RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1MONTVILĖ Sandra 2490OCR Baltic warriorsOpen Kobiet20:3000:00:00
2KWILIŃSKA Weronika 2596Open Kobiet20:3000:00:00
3MOSTOWIK-WLACH Joanna 2429GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
4WEJNER-POLASIK Ewelina 2414CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
5TOMASIAK Klementyna 2537Open Kobiet20:4500:00:00
6LECHMAN Bozena 2412CrossTeam SzczecinekOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
7PNIEWSKA Karolina 2406BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
8ŻUK Natalia 2608Open Kobiet21:0000:00:00
9CZUBA-KOWAL Katarzyna 2435Kowalowe WzgórzeOpen Kobiet20:3000:00:00
10KRASKA Sylwia 2499Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
11STADNIK Anastasiia 2479Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Kobiet20:4500:00:00
12WILCZEK Marta 2443RunneRBOpen Kobiet20:3000:00:00
13DEC Joanna 2416DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
14KASPRZYK Aneta 2419DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
15CIESIELSKA Ilona 2415DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet20:3000:00:00
16FIGANIAK Monika 2418DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
17KOZŁOWSKA Malwina 2717Open Kobiet20:3000:00:00
18WAŚNIOWSKA Magdalena 2551Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
19JELEŃ Anita 2553Młodzi Gniewni ZwariowaniOpen Kobiet20:3000:00:00
20DUDA Karolina 2546Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet20:3000:00:00
21WOŁOSZYN Nicola 2539Open Kobiet20:4500:00:00
22WARZOCHA Weronika 2617Dzikie MuchyOpen Kobiet20:3000:00:00
23DORS Katarzyna 2522Open Masters Kobiet20:4500:00:00
24ZELEK Natalia 2578ZaRokBędzieLepiejOpen Kobiet21:0000:00:00
25BUDEK Weronika 2448Open Kobiet20:3000:00:00
26ZYGMUNT Monika 2543Open Kobiet20:4500:00:00
27JESIOTR Monika 2526Open Kobiet20:4500:00:00
28WALIGÓRA Agata 2407Carbon Silesia SportOpen Kobiet20:3000:00:00
29MARZEC Karolina 2529Open Kobiet20:4500:00:00
30IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 2474FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
31IGNACZAK Katarzyna 2473FsiokiOpen Kobiet20:4500:00:00
32IGNACZAK Ewa 2472FsiokiOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
33ŁUKASZEWICZ Julia 2599Open Kobiet21:0000:00:00
34TUZINKIEWICZ Jagoda 2618Ex TeamOpen Kobiet20:3000:00:00
35CHUCHMACZ Barbara 2644Open Masters Kobiet20:3000:00:00
36WIĘCEK Urszula 2515Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
37HORĘZGA Dorota 2648Open Kobiet20:3000:00:00
38MAJEWSKA Edyta 2654Open Masters Kobiet20:3000:00:00
39DOROZ Agnieszka 2494Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
40CYRULEWSKA Basia 2492Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
41CYRULEWSKA Malgorzata 2493Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
42KARAŚ Laura 2456Open Kobiet20:3000:00:00
43DURAJ Karina 2587Open Kobiet21:0000:00:00
44BARTKOWSKA Martyna 2581Open Kobiet21:0000:00:00
45GMYREK Magdalena 2496Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
46ORENCZAK Aleksandra 2428Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
47MIGAS Urszula 2427Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
48ADAMCZYK Aneta 2424Girls Power KrakówOpen Masters Kobiet20:3000:00:00
49ADAMCZYK Zuzanna 2425Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
50ŁOPATOWSKA Monika 2426Girls Power KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
51WLACH Maja 2430GirlsPower KrakówOpen Kobiet20:3000:00:00
52MICHALSKA Joanna 2703Open Kobiet21:0000:00:00
