RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1BARBIER Marcos 2401ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
2KOCIK Janusz 2411CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
3ZIMOWICZ Jakub 2470Open Mężczyzn20:3000:00:00
4CZAJA Piotr 2408CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
5BARANAUSKAS Darius 2440OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
6LIUTKUS Dainius 2441OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
7RATAJSZCZAK Dominik 2446United RunnersOpen Mężczyzn20:3000:00:00
8CICHUTA Przemysław 2449Open Mężczyzn20:3000:00:00
9GORZKOWSKI Tomasz 2453Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
10KURCEWICZ Paweł 2461Open Mężczyzn20:3000:00:00
11RUCIŃSKI Lucjan 2603Open Mężczyzn21:0000:00:00
12ROZPERSKI Jacek 2413CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
13POTONIEC Adrian 2531Open Mężczyzn20:4500:00:00
14HOŁOWACZ Kamil 2409CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn20:3000:00:00
15PAWŁOWSKI Grzegorz 2464Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
16WIECHETEK Jarosław 2467Open Masters Mężczyzn20:3000:00:00
17WOJTKOWIAK Patryk 2468Open Mężczyzn20:4500:00:00
18JANECKI Kacper 2706Open Mężczyzn20:3000:00:00
19CZEKALSKI Dominik 2705Open Mężczyzn20:3000:00:00
20PIECZĄTKA Marcin 2465Open Mężczyzn20:3000:00:00
21EMPEL Mateusz 2451Open Mężczyzn20:3000:00:00
22JANKE Paweł 2702Open Mężczyzn20:4500:00:00
23KNAPIK Kamil 2637Unit 37Open Mężczyzn21:0000:00:00
24WOJTKOWIAK Robert 2721Open Mężczyzn20:4500:00:00
25KRÓL Damian 2594Open Mężczyzn21:0000:00:00
26BEDNARCZYK Mariusz 2517Open Mężczyzn20:4500:00:00
27MŁYNARCZYK Łukasz 2463Open Mężczyzn20:3000:00:00
28KUCZYŃSKI Paweł 2460Open Mężczyzn20:3000:00:00
29POLAK Jarosław 2601Open Mężczyzn20:4500:00:00
30SŁABASZEWSKI Kamil 2431HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
31SZOSTEK Wojciech 2432HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn20:3000:00:00
32ANTOŠ Karel 2579Open Mężczyzn21:0000:00:00
33DANEK Mariusz 2450Open Mężczyzn20:3000:00:00
34JEZIORSKI Marcin 2681Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
35ŚMIGER Patryk 2535Open Mężczyzn20:4500:00:00
36JANAS Radosław 2525Open Mężczyzn20:4500:00:00
37RABURSKI Cezary 2532Open Mężczyzn20:4500:00:00
38CZUBA Jarosław 2434Kowalowe WzgórzeOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
39BAŁDAK Piotr 2580Open Mężczyzn21:0000:00:00
40WRÓBEL Krzysztof 2540Open Mężczyzn20:4500:00:00
41ZUJEWSKI Paweł 2542Open Mężczyzn20:4500:00:00
42JAUNICH Grzegorz 2455Open Mężczyzn20:3000:00:00
43JANAS Krystian 2454Open Mężczyzn20:3000:00:00
44KSIĘŻNIK Tomasz 2478Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
45BRUŹDZIŃSKI Krystian 2477Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn20:4500:00:00
46KAMIŃSKI Artur 2591Open Mężczyzn21:0000:00:00
47TRYBEK Marek 2420DeTRoit ŚwiryOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
48NOWAKOWSKI Marcin 2718Open Mężczyzn20:3000:00:00
49RALKO Krzysztof 2633Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
50WOJTKOWIAK Andrzej 2720Open Mężczyzn20:4500:00:00
51LECHOWICZ Krzysztof 2547Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
52SIEMEK Mariusz 2549Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
53SŁOWIK Daniel 2550Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
54MAZURKIEWICZ Mateusz 2544Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
55ŁOTOCKI Łukasz 2598Open Mężczyzn21:0000:00:00
56SUSZEK Mateusz 2545Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
57PĄK Paweł 2548Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn20:3000:00:00
58DERDACKI Radosław 2630Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
59DOWBUSZ Paweł 2631Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
60BOJKOWSKI Patryk 2518Open Mężczyzn20:4500:00:00
61JANKOWSKI Remik 2697Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
62TORBIŃSKI Rafał 2614amatoryOpen Mężczyzn21:1500:00:00
63POLUS Piotr Peter 2442POWER TRAININGOpen Mężczyzn20:3000:00:00
64NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2552MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
65DORS Piotr 2523Open Mężczyzn20:4500:00:00
66DORS Grzegorz 2521Open Mężczyzn20:4500:00:00
67KOWALIK Karol 2459Open Mężczyzn20:3000:00:00
