Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-08-07 |
Miejsce : | Ostrołęka |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 1416 |
Wystartowało : | 1291 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1286 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:10 | 13:20 | 13:30 | 13:40 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn | Mieszkanka Ostrołęki | Mieszkaniec Ostrołęki
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KACZYŃSKI Marcin | 864 | Tośka Team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
2 | DREŻEK Beata | 285 | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | ŁUKASZEWSKI Paweł | 1355 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
4 | POMIECHOWSKI Daniel | 1372 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
5 | STĘPNIK Paweł | 1371 | KIELCE | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
6 | MARKOWSKI Damian | 1360 | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
7 | WITKOWSKI Maciek | 1383 | PRZASNYSZ | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
8 | CHORĄŻEWICZ Adam | 1382 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
9 | FREUND Arkadiusz | 1390 | ZĄBKI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
10 | KĘDZIORA Paulina | 1389 | Melvit team | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
11 | WEISS Dawid | 774 | BioTeam | LESZNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
12 | MARCISZEWSKI Błażej | 1000 | EŁK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
13 | RUDZEWICZ Marta | 1182 | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | GOLDAP | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
14 | SZYMAŃSKI Kamil | 1188 | BŁOTNIARZE | ZGIERZ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
15 | ŁUKASIK Łukasz | 1189 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
16 | BAKUŁA Marta | 1191 | MPK Pure Home | DZBENIN | Open Masters Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
17 | BOROWSKI Tomasz | 1193 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
18 | SUCHECKI Jacek | 1336 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
19 | GIERŁACHOWSKI Dawid | 1206 | Sportowy Wołomin | WOŁOMIN | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
20 | SAJNÓG Jakub | 1207 | Sportowy Wołomin | DOBCZYN | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
21 | BECKER Sylwia | 1209 | PRZEGĘDZA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
22 | BEDNARCZYK Kamila | 1337 | BIAŁOBIEL | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
23 | CHRULSKI Kacper | 1211 | ZĄBKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
24 | BUKOWSKA Monika | 1210 | ŁOMŻA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
25 | JOŃCZYK Marianna | 1221 | LUTOBROK FOLWARK | Open Masters Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
26 | KONDRACIUK Paweł | 1228 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
27 | KLAJNERT Tomasz | 1225 | TORUŃ | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
28 | KONDRACIUK Piotr | 1229 | BIAŁYSTOK | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
29 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 1259 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
30 | SZELIGOWSKI Kamil | 1260 | ANDRZEJEWO | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
31 | KURZYŃSKA Wiktoria | 1266 | el czapo | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
32 | LUDWICZAK Kamil | 1267 | el czapo | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
33 | PIASTA Aleksandra | 1268 | el czapo | ŁAWY | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
34 | SOBAŃSKI Mateusz | 1281 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
35 | ŁUKASIAK Paweł | 1284 | Przaśnik Przasnysz | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
36 | BARANOWSKI Maciej | 1339 | Melvit team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
37 | GUTOWSKI Krystian | 1295 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
38 | KAWIECKA Patrycja | 1303 | BISKUPIEC | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
39 | KALINOWSKI Daniel | 1301 | SIARKI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
40 | KAMIŃSKI Dariusz | 1302 | CZERWINSK NAD WISŁĄ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
41 | CZECHOWSKI Konrad | 1116 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
42 | FRYDRYK Jakub | 1125 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
43 | KURPIEWSKA Ewa | 1127 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
44 | KURPIEWSKI Adam | 1128 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
45 | PETRUCZYNIK Szymon | 1314 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
46 | POLEWACZYK Anna | 1317 | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
47 | SEKŚCIŃSKI Krzysztof | 1321 | RAJGRÓD | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
48 | STATKIEWICZ Piotr | 1324 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
49 | SZCZĘSNY Paweł | 1328 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
50 | WILK Sylwester | 1347 | OTWOCK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
51 | SIWEK Sebastian | 1361 | Laguna Stary Miastków | STARY MIASTKÓW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
52 | TABAKA Piotr | 1377 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
53 | FIKUS Anna | 1392 | PŁOCK | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
54 | WRUK Agnieszka | 1332 | GDYNIA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
55 | WYSOCKI Adrian | 1333 | KOSZYCE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
56 | SUMARA Anna | 1132 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
57 | MURAWSKA Zuzanna | 1136 | Piękni i Bestie | STARE POLE | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
58 | WOJDYNA Krzysztof | 1172 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
59 | KORCZAKOWSKA Aldona | 1154 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
60 | SUMARA Wiktoria | 1167 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
61 | ORZECH Paweł | 1469 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
62 | ZARZYCKI Milena | 1464 | Melvit team | NOWA WIES | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
63 | ORZECH Patryk Mateusz | 1459 | Melvit team | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
64 | GRZEGORCZYK Adrian | 1145 | Serock | PORZADZIE | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
65 | DMOCHOWSKI Piotr | 977 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
66 | FIEJKA Michal | 980 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
67 | IL Arek | 983 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
68 | KUKWA Maciej | 995 | PORĘBA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
69 | LISEK Marcin | 998 | NIDZICA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
70 | NICEWICZ Paweł | 1002 | ŁYSE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
71 | TOBOJKA Piotr | 1013 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
72 | TRACIKOWSKI Karol | 1014 | ŁUBIN KOŚCIELNY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
73 | WK Magdalena | 1015 | KRASNOSIELC | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
74 | ZALEWSKI Filip | 1017 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
75 | ŻEBROWSKI Bartosz | 1018 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
76 | TARNAWCZYK Antoni | 1033 | Chlor&Skoda team | SANOK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
77 | WAJDA Dominika | 1034 | Chlor&Skoda team | NOWOSIELCE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |
78 | BIELICKI Wojciech | 1036 | Lacroix Team | KWIDZYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
79 | DZIĘGIELEWSKI Mateusz | 1038 | LEDIN Ostrołęka | TROSZYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
80 | KARCZMARCZYK Mateusz | 1049 | McBennyTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
81 | MARJASIEWICZ Marcin | 1050 | McBennyTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
82 | SZYMONIUK Mateusz | 1051 | McBennyTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
83 | TOMASIAK Paweł | 1052 | McBennyTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
84 | RUSZKOWSKA Anna | 258 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
85 | GIERAŁTOWSKI Emil | 1057 | Nikczemniki | JABŁOŃ KOŚCIELNA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
86 | CEREMUGA Robert | 1069 | ŻORY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
87 | GAŁĘSKI Arkadiusz | 1073 | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
88 | JERZAK Marcin | 1076 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
89 | JEZIONEK Daniel | 1077 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
90 | KACZMAREK Łukasz | 1078 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
91 | MRÓZ Agnieszka | 260 | CrossBox OKA | BIAŁOBIEL | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
92 | KRAWCZAK Emil | 263 | EXTREME WAYS | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
93 | ROŻNIECKI Kamil | 271 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
94 | DOMALEWSKI Tomasz | 272 | Łomża Hardcore Squad | PIATNICA PODUCHOWNA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
95 | BASZYŃSKA Waleria | 277 | WATAHA | WROCŁAW | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
96 | CHLINCZAK Mikolaj | 283 | BARANOWO | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | GADLAS Sebastian | 288 | KATOWICE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
98 | GRABOWSKI Artur | 289 | BIERUŃ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
99 | GROMOTKA Janusz | 291 | ŚWIERKLANY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
100 | JESIONEK Krystian | 298 | ZARĘBY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
101 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 300 | ZAŁUZIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
102 | KOWALCZYK Rafał | 304 | LOMZA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
103 | MARKOWSKA Katarzyna | 310 | MARKI | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
104 | MIGAS Magdalena | 313 | BIERUŃ | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
105 | MONACH Katarzyna | 315 | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
106 | SZOT Justyna | 323 | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
107 | TRZASKA Jarek | 326 | LOMZA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
108 | ZIĘBA Paweł | 328 | LIPIANKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
109 | SZANIAWSKI Marcin | 342 | Husaria Race Team | DOBRZYNIEWO DUŻE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
110 | DĄBROWSKI Kamil | 343 | KarwosTeam | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
111 | KULAWCZYK Weronika | 1087 | ŁOMŻA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
112 | RZEPIELA Jakub | 1097 | TARNOBRZEG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
113 | RZEPIELA Robert | 1098 | TARNOBRZEG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
114 | PRAŻMOWSKI Jan | 1094 | STARE BABICE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
115 | ZAGAJEWSKI Mateusz | 1108 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
116 | MALANOWSKI Konrad | 1110 | Assay | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
117 | DZWONKOWSKI Paweł | 540 | STARY LUBOTYŃ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
118 | ZAJĄC Bartosz | 1334 | PUŁAWY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
119 | CIOK Mateusz | 1367 | Cwałujące Wieprzki | CZERWONKA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
120 | WITT Nikodem | 1368 | PIASECZNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
121 | CHYĆKO Paulina | 1376 | GOŁĄB | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
122 | ŁYSIK Piotr | 1370 | Melvit team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
123 | JUNIAK Piotr | 1362 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
124 | OLEJNICZAK Monika | 1358 | LASKOWIEC | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
125 | KACZMARCZYK Patryk | 1381 | ROZOGI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
126 | PLISZKA Piotr | 1378 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
127 | KRUCZYK Dariusz | 1387 | KRUKI | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
128 | OLSZEWSKI Adrian | 1373 | ZAMBROW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
129 | KACZMARSKA Patrycja | 1380 | TRZEŚŃ | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
130 | POLUS Piotr Peter | 1391 | FOLLOW ME: @PPPOLUS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
131 | ŚWIDER Monika | 351 | Kurpie na Luzie | LELIS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
132 | WÓJCIK Kinga | 355 | Morsy Myszyniec | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
133 | BALASIŃSKI Jakub | 360 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
134 | BRODZIK Arkadiusz | 364 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
135 | IVATIN Patryk | 375 | SZCZECIN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
136 | JONCZAK Łukasz | 380 | MŁAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
137 | JÓŹWICKA Jolanta | 381 | DOMANIEWICE | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
138 | KOWALSKI Robert | 388 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
139 | PODKAŃSKI Jacek | 398 | SULEJÓWEK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
140 | POPŁAWSKI Łukasz | 399 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
141 | PYTLARCZYK Artur | 400 | NIDZICA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
142 | ROSIAK Marek | 404 | ZAKROCZYM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
143 | SOWIŃSKI Piotr | 405 | KOZŁOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
144 | TOMASZEWSKA Emilia | 408 | PRZASNYSZ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
145 | URZYKOWSKI Artur | 410 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
146 | WILKOWSKI Magdalena | 412 | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
147 | ROGALA Krzysztof | 419 | #teamFURIA | RADOM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
148 | DOLEWSKA Elżbieta | 424 | Kocury Gdańsk | WIŚLINKA | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
149 | DOLEWSKI Karol | 425 | Kocury Gdańsk | WIŚLINKA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
150 | NOWICKI Adam | 432 | OUTDOOR TRAINING | BIAŁYSTOK | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
151 | OSTROWSKI Rafał | 436 | PacBoxingGymLelis | LELIS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
152 | JĘDRACHOWICZ Tomasz | 438 | Paralizatorem Po Jajach | KIERNOZIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
153 | BOHDZIEWICZ Paweł | 455 | DZIEKANÓW LEŚNY | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
154 | BUDEK Weronika | 456 | ♕ ZABIERZÓW | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
155 | DĄBROWSKI Tomasz | 458 | KRUKI | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
156 | FILAS Rafał | 460 | ☑ KRAKÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
157 | KOWALSKI Przemysław | 470 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
158 | FRANKOWSKA Paula | 462 | BYDGOSZCZ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
159 | KONOPSKI Rafał | 469 | OLSZEWO-BORKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
160 | PANKOWSKI Łukasz | 478 | BOBROWO | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
161 | PAKUŁA Czarek | 477 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
