Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-01 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 948 |
Wystartowało : | 914 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 911 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCZY-ŁUSIAK Sylwia | 379 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2 | JARZEBOWICZ Bozena | 377 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
3 | MILEWSKA Anna | 387 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
4 | MELECHOWICZ Artur | 386 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
5 | LISZKA Piotr | 384 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
6 | WITCZAK Arkadiusz | 410 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
7 | WILK Artur | 409 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
8 | WASILEWSKA Monika | 349 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | ŻERAŃSKI Adam | 342 | KOST Kurpiowski Oddział Specjalnej Troski | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | OSIK Grzegorz | 347 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | OSIK Beata | 346 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | OBRACAJ Kamil | 391 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
13 | PENKIEWICZ-SITARZEWSKA Martyna | 393 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
14 | MAKSIMOWICZ Julia | 385 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
15 | JANCZULEWICZ Tomasz | 376 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
16 | JANCZULEWICZ Izabela | 375 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
17 | GARBACZ Sara | 340 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
18 | GÓRSKI Grzegorz | 331 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
19 | PIETKIEWICZ Anna | 394 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
20 | ORŁOWSKI Kamil | 332 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
21 | KUDRA Grażyna | 350 | MORSOLE SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
22 | NAJMOWICZ Michał | 345 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
23 | MELNYK Diana | 344 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
24 | CIMOCHOWSKI Mieczysław | 367 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
25 | ŚWIĄTEK Małgorzata | 337 | Hidden Face | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | MITORAJ Sebastian | 389 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
27 | DUSZYNSKI Igor | 372 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
28 | IDZIAK Grzegorz | 374 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
29 | HRYNIEWICKI Kamil | 946 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
30 | DRABIŃSKI Jacek | 335 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | KISZKA Agnieszka | 341 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | STASZEWSKI Adrian | 328 | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 329 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
34 | DĄBROWSKA Kinga | 330 | Calypso Team Suwałki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
35 | KOZLOWSKI Dawid | 353 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
36 | BANEL Agnieszka | 354 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
37 | DAKOWICZ Marek | 355 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
38 | JÓŹWICKI Karol | 356 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
39 | ZAŁUSKA Radek | 357 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
40 | ANDRZEJCZAK Filip | 358 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | BIELAK Marlena | 359 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
42 | BIELAK Tomasz | 360 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
43 | KOPCZYŃSKI Bartłomiej | 380 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
44 | KOWALCZYK Oskar | 381 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
45 | KOZIKOWSKI Daniel | 382 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
46 | KRUCZYŃSKI Jan | 383 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
47 | PIETKIEWICZ Daniel | 395 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
48 | POGORZELSKI Rafał | 396 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
49 | PRZYBYLSKA Inez | 397 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
50 | ROŻENEK Mateusz | 398 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
51 | RUTKOWSKA Joanna | 399 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
52 | STANEK Dagmara | 401 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
53 | SUSKA Joanna | 402 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
54 | ŚWIERŻEWSKI Mateusz | 403 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
55 | BUJWID Kasia | 426 | Hufiec Giżycko | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | SUSKA Łukasz | 482 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
57 | SKORUPA Faustyna | 952 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
58 | SOLJAN-ZAŁUSKA Paulina | 953 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
59 | WARCZAK Mateusz | 954 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | MOREK Katarzyna | 333 | Dzieci Kukurydzy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
61 | MYSZCZYŃSKA Monika | 334 | Ełk Force One | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
62 | BRYNDA Maciej | 336 | Hidden Face | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | KIERUL Zuzanna | 338 | Hufiec Giżycko | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
64 | KLEPADŁO Julia | 339 | Hufiec Giżycko | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
65 | LIPKA Marta | 343 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | SOBCZAK Marek | 348 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
67 | KUMISZCZA Teresa | 351 | MORSOLE SZCZECIN | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | BOROWSKA Aleksandra | 363 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
69 | CHEŁMIŃSKA Katarzyna | 364 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
70 | CHMIELEWSKI Józef | 365 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
71 | CIEŚLAK Mateusz | 366 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
72 | CZARNECKI Piotr | 368 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
73 | DAWIDZIUK Bartosz | 369 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
74 | DOŁHINKO Emil | 370 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
75 | DOŁHINKO Jakub | 371 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
76 | GODLEWSKI Adam | 373 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
77 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 378 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
78 | MISIUKIEWICZ Andrzej | 388 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
79 | NIJAK Katarzyna | 390 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
80 | OLSZEWSKI Michał | 392 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
81 | PONIATOWSKI Damian | 945 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
82 | SZAWAREJKO Łukasz | 404 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
83 | SZCZAWINSKA Sandra | 405 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
84 | TETFEJER Juliusz | 406 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
85 | TOMCZAK Artur | 407 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
86 | URBAN Patryk | 408 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
87 | ŻEBROWSKA Sylwia | 411 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
88 | BAREJA Agata | 447 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 88 wynik(ów)