Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-23 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 945 |
Wystartowało : | 878 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIENIECKI Jaro | 59 | RUNMAGEDDON | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 1 | M 2 | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:36.10 | 00:57:36.10 | 9:36 | 6.3 (100%) | ||
2 | KOZŁOWSKI Artur | 25 | Husaria Race Team | ŁASK | Elite Mężczyzn | 2 | M 4 | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:02.25 | 01:00:02.25 | +00:02:26 (4.1%) | 10:00 | 6 (95.2%) | |
3 | WALL Kim | 23 | Hell Run Crew | MJOLBY | Elite Mężczyzn | 3 | M 5 | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:31.40 | 01:00:31.40 | +00:02:55 (4.8%) | 10:05 | 5.9 (93.7%) | |
4 | GAGON Denis | 2 | DENISTEAM | BIELSKO-BIAŁA | Elite Mężczyzn | 4 | M 6 | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:41.25 | 01:01:41.25 | +00:04:05 (6.6%) | 10:16 | 5.8 (92.1%) | |
5 | KORULCZYK Marcin | 24 | Husaria Race Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 5 | M 9 | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:38.30 | 01:04:38.30 | +00:07:02 (10.9%) | 10:46 | 5.6 (88.9%) | |
6 | POGORZELSKI Rafał | 15 | Ełk Force One | EŁK | Elite Mężczyzn | 6 | M 10 | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:47.30 | 01:04:47.30 | +00:07:11 (11.1%) | 10:47 | 5.6 (88.9%) | |
7 | SALAMON Mateusz | 31 | POWER TRAINING | KIELCE | Elite Mężczyzn | 7 | M 14 | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:14.80 | 01:06:14.80 | +00:08:38 (13.0%) | 11:02 | 5.4 (85.7%) | |
8 | PAŁDYNA Mateusz | 36 | xRunners | WYDMINY | Elite Mężczyzn | 8 | M 15 | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:41.95 | 01:06:41.95 | +00:09:05 (13.6%) | 11:06 | 5.4 (85.7%) | |
9 | MILEWSKI Maciej | 41 | PRUSZCZ GDANSKI | Elite Mężczyzn | 9 | M 18 | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:27.95 | 01:07:27.95 | +00:09:51 (14.6%) | 11:14 | 5.3 (84.1%) | ||
10 | JANISZEWSKI Grzegorz | 10 | DZIADY OCR | WARSZAWA | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 19 | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:01.70 | 01:08:01.70 | +00:10:25 (15.3%) | 11:20 | 5.3 (84.1%) | |
11 | LASKOWSKI Tomasz | 26 | Husaria Race Team | STARGARD | Elite Mężczyzn | 10 | M 24 | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:19.20 | 01:11:19.20 | +00:13:43 (19.2%) | 11:53 | 5 (79.4%) | |
12 | WOŁYNIEC Bogdan | 60 | Ełk Force One | EŁK | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 26 | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:40.60 | 01:11:40.60 | +00:14:04 (19.6%) | 11:56 | 5 (79.4%) | |
13 | MUCHA Michał | 7 | Dragon Ball Wronki | POPOWO | Elite Mężczyzn | 11 | M 55 | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:50.70 | 01:15:50.70 | +00:18:14 (24.1%) | 12:38 | 4.7 (74.6%) | |
14 | KONARSKI Tomasz | 29 | Koszmar teściowej | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 12 | M 240 | 08:00 | 00:00:00 | 01:36:48.35 | 01:36:48.35 | +00:39:12 (40.5%) | 16:08 | 3.7 (58.7%) | |
15 | HANDZLIK Tomasz | 4 | DENISTEAM | BUJAKÓW | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 243 | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:06.85 | 01:37:06.85 | +00:39:30 (40.7%) | 16:11 | 3.7 (58.7%) | |
16 | SMOLARKIEWICZ Konrad | 8 | Dragon Ball Wronki | WRONKI | Elite Mężczyzn | 13 | M 295 | 08:00 | 00:00:00 | 01:41:08.85 | 01:41:08.85 | +00:43:32 (43.1%) | 16:51 | 3.6 (57.1%) | |
17 | PAWŁOWICZ Roland | 27 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Elite Mężczyzn | 14 | M 300 | 08:00 | 00:00:00 | 01:41:49.85 | 01:41:49.85 | +00:44:13 (43.4%) | 16:58 | 3.5 (55.6%) | |
18 | WOŁYNIEC Braian | 18 | Ełk Force One | EŁK | Elite Mężczyzn | 15 | M 302 | 08:00 | 00:00:00 | 01:41:54.90 | 01:41:54.90 | +00:44:18 (43.5%) | 16:59 | 3.5 (55.6%) | |
19 | WESZKA Sandro | 9 | Dragon Ball Wronki | WRONKI | Elite Mężczyzn | 16 | M 327 | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:54.35 | 01:43:54.35 | +00:46:18 (44.6%) | 17:19 | 3.5 (55.6%) | |
20 | PIETRZYK Mariusz | 33 | Ragnarson | ŁÓDŹ | Elite Mężczyzn | 17 | M 335 | 08:00 | 00:00:00 | 01:44:43.10 | 01:44:43.10 | +00:47:07 (45.0%) | 17:27 | 3.4 (54.0%) | |
21 | GIEMZA Michał | 37 | KIELCE | Elite Mężczyzn | 18 | M 356 | 08:00 | 00:00:00 | 01:47:13.70 | 01:47:13.70 | +00:49:37 (46.3%) | 17:52 | 3.4 (54.0%) | ||
22 | TUWALSKI Bernard | 11 | DZIADY OCR | WARSZAWA | Elite Masters Mężczyzn | 4 | M 484 | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:58.70 | 02:02:58.70 | +01:05:22 (53.2%) | 20:29 | 2.9 (46.0%) | |
23 | SIEŃKO David | 16 | Ełk Force One | EŁK | Elite Mężczyzn | 19 | M 605 | 08:00 | 00:00:00 | 02:35:31.75 | 02:35:31.75 | +01:37:55 (63.0%) | 25:55 | 2.3 (36.5%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)