162 | PUDŁO Kacper | 481 | TROJANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
163 | RUTKOWSKI Jacek | 482 | ŁAZY | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
164 | ZALEWSKI Damian | 500 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
165 | ŻUKOWSKI Paweł | 501 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
166 | ZAŁĘSKA-RUTKOWSKA Marzena | 498 | ŁAZY | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
167 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 505 | Biegające Chlory | BOGATKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
168 | WITUL Mateusz | 516 | Cygańska Kiełbaska | TŁUSZCZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
169 | JANIAK Łukasz | 506 | Biegające Chlory | PIASECZNO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
170 | DOMINIK Jakub | 508 | CHAMPIONSI | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
171 | RZECZYCKI Karol | 518 | EXTREME WARRIOR FAMILY | KRĘPA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
172 | CHARUBIN Justyna | 535 | ZAMBRÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
173 | CHCIUK Dawid | 536 | STALOWA WOLA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
174 | DUNAJSKI Przemysław | 539 | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
175 | FUJAK Aleksandra | 542 | SUCHA BESKIDZKA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
176 | GOSŁAWSKA Sylwia | 544 | DZIAŁOSZYN | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
177 | JAWORSKA Natalia | 549 | TOBOLICE | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
178 | KRUPA Przemysław | 562 | NIDZICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
179 | JAWORSKI Robert | 550 | TOBOLICE | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
180 | KAWECKI Mateusz | 552 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
181 | ŁUKOWSKA Ewa | 566 | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
182 | ŁUKOWSKI Mateusz | 567 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
183 | SAJA Jacek | 579 | CHOJNÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
184 | SAJA Martyna | 580 | CHOJNÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
185 | PAWŁOWSKI Przemysław | 574 | NIDZICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
186 | SOKOŁOWSKI Łukasz | 582 | KRASNE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
187 | JANOWSKI Dominik | 596 | Dentons | LUBLIN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
188 | JAROSZ Marcin | 597 | Dentons | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
189 | SZATANEK Daniel | 583 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
190 | TOPÓLSKI Piotr | 594 | Cwałujące Wieprzki | CZERWONKA SZLACHECKA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
191 | TURCZYK Michał | 601 | Dentons | KRAKOW | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
192 | JASIŃSKI Artur | 607 | Polonia Napleton | LELIS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
193 | CHROSTOWSKA Katarzyna | 616 | SeeT | OLSZTYN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
194 | HABEEBUR RAHMAN Mohamed Hashim | 619 | SeeT | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
195 | WOLIŃSKI Marcin | 626 | SeeT | BARTĄG | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
196 | LIPIŃSKI Michał | 633 | WATAHA | POSZ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
197 | BACHURA Grzegorz | 635 | LNISNO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
198 | BOŃKOWSKI Krzysztof | 636 | PŁOCK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
199 | BORUSZEWSKA Jana | 637 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
200 | DĘBIEC Ernest | 641 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
201 | JAROSZEWSKI Kamil | 649 | NASIELSK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
202 | KACZYŃSKI Marek | 651 | ZAMBRÓW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
203 | KASZUBSKA Aleksandra | 654 | PŁOCK | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
204 | KIEBAŁO Karolina | 656 | OLSZTYN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
205 | KORCZAK Rafał | 658 | CIEPIELÓW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
206 | SZOK Marek | 669 | PADAM NA RYJ | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
207 | SZYMAŃSKA Magdalena | 670 | WASILKÓW | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
208 | TRYBUŁA Mateusz | 674 | PADAM NA RYJ | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
209 | DĘBEK Dominik | 676 | Będzie się działo | KŁOCZEW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
210 | TRYBUŁA Tomasz | 675 | PADAM NA RYJ | ŁOMŻA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
211 | GACIOCH Natalia | 695 | EKIPA ŁUBUDU | BARANOWO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
212 | KSIĄŻEK Adam | 690 | Drużyna RKS Huwdu | ZĄBKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
213 | JANCZEWSKA Lidia | 696 | EKIPA ŁUBUDU | OLSZEWO - BORKI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
214 | MRÓWKA Patrycja | 697 | EKIPA ŁUBUDU | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
215 | PIEKARSKI Kacper | 704 | KOMPROMIS | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
216 | PIWOŃSKA Karolina | 705 | KOMPROMIS | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
217 | ZIELONY Piotr | 707 | KOMPROMIS | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
218 | SIENICKI Mariusz | 708 | Ksj 7 Łomża | KALINOWO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
219 | ZYŚK Adam | 715 | ROZDAJEMYUSMIECHY.PL | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
220 | BIEŃ Julia | 717 | Rząd Wielkości | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
221 | GAWROŃSKI Kacper | 729 | SŁUPNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
222 | DRĄŻEK Rafał | 728 | KRASNOSIELC | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
223 | OBOJSKI Paweł | 743 | SZCZUKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
224 | PISAREK Milena | 750 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
225 | ROGOWSKI Adam | 753 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
226 | SIKORSKA Julita | 754 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
227 | SIKORSKA Kornelia | 755 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
228 | SZYSZKA Norbert | 762 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
229 | WOJSZKO Łukasz | 766 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
230 | TYSZKA Kasia | 763 | CZERWIN | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
231 | WIECZOREK Paweł | 764 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
232 | MROCZKIEWICZ Wojciech | 770 | 3P | POZNAN | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
233 | PUTRA Marek | 775 | BOSS-BUD TEAM | ZBÓJNA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
234 | DEPTUŁA Bartosz | 781 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
235 | WÓJCIK Marcin | 786 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
236 | KRZOSA Radek | 788 | Rząd Wielkości | ZABRZE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
237 | DOMURAD Marek | 801 | SZCZYTNO | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
238 | DRABIŃSKI Karol | 802 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
239 | FRYMUS Michalina | 805 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
240 | JASKÓLSKI Daniel | 810 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
241 | JAWORSKI Sebastian | 811 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
242 | OKLECINSKI Adrian | 823 | PASYM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
243 | PAROL Anna | 827 | BARANÓW | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
244 | PAROL Robert | 828 | BARANÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
245 | RYBUS Piotr | 832 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
246 | PŁOSKI Piotr | 831 | RACIĄŻ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
247 | WILCZYŃSKI Michał | 841 | BYDGOSZCZ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
248 | WÓJCIK Adrian | 842 | WYSZKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
249 | ŻOŁDAK Anna | 845 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
250 | ŻOŁDAK Maciej | 846 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
251 | BADACZEWSKI Krzysztof | 851 | EXPOM TEAM KURZĘTNIK | BRODNICA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
252 | MAŃKOWSKI Krzysztof | 852 | Gladiators by RMF4RT | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
253 | OSSOWSKI Łukasz | 859 | Ossy | ŻUROMIN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
254 | ŻYŁOWSKI Mateusz | 862 | Ostrowskiestraszaki | ANDRZEJEWO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
255 | MACKIEWICZ Paweł | 866 | Tośka Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
256 | PSUJEK Michał | 878 | Zieloni trzysta | ŁASK | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
257 | ZDUŃCZYK Gabriela | 881 | Zieloni trzysta | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
258 | ZERA Łukasz | 882 | Zieloni trzysta | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
259 | BECKER Bartosz | 884 | PRZEGĘDZA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
260 | BUŚKO Tomasz | 887 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
261 | CHMIEL Marcin | 890 | BIAŁA PODLASKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
262 | CIECIERSKI Jakub | 891 | JAKTORÓW | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
263 | GUTOWICZ Marcin | 900 | ŁÓDŹ | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
264 | JANISZEWSKI Lukasz | 902 | LIPIANKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
265 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 904 | CHODZIEŻ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
266 | KRASNODĘBSKI Konrad | 909 | WĘGRÓW | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
267 | PLISZKA Jagoda | 917 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
268 | SKURATKO Tomasz | 922 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
269 | ŚLUSARZ Karolina | 925 | STOCZEK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
270 | SOBOTKA Dariusz | 926 | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
271 | JANCZEWSKI Jakub | 935 | Band The Rolla | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
272 | MODZELEWSKI Piotr | 936 | Band The Rolla | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
273 | GŁĘBICKA Patrycja | 938 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
274 | OCHNIO Andrzej | 944 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
275 | WOLIŃSKA Paulina | 945 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
276 | GAWRYŚ Iwona | 954 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | KADZIDŁO | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
277 | GNATKOWSKI Jakub | 956 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | SIARCZA ŁĄKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
278 | BARAN Konrad | 7 | BRYGIERY OCR | SKIERNIEWICE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
279 | FETLIŃSKI Grzegorz | 14 | Husaria Race Team | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
280 | BODZIUCH Arkadiusz | 27 | Prawilny domek | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
281 | NOWAK Weronika | 33 | Roman, miodu! | MAŁKINIA GÓRNA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
282 | SALMANOWICZ Adam | 36 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | DOBRE MIASTO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
283 | MACIEJEWSKI Łukasz | 40 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
284 | GORSIAK Jacek | 50 | BIAŁA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
285 | JÓZEFACIUK Wiesław | 52 | ŁÓDZ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
286 | KOWALIK Karol | 57 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
287 | ŁACHACZ Janusz | 60 | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
288 | PINDELSKI Patryk | 69 | ORZYSZ | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
289 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 72 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
290 | CHOJNICKA Joanna | 87 | AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA | ŁOMŻA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
291 | STANIURSKA Ewa | 88 | AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA | ŁOMŻA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
292 | DOBKOWSKA Małgorzata | 91 | CrossBox OKA | TROSZYN | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
293 | DOBKOWSKI Łukasz | 92 | CrossBox OKA | TROSZYN | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
294 | KRYSIŃSKI Wojciech | 95 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
295 | MAJK Karolina | 96 | CrossBox OKA | LELIS | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
296 | OWCZARSKA Natalia | 98 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
297 | KOZŁOWSKI Szymon | 108 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
298 | PAUROWICZ Dorota | 109 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
299 | ADAMCZEWSKA Kamila | 125 | Runmageddonowe super laski | BLIZNE JASIŃSKIEGO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
300 | PAWLAK Małgorzata | 126 | Runmageddonowe super laski | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
301 | ROSTKOWSKA Olga | 110 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
302 | KACZMARCZYK Monika | 113 | MORSY SZCZYTNO #RESET | SZCZYTNO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
303 | WISZOWATA Marta | 127 | Runmageddonowe super laski | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
304 | PAKUŁA Bartosz | 128 | Runmageddonowe Świry | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
305 | NOWAK Michal | 136 | WATER TEAM | SREBRNIKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
306 | ROBIONEK Karolina | 137 | WATER TEAM | WĄBRZEŹNO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
307 | TOPIJ Stefan | 138 | WATER TEAM | WĄBRZEŹNO | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
308 | BAJTAŁA Piotr | 139 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
309 | PIENIĄŻEK-DĄBROWSKA Katarzyna | 153 | ŁOMŻA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
310 | PIKULSKA Marika | 155 | MEŁGIEW | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
311 | RATAJCZAK Agata | 157 | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
312 | SZATANEK Bogdan | 159 | RÓŻAN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
313 | TARASIEWICZ Kamil | 160 | RÓŻAN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
314 | TOMASZEWSKA Patrycja | 161 | SZELKÓW | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
315 | TOMASZEWSKI Adrian | 162 | SZELKÓW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
316 | BRICHACEK Małgorzata | 171 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
317 | GRZYB Katarzyna | 174 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
318 | KUCISZ Martyna | 181 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
319 | MOSZCZYŃSKI Maciej | 193 | #teamFURIA | RZEKUŃ | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
320 | MODZELEWSKI Przemek | 192 | #teamFURIA | KRUKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
321 | MROZEK Bartlomiej | 194 | #teamFURIA | LELIS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
