIOTROWSKA Agnieszka 2667SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
290SAJDAK Klaudia 2669SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
291WZOREK Małgorzata 2671SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
292PSUT Kamil 2714SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
293BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata 2665SiusiakiOpen Masters Kobiet21:3000:00:00
294JAKOWCZYK Jakub 2679Open Mężczyzn21:3000:00:00
295ROSENBEIGER Kacper 2719absolutNIE DREAM TEAMOpen Mężczyzn21:3000:00:00
296WŁODARCZYK Miłosz 2694Open Mężczyzn21:3000:00:00
297KAWALEC Kamil 2724Open Mężczyzn21:3000:00:00
298ROSENBEIGER Dominik 2701Open Mężczyzn21:3000:00:00
299GĄSIOROWSKI Karol 2676Open Mężczyzn21:3000:00:00
300SZCZAP Magdalena 2662Open Kobiet21:1500:00:00
301KOPEL Grzegorz 2488Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
302JANKOWSKA Monika 2410CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
303WĘGŁOWSKI Borys 2709Open Mężczyzn20:3000:00:16
304ZATLOKIEWICZ Radek 2707Open Mężczyzn20:3000:00:18
305ŻURAWSKI Dominik 2710Open Mężczyzn20:3000:00:18
Znaleziono 305 wynik(ów)