Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TARASZKIEWICZ Maria | 424 | Active Life Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
2 | WOJTAS Aleksandra | 425 | Active Life Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3 | GOSTKOWSKI Patryk | 426 | Agrarna Dominacja | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4 | REZMER Bartłomiej | 427 | Agrarna Dominacja | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
5 | BRZYSKI Iwo | 428 | Aniołki Pipera | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
6 | BADOWSKI Patryk | 441 | BASE METAL TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | BOCZKOWSKA Aleksandra | 442 | BASE METAL TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | GUGAŁA Mirosław | 444 | BASE METAL TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
9 | KOWALSKI Adrian | 445 | BASE METAL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | PIJANOWSKI Wojciech | 446 | BASE METAL TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
11 | MAŁEK Michał | 459 | Orzel Glogowo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
12 | PLICHTA Adam | 460 | POKU OCR CREW | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
13 | CIUCHTA Jakub | 463 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
14 | BŁOŃSKI Radosław | 476 | Tomki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
15 | KAŹMIERSKI Daniel | 477 | Tomki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
16 | DULNIKIEWICZ Jan | 478 | ValueAdd | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
17 | BĘTLEJEWSKI Marek | 479 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
18 | BETLEJEWSKI Przemysław | 480 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
19 | JABŁOŃSKI Martin | 495 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
20 | JANISZEWSKI Marcin | 496 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
21 | KALBARCZYK Beata | 497 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
22 | KALINKA Radosław | 498 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
23 | KAPINOS Patrycja | 499 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
24 | MOLL Szymon | 512 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
25 | OLCOŃ Iga | 513 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
26 | OLIJNYK Klaudia | 514 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
27 | OSMAŃSKI Krzysztof | 516 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
28 | PAWŁOWSKA Małgorzata | 517 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
29 | ZYGMUNT Wojciech | 530 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
30 | БЕРНАЦКИЙ Денис | 531 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
31 | WYSOCKI Karol | 2735 | KarTom | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
32 | KRZYŻEWSKI Jacek | 2742 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
33 | GĄSIOREK Gabriela | 492 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
34 | GUGAŁA Radosław | 493 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
35 | SOBKÓW Przemysław | 523 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
36 | TOMCZAK Marta | 435 | Aniołki Pipera | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
37 | WISNIEWSKI Piotr | 436 | Aniołki Pipera | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
38 | KREFT Edyta | 501 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
39 | PAWŁOWSKA Patrycja | 415 | Active Life Rumia | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
40 | SEROWSKI Konrad | 330 | Przedszkolaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
41 | ŻUREK Piotr | 331 | Przedszkolaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
42 | HADAM Agnieszka | 412 | Active Life Rumia | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
43 | KUNIKOWSKA Dorota | 413 | Active Life Rumia | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
44 | STANKIEWICZ Przemek | 423 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
45 | JACHYM Krzysztof | 429 | Aniołki Pipera | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
46 | SCHORNAK Filip | 416 | Active Life Rumia | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
47 | JÓŹWIAK Piotr | 417 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
48 | BADOCHA Michał | 418 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
49 | CZYSZEK Karol | 420 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
50 | DEMBEK Marek | 421 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
50 | KACZOROWSKA Magdalena | 422 | Active Life Team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
52 | ŚWIĄTKOWSKA Joanna | 434 | Aniołki Pipera | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
53 | TEREPORA Magdalena | 452 | DANFOSS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
54 | MIECZKOWSKI Michał | 453 | Dzikie węże 2 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
55 | JUSSILA Saku | 438 | Badigton | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
56 | KWINTA Rafal | 439 | Badigton | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
57 | ŁAGUNA Aleksandra | 440 | Badigton | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
58 | HRYCIUK Marcin | 449 | Białka Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
59 | STASIUK Jakub | 450 | Białka Białystok | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
60 | KOSIKOWSKI Tomasz | 455 | KarTom | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
61 | PLATH Artur | 430 | Lufthansa Systems Poland | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
62 | KASYK Teresa | 469 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
63 | NOWOGRODZKI Grzegorz | 471 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | JACHTOMA-MENDAK Renata | 457 | Mendaki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | JUNG Dawid | 465 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | JUNG Weronika | 466 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
67 | KAMROWSKI Dominik | 468 | Szpitalny Oddział Runmageddon | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
68 | Tomasz | 475 | Tomki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
69 | CHOJNOWSKI Paweł | 489 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
70 | CZUJ Przemysław | 490 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
71 | DYMEK Wojciech | 491 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
72 | WIŚNIEWSKI Marcin | 35 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
73 | DOBRZYŃSKI Grzegorz | 481 | z Gdyni Gagatki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
74 | KOBIELAK Klaudia | 482 | z Gdyni Gagatki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
75 | Arleta | 483 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
76 | Darek | 484 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
77 | ANDRZEJEWSKI Mariusz | 485 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
78 | BARECKA Olga | 486 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
79 | BARECKI Darek | 487 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
80 | GUŚTAK Wojciech | 494 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
81 | KRAWCZYK Agnieszka | 500 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
82 | MENDAK Adam | 509 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
83 | MIKUCKI Daniel | 511 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
84 | KRZYŻEWSKI Adam | 503 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
85 | KRZYŻEWSKI Michał | 504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
86 | KURYŁOWICZ Paweł | 505 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
87 | ŁASZEWSKI Bartosz | 506 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
88 | ŁĄTKOWSKI Paweł | 507 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
89 | ŁUCZYŃSKI Remigiusz | 508 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
90 | PAWŁOWSKI Patryk | 518 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
91 | PIDSUTKO Weronika | 519 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
92 | PLICHTA Marta | 520 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
93 | PŁOTKA Mirela | 521 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
94 | STĘPNICKA Karolina | 524 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
95 | TEREPORA Agata | 525 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
96 | TRACIKOWSKI Karol | 526 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
97 | TRYKOWSKI Krzysztof | 527 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
98 | WALKUSZ Aleksandra | 528 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
99 | WRÓBEL Małgorzata | 529 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
100 | MIECZKOWSKI Paweł | 2767 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
101 | LIRKA Tomasz | 510 | Biegun OCR Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 101 wynik(ów)