Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-01 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 948 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 911 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIKULEWICZ Marek | 177 | LION WORKOUT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2 | PODOLSKA Elżbieta | 178 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | MIKULEWICZ Joanna | 176 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | MACIĄG Paula | 173 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | RZEPNICKI Andrzej | 202 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | ROSA Arkadiusz | 234 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
7 | DZIRBA Izabela | 225 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
8 | KRYNICKI Mariusz | 231 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
9 | SAK Marcin | 235 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
10 | LORENS Krzysztof | 204 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | PIETROŃ Monika | 165 | Lemon Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
12 | GORBACZ Anna | 166 | LION WORKOUT | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
13 | TOCZYŁOWSKI Maciej | 222 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
14 | MARGIELEWICZ Tomasz | 220 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | SZTUKOWSKA Katarzyna | 221 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | MARKIEWICZ Oskar | 306 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
17 | KRAJEWSKA Magdalena | 208 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | MACIĄG Sylwia | 174 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | NIEZBECKA Mariola | 232 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
20 | MŁYNARCZYK Tatiana | 164 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
21 | SAWALA Aneta | 236 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | SAWALA Eryk | 237 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | MATUSZCZAK Jakub | 163 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | DZIRBA Wiktoria | 226 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | MICHALAK Martyna | 192 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | WŁOCZEWSKA Katarzyna | 198 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | WESOŁOWSKI Piotr | 196 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
28 | DOBROWOLSKI Robert | 191 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
29 | RODAK Adam | 193 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
30 | WIETESKA Dominika | 197 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
31 | SOBIESZEK Cezary | 161 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
32 | PTAK Magda | 831 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | MARGIELEWICZ Agnieszka | 219 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | MILEWSKI Rafał | 151 | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
35 | KONOPACKI Grzegorz | 152 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | GAWLICKI Karol | 153 | Biba | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | KARWOWSKI Grzegorz | 154 | Biba | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | WADOŁOWSKI Piotr | 155 | Biba | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | DUŹNIAK Urszula | 156 | DENISTEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | HANDZLIK Barbara | 157 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | TARGOWSKI Michał | 158 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | FELISIAK Rafał | 187 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | KOCOLOWSKI Jurek | 188 | Oczoje*ny team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 189 | Oczoje*ny team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | WALDECK Anna | 181 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
46 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 183 | Marasy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | CZAJKOWSKI Marek | 184 | Marasy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | WAŻNY Łukasz | 185 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
49 | GREIBIG Michaela | 186 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
50 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 209 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | MILEWSKA Joanna | 212 | Studio Fitness Workout | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | KRÓL Mateusz | 213 | TDR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
53 | MATYSIEWICZ Józef | 214 | V.I.P-GYM EŁK | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
54 | PĄCZEK Weronika | 215 | Wataha- Łączy Nas Bieganie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | KELLER Izabela | 216 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | SKRĘTEK Paulina | 238 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
57 | SOŚNICKA Jolanta | 239 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
58 | STANKIEWICZ Piotr | 240 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
59 | STAWIŃSKI Jakub | 241 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
60 | TRZASKALIK Ireneusz | 242 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
61 | ŻAKOWSKA Urszula | 243 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
62 | WASZKIEWICZ Marcin | 933 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
63 | TARANTOWICZ Szymon | 160 | Gorące Gofry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | FALARSKI Lucjan | 162 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | GRALA Natalia | 167 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | GRALA Przemek | 168 | LION WORKOUT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | KĘDZIERSKA Olga | 169 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | KOZIOŁ Aneta | 170 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | KRZESZOWSKA Karolina | 171 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
70 | KUSZNERCZUK Magdalena | 172 | LION WORKOUT | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
71 | TARKOWSKA Izabela | 179 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
72 | URBANIAK Ania | 180 | LION WORKOUT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
73 | SIEDLECKI Bartek | 194 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
74 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 199 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
75 | DASZKIEWICZ Agnieszka | 200 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
76 | BUNIEK Mateusz | 203 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
77 | RUSZNICA Klaudia | 205 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
78 | RUSZNICA Oliwia | 206 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | KNOT Martyna | 207 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
80 | KELLER Tomasz | 217 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
81 | KOZŁOWSKI Przemysław | 218 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
82 | BUŁACH Marek | 223 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
83 | CWALINA Paweł | 224 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
84 | JANKOWSKI Paweł | 228 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
85 | KASCHE Denny | 229 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
86 | KONDRACIUK Paweł | 230 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | PRZYSTAW Maxim | 233 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
88 | PLUSKWA Jacek | 437 | Oczoje*ny team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 88 wynik(ów)