Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDEK Mariusz | 902 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | DUDEK Mariusz | 903 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | DUDEK Mariusz | 904 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | JAGODZIŃSKI Piotr | 905 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | CZAPP Sylwester | 907 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
6 | KRZEMIŃSKI Wojciech | 909 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | JANCZUREWICZ Agnieszka | 928 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | JANCZUREWICZ Patrycja | 929 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | ROSKWITALSKI Sebastian | 930 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | KUFEL Marta | 931 | TeamTapflo | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
11 | STEINKA Mateusz | 935 | TeamTapflo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | GÓRSKA Justyna | 953 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
13 | HARASIMIUK Pola | 954 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
14 | IWANOWSKI Kamil | 955 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | JOŃSKA Iwona | 956 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
16 | JOŃSKI Sławomir | 957 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
17 | KACPRZYK Tomasz | 959 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | WRÓBLEWSKI Oliwier | 980 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
19 | WYLĘŻEK Mateusz | 981 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
20 | WYSZYŃSKI Paweł | 982 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
21 | ZIĄTEK Krzysztof | 983 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
22 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 984 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
23 | JASUDOWICZ Anna | 1005 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
24 | PARDO Norbert | 1006 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
25 | WIŚNIEWSKI Michał | 1007 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | BARTCZAK Dariusz | 1128 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
27 | SĄGOLEWSKI Tomasz | 1328 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
28 | BETA Malgorzata | 490 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | BOBER Maciej | 897 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
30 | DRAŻBA Dominik | 898 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
31 | KALISZEWSKI Jan | 899 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
32 | KITSON Bruno | 900 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
33 | WARSOCKI Szymon | 901 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
34 | ŁABAS Wojciech | 910 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
35 | PEK Ewelina | 911 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
36 | PEK Marcin | 912 | GP Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | RADTKE Anita | 913 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | STEMPORZECKI Łukasz | 914 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | FALKIEWICZ Maciej | 917 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
40 | LADMANN Karolina | 919 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
41 | ROKICKI Piotr | 920 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | ZAKRZEWSKA Eliza | 921 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | JANIK Łukasz | 922 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | KURPIEWSKA Renata | 923 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | MILCZARCZYK Artur | 924 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
46 | ROGUCKI Maciej | 925 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | FEDCZAK Michał | 926 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | FEDCZAK Paweł | 927 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
49 | ŻURAWSKI Mariusz | 936 | TeamTapflo | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | BRASZKA Magdalena | 939 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
51 | BUDZYŃSKA Magdalena | 940 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
52 | BUDZYŃSKI Adam | 941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
53 | BULMAN Patryk | 943 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
54 | CICHOŃSKA Marlena | 944 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
55 | DETTLAFF Michał | 945 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
56 | FAJFER Bartłomiej | 947 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
57 | FORMELA Katarzyna | 948 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | FRANKIEWICZ Izabela | 949 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | FRANKIEWICZ Karol | 950 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
60 | FUSZARA Waldemar | 951 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
61 | GOROCHOWIK Tomasz | 952 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
62 | KOWALCZEWSKA Anna | 961 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
63 | KRAJEWSKI Wiktor | 964 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
64 | KUPCZYK Sebastian | 965 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
65 | NIERYCHLEWSKI Adam | 967 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
66 | OCIEPA Małgorzata | 969 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
67 | PIKULSKA Agata | 971 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
68 | SAWICKI Maciej | 973 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
69 | SZWABA Wiktor | 976 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
70 | TUDELA Piotr | 978 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
71 | ADAMCZUK Marek | 1004 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
72 | STEFANIUK Alicja | 1191 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
73 | STEFANIUK Krzysztof | 1192 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
74 | DAMPS Karolina | 916 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
75 | BULMAN Jacek | 942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
76 | KOWALSKI Michał | 963 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
77 | PAWLAK Mateusz | 970 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
78 | WIŚNIEWSKA Magdalena | 1938 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 78 wynik(ów)