322 | MROZEK Żaneta | 195 | #teamFURIA | SZWENDROWY MOST | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
323 | PROSIŃSKA Magda | 197 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
324 | GUMKOWSKI Łukasz | 211 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
325 | ZABIELSKI Daniel | 212 | FURIA Training Box | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
326 | ZADROŻNA Olga | 214 | Harder Ciechanów | CIECHANÓW | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
327 | DUDZIAK Iza | 217 | Lekarzyny od 7boleści | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
328 | MATŁOCH Justyna | 221 | Run & Fun | WIELBARK | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
329 | ŁUKASZUK Arkadiusz | 234 | TUROŚŃ KOŚCIELNA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
330 | KOZŁOWSKI Mariusz | 230 | EŁK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
331 | MACHNIEWICZ Artur | 233 | KĘTRZYN | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
332 | SIENKIEWICZ Jakub | 241 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
333 | STEFANIAK Marek | 242 | KRAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
334 | WIELICZKO Paweł | 247 | MOŃKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
335 | BRODZIK Mariusz | 251 | Brzeszczotem po jajkach | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
336 | ARCICHOWSKI Piotr | 250 | Brzeszczotem po jajkach | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
337 | DROGOMIRECKI Mateusz | 961 | PsychiatrykGruzTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
338 | ZYŚK Aneta | 959 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | ROZOGI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
339 | CZARKOWSKA Agnieszka | 974 | NOWE PIEKUTY | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
339 | CZARKOWSKI Mariusz | 975 | NOWE PIEKUTY | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
341 | DĄBROWSKI Adam | 976 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
342 | DOMURAD Łukasz | 1366 | BARANOWO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
343 | BĄCHORT Adam | 1374 | ŁUBIENICA SUPERUNKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
344 | BOREK Patryk | 1375 | POKRZYWNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
345 | PODOLAK Krzysztof | 1379 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
346 | GNOZA Karol | 1384 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
347 | KARCZMARCZYK Maciej | 1386 | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
348 | BEDNARCZYK Karolina | 1450 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
349 | MARCJONIAK Kamil | 1456 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
350 | MILENA Kokot | 1457 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
351 | FLUKS Iwona | 1470 | DZBENIN | Open Masters Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | ||
352 | SAMSEL Beata | 1477 | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | ||
353 | ŚLIWA Krzysztof | 1037 | Lacroix Team | KWIDZYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
354 | KUŁAK Piotr | 59 | EŁK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
355 | KASZUBSKI Łukasz | 655 | PŁOCK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
356 | SZCZEPAŃSKI Jedrzej | 1012 | OPOCZNO | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
357 | SROKA Bartłomiej | 1011 | GDAŃSK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
358 | KULETA Paulina | 996 | OPOCZNO | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
359 | JANISZEWSKI Michał | 903 | KOBYŁKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
360 | IWANEK Grzegorz | 962 | PsychiatrykGruzTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
361 | MAZUR Dominik | 1092 | MAŚLUCHY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
362 | WOLSKI Sławek | 1106 | BYCHAWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
363 | CABAJ Paulina | 888 | WIEŚ KROSNA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
364 | DZIERŻANOWSKI Rafał | 978 | WĄSEWO | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
365 | KRUSZEWSKI Marcin | 994 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
366 | KRUSZEWSKI Grzegorz | 992 | PORĘBA-KOCĘBY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
367 | PISKORZ Jacek | 830 | WĘGORZEWO | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
368 | GASIOROWSKI Michał | 981 | LEGIONOWO | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
369 | K Arkadiusz | 849 | Estetyczne chłopaki | CZERWIN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
370 | MROZEK Przemek | 850 | Estetyczne chłopaki | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
371 | GLEBA Przemcik | 848 | Estetyczne chłopaki | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
372 | LEJB Paweł | 963 | PsychiatrykGruzTeam | ZAMOŚĆ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
373 | RABCZEWSKI Damian | 965 | PsychiatrykGruzTeam | WŁODAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
374 | PRAŻMO Krzysztof | 964 | PsychiatrykGruzTeam | LUBLIN | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
375 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 960 | PsychiatrykGruzTeam | LUBLIN | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
376 | BIEŃKOWSKI Arkadiusz | 886 | MIASTKOWO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
377 | KRETKIEWICZ Monika | 736 | DŹWIERZUTY | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
378 | KONTNA-PETNER Klaudia | 906 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
379 | KOWALCZYK Paweł | 908 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
380 | GRABOWSKA Bożena | 806 | MIASTKOWO | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
381 | KAJEWSKI Milosz | 1079 | FASTY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
382 | KORZYŃSKA Sylwia | 712 | ROZDAJEMYUSMIECHY.PL | ŁĘG PRZEDMIEJSKI | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
383 | JAŚKIEWICZ Daniel | 51 | PRZASNYSZ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
384 | DMOCHOWSKI Wiktor | 782 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
385 | MODZEL Rafał | 784 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
386 | MROZEK Adela | 1042 | LEDIN Ostrołęka | OLSZEWO-BORKI | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |
387 | HILLER Fabian | 689 | Drużyna RKS Huwdu | KOTOMIERZ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
388 | POHULAJEWSKI Kamil | 605 | Helpdeski | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
389 | KOŁOMYJSKI Damian | 603 | Helpdeski | OTRĘBUSY, POW. PRUSZKOWSKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
390 | MYŚLAK Paweł | 1043 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
391 | KOWALCZYK Przemyslaw | 1040 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
392 | PROTAZIUK Sebastian | 560 | SOKOŁOW PODLASKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
393 | KOSTROWSKI Marek | 558 | SZEPIETOWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
394 | KOTOMSKA Grażyna | 659 | LOMŻA | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
395 | DĄBROWSKA Sylwia | 640 | WOŁOMIN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
396 | DĄBROWSKI Kamil | 726 | KIELCE | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
397 | BIL Elżbieta | 361 | KODEŃ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
398 | GACZKOWSKI Grzegorz | 502 | ARKADIA TEAM | RYDZEWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
399 | MAMIŃSKI Krystian | 509 | CHAMPIONSI | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
400 | DOMINIK Adrian | 507 | CHAMPIONSI | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
401 | KACZMARCZYK Jakub | 551 | DZBENIN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
402 | GUZIEJKO Patryk | 731 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
403 | PODSIADŁY Paweł | 575 | KATOWICE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
404 | FUJAK Paulina | 543 | MAKÓW PODHALAŃSKI | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
405 | SZPAKOWSKI Piotr | 937 | Band The Rolla | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
406 | ZARĘBA Łukasz | 768 | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
407 | BIENIEK Natalia | 39 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
408 | GAWART Piotr | 773 | BioTeam | KAMPINOS | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
409 | BUSZYŃSKI Tomasz | 772 | BioTeam | WIERZBIN | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
410 | WÓJCIK Paweł | 496 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
411 | SŁOWIŃSKA Julia | 923 | SIEDLCE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
412 | KURZĄDKOWSKI Piotr | 273 | Łomża Hardcore Squad | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
413 | ROZKOSZ Marcin | 484 | KRASNE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
414 | PIEŃKOS Michał | 479 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
415 | ABRAMCZYK Kinga | 451 | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
416 | BARAN Jakub | 709 | Laguna Stary Miastków | MIASTKÓW KOŚCIELNY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
417 | WYRZYKOWSKI Wojciech | 526 | MWP Team | KONARZYCE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
418 | GRABOWSKA Ewelina | 730 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
419 | WAŃCZUK Michal | 494 | BRODNICA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
420 | SUMIŃSKA Sylwia | 449 | Złe wspomnienia | RADZYMIN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
421 | TURKIEWICZ Anna | 450 | Złe wspomnienia | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
422 | LASKOWSKI Grzegorz | 615 | RunTeam Piątnica | WIZNA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
423 | MAKOWIECKA Monika | 867 | Tośka Team | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
424 | GRANICA Krzysztof | 899 | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
425 | ZAKIERSKI Marcin | 497 | BRODNICA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
426 | KOWALSKI Bartłomiej | 735 | ŻABIA WOLA | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
427 | BORZYM Adam | 1068 | SOKOŁÓW PODLASKI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
428 | ZAŁĘSKI Michał | 499 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
429 | ROZBORSKA Aleksandra | 483 | PIONKI | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
430 | JASTRZĘBSKI Piotr | 525 | MWP Team | ŁOMŻA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
431 | CIBOROWSKI Michał | 524 | MWP Team | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
432 | WYPARŁO Paweł | 1035 | Chlor&Skoda team | KOLBUSZOWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
433 | KĘDZIOR Sandra | 1031 | Chlor&Skoda team | WISŁA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |
434 | ŁOŻAŃSKI Michał | 1032 | Chlor&Skoda team | ZARSZYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
435 | BAKUŁA Przemysław | 278 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
436 | KIERNOZEK Tomasz | 444 | Victoria Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
437 | SZCZOTKA Bartosz | 445 | Victoria Ostrołęka | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
438 | FENIK Justyna | 459 | OLSZTYN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
439 | WÓJCIK Konrad | 1105 | GOWOROWO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
440 | BORCZON Eryk | 1067 | GOWOROWO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
441 | MASTALERZ Piotr | 792 | Tajgery | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
442 | MIKOŁAJCZYK Filip | 794 | Tajgery | PABIANICE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
443 | KRYSIŃSKI Kamil | 790 | Tajgery | KUTNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
444 | ENDER Remigiusz | 789 | Tajgery | LÓDŹ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
445 | LUDZIŃSKI Tomasz | 791 | Tajgery | KUTNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
446 | MIKLAS Daniel | 793 | Tajgery | KUTNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
447 | BENSCH Michal | 885 | VÍTKOV | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
448 | CHODECKI Łukasz | 1071 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
449 | JAGIEŁŁO Radosław | 377 | GOWOROWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
450 | SOBIECH Magdalena | 624 | SeeT | OLSZTYN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
451 | DĄBROWSKI Łukasz | 863 | Tośka Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
452 | SZOCIŃSKI Michał | 668 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
453 | MATUSIAK Kinga | 433 | PacBoxingGymLelis | LELIS | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
454 | NALEWAJK Marcin | 435 | PacBoxingGymLelis | LELIS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
455 | MATUSIAK Patryk | 434 | PacBoxingGymLelis | LELIS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
456 | SKROK Arek | 870 | Tośka Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
457 | LENKIEWICZ Martyna | 865 | Tośka Team | ANTONIE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
458 | SMOLIÑSKA Iwona | 581 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
459 | PLISZKA Bartosz | 916 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
460 | STAŚKIEWICZ Małgorzata | 350 | Kurpie na Luzie | LELIS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
461 | STAŚKIEWICZ Jakub | 349 | Kurpie na Luzie | LELIS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
462 | SZYMANSKI Pawel | 352 | Kurpie na Luzie | ZBÓJNA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
463 | ZDUNIAK Anna | 353 | Kurpie na Luzie | DRĄŻDŻEWO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
464 | KORZENIECKA Beata | 347 | Kurpie na Luzie | ZBOJNA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
465 | ŻYWICKA Sylwia | 417 | JEZIORANY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
466 | CHRÓŚCIK Piotr | 284 | BIAŁYSTOK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
467 | CHEŁSTOWSKI Robert | 141 | RÓŻAN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
468 | KOŚKA Karolina | 105 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
469 | ŚWIDER Bartłomiej | 121 | Prawilny domek | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
470 | WRÓBLEWSKA Anna | 248 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
471 | JANUS Patryk | 378 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
472 | PIEŃKOS Mariusz | 154 | ŁAZY | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
473 | ŚWIDERSKI Janusz | 158 | RÓŻAN | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
474 | ZADROŻNA Natalia | 521 | Ludzkie Anomalie | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |
475 | PUCHALSKI Krzysztof | 520 | Ludzkie Anomalie | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
476 | MRUGAŁA-PUCHALSKA Kamila | 519 | Ludzkie Anomalie | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |
477 | DĄBEK Kinga | 249 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
478 | PODBIELSKI Rafał | 751 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
479 | MIERZICKI Marcel | 26 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
480 | KANIEWSKI Artur | 228 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
481 | KWIATKOWSKA Kamila | 232 | BIALOBIEL | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
482 | KAR-KOW Lu | 229 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
483 | KOCIŃSKI Adrian | 1226 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
