Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRYS-ŻÓŁTOWŁOS Wiktor | 1793 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2 | KŁOCZKO Jacek | 1813 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
3 | BORECKA Martyna | 1846 | BALTIC BEASTS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
4 | DZWONKOWSKA Marta | 1847 | BALTIC BEASTS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
5 | GRALA-SZOR Agnieszka | 1848 | BALTIC BEASTS | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
6 | MIŁAŃSKI Michał | 1850 | BALTIC BEASTS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
7 | DANIELEWICZ Igor | 1863 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
8 | KRZYSZTOFORSKI Rafał | 1865 | Dynatrace | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
9 | LEWANDOWSKI Piotr | 1866 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
10 | MIECZKOWSKA Anna | 1867 | Dynatrace | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
11 | STANISŁAWSKI Wojciech | 1868 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
12 | MILEWSKI Marcin | 1881 | Eriksen Transport | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | MROCZKOWSKI Maciej | 1882 | Eriksen Transport | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | BAGIŃSKA Izabela | 1885 | Fitlab | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
15 | TROCIUK Dominik | 1898 | FURIOZA Orneta | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | TROCIUK Marcin | 1899 | FURIOZA Orneta | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
17 | TUREK Adrian | 1900 | FURIOZA Orneta | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | ITRYCH Łukasz | 1901 | Kacperki2023 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | ITRYCH Patrycja | 1902 | Kacperki2023 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
20 | JANOWICZ Marcin | 1903 | Kawalerski Mateo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
21 | GRABAN Kamilla | 1917 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
22 | HMYZA Martyna | 1918 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
23 | ROMANSKA Klaudia | 1919 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
24 | HINC Krzysztof | 1920 | Koneserzy Leja | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
25 | WIERCIŃSKI Konrad | 1921 | Koneserzy Leja | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
26 | AMBROZIAK Grzegorz | 1934 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
27 | DZIECINIAK Bartosz | 1935 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
28 | GĘBORYS Kacper | 1936 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
29 | KRUZIEWICZ Damian | 1937 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
30 | POKOJSKI Mariusz | 1939 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
31 | KIJEWSKI Michał | 1952 | Zrób ile możesz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
32 | KOWALSKA Karolina | 1953 | Zrób ile możesz | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
33 | Cezary | 1954 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
34 | Stajl | 1956 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
35 | K Wiktor | 1969 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
36 | KISIEL Kamil | 1970 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
37 | KOHNKE Julia | 1971 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
38 | KOHNKE Roksana | 1972 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
39 | KUBIAK Maciej | 1977 | EQUALIZER | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
40 | SYCAN Piotr | 1986 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
41 | SZLITTER Dominik | 1987 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
42 | SZYNKIEWICZ Wiktoria | 1988 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
43 | TOKARZ Marlena | 1989 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
44 | TSZYDEL Antoni | 1990 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
45 | BAŃKA Renata | 2074 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
46 | GÓRECKI Antoni | 2085 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
47 | SURAŻYŃSKI Łukasz | 2108 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
48 | BRANDT Marek | 2690 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
49 | SKRZYNIARZ Mateusz | 1943 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
50 | BARAN Wiktoria | 1957 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
51 | WISZ Kamil | 1994 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
52 | GÓRSKI Jakub | 2755 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
53 | SIENNICKI Piotr | 1857 | Burza Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
54 | SZCZEPAŃSKI Sebastian | 1858 | Burza Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
55 | BAZYDŁO Sebastian | 1886 | Fitlab | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
56 | BRAJER-WITKOWSKA Aleksandra | 1909 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | KĄDZIELA Karol | 1929 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
58 | ANTOSIAK Katarzyna | 2813 | Fitlab | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
59 | SUJKOWSKI Marcin | 2818 | Kawalerski Mateo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
60 | PIEKARSKI Marcin | 2824 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
61 | SIKORA Mariusz | 2816 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
62 | VOLMAR Krystian | 2825 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
63 | RUBANOWICZ Claudia | 1908 | KOŁOBRZESKIE FOCZKI | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
64 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1613 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
65 | ZIMNIAK Adam | 1715 | Bargan | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
66 | KOWALCZYK Weronika | 1817 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
67 | KOZŁOWSKA Aleksandra | 1818 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
68 | SĘPKOWSKI Piotr | 1828 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
69 | NOWAK Natalia | 1840 | Aniołki Julki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
70 | NOWAK Olga | 1841 | Aniołki Julki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
71 | MATUSIAK Eliza | 1839 | Aniołki Julki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
72 | PRZERADZKA Ewa | 1842 | Aniołki Julki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | REKSULAK Ilona | 1843 | Aniołki Julki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
74 | BARANOWSKI Grzegorz | 1844 | BALTIC BEASTS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
75 | ZEGAREK Michał | 1853 | BALTIC BEASTS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
76 | DĘBEK Beata | 1854 | Burza Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
77 | BERENDT Sergiusz | 1845 | BALTIC BEASTS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
78 | SAJKO Milena | 1851 | BALTIC BEASTS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
79 | SZTRAJT Aleksandra | 1852 | BALTIC BEASTS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
80 | JANISZEWSKA Joanna | 1855 | Burza Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