68SOLIWODA Tomasz 2613amatoryOpen Masters Mężczyzn21:1500:00:00
69DOBOSZ Robert 2585Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
70FILAS Rafał 2524Open Mężczyzn20:3000:00:00
71ROBAK Rafał 2577ZaRokBędzieLepiejOpen Mężczyzn21:0000:00:00
72SZCZEPANIAK Mateusz 2439Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
73SZYMAŃSKI Michał 2466Open Mężczyzn20:3000:00:00
73BULLER Dawid 2438Mati_PazuraOpen Mężczyzn20:3000:00:00
75GROFFIK Bartosz 2480InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
76SZAFRANIEC Paweł 2481InfoludyOpen Mężczyzn20:4500:00:00
77KOWAŃSKI Tomasz 2569PleszewOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
78ŁYSKAWKA Paweł 2570PleszewOpen Mężczyzn21:0000:00:00
79CIELOCH Tomasz 2583Open Mężczyzn21:0000:00:00
80KOWAŃSKI Jacek 2568PleszewOpen Mężczyzn21:0000:00:00
81KOLACHA Patryk 2457Open Mężczyzn20:3000:00:00
82TOMASZEWSKI Adam 2538Open Mężczyzn20:4500:00:00
83CIEŚLIK Krzysztof 2626Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
84STRĘK Adrian 2627Lecimy TutajOpen Mężczyzn21:1500:00:00
85BŁASIAK Bartłomiej 2582Open Mężczyzn21:0000:00:00
86DĘBICKI Szymon 2584Open Mężczyzn21:0000:00:00
87KOPERNIK Paweł 2650Open Masters Mężczyzn21:1500:00:00
88JĘDRYKA Bartosz 2475FsiokiOpen Mężczyzn20:4500:00:00
89KUKLIS Marek 2651Open Mężczyzn21:1500:00:00
89GARA Grzegorz 2646Open Mężczyzn21:1500:00:00
91ZIEZIO Radosław 2636Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
92JELIŃSKI Adrian 2700Open Mężczyzn21:0000:00:00
93ZARUBIAK Wojciech 2629Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn20:4500:00:00
94DOMARECKI Marek 2586Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
95LEPIANKA Piotr 2597Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
96SAJ Wojciech 2604Open Mężczyzn21:3000:00:00
97MOCHNACZ Szymon 2688Open Mężczyzn21:3000:00:00
98HALUCH Kacper 2483ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
98MIKICKI Rafał 2486ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
100ANDRZEJAK Marcin 2482ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
101HENICZ Michał 2484ITACYMOCNIOpen Mężczyzn20:4500:00:00
102MAŃCZAK Rafał 2485ITACYMOCNIOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
103ZIELIŃSKI Przemysław 2607Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
104KRAWCZYŃSKI Jarosław 2593Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
105SMUGA Kamil 2661Open Mężczyzn20:3000:00:00
106SAWA Łukasz 2433Jeźdźcy nocyOpen Mężczyzn20:3000:00:00
107DURAJ Przemysław 2588Open Mężczyzn21:0000:00:00
108ZAŁUSKI Paweł 2664Open Mężczyzn21:1500:00:00
109POPOWSKI Krzysztof 2656Open Mężczyzn21:1500:00:00
110HEPPER Lukasz 2678Open Masters Mężczyzn21:3000:00:00
111MEDYGRAŁ Konrad 2687Open Mężczyzn21:3000:00:00
112WOLIŃSKI Jędrzej 2625Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
113PROWADZISZ Arek 2602Open Mężczyzn21:0000:00:00
114PAWŁOWSKI Piotr 2504Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
115MISIAK Wiesław 2476Girls Power KrakówOpen Masters Mężczyzn20:3000:00:00
116FOLEK Grzegorz 2645Open Mężczyzn21:1500:00:00
117ROBAK Dawid 2658Open Mężczyzn21:1500:00:00
118KIERES Grzegorz 2622Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
119WASYLIK Krzysztof 2663Open Mężczyzn21:1500:00:00
120KARLIŃSKI Patryk 2621Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
121BEDNARSKI Kamil 2641Open Mężczyzn21:1500:00:00
122WOLIŃSKI Błażej 2624Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
123STASIAK Mateusz 2623Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
124DANILEWICZ Damian 2620GRUBY TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
125POGORZELCZYK Patryk 2632Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
126WOŹNIAK Krzysztof 2635Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
127BE Lukasz 2619Gruby TEAMOpen Mężczyzn21:1500:00:00
128STACHACZYŃSKI Michał 2704Open Mężczyzn21:0000:00:00
129NIEMIEC Adrian 2689Open Mężczyzn21:3000:00:00
130RZĄCA Grzegorz 2575WWO NA STO PROOpen Mężczyzn21:0000:00:00
131MIKUS Denis 2573WWO NA STO PROOpen Mężczyzn21:0000:00:00
132DOROZ Kuba 2495Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
133KUBIŚ Zbigniew 2501Pamso Run TeamOpen Mężczyzn20:4500:00:00
134JAROSINSKI Jakub 2680Open Mężczyzn21:3000:00:00