484 | MALINOWSKI Mariusz | 149 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
485 | ZADROŻNY Krzysztof | 270 | Harder Ciechanów | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
486 | CHRZANOWSKI Tomasz | 172 | #teamFURIA | RZEKUŃ | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
487 | ŻUBER Mateusz | 210 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
488 | ZEBROWSKI Adam | 209 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
489 | OBUDZIŃSKA Monika | 268 | Harder Ciechanów | CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
490 | OBUDZIŃSKI Marcin | 269 | Harder Ciechanów | CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
491 | JAROSZEWSKI Karol | 177 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
492 | SZYSZKA Barbara | 1348 | LELIS | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
492 | GRZYB Beata | 90 | Boskie Wierchy | LELIS | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
494 | GRZYB Paulina | 175 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
495 | BOBIŃSKI Piotr | 169 | #teamFURIA | LELIS | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
496 | HOWARD Katarzyna | 176 | #teamFURIA | SYPNIEWO , | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
497 | STEPNOWSKA Klaudia | 201 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
498 | DUCHNOWSKA Daria | 173 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
499 | BOGDANOWSKI Tomasz | 170 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
500 | RUTKOWSKA Anita | 198 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
501 | MIERZEJEWSKI Kamil | 189 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
502 | OGONOWSKI Karol | 196 | #teamFURIA | RÓŻAN | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
503 | KORCZAKOWSKA Kamila | 179 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
504 | KRASKA Tomasz | 180 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
505 | MIERZEJEWSKA Magdalena | 188 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
506 | MŁYNARSKA Paulina | 191 | #teamFURIA | OLSZEWO BORKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
507 | MIERZEJEWSKI Tomasz | 190 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
508 | RUTKOWSKI Adsm | 199 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
509 | KARPINSKI Adam | 178 | #teamFURIA | LELIS | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
510 | LEŚNIEWSKI Paweł | 309 | KOWNATY ŻĘDOWE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
511 | LEŚNIEWSKA Anna | 257 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | KOWNATY ŻĘDOWE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
512 | REGULSKA Ewa | 402 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
513 | DZICZEK Daniel | 48 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
514 | ŻYŁOWSKI Wojciech | 329 | STARY LUBOTYŃ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
515 | KRUSZYŃSKA Żaneta | 256 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | KARGOSZYN | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
516 | MILDNER Hubert | 340 | Glebiaki | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
517 | LUBIAK Wojciech | 339 | Glebiaki | BYDGOSZCZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
518 | MATUSZAK Dariusz | 503 | ARKADIA TEAM | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
519 | STWORZYJAN Stanisław | 243 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
520 | KRAWCZYK Krzysztof | 114 | Nie mam pojęcia! | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
521 | JKÓBOWSKA Katarzyna | 677 | Będzie się działo | RADZYMIN | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
522 | WIECZOREK Łukasz | 6 | Bracia Pierdolec | ŻYRARDÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
523 | POLAK Jarosław | 752 | KOŚCIERZYNA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
524 | KALNIUK Tomasz | 356 | Nie W Szczepionkę Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
525 | BILSKI Konrad | 362 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
526 | KWAŚNY Andrzej | 231 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
527 | BOLC Patryk | 10 | Dzikie Dziki Oka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
528 | PRZYTUŁA Mateusz | 73 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
529 | PABICH Sebastian | 22 | Melvit team | GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
530 | MOŚCICKA Żaneta | 119 | Prawilny domek | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
531 | MIERZEJEWSKI Adam | 11 | Dzikie Dziki Oka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
532 | POTKAJ Radosław | 71 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
533 | POTKAJ Przemysław | 25 | OSZONOWCE | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
534 | ZAWIŚLAK Michał | 124 | Prawilny domek | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
535 | PIOTROWSKI Mateusz | 156 | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
536 | OLKOWSKI Mateusz | 120 | Prawilny domek | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
537 | ZAWIŚLAK Anna | 123 | Prawilny domek | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
538 | ROGOWSKI Damian | 74 | RADZIŁÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
539 | SALMANOWICZ Krzysztof | 37 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
540 | CHOJNACKI Michał | 35 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
541 | DYOLOG Sergiy | 47 | KWIDZYN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
542 | JAGIELSKI Sylwester | 5 | Bracia Pierdolec | ŻYRARDÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
543 | POCHMARA Patrycja | 70 | CHOJNIKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
544 | OLECHOWSKI Mateusz | 67 | MARKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
545 | BESSER Tomasz | 34 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
546 | ŁADA Przemysław | 563 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
547 | WIECZOREK Patrycja | 1170 | ZABRZE | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
548 | KULCAK Marta | 348 | Kurpie na Luzie | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
549 | URBANEK Adrian | 1330 | SZCZECIN | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
550 | KLEWANIEC Jakub | 1265 | Carbon Silesia Sport | TARNOWSKIE GÓRY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
551 | PĄGOWSKI Krzysztof | 1283 | Pągowscy | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
552 | MAJEWSKA Katarzyna | 1282 | Pągowscy | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
553 | ONYŚK Anna | 1246 | SOKOŁÓW PODLASKI | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
554 | KRUSZEWSKI Tomasz | 1237 | TORUŃ | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
555 | LEONARSKA Małgorzata | 1239 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
556 | GRZEŚKIEWICZ Patryk | 523 | Monar Ostrołeka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
557 | KOS Fabian | 907 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
558 | IL Wojciech | 985 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
559 | KOWALEWSKI Mateusz | 940 | CF Łuków | DŁUGOBÓRZ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
560 | JESIONOWSKI Maciej | 598 | Dentons | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
561 | BRONIEK Jakub | 1056 | Nikczemniki | JABŁOŃ KOŚCIELNA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
562 | ŚLUSARZ Anna | 924 | STOCZEK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
563 | JACHYM Patryk | 901 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
564 | ZAORSKI Mateusz | 844 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
565 | MAJCZYNA Marek | 942 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
566 | WĄDOŁOWSKA Marta | 928 | GDAŃSK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
567 | FIGIELSKI Dominik | 1059 | training mental success | ŁASKARZEW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
568 | WOJTOWICZ Łukasz | 1173 | WĘGORZEWO | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
569 | MIŚKO Paweł | 314 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
570 | DRĘŻEK Krzysztof | 286 | MYSZYNIEC | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
571 | JABLONKA Radoslaw | 420 | DZIADY OCR | WYSZKÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
572 | JAKUBCZAK Emilia | 807 | ŻYRARDÓW | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
573 | JASTO Mateusz | 1299 | KNURÓW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
574 | KOTAS Patrycja | 303 | KATOWICE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
575 | JESIONEK Dawid | 296 | ZARĘBY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
576 | JESIONEK Fabian | 297 | ZARĘBY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
577 | OSIECKI Bartłomiej | 868 | Tośka Team | LUBLIN | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
578 | KALWAS Maciej | 94 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
579 | MACIAK Sylwia | 592 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
580 | RATKA Ewelina | 593 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
581 | KALWAS Katarzyna | 93 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
582 | MICHALSKA Magdalena | 97 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
583 | JAGIEŁŁO Natalia | 133 | WATER TEAM | WĄBRZEŹNO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
584 | NOWAK Magdalena | 135 | WATER TEAM | WĄBRZEŹNO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
585 | WOJTKOWIAK Jacek | 843 | SZCZECIN | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
586 | BLOCH Aneta | 216 | Lekarzyny od 7boleści | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
587 | BORKOWSKI Patryk | 99 | Dzikie Wieprze | BROCHÓW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
588 | DUDA Filip | 804 | WIELBARK | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
589 | RAKSIMOWICZ Marcin | 274 | MORSY SZCZYTNO #RESET | PASYM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
590 | ROGOWSKI Konrad | 403 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
591 | ROSOSZCZUK Zuzia | 706 | KOMPROMIS | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
592 | WĄSOWICZ Konrad | 89 | BK STEP Team | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
593 | R Magda | 401 | BIAŁYSTOK | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
594 | DĘBOWIAK Kamil | 860 | Ostrowskiestraszaki | PROSTYŃ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
595 | KORZEB Pawel | 861 | Ostrowskiestraszaki | OSTROW MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
596 | RUTKOWSKA Aleksandra | 12 | Emememsy | NASIELSK | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
597 | KARWOWSKI Paweł | 939 | CF Łuków | CELINY | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
598 | ŁUSZCZYNA Robert | 821 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
599 | RATUSZNIK Jakub | 218 | Lekarzyny od 7boleści | KRAKÓW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
600 | ŚWIĘCH Julia | 219 | Lekarzyny od 7boleści | KRAKÓW | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
601 | BLOCH Aleksandra | 215 | Lekarzyny od 7boleści | KRAKÓW | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
602 | KARBOWIAK Przemysław | 769 | 3P | POZNAŃ | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
603 | WOŹNICA Agata | 220 | Lekarzyny od 7boleści | KRAKÓW | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
604 | DZIEWIĄTKOWSKI Kamil | 979 | SOKÓŁKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
605 | SERÓWKA Jakub | 921 | PIELGRZYMOWICE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
606 | EKSTOWICZ Damian | 287 | RADZIŁÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
607 | CICHOŃSKI Remigiusz | 946 | MaczugaHerculesaTeam | SWARZĘDZ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
608 | FURMAŃCZUK Mateusz | 602 | Gladiators by RMF4RT | KRAŚNIK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
609 | ANDRZEJEWSKI Kamil | 2 | Beye Kohane | WYSZKÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
610 | BŁĄDEK Piotr | 4 | Bracia Pierdolec | SZYMANÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
611 | KIELISIAK Marek | 15 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
611 | LELOCH Michał | 16 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
613 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 17 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
614 | MIĘSOWICZ Mirosław | 18 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
615 | SZCZYPEK Katarzyna | 19 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
616 | ŁĘPICKI Mateusz | 20 | Lemon Team | KRAKÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
617 | KAMIŃSKI Daniel | 21 | Melvit team | SUWAŁKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
618 | BANASZEK Mateusz | 41 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
619 | BARTCZAK Krzysztof | 42 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
620 | DARMOCHWAŁ Jeremi | 44 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
621 | DŁUGOKĘCKI Andrzej | 45 | SZCZYTNO | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
622 | DYL Żaneta | 46 | GDAŃSK | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
623 | NASIADKA Sebastian | 65 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
624 | MULCZYŃSKI Piotr | 64 | BOŻEWO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
625 | OŁDAKOWSKI Robert | 66 | MOGOWO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
626 | WASIAK Rafal | 80 | LEGIONOWO | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
627 | WITKOWSKI Kacper | 81 | KOWALE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
628 | WOŁCZYK Mariusz | 82 | PODOLSZE | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
629 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 83 | STARGARD | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
630 | ZDANUCZYK Mateusz | 84 | ZABŁUDÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
631 | PALIŃSKA Żaneta | 85 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | LOMZA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
632 | DĘBSKI Łukasz | 100 | Dzikie Wieprze | ŻYRARDÓW | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
633 | GAJCY Piotr | 101 | Ekipa Sprzątająca | OSTRÓWEK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
634 | SIERADZAN Michał | 102 | Ekipa Sprzątająca | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
635 | WIELOGÓRSKI Maciej | 103 | Ekipa Sprzątająca | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
636 | KRAWCZYK Rafał | 115 | Nie mam pojęcia! | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
637 | GAŁĄZKA Kamil | 116 | Prawilny domek | LELIS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
638 | KACZYŃSKA Paulina | 117 | Prawilny domek | DYLEWO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
639 | KACZYŃSKI Mateusz | 118 | Prawilny domek | DYLEWO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
640 | KWIEK Natalia | 129 | Siem City | MALEC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
641 | RADZISZEWSKI Maciej | 130 | Siem City | SIEMIATYCZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
642 | DOLEWSKI Adrian | 131 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
643 | JAGIEŁŁO Monika | 132 | WATER TEAM | WĄBRZEŹNO | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
