Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCHOWSKA Zuzanna | 836 | VBC | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
2 | ŁĄCKA Weronika | 903 | Asseco Active Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
3 | ORENT Marcin | 904 | Asseco Active Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4 | KORMAN Anna | 906 | AU | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
5 | SERWAN Paulina | 907 | AU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
6 | SKIBIŃSKI Jacek | 920 | CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
7 | WIESE Krystiana | 921 | CORLEONIS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
8 | WIESE Patryk | 922 | CORLEONIS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
9 | HASSA Marzena | 923 | Drużyna CORLEONIS | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
10 | LATOSZ Paulina | 924 | Drużyna CORLEONIS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
11 | MIZERA Paweł | 939 | Kappa Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
12 | WYŁUPEK Tomasz | 940 | Kappa Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
13 | IGNATOWICZ Tomasz | 941 | KLIMOR TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
14 | KUPIEC Marek | 942 | KLIMOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
15 | PAŁCZYŃSKI Marek | 943 | KLIMOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | PODGÓRNIAK Zdzieszko | 944 | KLIMOR TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
17 | KOTŁOWSKI Paweł | 957 | Satuk do kostek | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
18 | WOJCIECHOWSKI Hubert | 958 | Satuk do kostek | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
19 | CHMIEL Aleksander | 959 | Smosiołki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
20 | KOZIOŁ Tomasz | 960 | TTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
21 | BEGEJ Anita | 973 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
22 | BORYSIAK Mateusz | 974 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
23 | BUCOŃ Maciej | 975 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
24 | BUCZEK Natalia | 976 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
25 | DZIENISZ Robert | 985 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
26 | KACZMARCZYK Agnieszka | 991 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
27 | KASPEROWICZ Adam | 992 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
28 | KOCHAŃCZYK Agnieszka | 993 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
29 | MATERN Kamil | 1003 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
30 | MISZTAL Kacper | 1004 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
31 | NARLOCH Oskar | 1005 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
32 | PODGÓRSKA Ilona | 1012 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
33 | POŁUDNIAK Adrian | 1013 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | ROGOWIECKI Krystian | 1014 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
35 | STĘPNIEWSKA Emilia | 1016 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
36 | SUCHECKI Robert | 1017 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
37 | SYLWANOWICZ Tomasz | 1018 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
38 | SZMUDZIŃSKA Katarzyna | 1020 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
39 | TRUCHLEWSKI Patryk | 1021 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
40 | WASZAK Patryk | 1022 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
41 | WIKARYJCZYK Marcelina | 1023 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
42 | WIŚNIEWSKA Edyta | 1024 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
43 | ZAPOTOCZNY Mateusz | 1025 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
44 | ZYSZCZAK Krzysztof | 1027 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
45 | WEIDEBACH Natalia | 1046 | Hardersi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
46 | KOZŁOWSKI Kamil | 2502 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
47 | GIERAS Wiktor | 2570 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
48 | WOŹNIAK Miłosz | 2733 | AU | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
49 | BAŃDA Kamil | 2745 | Kappa Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
50 | DUCHNA Adam | 2746 | Kappa Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
51 | KEMSKI Marcin | 2788 | Pro Elo Kozak | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
52 | KACZMARCZYK Krzysztof | 2792 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
53 | ZABIEGŁY Tomasz | 2795 | TTM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
54 | DRYLA Barbara | 2798 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
55 | PODSIADŁY Jarosław | 951 | P@ND@ TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
56 | BACHANOWICZ Michał | 972 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
57 | BEJM Maciej | 2769 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
58 | MAZELLA Dominik | 2773 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
59 | PERYT Dariusz | 2784 | CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
60 | ROLBIECKI Jan | 2787 | NRF Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
61 | SUSZEK Jędrzej | 2770 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
62 | ELMIŚ Katarzyna | 2771 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
63 | KUCIA Wiktor | 997 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
