Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIERZCHAŁA Małgorzata | 736 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2 | STASIAK Dawid | 739 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3 | TERPIŁOWSKA Justyna | 740 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4 | BARSZCZEWICZ Leszek | 762 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
5 | KAJKOSKI Przemysław | 763 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | MARCINIAK Kamil | 764 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | STĘPNIEWSKI Marcin | 765 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
8 | BUJAK Adrian | 766 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
9 | GROSZEWSKA Patrycja | 767 | Stokvis Tapes Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | JERMAKOW Maksim | 768 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
11 | KUJAT Joanna | 788 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
12 | LINSTEDT Kamil | 792 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
13 | MARZEC Sylwia | 794 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
14 | MURAWSKI Michał | 795 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
15 | WORONKO Mariusz | 841 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | TROKA Tomasz | 1927 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | GREMBOWSKA Justyna | 721 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | ANDRES Katarzyna | 726 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | ANTOSIK Igor | 727 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
20 | BOROWSKA Jadwiga | 728 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
21 | CYGANIK Magdalena | 729 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
22 | DROZD Anna | 730 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
23 | OPALIŃSKA Katarzyna | 733 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | OPALIŃSKI Kamil | 734 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
25 | JASIŃSKA Grażyna | 743 | Lacroix Electronic Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
26 | KOŚCIECHA Emilia | 746 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
27 | NOGOWSKA Małgorzata | 747 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
28 | PALCZEWSKA Dagmara | 748 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
29 | GRYSZKIEWICZ Sławomir | 749 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
30 | KOŁODZIEJSKI Bogumił | 750 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | GARBACKI Maciej | 751 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
32 | RAITER Piotr | 757 | MożePóźniej... | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
33 | MIKODA Aleksandra | 769 | Stokvis Tapes Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
34 | PAŁYS Dawid | 770 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | RUPIŃSKI Kamil | 772 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | SUTYNIEC Tomasz | 773 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | JASTRZĘBSKI Rafał | 775 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | RZESZUTEK Krzysztof | 776 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | KRUK Grzegorz | 777 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | REKOWSKI Bartosz | 778 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | FOLTYNIEWICZ Zofia | 782 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | GÓRSKI Mikołaj | 785 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
43 | GRABKA Łukasz | 786 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
44 | TOWALSKI Slawomir | 800 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
45 | ZAWADZKA Monika | 1526 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | KUTOWSKA Izabela | 732 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | MINDA Martyna | 756 | MożePóźniej... | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | PERLICKI Dawid | 771 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | DUNAJSKI Arek | 731 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | PIETRASZEWSKI Paweł | 798 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
51 | WYBORNY Waldemar | 774 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 51 wynik(ów)