644 | DYTRYCH Artur | 143 | MAKÓW MAZOWIECKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
645 | GROCHOCKA Urszula | 144 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
646 | GROCHOCKI Adam | 145 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
647 | MALICKA Jola | 147 | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
648 | MALICKI Michał | 148 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
649 | ŻBIKOWSKA Justyna | 164 | RZEKUŃ | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
650 | ŻEBROWSKI Daniel | 165 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
651 | BABICZ Paweł | 166 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
652 | BALCERAK Adam | 167 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
653 | KULTYS Wojciech | 182 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
654 | KURZYCH Jarosław | 183 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
655 | L. Paweł | 184 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
656 | LENDA Jacek Przemysław | 185 | #teamFURIA | BIAŁOBIEL | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
657 | M Janusz | 186 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
658 | MARKOWSKA Monika | 187 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
659 | SZCZEPAŃSKI Adam | 202 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
660 | SZCZUBEŁEK Marcin | 203 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
661 | SZULKOWSKA Iwona | 204 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
662 | TYMIŃSKA Ewa | 205 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
663 | TYMIŃSKI Tomasz | 206 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
664 | WARDAK Milena | 207 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
665 | ŚCIBEK Joanna | 222 | Run&Fun | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |
666 | ANTOSZEWSKA Katarzyna | 223 | KORDOWO | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
667 | BUKŁAHO Bartłomiej | 224 | TUROŚŃ KOŚCIELNA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
668 | DELESIEWICZ Bartosz | 225 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
669 | PECIAK Kamil | 236 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
670 | PIETROŃ Łukasz | 237 | KRAKÓW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
671 | POGORZELSKI Andrzej | 238 | CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
672 | PONSKI Cezary | 239 | PRZYŁĘK DUŻY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
673 | RADOMSKI Piotr | 240 | MAŁKINIA GÓRNA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
674 | MYŚKIEWICZ Adrian | 252 | Brzeszczotem po jajkach | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
675 | BIALIK Paweł | 253 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
676 | SZPAKOWSKI Jacek | 265 | EXTREME WAYS | CHOTOMÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
677 | MALISZEWSKA Agnieszka | 266 | Gladiators by RMF4RT | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
678 | LOSZ Damian | 267 | Harder Ciechanów | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
679 | BAŁAZY Beata | 279 | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
680 | BOCZEK Szymon | 280 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
681 | BRYLAK Grzegorz | 281 | WĄSEWO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
682 | CHEŁSTOWSKI Radosław | 282 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
683 | GROMOTKA Maja | 292 | ŚWIERKLANY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
684 | GRZEGORCZYK Krystian | 293 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
685 | JACHNA Jacek | 294 | BRAŃSZCZYK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
686 | JAŚKIEWICZ Marek | 295 | KOMORÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
687 | KOWALCZYK Tomasz | 305 | GŁUCHÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
688 | KRZYZEWSKI Patryk | 307 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
689 | KWIATEK Magdalena | 308 | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
690 | OLENDER Przemek | 319 | CZARNIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
691 | PAWLAK Natalia | 320 | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
692 | SZOT Janusz | 322 | STARE PIEŚCIROGI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
693 | ZAREMBA Grzegorz | 332 | CrossBox OKA | KURPIE DWORSKIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
694 | GLEBA Jacek | 334 | Glebiaki | KAŁUSZYN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
695 | GLEBA Jan | 335 | Glebiaki | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
696 | GLEBA Przemysław | 336 | Glebiaki | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
697 | KACZAN Jerzy | 337 | Glebiaki | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
698 | LUBIAK Robert | 338 | Glebiaki | BYDGOSZCZ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
699 | LEWANDOWSKI Przemysław | 357 | Nie W Szczepionkę Team | MARKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
700 | ALEKSIŃSKA Małgorzata | 358 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
701 | BRZOSTEK Radosław | 365 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
702 | CHOMONTOWSKI Sebastian | 367 | ŁOCHÓW | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
703 | FILIPOWICZ Natalia | 369 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
704 | GAŁECKA Patrycja | 370 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
705 | GŁODEK Anna | 371 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
706 | KRYSZTOFIK Beniamin | 389 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
707 | MAJEWSKI Damian | 390 | TYCHY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
708 | MALARSKA Julia | 391 | KODEŃ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
709 | MAZUREK Paweł | 392 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
710 | MIELCARZ-ŚWIĘTOCHOWSKA Agata | 393 | ŁOCHÓW | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
711 | NIKSIŃSKI Michał | 395 | MŁODZIANOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
712 | NOWAK Ewelina | 396 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
713 | YAVORIVSKA Khrystyna | 414 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
714 | ZAŁĘSKI Łukasz | 415 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
715 | ZALEWSKI Robert | 416 | ZĄBKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
716 | DOLEWSKI Konrad | 426 | Kocury Gdańsk | GDAŃSK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
717 | LESISZ Agata | 427 | Melvit team | RASZYN | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
718 | LESISZ Patryk | 428 | Melvit team | RASZYN | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
719 | OSSOWSKA Marta | 429 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
720 | OSSOWSKI Maciej | 430 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
721 | DUBAJ Tomasz | 442 | Victoria Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
722 | JANCZEWSKI Rafał | 443 | Victoria Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
723 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 452 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
724 | BARANOWSKI Łukasz | 453 | BIAŁACZÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
725 | BASTEK Zuzanna | 454 | PISZ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
726 | GOŁAŚ Przemysław | 463 | CHORZELE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
727 | GRZEGORCZYK Marek | 464 | CZUBROWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
728 | JACYNA Damian | 465 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
729 | JAS Małgorzata | 466 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
730 | JAWORSKI Michał | 467 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
731 | JUSZCZYK Piotr | 468 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
732 | NAPIÓRKOWSKA Ania | 475 | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
733 | RYKOWSKI Daniel | 486 | CHORZELE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
734 | SMOLIŃSKI Marek | 487 | DZIAŁDOWO | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
735 | SMOLIŃSKI Michał | 488 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
736 | STOLARCZYK Mariusz | 490 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
737 | SUCHODOLSKI Radosław | 491 | CHORZELE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
738 | SZTORC Konrad | 492 | ZIELONKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
739 | TOMCZYK Mateusz | 493 | RACŁAWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
740 | FOLMAN Łukasz | 512 | Cygańska Kiełbaska | TŁUSZCZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
741 | GARDOCKI Kamil | 513 | Cygańska Kiełbaska | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
742 | PUŁAWSKI Michał | 514 | Cygańska Kiełbaska | TŁUSZCZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
743 | DOBRZENIECKI Marcin | 510 | Cygańska Kiełbaska | TLUSZCZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
744 | FOLMAN Agata | 511 | Cygańska Kiełbaska | TŁUSZCZ | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |
745 | KASPRZAK Sebastian | 527 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
746 | BRZECZKOWSKI Paweł | 528 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
747 | Wolek | 529 | KOLNO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
748 | BARCZEWSKI Łukasz | 531 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
749 | BIEDERMANN Gabriela | 532 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
750 | BŁACHUT Janusz | 533 | STRYSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
751 | BURY Adrian | 534 | BIALKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
752 | KISIEL Piotr | 553 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
753 | KLUCZEK Robert | 554 | MAKÓW MAZOWIECKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
754 | KORSAK Grzegorz | 555 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
755 | KOSMOWSKI Łukasz | 556 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
756 | KOSTROWSKI Łukasz | 557 | SZEPIETOWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
757 | MAJEWSKI Damian | 568 | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
758 | MIERZEJEWSKI Mateusz | 569 | MIASTKOWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
759 | PABICH Michał | 570 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
760 | PAWŁOWSKA Katarzyna | 571 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
761 | PAWŁOWSKI Jacek | 572 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
762 | TARGOŃSKI Patryk | 584 | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
763 | WASILEWSKI Krzysztof | 585 | STARY LUBOTYŃ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
764 | WYSOCKI Marek | 587 | GARWOLIN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
765 | ŻEBROWSKI Sebastian | 588 | KOZŁOWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
766 | KARLIK Paweł | 590 | Carbon Silesia Sport | KOBIÓR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
767 | GODLEWSKA-KOŚNIK Anna | 591 | CrossBox OKA | TROSZYN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
768 | SZCZEPANEK Piotr | 609 | Polonia Napleton | SZAFARNIA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
769 | SZCZEPANEK Rafał | 610 | Polonia Napleton | LELIS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
770 | ZALEWSKI Mateusz | 611 | Polonia Napleton | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
771 | BOGUSKI Adrian | 612 | RUN TEAM PIĄTNICA | PIĄTNICA PODUCHOWNA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
772 | ŻEBROWSKI Mateusz | 627 | SeeT | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
773 | DABROWSKI Mateusz | 628 | Turcja | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
774 | JELIŃSKI Hubert | 629 | Turcja | CZERNICE BOROWE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
775 | KOWALCZYK Daniel | 630 | Turcja | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
776 | PREKIEL Kamil | 631 | Turcja | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
777 | FABISZEWSKI Krzysztof | 643 | PADAM NA RYJ | ŁOMŻA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
778 | FIJKA Przemysław | 644 | KARCZEW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
779 | GAJEWSKI Paweł | 645 | WOŁOMIN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
780 | GAWIN Tomasz | 646 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
781 | GRUCHAŁĄ Joanna | 647 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
782 | LATOSZEK Maciej | 661 | NADBRZEŻ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
783 | OFICJALNIE Tms | 662 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
784 | ROSIŃSKI Damian | 664 | BRAŃSZCZYK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
785 | RYBAK Bogdan | 665 | ŁÓDŹ | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
786 | MATUSIAK Agata | 679 | Będzie się działo | DUCZKI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
787 | PAMPUCH Radek | 680 | Będzie się działo | RADZYMIN | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
788 | SOBIECH Bartosz | 681 | Będzie się działo | SKRWILNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
789 | WOŹNIAK Dominik | 682 | Będzie się działo | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
790 | ZYSKOWSKI Artur | 683 | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
791 | NIZIŃSKI Szymon | 698 | EKIPA ŁUBUDU | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
792 | SZCZUBEŁEK Aleksandra | 699 | EKIPA ŁUBUDU | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
793 | BUŚ Kasia | 700 | Gladiators by RMF4RT | KRAŚNIK | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
794 | OŻÓG Mateusz | 701 | Jak żółwie w galopie | RZESZÓW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
795 | JARMUSZEWICZ Patryk | 702 | Jarmuszewicz | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
796 | WITT Wiktoria | 719 | TELETUBIS | PIASECZNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
797 | ANZULEWICZ Tomasz | 720 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
798 | BOCZKOWSKI Mieszko | 721 | PŁOTY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
799 | BOJAN Gabriela | 722 | RZESZÓW | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
800 | CEGIELSKI Marcin | 723 | SZCZYTNO | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
801 | REJ-WITT Marta | 718 | TELETUBIS | PIASECZNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
802 | ŁUKASZEWSKI Łukasz | 740 | WITOWO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
803 | MROCZKOWSKI Hubert | 742 | RZEWNIE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
804 | KRYSIAK Marjena | 737 | PASYM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
805 | LAZUREK Jakub | 738 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
806 | SŁOMSKI Dawid | 759 | WARSSAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
807 | SOFRONIUK Igor | 760 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
808 | STĘPIEŃ Marcin | 761 | PIASECZNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
809 | SKORUPSKA Anna | 756 | CZARNIA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
810 | SŁOMIŃSKI Robert | 757 | RADOM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
811 | SŁOMSKA Izabela | 758 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
812 | SZCZYTKOWSKI Patryk | 776 | BOSS-BUD TEAM | WIZNA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
