Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCZMAŃSKA Magdalena | 295 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2 | CHĄDZYŃSA Monika | 341 | Traktorzystki | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3 | RUSZEWSKA Anna | 394 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | KARNOWSKA Agnieszka | 650 | Fit Mania | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
5 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 702 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
6 | KWIATKOWSKIA Bożena | 855 | Nico Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | GÓRSKA Magdalena | 876 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
8 | JOŃSKA Iwona | 956 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
9 | GOŁĘBIOWSKA Gośka | 1031 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
10 | OBUDZIŃSKA Monika | 1086 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | RUSZKOWSKA Anna | 1088 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | ZASINA Agata | 1160 | Brudni księgowi | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
13 | PIECHOWSKA Ewelina | 1469 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
14 | KRZEMIŃSKA Danuta | 1546 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
15 | SOBCZYK Anna | 1660 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
16 | WAWRZYNIAK Dorota | 1815 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
17 | BOIŃSKA Agnieszka | 126 | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
18 | KOZUBEK Katarzyna | 172 | Szturm | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | ŚLIWIŃSKA Beata | 241 | BTSplus | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
20 | PASTUSZKA Anna | 259 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | SERKIS Małgorzata | 375 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
22 | ŻYNDA Ewelina | 653 | Fundamental | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
23 | CHMIELINSKA Agata | 692 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
24 | ZGLIŃSKA Lidia | 719 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
25 | PALCZEWSKA Dagmara | 748 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
26 | DOLEWSKA Elżbieta | 871 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
27 | PEK Ewelina | 911 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | RADTKE Anita | 913 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | DOWNAROWICZ Dorota | 1028 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
30 | DŁUGOKĘCKA Ewa | 1078 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
31 | SZCZEPAŃSKA Bogumiła | 1091 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
32 | WSZEBOROWSKA Honorata | 1094 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | BOBOWSKA Agnieszka | 1105 | FitnessFitback | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | SZNABEL Katarzyna | 1113 | FitnessFitback | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | ŚMIGIELSKA Marzena | 1119 | Supermenki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | WOJTAS Anna | 1120 | Supermenki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | MEKLER Agata | 1156 | Brudni księgowi | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
38 | MASZTAKOW Anna | 1179 | Krzywa Maszta | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
39 | DROŻDŻEWSKA Aneta | 1270 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
40 | JENDRYSIAK Joanna | 1271 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
41 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Agnieszka | 1272 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | KOŹBIAŁ Agnieszka | 1310 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | SZATNIEWSKA Natalia | 1330 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
44 | MISZTALEWSKA Iwona | 1336 | Compensa Aktywni | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
45 | KURZ-GRZESIAK Katarzyna | 1343 | Groźne BESTIE | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
46 | MARSZEWSKA Ilona | 1445 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
47 | BUSZKIEWICZ Żaneta | 1466 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
48 | MATUSZEWSKA Anna | 1514 | Brewa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
49 | TATERSKA Małgorzata | 1522 | Brewa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
50 | MARCINKOWSKA Aleksandra | 1534 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
51 | STAWIARZ Anna | 1536 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
52 | KLEBAN Anna | 1545 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
53 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 1651 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
54 | NICZYPORUK Joanna | 1652 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
55 | KIEDROWICZ Denisa | 1467 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
56 | CZECHOWSKA Maria | 1543 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
57 | GAŁAT Anna | 1944 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
58 | GONERA Dominika | 1592 | Czterdziestki + | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
59 | OUNAP-KARNAK Agnieszka | 1594 | Czterdziestki + | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
60 | SPYCHALSKA Anna | 1602 | Lód i ogień | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
61 | MOLICKA Alicja | 1798 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
62 | MICHALCZYK Katarzyna | 1977 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
63 | MICIŃSKA Joanna | 1669 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
64 | WÓJCIK Kamila | 1741 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
65 | NOWAK Magdalena | 1800 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
66 | ZALEWSKA Sylwia | 1820 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
67 | MAŁECKA Anna | 1723 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
68 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 1840 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
69 | HINC Aldona | 1825 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
70 | STANIK Katarzyna | 1772 | Wyzwanie90dni | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
71 | BIEŃKOWSKA Marta | 1760 | Wyzwanie90dni | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
72 | MARKOWSKA Katarzyna | 1878 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 72 wynik(ów)