Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚCIBOR Marta | 1287 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2 | SOBIERSKI Igor | 1288 | 76-200 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | STAROSIELSKA Nina | 1289 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
4 | WESOŁOWSKI Paweł | 1290 | 76-200 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | KOŁODZIEJ Julita | 1291 | Cztery na Cztery | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | MACIEJKO Jan | 1304 | FCNiktNasNieChce | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | POLAK Anna | 1305 | FCNiktNasNieChce | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | CHYLINSKI Robert | 1306 | Hatifnatowie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | MAZURKIEWICZ .Marysia | 1307 | Hatifnatowie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | MIECZKOWSKA Maja | 1308 | Hatifnatowie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | DŁUGOKĘCKI Rafał | 1321 | Mławiaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | ŁAPIŃSKI Dominik | 1322 | Mławiaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | LIPINSKI Radoslaw | 1324 | Mławiaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | ORZOŁ Edyta | 1325 | Mławiaki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | DOJNIA Łukasz | 1338 | Stary MORDOR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | MELNIK Wojciech | 1339 | Stary MORDOR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | PŁACZEK Wojciech | 1340 | Stary MORDOR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
18 | WENTA Arkadiusz | 1341 | Stary MORDOR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
19 | BARTKOWSKA Karolina | 1342 | Team Enamor | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
20 | TARNOWSKA-WICKA Paulina | 1355 | Wicki pokaż bicki! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
21 | WICKI Karol | 1356 | Wicki pokaż bicki! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | WOŹNIAK Tomasz | 1357 | Woźniaki + | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | ANIKOWSKA Renata | 1358 | Zombi Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
24 | BAREJ Bartosz | 1359 | Zombi Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
25 | CZARNIECKI Maciej | 1372 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | CZARNIECKI Mariusz | 1373 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | DOMŻALSKI Wojciech | 1374 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
28 | DZIĄBA Paweł | 1375 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
29 | GEIER Mateusz | 1377 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
30 | KUŁAKOWSKI Rafał | 1390 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
31 | MILCZAREK Ewa | 1392 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
32 | MILCZAREK Maja | 1393 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
33 | MUĆKA Dominik | 1394 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
34 | WYSZYŃSKI Paweł | 1408 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
35 | ZIELONACKI Kajetan | 1409 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
36 | WNOROWSKI Karol | 2611 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
37 | FORMELA Alicja | 1314 | KRUZELKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
38 | FORMELA Wiktoria | 1315 | KRUZELKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
39 | SINGER Krzysztof | 1402 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
40 | POPŁAWSKI Michał | 1295 | Cztery na Cztery | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | BROWARCZYK Dominika | 2785 | FCNiktNasNieChce | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
42 | PAWŁOWSKA Anna | 1335 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | ROŻNIAKOWSKI Jakub | 1352 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
44 | ŻAK Irek | 1354 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | GRZESIUK Jeremiasz | 1380 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
46 | GRZESIUK Paula | 1381 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
47 | SIŁKOWSKA Julia | 1401 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
48 | KOLEDZIŃSKI Jakub | 2810 | Stary MORDOR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | KONDRATOWICZ Radosław | 1262 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
50 | MACIEJEWSKA Agata | 1283 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | FRANKIEWICZ Marcelina | 1278 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | GAJEWSKA Marcelina | 1279 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
53 | GIERCZAK Kacper | 1280 | 76-200 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
54 | JAKIMOWICZ Julia | 1281 | 76-200 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
55 | KUŚMIERCZYK Jakub | 1282 | 76-200 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
56 | PODSKARBI Karol | 1286 | 76-200 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALEWSKI Adam | 1292 | Cztery na Cztery | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
58 | NIKIEL Adrian | 1293 | Cztery na Cztery | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
59 | NIKIEL Magdalena | 1294 | Cztery na Cztery | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | ZAJĄC Stefan | 1309 | Hatifnatowie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
61 | SCHMIDT Dawid | 1311 | Królowie Gór | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
62 | ROMANOW Anna | 1296 | Cztery na Cztery | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
63 | KNUT Jan | 1297 | DRUŻYNA A | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
64 | PAWLIK Paweł | 1298 | DRUŻYNA A | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
65 | SOSNOWSKI Kacper | 1299 | DRUŻYNA A | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
66 | KOWALCZYK Mateusz | 1301 | FCNiktNasNieChce | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | KOWALCZYK Rafał | 1302 | FCNiktNasNieChce | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | NYSZKA Szymon | 1328 | Muchomorki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
69 | PONIATOWSKI Tomasz | 1329 | Muchomorki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
70 | BIELAWA Basia | 1330 | NA LUZIKU | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
71 | KRUZEL Karol | 1316 | KRUZELKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
72 | WÓJTOWICZ Karolina | 1317 | KRUZELKI | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
72 | ZIELIŃSKA Kinga | 1319 | KRUZELKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
74 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 1320 | KRUZELKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
75 | Lenqa | 1326 | Muchomorki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
76 | KLINKUSZ Martyna | 1327 | Muchomorki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
77 | PODLEŚNA Aleksandra | 1331 | NA LUZIKU | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
78 | UZIAŁKO Karolina | 1332 | NA LUZIKU | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
79 | KALKA Pamela | 1333 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
80 | KAMIŃSKI Mariusz | 1334 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
81 | KOPCZYŃSKI Rafał | 1348 | Team Enamor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
82 | LIPKOWSKI Dominik | 1349 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
83 | PAWŁOWSKI Konrad | 1336 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
84 | RZEWUSKA-KUŁAGA Katarzyna | 2732 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
85 | RZEWUSKI Maciej | 1337 | Nie mogę gadać, morsuję | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
86 | BREZA Agnieszka | 1343 | Team Enamor | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
87 | C Tomasz | 1344 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
88 | GAWLIK Radosław | 1345 | Team Enamor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
89 | HIR Kamil | 1346 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
90 | KOPACZ Paweł | 1347 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
91 | PRZYSTALSKI Łukasz | 1350 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
92 | RASZEWSKI Piotr | 1351 | Team Enamor | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
93 | AUGUSTYNOWICZ Artur | 1367 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
94 | BIEŃKOWSKI Wiktor | 1368 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
95 | JEDRZEJEWSKI Dawid | 1360 | Zombi Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
96 | RASZEWSKI Maciej | 1361 | Zombi Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
97 | Kris | 1362 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
98 | ADAMOWICZ Artur | 1364 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
99 | ADAMOWICZ Magda | 1365 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
100 | AUGUSTYNOWICZ Alicja | 1366 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
101 | BRZUSKA Adam | 1370 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
102 | GOMORACKI Filip | 1378 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
103 | MUĆKA Zbigniew | 1395 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
104 | PERSKI Bartosz | 1396 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
105 | RUMIERZ Arkadiusz | 1397 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
106 | RYSZEWSKI Dariusz | 1398 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
107 | JABŁOŃSKI Mirosław | 1384 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
108 | KOPACZ Kamil | 1387 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
109 | KOWALCZYK Mikołaj | 1388 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
110 | KOWALEWSKI Szymon | 1389 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
111 | SHULHACH Roman | 1399 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
112 | STANDURA Jakub | 1403 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
113 | ŚWISŁOCKA Daria | 1404 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
114 | SZTURO Dominika | 1405 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
115 | KOZIKOWSKI Franciszek | 2786 | FCNiktNasNieChce | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
116 | MYSZKA Bartłomiej | 2774 | Muchomorki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 116 wynik(ów)