813 | WITYŃSKI Kamil | 777 | BOSS-BUD TEAM | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
814 | BALAZY Agnieszka | 778 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |
815 | BODYTKA Michał | 779 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | GOWOROWO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
816 | DĘBKOWSKI Sławomir | 780 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
817 | CHROST Andrzej | 799 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
818 | DĄBKOWSKI Mateusz | 800 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
819 | ZABŁOCKI Piotr | 795 | Tajgery | ŁĘCZYCA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
820 | BIEGANOWSKI Jakub | 796 | ŻYRARDÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
821 | BORECKI Mariusz | 797 | WYSZKOW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
822 | BRUSKI Mateusz | 798 | CEDRY WIELKIE | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
823 | KORONKA Jakub | 814 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
824 | KOZICKA Alina | 815 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
825 | KOZICKI Daniel | 816 | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
826 | KOZICKI Daniel | 817 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
827 | KOZICKI Sebastian | 818 | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
828 | SARNACKI Przemysław | 834 | WYSZKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
829 | SUCHOMSKI Paweł | 835 | JÓZEFOSŁAW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
830 | SZAFRAŃSKA Monika | 836 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
831 | SZYMANCZAK Dariusz | 838 | BARANÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
832 | SZYMAŃCZAK Monika | 839 | BARANÓW | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
833 | SIENICKI Leszek | 857 | Ksj 7 Łomża | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
834 | OSSOWSKA Julia | 858 | Ossy | KUCZBORK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
835 | CIUPAK Dariusz | 853 | GLKS Polichna | SZASTARKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
836 | KOZIEŁ Kamil | 854 | GLKS Polichna | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
837 | MLONKA Michalina | 855 | GLKS Polichna | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
838 | LEPUTA Piotr | 872 | Zadyszka | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
839 | MAŁKOWSKI Kamil | 873 | Zadyszka | RÓŻAN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
840 | ZABIELSKI Adam | 874 | Zadyszka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
841 | GOŹDZIK Piotr | 876 | Zieloni trzysta | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
842 | DĄBEK Agnieszka | 892 | BRWINÓW , KROSNA WIEŚ | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
843 | DOMALEWSKI Krzysztof | 893 | ZBÓJNA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
844 | DOMBKOWSKA Gabriela | 894 | OLSZTYN | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
845 | DOMBKOWSKI Dawid | 895 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
846 | DOWEJKO-KUKLIŃSKA Anna | 896 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
847 | ES Irek | 897 | LIPNO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
848 | KRUCZYK Anna | 910 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
849 | KULIŃSKI Aleksander | 911 | SZYMBARK | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
850 | NOWAK Krystian | 914 | STOCZEK | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
851 | PAŃSZCZYK Łukasz | 915 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
852 | WYSOKIŃSKI Michał | 929 | RADZIKÓW WIELKI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
853 | ZDANOWSKI Dawid | 930 | RADZIKÓW WIELKI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
854 | ZDANOWSKI Grzegorz | 931 | RADZIKÓW WIELKI | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
855 | ZDANOWSKI Patryk | 932 | ZBUCZYN | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
856 | ŻULEWSKI Igor | 933 | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
857 | LEWANDOWSKI Paweł | 934 | 3P | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
858 | RADŁOWSKA Magda | 948 | MaczugaHerculesaTeam | POZNAŃ | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
859 | STAWOWA Karolina | 949 | MaczugaHerculesaTeam | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
860 | KOMAR Tomasz | 950 | Na przypale albo wcale!!! | LUBISZEWO | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
861 | PIASECKI Hubert | 951 | Na przypale albo wcale!!! | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
862 | DĄBROWSKI Łukasz | 952 | OKS ZAWODZIE | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
863 | DRĘŻEK Teresa | 953 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
864 | BEDNARCZYK Mariusz | 968 | LUBLIN | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
865 | BEDNARCZYK Mateusz | 969 | ZALAS | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
866 | BUCZYNSKA Katarzyna | 971 | SZCZECIN | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
867 | BUCZYNSKI Dariusz | 972 | SZCZECIN | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
868 | BZOWSKI Marcin | 973 | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
869 | JESIONEK Magdalena | 988 | LUBLIN | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
870 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 989 | LEGIONOWO | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
871 | KOWALCZYK Paweł | 990 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
872 | KOZŁOWSKI Konrad | 991 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
873 | JAKUS Adrianna | 986 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
874 | JASZCZUK Piotr | 987 | LUBLIN | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
875 | RĘMBOWSKI Sebastian | 1007 | PORĘBA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
876 | ROŻEJ Martyna | 1008 | WARSZAWA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
877 | RUDNICKI Marcin | 1009 | GODZIANÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
878 | PIOTROWSKI Alan | 1005 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
879 | SKWIERCZYŃSKA- MADEJ Dorota | 1010 | OPOCZNO | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
880 | BOĆ Maciek | 1024 | BEZIMIENNI | ŁOMŻA | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
881 | MIECZKOWSKI Paweł | 1025 | BEZIMIENNI | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
882 | RADZIWONKA Paweł | 1026 | BEZIMIENNI | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
883 | RADZIWONKA Piotr | 1027 | BEZIMIENNI | ŁOSICE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
884 | SIERZPUTOWSKI Arkadiusz | 1028 | BEZIMIENNI | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
885 | WOJTCZUK Łukasz | 1029 | BEZIMIENNI | NOWE ŁEPKI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
886 | NOWAK Grzegorz | 1044 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
887 | PIERSA Mariusz | 1045 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
888 | RUDNICKI Marek | 1046 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
889 | ZANIEWSKI Marcin | 1047 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
890 | ZYRA Przemysław | 1048 | LEDIN Ostrołęka | ZARĘBY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
891 | SIKORA Mateusz | 1061 | training mental success | ŁASKARZEW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
892 | KONARSKI Kacper | 1062 | WHOSAID BALLS | WYSZKÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
893 | BANASZEK Marcin | 1063 | TŁUSZCZ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
894 | BANKA Kamil | 1064 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
895 | BAŃKA Łukasz | 1065 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
896 | KLONOWSKA Aleksandra | 1080 | ŁĘGAJNY | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
897 | KORNACKI Przemysław | 1081 | ZĄBKI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
898 | KOŚCIELNY Jacek | 1082 | TARNOBRZEG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
899 | KRYSIAK Łukasz | 1084 | JANOWO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
900 | SZYDLOWSKI Robert | 1103 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
901 | TUTAK Kamil | 1104 | ZARSZYN | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
902 | STĘPNIEWSKI Jakub | 1101 | RADOM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
903 | SZLAGA Przemek | 1102 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
904 | ORLICKA Katarzyna | 1114 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
905 | NAŁĘCZ Emil | 1124 | Melvit team | LELIS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
906 | JASTRZĘBOWSKA Sandra | 1119 | KAZALI MI BIEC | BISZTYNEK | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
907 | KACZYŃSKA Kasia | 1120 | KAZALI MI BIEC | RUCIANE-NIDA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
908 | NOWAKOWSKA Dominika | 1121 | KAZALI MI BIEC | OLSZTYN | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
909 | CUPIAL Anna | 1142 | R.Ambo Druga Crew | JAROTY | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
910 | PODGÓRSKI Michał | 1138 | Psychiatryk Kopernika | LUBLIN | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
911 | PUŁA Karolina | 1139 | Psychiatryk Kopernika | NIEMCE | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
912 | PUŁA Milena | 1140 | Psychiatryk Kopernika | NIEMCE | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
913 | CUPIAŁ Amelia | 1141 | R.Ambo Druga Crew | JAROTY | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
914 | ŁUBA Jacek | 1157 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
915 | MICHALAK Agata | 1159 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
916 | MIRKOWICZ Aleksandra | 1160 | MARKI | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
917 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 1168 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
918 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 1169 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
919 | DZIEDZIC Irek | 1179 | #teamFURIA | PRAŻMÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
920 | ZEBROWSKA Gosia | 1175 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
921 | ŻEBROWSKI Cezary | 1176 | NAKŁY | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
922 | ZEBROWSKI Krzysztof | 1177 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
923 | DZIEDZIC Bogusława | 1178 | #teamFURIA | PRAŻMÓW | Open Masters Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
924 | DABROWSKA Krystyna | 1194 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
925 | GRODZKI Daniel | 1195 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
926 | KORCZAKOWSKI Paweł | 1197 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
927 | PTAK Michał | 1198 | MPK Pure Home | OLSZEWO BORKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
928 | DUMALEWSKA Paulina Konstancja | 1216 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
929 | DZIEWULSKI Dominik | 1217 | SOKOŁÓW PODLASKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
930 | FALKIEWICZ Bartłomiej | 1218 | LUBLIN | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
931 | DANILCZUK Mateusz | 1213 | SOKOŁÓW PODLASKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
932 | DAWID Michał | 1214 | KADZIDŁO | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
933 | DULĘBA Krzysztof | 1215 | SKARŻYSKO KOŚCIELNE | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
934 | KOWARSKI Mariusz | 1235 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
935 | KRUPIŃSKA Wiola | 1236 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
936 | KOPERSKI Maciej | 1232 | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
937 | KOPYTOWSKA Anna | 1233 | ŁOMŻA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
938 | KOWALSKI Rafał | 1234 | PŁOŃSK | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
939 | PARZYCH Hubert | 1247 | MPK Pure Home | ŁĘG PRZEDMIEJSKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
940 | RULAK Jerzy | 1254 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
941 | SROCZYŃSKI Igor | 1256 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
942 | PIETRYKA Michał | 1251 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
943 | PISAREK Kamil | 1252 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
944 | PRADZYNSKA Liwia | 1253 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
945 | JURGA Eliza | 1271 | Jurasy | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
946 | JURGA Mateusz | 1272 | Jurasy | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
947 | PLISZKA Marcin | 1273 | KRISHOME | GNATY | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
948 | PRUSIŃSKI Michał | 1274 | KRISHOME | GNATY | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
949 | KOZON Emil | 1275 | MaczugaHerculesaTeam | ROZOGI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
950 | GODLEWSKI Grzegorz | 1293 | OLSZEWO-BORKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
951 | GRZĘDA Piotr | 1294 | WOLA PRAŻMOWSKA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
952 | CHMIELECKI Miłosz | 1289 | ZABRZE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
953 | DOBRZYNSKI Michael | 1290 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
954 | PRZYBYTEK Sławomir | 1291 | Melvit team | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
955 | GAWRYŚ Damian | 1292 | PRZYWÓZKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
956 | ORUBA Sławomir | 1313 | PRZEMKÓW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
957 | MOSZCZUK Jan | 1308 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
958 | MROWIŃSKI Piotr | 1309 | ŚWIDWIN | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
959 | NIEDZIELA Szymon | 1311 | JEDLICZE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
960 | OLESIAK Sebastian | 1312 | ZAŁUSKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
961 | ŚLIZ Artur | 1335 | LEGIONOWO | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
962 | MECH Ewa | 1340 | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
963 | PODOLAK Michal | 1341 | Melvit | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
964 | SOKOŁOWSKI Patryk | 1343 | POKRZYWNICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
965 | ZAURSKI Piotr | 1344 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
966 | MIKULSKA Emilia | 1345 | Boskie Wierchy | LELIS | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
967 | KAMIŃSKI Paweł | 1349 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
968 | TSEPETZIDIS Vanessa | 1350 | FLORSHEIM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
969 | ZAURSKI Pawel | 1351 | DZBENIN | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
970 | ZYŚK Przemysław | 1352 | Victoria Ostrołęka | MARKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
971 | KOZICKI Marcin | 1353 | Galopujące Warchlaki | CZERWONKA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
972 | KRZYŻAK Tomasz | 1354 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
973 | SZCZYGŁO Bartek | 1356 | BIELINY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
974 | VADIĆ Patryk | 1357 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
975 | MARCINIAK Sebastian | 1342 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