64 | PODOLIAN Vladlen | 927 | Drużyna CORLEONIS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
65 | WŁODARCZYK Aleksandra | 928 | Drużyna CORLEONIS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
66 | GRABOWSKI Antoni | 666 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
67 | STANUCH Maciej | 667 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
68 | _ Digin | 808 | LSN | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
69 | MASIULANIS Michał | 838 | VBC | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
70 | URBANOWICZ Tomasz | 916 | Cleaners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
71 | IDZI Wiesław | 917 | CORLEONIS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
72 | BARAN Adrian | 909 | Banda Pershinga | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
73 | WALCZAK Iza | 913 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
74 | FRĄCKOWIAK Gracjan | 914 | Cleaners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
75 | FRĄCKOWIAK Paulina | 915 | Cleaners | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
76 | NOWOROLSKA Paulina | 925 | Drużyna CORLEONIS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
77 | OLSZEWSKA-PODBIOŁ Małgorzata | 926 | Drużyna CORLEONIS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | ŁOPACIŃSKA Karolina | 946 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
79 | GRZYMKOWSKI Adam | 947 | NRF Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
80 | KARPINSKAYA Sviatlana | 948 | NRF Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
81 | ZACKIEWICZ Marcin | 929 | Drużyna CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
82 | Jan | 930 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
83 | DYMEK Artur | 931 | Jabłoński Boxing | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
84 | KAPICA Patryk | 932 | Jabłoński Boxing | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
85 | KAPICA Zuzanna | 933 | Jabłoński Boxing | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
86 | STUBIŃSKA Karolina | 934 | Jabłoński Boxing | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
87 | WIELOCHOWSKA Ewa | 935 | Jabłoński Boxing | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
88 | WYGNAŃCZUK Olga | 936 | Jabłoński Boxing | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
89 | MACIEJEWSKA Adrianna | 949 | NRF Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
90 | RYKOWSKI Mariusz | 965 | Zjebanany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
91 | Igor | 966 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
92 | ALEKSANDROWICZ Maciej | 967 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
93 | PARADOWSKI Łukasz | 953 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
94 | CZAJA Dawid | 954 | Pro Elo Kozak | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
95 | ZDEBSKI Marcin | 962 | TTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
96 | JANUSZEWSKI Jakub | 963 | Zjebanany | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
97 | MAĆKOWIAK Marta | 964 | Zjebanany | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
98 | ARSZYŃSKA Oliwka | 968 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
99 | B Jakub | 969 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
100 | B__ Mariusz_ | 970 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
101 | BACHANOWICZ Barbara | 971 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
102 | GRYCHNIK Damian | 989 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
103 | HERMAN Łukasz | 990 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
104 | CELEJEWSKI Dariusz | 977 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
105 | CHWASTYK Rafał | 978 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
106 | CZAPIEWSKI Maciej | 979 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
107 | CZERECH Jan | 980 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
108 | DAWID Dawid | 981 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
109 | DOBOSZ Katarzyna | 982 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
110 | DROŻDŻ Julia | 983 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
111 | DUDEK Janusz | 984 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
112 | ELMIS Michal | 986 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
113 | KOŁODZIEJ Marcin | 994 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
114 | KOWASZ Ewa | 995 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
115 | PAWLINA Angelika | 1008 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
116 | PICHETA-GRYCHNIK Majka | 1009 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
117 | PIEKARSKI Karol | 1010 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
118 | KWIATKOWSKI Konrad | 998 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
119 | LESECHKO Alona | 1000 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
120 | PIETKIEWICZ Marcin | 1011 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
121 | WOJCIECHOWSKI Wojtek | 2743 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
122 | BURSKA-SZYPSZAK Aldona | 1061 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
123 | SIERZPUTOWSKI Michal | 1571 | GoJiras | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
124 | KRYGIER Mateusz | 996 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
125 | GÓRALSKA Inga | 2789 | Banda Pershinga | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 125 wynik(ów)