Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUKAWSKI Michał | 2205 | WILDFIT Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
2 | STENCEL Mateusz | 1015 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3 | ZIELIŃSKI Aleksander | 1026 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | PIOCH Bartosz | 1028 | $portowe $wiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
5 | KOTAS Wojciech | 1033 | Army of TWo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | BRAMOWICZ Jacek | 1035 | DSV GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
7 | WEIDEBACH Małgorzata | 1045 | Hardersi | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
8 | BARCZ Karol | 1047 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
9 | WERENGOWSKA Patrycja | 1054 | Łączy Nas Siłka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | DĄBROWSKI Mateusz | 1055 | Pampuchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
11 | KOWALCZYK Michał | 1056 | Pampuchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
12 | GORNIK Joanna | 1066 | Ruchliwe Defekty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
13 | MIELEWCZYK-GRYŃ Aleksandra | 1067 | Ruchliwe Defekty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
14 | MIRUSZEWSKI Tadeusz | 1068 | Ruchliwe Defekty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
15 | HORSZTYŃSKA Urszula | 1076 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | HORSZTYŃSKI Tomasz | 1077 | Sokółka i spółka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | BUDZISZ Paweł | 1087 | Strong Ladies | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | KRZYŻAŃSKA Ilona | 1088 | Strong Ladies | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | WARMUZ Anna | 1098 | TOSHIBA HVAC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
20 | JANER Jakub | 1099 | Turbo Groszki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
21 | SPYCHALSKI Paweł | 1100 | Turbo Groszki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
22 | ANTKOWIAK Kamil | 1108 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
23 | BĄCZKOWSKI Karol | 1109 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
24 | BEŃKO Bartłomiej | 1111 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
25 | FRĄCZKOWSKA Angelika | 1119 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
26 | GRZYWACZ Arkadiusz | 1121 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
27 | KRZYWKOWSKI Robert | 1131 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
28 | LADEMANN Julia | 1132 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
29 | ŁASKI Maciej | 1133 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
30 | MAJEWSKA Monika | 1135 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
31 | STANCZEWSKA Zuzanna | 1148 | TAZ | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
32 | STAŃCZEWSKI Andrzej | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
33 | SZCZEPANIUK Sebastian | 1151 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
34 | WEI Sylwester | 1152 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
35 | ŻAMEJĆ Robert | 1154 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
36 | SMIAROWSKI Cezary | 1200 | Garażowe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | WASZKIEWICZ Edyta | 1203 | Garażowe | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | WEIDEBACH Natalia | 2801 | Hardersi | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | ZIELIŃSKA Marta | 2809 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
40 | FRANASZEK Krzysztof | 1095 | TOSHIBA HVAC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | BEŃKO Aga | 2753 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | SZCZEPANIUK Sebastian | 2781 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
43 | CZARNACKA Aleksandra | 1073 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | DEMCZAK Adrianna | 2736 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
45 | MŁYNARZ Łukasz | 1140 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
46 | N Kuba | 260 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
47 | SADOWSKI Łukasz | 1029 | $portowe $wiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | SOBOŃ Paweł | 1030 | $portowe $wiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | BURSKA-SZYPSZAK Aldona | 2796 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | CZARNACKA Joanna | 2804 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | WARMOWSKI Krystian | 1031 | $portowe $wiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | NIEWCZAS Bartłomiej | 1006 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
52 | NIEWCZAS Karolina | 1007 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
54 | DOMŻALSKI Marcin | 1048 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | GMINSKI Pawel | 1049 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | KORYTKO Maciej | 1050 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | CIECHANIEWICZ Marcel | 1037 | DSV GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
58 | KRZEMIŃSKI Przemysław | 1038 | DSV GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
59 | KULIK Piotr | 1039 | DSV GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
60 | PALUCH Jakub | 1040 | DSV GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
61 | SKUZA Sebastian | 1041 | DSV GDAŃSK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
62 | BENDA Jarosław | 1042 | Gang Dzikich Małp | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
63 | PĘKALA Kamil | 1043 | Gang Dzikich Małp | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
64 | WEIDEBACH Maciej | 1044 | Hardersi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
65 | LUBCZYŃSKA Klaudia | 1051 | Łączy Nas Siłka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
66 | LUBCZYŃSKI Dawid | 1052 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
67 | OLSZEWSKI Wojciech | 1053 | Łączy Nas Siłka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
68 | STADNICKI Kamil | 1065 | Referee Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
69 | BAŁDOWSKI Karol | 1070 | Sokółka i spółka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
70 | MICHIEJ Natalia | 1057 | Pampuchy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
71 | MOCARSKI Patryk | 1058 | Pampuchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
72 | TOCZEK Karol | 1059 | Pampuchy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
73 | B A R T A | 1060 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
74 | JACKOWSKA Sława | 1062 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
75 | PATALAS Jagoda | 1063 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
76 | PAKUSZEWSKI Sebastian | 1064 | Referee Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
77 | BANCEREK Krzysztof | 1071 | Sokółka i spółka | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
78 | BEKISZ Grzegorz | 1072 | Sokółka i spółka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
79 | BISKUP Milena | 1085 | Strong Ladies | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
80 | BUDZISZ Katarzyna | 1086 | Strong Ladies | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
81 | KACZMARZYK Magdalena | 1078 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
82 | KURENDA Michał | 1079 | Sokółka i spółka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
83 | LUBECKI Filip | 1080 | Sokółka i spółka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
84 | MAŁACHWIEJ Agnieszka | 1081 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
85 | RYBIŃSKA Agata | 1083 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
86 | STROMECKA Julia | 1084 | Sokółka i spółka | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
87 | CIACH Lucjan | 1093 | TOSHIBA HVAC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
88 | ŁUKAWSKA Emilia | 1106 | WILDFIT Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
89 | PASIEKA Damian | 1096 | TOSHIBA HVAC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
90 | ZAMKOVICH Tatsiana | 1101 | Turbo Groszki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
91 | ANDRYSIAK Marian | 1102 | Wiecznie Młodzi Tytani | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
92 | PE Sylwia | 1103 | Wiecznie Młodzi Tytani | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
93 | RZADKI Janusz | 1104 | Wiecznie Młodzi Tytani | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
94 | KOZA Bartłomiej | 1105 | WILDFIT Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
95 | BROZIO Joanna | 1113 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
96 | BRUNKE Jarosław | 1114 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
97 | BRUNKE Magdalena | 1115 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
98 | BRZOZOWSKI Ernest | 1116 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
99 | KRYSIAK Andrzej | 1130 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
100 | MARCINKOWSKI Daniel | 1137 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
101 | MARCINKOWSKI Jarosław | 1138 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
102 | HERBASZ Daria | 1123 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
103 | HINCA Oskar | 1124 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
104 | KALITIUK Michał | 1125 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
105 | KLICH Paulina | 1127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
106 | KOZICKA Monika | 1129 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
107 | MARCINKOWSKI Paweł | 1139 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
108 | STAŃCZEWSKI Tomasz | 2739 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
109 | SZYBISZ Dominik | 1156 | Bielańskie Kasztany | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
110 | NOWAK Danuta | 1142 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
111 | ŚLEDZIEWSKI Kamil | 1146 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
112 | SOKOLNICKI Maciej | 1147 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
113 | SZARSTUK Mikołaj | 1786 | WILDFIT Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
114 | DENC Sławomir | 1094 | TOSHIBA HVAC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
115 | KIŻEWSKI Szymon | 1032 | Army of TWo | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
116 | BYLINA Anna | 1036 | DSV GDAŃSK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 116 wynik(ów)