976 | SOBANSKI Maciej | 1280 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
977 | DZIAŁOWSKI Michał | 1151 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
978 | LASKOWSKI Arek | 1135 | Piękni i Bestie | MALBORK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
979 | LIS Dariusz | 1156 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
980 | ARUMIŃSKI Kamil | 1148 | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
981 | POTOCZNY Dawid | 1163 | BUDRY | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
982 | DĄDELEWSKA Oliwia | 1147 | WOLF TEAM | MALBORK | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
983 | TARAS Michał | 1109 | #teamFURIA | BYTÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
984 | KISIEL Krzysztof | 1153 | MRĄGOWO | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
985 | PELAK Agnieszka | 1161 | SZCZYTNO | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
986 | KRAWCZYK Paweł | 1146 | Serock | SEROCK | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
987 | WILCZYŃSKA Agata | 1171 | ROSANÓW | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
988 | SANTOS Kasia | 1113 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
989 | PIOTROWSKI Mateusz | 1162 | BISKUPIEC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
990 | KACZAN Cezary | 1277 | Melvit | HORNÓWEK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
991 | BINISZEWSKA Justyna | 1276 | Melvit | LASKI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
992 | ZARZYCKI Wojciech | 1134 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
993 | BAKUŁA Wiesław | 1288 | WACH | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
994 | MŁYNARCZYK Monika | 1130 | Miasto Ostrołęka | OLSZEWO-BORKI | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
995 | KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna | 1129 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
996 | RZEWNICKI Marek | 23 | Melvit team | CZERWIN | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
997 | DUBLASZEWSKI Marcin | 1144 | R.Ambo Druga Crew | OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
998 | CUPIAŁ Michał | 1143 | R.Ambo Druga Crew | JAROTY | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
999 | RYGIELSKA Agnieszka | 1166 | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
1000 | GUZ Paulina | 1137 | Psychiatryk Kopernika | LUBLIN | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
1001 | ROMANOWSKI Kacper | 1164 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1002 | JARZSZEK Renata | 1112 | CF Łuków | RADZYŃ PODLASKI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
1003 | JARASZEK Krzysztof | 1111 | CF Łuków | RADZYN PODLASKI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1004 | MAĆKOWIAK Dawid | 1115 | GuziecTeam | BISZTYNEK | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
1005 | GŁOSEK Marta | 1126 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
1006 | OLENDER Karolina | 1131 | Miasto Ostrołęka | CZARNIA | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
1007 | JAŚKIEWICZ Dawid | 1298 | ZABRZE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1008 | DUSZAK Mateusz | 1150 | LELIS | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
1009 | SZAFARYN Mariusz | 1133 | Miasto Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
1010 | WOŁOSIAK Mateusz | 1174 | HOŁUBLA | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
1011 | BOCHENEK Kamil | 1192 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1012 | ŻYWICA Dominik | 1202 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1013 | ŚWIECICKI Norbert | 1200 | MPK Pure Home | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1014 | TERCJAK Dariusz | 245 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1015 | SKALSKI Jakub | 1322 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1016 | SADOWSKI Łukasz | 1285 | Skrajnie wyczerpani | ZĄBKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
1017 | MAJEWSKI Michał | 1241 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1018 | KNAP Hubert | 1304 | IWONICZ ZDRÓJ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1019 | JABŁOŃSKI Marcin | 1296 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1020 | JABŁOŃSKI Sebastian | 1297 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1021 | LIPKA Kacper | 1306 | JEDNOROŻEC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1022 | CZACHURSKI Mateusz | 1269 | Ex Team | BOCHNIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
1023 | SUCHCICKI Leszek | 1327 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1024 | PRUCHNIAK Wojciech | 1318 | PUŁAWY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1025 | STRÓJWĄS Mateusz | 1187 | BŁOTNIARZE | ZGIERZ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1026 | JANKOWSKA Wioletta | 1220 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
1027 | KAMIŃSKA Natalia | 1222 | WYSZKÓW | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
1028 | PAWŁOWSKA Edyta | 1248 | PRZASNYSZ | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
1029 | MODZELEWSKI Krzysztof | 1243 | RZEWNIE | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1030 | WIECZOREK Olga | 1261 | OLSZTYN | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1031 | WOJEWÓDZKI Kamil | 1262 | SOKOŁÓW PODLASKI | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1032 | GNATKOWSKI Rafał | 957 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | SIARCZA ŁĄKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1033 | GNATKOWSKA Emilia | 955 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | ROZOGI | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
1034 | ROMANOWSKA Monika | 958 | PREDATOR MMA MYSZYNIEC | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
1035 | KONOWALSKI Zbigniew | 1231 | SZUBIN | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1036 | KONOWALSKI Dawid | 1230 | SZUBIN | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1037 | MROCZKOWSKI Michał | 1244 | RZEWNIE | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1038 | CIEŚLEWICZ Maria | 1212 | WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
1039 | BIERNACKI Maciej | 1190 | Latające Świnie | STARY PUZNÓW | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
1040 | STROJNY Daniel | 1258 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1041 | BEDNAREK Kacper | 1205 | Sportowy Wołomin | KOBYŁKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1042 | KOWAL Sara | 1305 | WAŁBRZYCH | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1043 | KIERUL Zuzanna | 1224 | GIŻYCKO | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1044 | ZAKRZEWSKI Maciej | 1263 | GIŻYCKO | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1045 | ORZYŁOWSKA Monika | 1203 | OSADA Invest | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
1046 | ZALEWSKI Zbigniew | 1204 | OSADA Invest | ZALAS | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1047 | GO Piotr | 1219 | WOLICA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1048 | CZEBANIK Karolina | 1181 | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | BANIE MAZURSKIE | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
1049 | PIETRUCZUK Krzysztof | 1249 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1050 | KONARZEWSKI Jakub | 1227 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1051 | PIETRUCZUK Michał | 1250 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1052 | KULAWCZYK Aleksandra | 1086 | ŁOMŻA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1053 | ŁYSKAWY Przemysław | 1088 | CIECHANOWIEC | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1054 | CHRAPOWICKA Karolina | 1180 | 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap | EŁK | Open Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | |
1055 | MARZEWSKI Mariusz | 1090 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1056 | IL Michał | 984 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1057 | BARANOWSKI Jarosław | 330 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
1058 | MUSIATOWICZ Jaroslaw | 943 | CF Łuków | LUKOW | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1059 | STEPNOWSKI Mateusz | 1326 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1060 | ŻELAZOWSKA Emilia | 29 | PZU Sport Team | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
1061 | ŁACHETA Konrad | 28 | PZU Sport Team | WIELISZEW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
1062 | GOŁĄB Jarosław | 49 | OZORKÓW | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1063 | MUĆK Robert | 32 | Roman, miodu! | MAŁKINIA GÓRNA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |
1064 | BAŁAZY Łukasz | 1023 | BEZIMIENNI | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1065 | WOŹNIAK Krzysztof | 1107 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1066 | GĄSKA Marta | 982 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1067 | GRĄBSKI Rafał | 898 | ALEKSANDRÓ ŁÓDZKI | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1068 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 927 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1069 | DĄBROWSKI Przemek | 537 | PIASECZNO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1070 | DZIEDZIC Karolina | 418 | #teamFURIA | PRAŻMÓW | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
1071 | REĆKO Maciej | 578 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1072 | ZYGMUNCIAK Jakub | 1019 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1073 | CIOSEK Dariusz | 724 | MAŁA WIEŚ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1074 | GAWEK Grzegorz | 331 | CrossBox OKA | TROSZYN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
1075 | KONCEWICZ Kornel | 302 | GOWORKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1075 | OLENDER Paweł | 318 | CZARNIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1077 | MAZUREK Adrian | 312 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1078 | RUDNIK Sylwia | 448 | Złe wspomnienia | WOŁOMIN - LIPINKI | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |
1079 | MATCZAK Magdalena | 1307 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1080 | HRYCIUK Przemysław | 947 | MaczugaHerculesaTeam | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1081 | TAG Paweł | 325 | LUTOBROK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1082 | WIŚNIEWSKI Marcin | 413 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1083 | JAKUBCZAK Paweł | 809 | ŻYRARDÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1084 | JAKUBCZAK Patrycja | 808 | ŻYRARDÓW | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1085 | KORZYŃSKI Cezary | 713 | ROZDAJEMYUSMIECHY.PL | ŁĘG PRZEDMIEJSKI | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1086 | KONOPKA Marcin | 813 | PIĄTNICA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1087 | BORKOWSKA Paulina | 966 | SeeT | OLSZTYN | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
1088 | SZYNDLER-LINETTE Jolanta | 685 | CiLi | WIERZBIN | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1089 | CIBOROWSKA Małgorzata | 684 | CiLi | ZIELONKI WIEŚ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1090 | SADŁOWSKI Sebastian | 833 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1091 | KŁOS Maksymilian | 812 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1092 | KARLIK Daria | 653 | KOBIÓR | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1093 | FABISZEWSKI Kamil | 642 | PADAM NA RYJ | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1094 | OLESZKIEWICZ Anna | 824 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1095 | OLESZKIEWICZ Przemysław | 825 | SZCZYTNO | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1096 | SUWIŃSKI Sebastian | 632 | Turcja | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1097 | ŁUKASZEWSKA Iwona | 565 | ŁOMŻA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1098 | CHOJNOWSKI Mariusz | 638 | ZAMBRÓW | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1099 | JAWORSKA Renata | 650 | OSINIAK-PIOTROWO | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1100 | MRÓZ Marcin | 261 | CrossBox OKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
1101 | CHRZANOWSKI Sebastian | 639 | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1102 | ŁASIEWICKI Karol | 783 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | SYPNIEWO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
1103 | GÓRSKI Dominik | 1039 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1104 | KRZYŻEWSKA-NOWAK Justyna | 1041 | LEDIN Ostrołęka | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |
1105 | PODGÓRNY Mateusz | 1093 | WOLA RASZTOWSKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1106 | SZANIAWSKA Agata | 341 | Husaria Race Team | DOBRZYNIEWO DUŻE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
1107 | CHODNICKI Karol | 614 | RunTeam Piątnica | ŁOMŻA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
1108 | KOMUDA Klaudia | 657 | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1109 | RYKIEL Marcin | 666 | ŁOSICE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1110 | IWANIUK Damian | 648 | ŁOSICE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1111 | JARMUSZEWICZ Sylwia | 703 | Jarmuszewicz | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1112 | KRAJEWSKI Paweł | 604 | Helpdeski | RASZYN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1113 | REJAK Barbara | 687 | Drużyna Panny Młodej | TORUŃ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1114 | ZAJKOWSKA Małgorzata | 767 | TORUŃ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1115 | ZIARKOWSKA Izabela | 688 | Drużyna Panny Młodej | TORUŃ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1116 | KOC Renata | 734 | TORUŃ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1117 | REJAK Barbara | 686 | Drużyna Panny Młodej | TORUŃ | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |
1118 | ŻELAZOWSKI Michał | 694 | Drużyna RKS Huwdu | WOŁOMIN | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1119 | ŻELAZOWSKI Jakub | 693 | Drużyna RKS Huwdu | WOŁOMIN | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1120 | LUTRZYKOWSKI Damian | 999 | NOWOGROD | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1121 | FLISEK Patryk | 541 | SOBOLEW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1122 | KOZIK Hubert | 561 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1123 | DOLIŃSKI Bartosz | 538 | WYSZKÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1124 | LIPKA Michał | 564 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1125 | STELMASZCZYK Artur | 439 | Paralizatorem Po Jajach | KIERNOZIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
1126 | SUCHCICKI Wojciech | 431 | nie chcę mieć STEMI | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
1127 | MIKOŁAJCZYK Dominik | 472 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1128 | MYSIORSKI Tobiasz | 474 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1129 | OSIECKI Mateusz | 869 | Tośka Team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
1130 | RUSZCZYK Damian | 485 | MYSZYNIEC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1131 | KACZYŃSKI Marcin | 299 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1132 | MORTKA Piotr | 473 | ZAKRZEW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1133 | PAWŁOWSKI Tomasz | 746 | RADOM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1134 | RUSZKOWSKI Przemysław | 259 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