135ZAPAŚNIK Milosz 2695Open Mężczyzn21:3000:00:00
136FILA Rafał 2452Open Mężczyzn20:3000:00:00
137CZESNAKOWICZ Łukasz 2675Open Mężczyzn21:3000:00:00
138JASTO Mateusz 2672UYBCOpen Mężczyzn21:3000:00:00
139LEWANDOWSKI Paweł 2652Open Mężczyzn21:1500:00:00
140LUŹNIAREK Marcin 2653Open Mężczyzn21:1500:00:00
141ŚLIFIŃSKI Patryk 2660Open Mężczyzn21:1500:00:00
142CIESZKO Przemysław 2404ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
143NILSSON Robin 2405ACNOpen Mężczyzn20:3000:00:00
144HUZIOR Roman 2487Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
145HUZIOR Tymon 2555Morsy Barona OrzeszeOpen Mężczyzn20:4500:00:00
146ROCHEWICZ Daniel 2533Open Mężczyzn20:4500:00:00
147NADOBNIK Bartosz 2560Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
148ZIELONKA Patryk 2639Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Mężczyzn21:1500:00:00
149CICHOŃSKI Remigiusz 2436MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn20:3000:00:00
150KRYSTOŃ Łukasz 2723Open Mężczyzn21:1500:00:00
151GRZYMAŁA Damian 2422Dirty SparrowsOpen Mężczyzn20:3000:00:00
152SCHMIDT Damian 2509RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
153BIŃCZYK Adam 2506RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
154BRZEZOWSKI Adam 2507RacingTiresOpen Mężczyzn20:4500:00:00
154SZYMON Staruchowicz 2510RacingTiresOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
156SZKUTNIK Michał 2572Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn21:0000:00:00
157KARWAT Dawid 2685Open Mężczyzn21:3000:00:00
158TERESZKIEWICZ Łukasz 2693Open Mężczyzn21:3000:00:00
159PYTLARCZYK Tomasz 2657Open Masters Mężczyzn20:4500:00:00
160WARZOCHA Bartłomiej 26120,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
161BOGUSŁAWSKI Jakub 26090,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn20:4500:00:00
162THOMAS Szczepan 26110,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
163GOTNER Oskar 2677Open Mężczyzn21:3000:00:00
164URBAN Damian 2673ŻyletyOpen Mężczyzn21:3000:00:00
165GUTOWSKI Adrian 2647Open Mężczyzn21:1500:00:00
166MICHAŁEK Mikołaj 2655Open Mężczyzn21:1500:00:00
167ROGUSKI Piotr 2659Open Mężczyzn21:1500:00:00
168BRACICHOWICZ Filip 2642Open Mężczyzn21:1500:00:00
169KLAWCZYŃSKI Marcin 2559Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
170 Mikołaj 2674Open Mężczyzn21:3000:00:00
171MALINOWSKI Andrzej 2600Open Masters Mężczyzn21:0000:00:00
172SKRZYP Daniel 2716Open Mężczyzn21:3000:00:00
173INTEK Marcin 2558Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn21:0000:00:00
174BŁASZYK Jan 2556Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
175STĘPIEŃ Lech 2562Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
176WESOŁOWSKI Sławek 2634Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
177CHARA Piotr 2643Open Mężczyzn21:1500:00:00
178BIŁOS Marcin 2615Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
179CZURA Dawid 2616Dzikie MuchyOpen Mężczyzn21:1500:00:00
180KOPEREK Mariusz 2592Open Mężczyzn21:0000:00:00
181WINIARSKI Tomasz 2605Open Mężczyzn21:0000:00:00
182STAROSTA Sławomir 2561Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn21:0000:00:00
183SEWERYN Kamil 2692Open Masters Mężczyzn21:3000:00:00
184SABOK Wojciech 2691Open Mężczyzn21:3000:00:00
185KARCZYŃSKI Tomasz 2684Open Mężczyzn21:3000:00:00
186FRYDLER Bartosz 2666SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
187WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2715SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
188TUTAJ Jakub 2670SiusiakiOpen Masters Mężczyzn21:3000:00:00
189MOSTOWSKI Radosław 2712SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
190PSUT Kamil 2714SiusiakiOpen Mężczyzn21:3000:00:00
191JAKOWCZYK Jakub 2679Open Mężczyzn21:3000:00:00
192ROSENBEIGER Kacper 2719absolutNIE DREAM TEAMOpen Mężczyzn21:3000:00:00
193WŁODARCZYK Miłosz 2694Open Mężczyzn21:3000:00:00
194KAWALEC Kamil 2724Open Mężczyzn21:3000:00:00
195ROSENBEIGER Dominik 2701Open Mężczyzn21:3000:00:00
196GĄSIOROWSKI Karol 2676Open Mężczyzn21:3000:00:00
197KOPEL Grzegorz 2488Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn20:4500:00:00
198WĘGŁOWSKI Borys 2709Open Mężczyzn20:3000:00:16
199ZATLOKIEWICZ Radek 2707Open Mężczyzn20:3000:00:18
200ŻURAWSKI Dominik 2710Open Mężczyzn20:3000:00:18
Znaleziono 200 wynik(ów)