81 | MICHAŁOWSKI Paweł | 1856 | Burza Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
82 | DAWIDOWSKI Maciej | 1859 | DRINK TEAM KOLBUDY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
83 | BANNACH Krzysztof | 1862 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
84 | ŚWIRSKI Grzegorz | 1869 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
85 | BAKUŁA Michał | 1861 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
86 | WÓJTOWICZ Dominik | 1870 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
87 | ŻAREK Katarzyna | 1872 | Dynatrace | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
88 | ZYLWIS Bartosz | 1875 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
89 | BRZEZIŃSKI Robert | 1876 | EQUALIZER | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
90 | ŻAREK Magda | 1873 | Dynatrace | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
91 | ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Dominik | 1874 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
92 | URBANIAK Tomasz | 1877 | EQUALIZER | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
93 | DUDZIK Adrian | 1878 | Eriksen Transport | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
94 | KAMIŃSKI Eryk | 1879 | Eriksen Transport | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
95 | BURZYŃSKI Bartosz | 1887 | Fitlab | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
96 | POŁOMSKA Ewelina | 1890 | Fitlab | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
97 | RÓŻEŃSKI Szymon | 1891 | Fitlab | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
98 | LASMANOWICZ Marek | 1888 | Fitlab | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
99 | MUZYK Marta | 1889 | Fitlab | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
100 | SZPARA Andrzej | 1893 | Fitlab | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
101 | SZPEJNA Andrzej | 1894 | Fitlab | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
102 | MINOWICZ Krystian | 1897 | FURIOZA Orneta | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
103 | MINOWICZ Kasjan | 1895 | FURIOZA Orneta | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
104 | MINOWICZ Artur | 1896 | FURIOZA Orneta | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
105 | SUJKOWSKI Marcin | 1905 | Kawalerski Mateo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
106 | SUJKOWSKI Mateusz | 1906 | Kawalerski Mateo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
107 | WOLTMANOWSKI Radosław | 1907 | Kawalerski Mateo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
108 | BRYNKIEWICZ Anna | 1910 | KOŁOBRZESKIE ŚWINIE | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
109 | SZOSTEK Agnieszka | 1913 | KOŁOBRZESKIE ŚWINIE | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
110 | B Martyna | 1914 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
110 | PIĄSTA Weronika | 1911 | KOŁOBRZESKIE ŚWINIE | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
112 | STEPIEŃ Małgorzata | 1912 | KOŁOBRZESKIE ŚWINIE | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
113 | BAKALARZ Monika | 1915 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
114 | BOROWSKA Iwona | 1916 | KOŁOBRZESKIE ŚWINKI | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
115 | RICHERT Piotr | 1924 | MUKA Squad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
116 | ZALEWSKI Sebastian | 1925 | MUKA Squad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
117 | ZEMKE Karol | 1922 | Koneserzy Leja | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
118 | DUBIS Wojciech | 1923 | MUKA Squad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
119 | Krzysztof | 1926 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
120 | BOROWIK Krzysztof | 1928 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
121 | ŁUKOMSKA Jagoda | 1932 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
122 | SCISLOWSKI Sebastian | 1933 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
123 | KAZANECKI Michał | 1930 | nazwa podkreślająca naszą wyjątkowość | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
124 | SCHROEDER Kacper | 1940 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
125 | SEWERYN Marta | 1941 | SAICON TEAM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
126 | SITEK Piotr | 1942 | SAICON TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
127 | MEYER-KAIM Natalia | 1946 | teamK | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
128 | KAIM Kamil | 1945 | teamK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
129 | REBE Robert | 1948 | WYKRĘCONE SASKŁACZE | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
130 | REBE Sylwia | 1949 | WYKRĘCONE SASKŁACZE | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
131 | REZLER Daniel | 1950 | WYKRĘCONE SASKŁACZE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
132 | CHEŁSTOWSKI Aleksander | 1960 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
133 | CZECHOWICZ Jagoda | 1961 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
134 | BŁAŻYŃSKI Szymon | 1959 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
135 | DE TILLIER Karol | 1963 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
136 | DEMSKA Magdalena | 1964 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
137 | DUDEK Sebastian | 1965 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
138 | KOWAL Władysław | 1973 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
139 | KOZIOŁ Adrian | 1974 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
140 | KOZIOŁ Dominika | 1975 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
141 | JERECZEK Adam | 1968 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
142 | KULA Ernest | 1978 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
143 | MACIEJEWSKI Hubert | 1979 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
144 | SIKORA Natalia | 1983 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
145 | SOŁTYSIŃSKI Michał | 1984 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
146 | POŁOMSKI Piotr | 1981 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
147 | SYCAN Kamil | 1985 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
148 | TWOREK Piotr | 1991 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
149 | UZAR Kamil | 1992 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
150 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1995 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
151 | PELOWSKA Anna | 2048 | Pelki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
152 | PELOWSKI Paweł | 2049 | Pelki | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
153 | CZACHAROWSKA Oliwia | 2079 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
154 | ĆWIKLIŃKA Ola | 2078 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
155 | KLINKOSZ Daria | 2093 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
156 | KRAJEWSKI Mikołaj | 2096 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
157 | KUCHTA Piotr | 2097 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
158 | NAWROCKI Matthias | 2101 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 158 wynik(ów)