1135 | SZYMAŃSKI Łukasz | 673 | MRĄGOWO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1136 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 672 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1137 | SZYMAŃSKI Krystian | 671 | MRĄGOWO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1138 | ILLKOW Dawid | 1075 | RADOM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1139 | RYCHTA Martyna | 623 | SeeT | OLSZTYN | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
1140 | RYSZCZUK Krystian | 264 | EXTREME WAYS | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
1141 | ANTKOWIAK Paweł | 716 | Rząd Wielkości | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1142 | MATUSIAK Norbert | 471 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1143 | MOTYKA Krzysztof | 276 | OUTDOOR TRAINING | GRABÓWKA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
1144 | MROCZEK Aleksandra | 316 | BIAŁYSTOK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1145 | WALASZEK Wiktoria | 411 | WYSZKÓW | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1146 | KALNIUK Magdalena | 383 | STOCZEK | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1147 | PICHAL Wiktoria | 748 | ŚWIĘTAJNO | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1148 | PICHAL Wioletta | 749 | SZCZYTNO | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1149 | PICHAL Kacper | 747 | SZCZYTNO | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1150 | OLENDER Kinga | 317 | RŻANIEC | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1151 | JAŁOSIŃSKA Monika | 548 | PILAWA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1152 | FILIPOWICZ Martyna | 461 | CHORZELE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1153 | ORZOŁ Magdalena | 476 | CHORZELE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1154 | STOLARZ Marcin | 406 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1155 | OŁDAK Sebastian | 423 | HYPERFORM | TŁUSZCZ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
1156 | RASIŃSKI Piotr | 577 | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1157 | GRZEGRZÓŁKA Łukasz | 546 | WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1158 | PAWŁOWSKI Mariusz | 573 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1159 | KOSIŃSKI Tomasz | 262 | EXTREME WAYS | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |
1160 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 275 | OUTDOOR TRAINING | GRABÓWKA | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |
1161 | KARDASZ Magdalena | 301 | BIAŁYSTOK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1162 | GROMADZKA Aneta | 354 | Morsy Myszyniec | MYSZYNIEC | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
1163 | URBANEK Adrian | 409 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1164 | MALISZEWSKI Bartosz | 150 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1165 | STANKIEWICZ Robert | 112 | Forma 5 | PISKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
1166 | PAŚKO Daniel | 1054 | NaKatsu | PIASECZNO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1167 | PAWLAK Paweł | 1055 | NaKatsu | GROCHOWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1168 | KRYSIK Daniel | 446 | Złe wspomnienia | ZAGOŚCINIEC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
1169 | KARWOWSKI Michał | 345 | KarwosTeam | MŁAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
1170 | ŁOJEWSKI Piotr | 346 | KarwosTeam | MŁAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
1171 | KARWOWSKI Marcin | 344 | KarwosTeam | MŁAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
1172 | MAĆKOWSKI Daniel | 447 | Złe wspomnienia | ZAGOŚCINIEC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |
1173 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 106 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
1174 | KOZŁOWSKI Artur | 107 | Forma 5 | LELIS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
1175 | RZECZYCKA Beata | 517 | EXTREME WARRIOR FAMILY | KRĘPA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |
1176 | SIEPIOŁA Artur | 111 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
1177 | MALANOWSKI Damian | 1021 | Assay | GOWOROWO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1178 | DAWIDZIUK Bartosz | 1072 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1179 | KIETLIŃSKI Piotr | 385 | ZĄBKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1180 | KIETLIŃSKA Agnieszka | 384 | ZĄBKI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1181 | BANASZEK Anna | 883 | BIAŁYSTOK | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1182 | SACHNOWSKI Emil | 920 | BIAŁYSTOK | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1183 | BURZYŃSKI Michał | 140 | RADOM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1184 | GROSZYK Tomasz | 1020 | #HOSTBHP.PL | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1185 | WASZKIEWICZ Wioleta | 122 | Prawilny domek | LELIS | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |
1186 | TRZCIŃSKI Wiktor | 78 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1187 | CICHOWSKI Michał | 142 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1188 | WASZKIEWICZ Edyta | 246 | OŁDAKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1189 | MIERZEJEWSKI Wiktor | 235 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1190 | KORNACKA Agnieszka | 1155 | FABIANKI | Open Masters Kobiet | 13:10 | 00:00:00 | ||
1191 | PRUSINOWSKI Łukasz | 576 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1192 | LUTKOWSKI Rafał | 504 | BEZ LITOŚCI | PRZASNYSZ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |
1193 | BAGDZIŃSKI Daniel | 1149 | WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
1194 | KARASEK Andrzej | 53 | LUBLIN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1195 | TUORA-SZOST Dominika | 79 | GRUDZIĄDZ | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1196 | CHROMIK Daniel | 1452 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1197 | GŁOSEK Mariusz | 1152 | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | ||
1198 | ZAJKOWSKA Katarzyna | 1474 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | ||
1199 | DANIELAK Krzysiek | 1385 | McBennyTeam | ŚWIDNIK | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1200 | CHOJNOWSKI Damian | 1117 | KAZALI MI BIEC | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
1201 | KACZKOWSKI Bartłomiej | 1300 | SZCZECIN | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1202 | JANUSZEWICZ Kamil | 1118 | KAZALI MI BIEC | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 13:10 | 00:00:00 | |
1203 | BORKOWSKI Paweł | 86 | AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA | LOMZA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
1204 | ŻYLIŃSKI Tomasz | 871 | Tośka Team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |
1205 | LUCAS Zbigniew | 621 | SeeT | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1206 | GEORGE Milan | 618 | SeeT | OLSZTYN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1207 | CHELSTOWSKI Marcin | 104 | Forma 5 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |
1208 | OLBRYŚ Adam | 152 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1209 | MATYSIEWICZ Józef | 311 | GRAJEWO | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1210 | PAWŁOWSKI Michał | 1022 | Assay | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |
1211 | PREWYSZ-KWINTO Marta | 24 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |
1212 | SZYMAŃSKI Wiktor | 77 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1213 | ANDRZEJEWSKA Angela | 967 | Sroki :D | BYDGOSZCZ | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |
1214 | WILCZYŃSKA Karolina | 840 | GDYNIA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1215 | STĘPIEŃ Krzysztof | 711 | Monkeys' Team | KRAŚNIK | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1216 | ZAWALSKA Natalia | 880 | Zieloni trzysta | ŁÓDŹ | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |
1217 | ORŁOWSKA Dorota | 826 | SZCZYTNO | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1218 | ZIENKIEWICZ Aleksy | 787 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
1219 | ŚWIDER Jakub | 244 | PIECKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1220 | KLOC Mateusz | 905 | CYCÓW | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1221 | NAŁĘCZ Artur | 599 | Dentons | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1222 | PIĄTKOWSKA Karolina | 829 | ZGIERZ | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1223 | SZCZĘSNY Łukasz | 785 | FIGHT ACADEMY OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
1224 | RYKOWSKI Grzegorz | 200 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
1225 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 771 | 3P | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |
1226 | KRUSZEWSKI Grzegorz | 993 | NOWE PIEKUTY | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1227 | GŁADYSZ Marcin | 1208 | Wilk Trenuje Family (WTF) | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1228 | SZYDŁOWSKI Grzegorz | 407 | JEZIORANY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1229 | GÓRAL Aleksandra | 373 | STOCZEK | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1230 | JÓŹWICKA-WOJCIECHOWSKA Karolina | 382 | ŁOWICZ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1231 | ORZECHOWSKI Damian | 744 | RADOM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1232 | MAZUR Dariusz | 692 | Drużyna RKS Huwdu | SEROCK POMORSKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |
1233 | KOSTROWSKI Tomasz | 559 | SZEPIETOWO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1234 | SACZUK Agnieszka | 667 | STERDYŃ | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1235 | SZYMAŃSKA Kamila | 515 | Cygańska Kiełbaska | WOŁOMIN | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |
1236 | MARCZAK Rafał | 1089 | WOLA WĄGRODZKA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1237 | OWCZAREK Dominik | 745 | ZIELONA GÓRA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1238 | GŁUSZAK Piotr | 372 | ŁOCHÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1239 | GROCHOLSKI Maciej | 290 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1240 | TURZYŃSKI Adrian | 327 | JEDLIŃSK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1241 | JĘDRZEJEWSKI Dominik | 379 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1242 | WASZCZAK Arkadiusz | 208 | #teamFURIA | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |
1243 | MATYSIUK Magdalena | 1242 | BIAŁYSTOK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1244 | WRUK Agata | 1331 | GDYNIA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1245 | RUDNICKA Anna | 1165 | GODZIANÓW | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1246 | NIKIEL Dariusz | 1245 | WĄGROWIEC | Open Masters Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | ||
1247 | MAJCZYNA Marcin | 941 | CF Łuków | ŁUKÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |
1248 | SZCZEPANEK Daniel | 608 | Polonia Napleton | LELIS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1249 | JASIŃSKI Adrian | 606 | Polonia Napleton | LELIS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |
1250 | POLOK Ireneusz | 918 | BIAŁA PODLASKA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1251 | CHMIEL Magdalena | 889 | BIAŁA PODLASKA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1252 | MIERZEJEWSKA Olga | 822 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1253 | PETRU Katarzyna | 600 | Dentons | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
1253 | CHAJĘCKA Katarzyna | 595 | Dentons | WARSZAWA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |
1255 | SUCHOŃ Jarosław | 1461 | Melvit team | OLSZEWO-BORKI | Open Masters Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1256 | ŻEBROWSKI Sebastian | 1465 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1257 | WAWRZYŃCZAK Norbert | 1462 | Melvit team | KRUKI | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1258 | KAMIŃSKI Paweł | 1454 | Melvit team | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1259 | BIAŁOBRZESKI Jan | 1451 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1260 | STALA Klaudia | 1257 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
1261 | RUSAKIEWICZ Marta | 1255 | WARSZAWA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | ||
1262 | FRYDLER Bartosz | 1058 | Melvit team | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1263 | ŁUKASIK Michał | 1369 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
1264 | DAMIĘCKI Miłosz | 1475 | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
1265 | MALINOWSKI Robert | 1478 | ŁAZY | Open Masters Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
1266 | STEFAŃSKI Łukasz | 1325 | ŁÓDŹ | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1267 | MRUGOWSKA Paula | 1310 | ŁÓDŹ | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1268 | PIETRUSZEWSKI Kamil | 1287 | Wilk Trenuje Family (WTF) | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
1269 | PODENAS Agata | 1316 | LESZNO | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1270 | DOMINIAK Radosław | 1264 | BioTeam | LESZNO | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
1271 | PIÓRKOWSKA Katarzyna | 1460 | Melvit team | OSTRÓW MAZOWIECKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
1272 | KIWAK Katarzyna | 1455 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
1273 | WRÓBLEWSKA Paulina | 1463 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
1274 | KORNOWSKA Alicja | 1338 | Głażewiaki | KIEŹLINY | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
1275 | KORNOWSKA Gabriela | 1270 | Głażewiaki | KIEŹLINY | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |
1276 | NOWAKOWSKI Jakub | 1060 | training mental success | ŁASKARZEW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
1277 | KITA Grzegorz | 1393 | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
1278 | KAMIONOWSKI Rafał | 1468 | TOBOLICE | Open Masters Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | ||
1279 | PRZYŻYCKA Anna | 1319 | ZABORÓWEK | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1280 | WYSOCKI Paweł | 1016 | MIŃSK MAZOWIECKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1281 | KAMIONOWSKA Zuzanna | 1467 | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | ||
1282 | KAMIONOWSKA Izabela | 1466 | TOBOLICE | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | ||
1283 | MRÓZ Adrian | 1458 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1284 | KUCHARSKI Rafal | 1085 | WROCLAW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1285 | SZCZUBEŁEK Mateusz | 1186 | Batonik łakomczuszek | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1286 | BAKUŁA Ewa | 1183 | Batonik łakomczuszek | KRUKI | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
1287 | OLENDER Patrycja | 1185 | Batonik łakomczuszek | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 13:20 | 00:00:00 | |
1288 | KOCHAŃSKI Łukasz | 1184 | Batonik łakomczuszek | ŁAZY | Open Mężczyzn | 13:20 | 00:00:00 | |
1289 | RZEWNICKA Maria | 1476 | Melvit team | CZERWIN | Open Kobiet | 13:40 | 00:00:00 | |
1290 | KAMIŃSKI Marcin | 1471 | Melvit team | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 13:40 | 00:00:00 | |
1291 | RUDUCHA Piotr | 1286 | United Runners | WARSZAWA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 1291 wynik(ów)