Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAWORSKI Krzysztof | 1516 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2 | BLADOSZ Patryk | 2003 | A To Uje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3 | CIAPIŃSKI Przemyslaw | 2004 | A To Uje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
4 | DRZYMONT Radosław | 2005 | A To Uje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
5 | MAKARENKO Jarosław | 2006 | A To Uje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
6 | PASTERNAK Marcin | 2007 | A To Uje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
7 | PISOWŁOCKA Justyna | 2022 | GASTROŚWIRY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
7 | YAPAR Natalia | 2024 | GASTROŚWIRY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
9 | CHOJNACKA Marzena | 2026 | Glenmark_Winners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
10 | JAGIEŁOWICZ Oliwia | 2039 | Igła i plaster | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
11 | CHOCIAN Jarosław | 2040 | InvestRent | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
12 | SADOWNIK Dawid | 2041 | InvestRent | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
13 | BRZÓSKA Miłosz | 2050 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
14 | KOZIOŁEK Hubert | 2051 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
15 | SOKÓŁ Paweł | 2052 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
16 | PILARSKI Szymon | 2062 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
17 | WIDZIEWICZ Monika | 2063 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
18 | CEYNOWA Kasia | 2064 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
19 | ANTOSZCZUK Patryk | 2073 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
20 | BŁAZIK Jarosław | 2075 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
21 | GOŁĘBIEWSKI Marek | 2084 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
22 | GRUBBA Rafał | 2086 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
23 | KOHNKE Maksymilian | 2094 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
24 | POĆWIARDOWSKA Agnieszka | 2104 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
25 | SEREK Łukasz | 2106 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
26 | SIKORA Wojciech | 2107 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
27 | ŚWIST Krzysztof | 2109 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
28 | PIĄTEK Szymon | 2347 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
29 | WASILEWSKI Kamil | 2365 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
30 | ZIÓŁKOWSKA Beata | 2616 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
31 | KAŁMIN Patryk | 2636 | MyTylkoPoMedal | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
32 | GODYŃSKA Anna | 2833 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
33 | KONWINSKA Adrianna | 2224 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
34 | SPRAWKA Pawel | 2237 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
35 | OSIŃSKI Bogdan | 2584 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
36 | GOŁĘBIEWSKA Aleksandra | 2037 | Gołębnik | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
37 | MAŁKIEWICZ Mateusz | 2046 | MyTylkoPoMedal | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
38 | JANKOWSKI Tomasz | 2047 | OHANA FOREVER | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
39 | KAŁKA-KRYSIŃSKA Marta | 2029 | Glenmark_Winners | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
40 | NADOLSKA-HINCKE Anna | 2069 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
41 | KAMIŃSKA Aneta | 2091 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
42 | KAMIŃSKA Klaudia | 2092 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
43 | KOHNKE Edyta | 2059 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
44 | P Robert | 2103 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
45 | LIGMAN Hubert | 2829 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
46 | OŻÓG Mateusz | 188 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
47 | CISKOWSKA-TUSK Anna | 1996 | #teamPsiaKość | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
48 | GAWROŃSKA Wiktoria | 1997 | #teamPsiaKość | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
49 | KĘBŁOWSKA Karolina | 1998 | #teamPsiaKość | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
50 | MAJCHROWSKA Klaudia | 1999 | #teamPsiaKość | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
51 | PODGÓRSKI Michał | 2000 | #teamPsiaKość | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
52 | ROSADZIŃSKA Paulina | 2001 | #teamPsiaKość | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
53 | BRONK Wojtek | 2009 | Delicje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
53 | SUCHECKI Patryk | 2011 | Delicje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
55 | RUDA Rafał | 2010 | Delicje | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
56 | GRANDICKA Natalia | 2013 | Dlaczego do nas? SOR EG | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
57 | PIWOWARSKA Adriana | 2015 | Dlaczego do nas? SOR EG | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
58 | WIERZBICKI Mikołaj | 2018 | Dlaczego do nas? SOR EG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
59 | GODYŃSKI Tomasz | 2019 | FH72 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
60 | 79 Tomasz | 2021 | GASTROŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
61 | KUMAŃSKA Monika | 2030 | Glenmark_Winners | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
62 | PASEK Jakub | 2032 | Glenmark_Winners | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
63 | SZWED Łukasz | 2033 | Glenmark_Winners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
64 | WARYLAK Mateusz | 2034 | Glenmark_Winners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
65 | WYRZYKOWSKA Marta | 2036 | Glenmark_Winners | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
66 | GOŁĘBIEWSKI Kamil | 2038 | Gołębnik | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
67 | NIEMIEC Tomasz | 2042 | MargoFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
68 | PASTERNAK Łukasz | 2043 | MargoFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
69 | BANIEWSKI Sławomir | 2044 | MyTylkoPoMedal | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
70 | MAŁKIEWICZ Karolina | 2045 | MyTylkoPoMedal | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
71 | STEFANIAK Aleksandra | 2053 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
72 | HOCHSCHULZ Anna | 2057 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
73 | W Emil | 2054 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
73 | WALAS Rafał | 2055 | Przepotężne Mikrofale W Zabudowie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
75 | BARTKOWSKA Ewa | 2056 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
76 | HOCHSCHULZ Pawel | 2065 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
77 | KORALEWSKA Balbina | 2066 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
78 | MATIAS Justyna | 2060 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
79 | PILARSKA Weronika | 2061 | Sala Treningowa "Eva ze Swarzewa" | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
80 | KORALEWSKI Tomasz | 2067 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
81 | KOZŁOWSKA Olimpia | 2068 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
82 | POPPEL Justyna | 2070 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
83 | USTARBOWSKA Zuzanna | 2071 | Sala Treningowa Eva ze Swarzewa | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
84 | Nowaczek | 2072 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
85 | BUDNA Ilona | 2076 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
86 | BUDNY Bartosz | 2077 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
87 | CZERWIŃSKI Przemek | 2080 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
88 | JAKUBOWSKI Paweł | 2088 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
89 | DUDEK Przemysław | 2081 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
90 | FRYSZKA Błażej | 2082 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
91 | K Mateusz | 2090 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
92 | MANDRYK Łukasz | 2099 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
93 | NAGÓRKA Luiza | 2100 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
94 | SZCZYPSKI Karol | 1019 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
95 | SZUPKE-MIZERSKA Emilia | 2110 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
96 | SZYMCZYK Radosław | 2111 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
97 | URBAŃSKI Aleksander | 2112 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
98 | WALERZAK Anna | 2113 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
99 | WĘGIERSKI Maciej | 2114 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
99 | WĘGIERSKI Sebastian | 2115 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
101 | WITKOWSKI Maciek | 2116 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 101 wynik(ów)