53ZIAJA Aleksandra 2541Open Kobiet20:4500:00:00
53KARCZMARCZYK Ewelina 2527Open Kobiet20:4500:00:00
55PLUCIŃSKA Klaudia 2574WWO NA STO PROOpen Kobiet21:0000:00:00
56ZAJĄC Sabina 2576WWO NA STO PROOpen Kobiet21:0000:00:00
57ŁUDCZAK Agnieszka 2502Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
58CHMIELECKA Joanna 2491Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
59KARGOL Dorota 2498Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
59OSETEK Natalia 2530Open Kobiet20:4500:00:00
61JUREK Beata 2497Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
62LUDWISIAK Karolina 2503Pamso Run TeamOpen Kobiet20:4500:00:00
63ŻUK Katarzyna 2505Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
64GAJEWSKA Natalia 2589Open Kobiet21:0000:00:00
65KWIECIŃSKA Ewa 2595Open Kobiet21:0000:00:00
66KUBIAK Marzena 2500Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
67ZAGUBIEŃ Ania 2469Open Kobiet20:3000:00:00
68HERDE Barbara 2444Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
69RODEHAU Klaudia 2445Sportowa BandaOpen Kobiet20:3000:00:00
70STAWOWA Karolina 2437MaczugaHerculesaTeamOpen Kobiet20:3000:00:00
71PACZKOWSKA Karina 2690Open Kobiet21:3000:00:00
72ARTIOMOWA Swietłana 2628Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:1500:00:00
73BUNIOWSKA Monika 2402ACNOpen Kobiet20:3000:00:00
74CIEŚLIŃSKA Dorota 2519Open Kobiet20:4500:00:00
75KULEJ Paulina 2489Morsy Barona OrzeszeOpen Kobiet20:4500:00:00
76MARSZAŁEK Magdalena 2528Open Kobiet20:4500:00:00
77WALTER Iza 2565Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
78WYLEGAŁA Joanna 2567Na przypale albo wcale !Open Kobiet21:0000:00:00
79JURCZAK Sylwia 2638Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Kobiet21:1500:00:00
80DUDEK Klaudia 2421Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
81PIELATOWSKA Jadwiga 2423Dirty SparrowsOpen Kobiet20:3000:00:00
82KUJAWA Natalia 2508RacingTiresOpen Kobiet20:4500:00:00
83FRYMUS Michalina 2516ULTRASY ZSOpen Kobiet20:4500:00:00
84TRATKOWSKA Brygida 2512SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
85WOŹNICKA Lucyna 2513SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
86RODEK Karolina 2511SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet20:4500:00:00
87GRUDZIŃSKA Ania 2514Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
88JĘDROSZ Aleksandra 2571Samekonie- Team OlaOpen Kobiet20:4500:00:00
89KRAWCZYK Katarzyna 2686Open Kobiet21:3000:00:00
90BORZĘCKA Justyna 26100,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Kobiet20:4500:00:00
91BARSZCZ Dominika 2640Open Kobiet20:4500:00:00
92HŁADCZUK Żaneta 2722Open Kobiet21:3000:00:00
93WOŹNIAK Dorota 2606Open Kobiet21:0000:00:00
94JARNICKA Joanna 2590Open Kobiet21:0000:00:00
95STĘPIEŃ Maria 2563Na przypale albo wcaleOpen Masters Kobiet21:0000:00:00
96WACHOWIAK Paulina 2564Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
97WINOWSKA Sandra 2566Na przypale albo wcaleOpen Kobiet21:0000:00:00
98KARCZYŃSKA Paulina 2683Open Kobiet21:3000:00:00
99KARCZYŃSKA Alina 2682Open Kobiet21:3000:00:00
100PIOTROWSKA Agnieszka 2667SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
101SAJDAK Klaudia 2669SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
102WZOREK Małgorzata 2671SiusiakiOpen Kobiet21:3000:00:00
103BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata 2665SiusiakiOpen Masters Kobiet21:3000:00:00
104SZCZAP Magdalena 2662Open Kobiet21:1500:00:00
105JANKOWSKA Monika 2410CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet20:3000:00:00
Znaleziono 105 wynik(ów)