Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-01 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 948 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 911 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIZGALSKI Jacek | 12 | Błotołazy | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
2 | AVILOV Vitalii | 6 | 39RUS | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
3 | ORAWCZAK Kamil | 21 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
4 | MACIEJEWSKI Krystian | 10 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
5 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 13 | Bravehearts Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
6 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 31 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
7 | STYLOK Dawid | 15 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
8 | SIKORA Paweł | 58 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
9 | WEJKNIS Krzysztof | 65 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
10 | VOLIKOV Ivan | 98 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
11 | TRACZYK Paweł | 97 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
12 | LORANC Paweł | 19 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
13 | KILIMNIK Tomasz | 33 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
14 | RZEPKA Rafał | 57 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
15 | SZYMKOWIAK Arek | 63 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
16 | ERMAKOV Anton | 7 | 39RUS | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
17 | FRYDLER Bartosz | 125 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
18 | ZIMIŃSKI Paweł | 28 | Generacja Gdańsk | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
19 | MAJOWSKI Michał | 14 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
20 | KOMARNICKI Tomasz | 30 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
21 | TOMAKA Tomasz | 64 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
22 | CZACH Tobiasz | 36 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
23 | MĘDRYKOWSKI Damian | 49 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
24 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 77 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
25 | PASTUSZKA Jakub | 83 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
26 | ZOŃ Arkadiusz | 71 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
27 | CHŁAP Ireneusz | 35 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
28 | WEIS Michał | 100 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
29 | PETELCZYC Piotr | 52 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
30 | GAJEWSKI Cezary | 40 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
31 | KORULCZYK Marcin | 43 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
32 | MIERZICKI Marcel | 80 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
33 | GÓRZYŃSKI Janusz | 9 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
34 | SŁODOWNIK Dominik | 86 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
35 | PTASIŃSKI Kacper | 54 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
36 | WACHOWSKI Jakub | 99 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
37 | FRANASZEK Bartłomiej | 39 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
38 | JANUSZEWSKI Bartosz | 72 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
39 | GONTARSKI Tomasz | 5 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
40 | TRZASKA Krzysztof | 8 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
41 | SZARY Adam | 22 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
42 | ZONTEK Andrzej | 23 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
43 | KAŁUŻNY Michał | 24 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
44 | NIKIEL Dariusz | 25 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
45 | REDZIK Mateusz | 26 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
46 | ZIELIŃSKI Bartosz | 27 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
47 | KOSIŃSKI Jakub | 44 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
48 | KOZIOŁ Kamil | 45 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
49 | KUBIESA Jakub | 46 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
50 | MARCHLEWICZ Dawid | 47 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
51 | SUCHY Tomasz | 59 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
52 | SZANIAWSKI Marcin | 60 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
53 | SZCZĘCH Damian | 61 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
54 | SZYMEL Jacek | 62 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
55 | KAMIENIECKI Michał | 74 | Lions firefighters | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
56 | MUSIAŁ Krzysztof | 75 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
57 | BURBUL Przemysław | 76 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
58 | DOMAŃSKI Krystian | 87 | #TeamKułak | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
59 | DYMEK Emil | 88 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
60 | GURZĘDA Krzysztof | 89 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
61 | JEWDOKIMOW Łukasz | 90 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
62 | KISIELEWSKI Krystian | 91 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
63 | KONDRACIUK Piotr | 92 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
64 | OCIEPA Piotr | 93 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
65 | SIENKIEWICZ Jakub | 94 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
66 | SŁADEK Patryk | 95 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
67 | SUSUŁOWSKI Jakub | 96 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
68 | ZABINSKI Rafael | 126 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
69 | KRAWIECKI Mateusz | 127 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
70 | ZDEB Maciej | 128 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
71 | MÓRAWSKI Mieszko | 129 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
72 | ZIELIŃSKI Tomasz | 130 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
73 | GRYGO Kamil | 1 | #TeamKułak | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
74 | GRZECHNIK Paweł | 2 | #TeamKułak | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
75 | KUŁAK Piotr | 3 | #TeamKułak | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
76 | RYNKOWSKI Rafał | 4 | #TeamKułak | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
77 | BIEGANSKI Bogumil | 11 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
78 | GAGON Denis | 16 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
79 | HANDZLIK Mateusz | 17 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
80 | HANDZLIK Tomasz | 18 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
81 | OCHMAN Marek | 20 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
82 | KAMIŃSKI Zbigniew | 29 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
83 | CHMIELEWSKI Mariusz | 32 | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
84 | CZUBASZEWSKI Kamil | 37 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
85 | GOMULARZ Sebastian | 41 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
86 | KOLACHA Patryk | 42 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
87 | MARKIEWICZ Maksymilian | 48 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
88 | OŚLIZŁO Tomasz | 50 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
89 | PACIOREK Piotr | 51 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
90 | PLUCIŃSKI Jakub | 53 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
91 | PUCHACZ Michael | 55 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
92 | ROMANOWSKI Łukasz | 56 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
93 | WIETRZYŃSKI Maciej | 66 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
94 | WITEK Kamil | 67 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
95 | WITEK Piotr | 68 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
96 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 69 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
97 | KUMOROWSKI Rafał | 73 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
98 | KOWALCZYK Piotr | 78 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
99 | STANISŁAWSKI Fabian | 79 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
100 | MOROŃ Bartłomiej | 81 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
101 | SŁONIEWSKI Rafał | 82 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
102 | ŁAWRENCZUK Paweł | 84 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
103 | WITEK Paweł | 101 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
104 | BRZOZOWSKI Filip | 34 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
105 | KUBIAK Kaj | 85 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
106 | ZGUTKA Tomasz | 70 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 |
Znaleziono 106 wynik(ów)