Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2024-04-20 |
Place : | Gdynia |
Distance : | 6 km |
Registered : | 2844 |
Started : | 2528 |
Not finished : | 41 |
Finished : | 2487 |
On the track : | 41 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHUKHRAI Serhii | 2256 | RICOH GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2 | DOBRZYŃSKI Szymon | 2319 | Westmar team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3 | KOMAROWSKI Adam | 2320 | Westmar team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
4 | KOZIEŁ Michał | 2370 | Dynatrace | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
5 | KLUKOWSKI Dawid | 2388 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
6 | KWIDZIŃSKI Adam | 2390 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
7 | NOWAK Piotr | 2391 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
8 | OELRICH Paweł | 2392 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
9 | SZKARADZIŃSKA Dominika | 2410 | NRF Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
10 | KUBISZEWSKA Paulina | 2411 | Paula&Roksi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
11 | STANKE Roksana | 2412 | Paula&Roksi | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
12 | BRODOWSKI Radosław | 2413 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
13 | MAKOWSKI Wojciech | 2414 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
14 | KALESNIKOVICH Tatsiana | 2431 | TRIWORK | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
15 | KOVALENKO Tamara | 2432 | TRIWORK | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
16 | LYTUS Valerii | 2433 | TRIWORK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
17 | MAKOHON Oksana | 2434 | TRIWORK | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
18 | PRONKO Yana | 2435 | TRIWORK | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
19 | STEFAŃSKI Maciej | 2436 | TRIWORK | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
20 | GÓRNIAK Kamil | 2437 | Turbo Groszki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
21 | MOJSIEWICZ Agnieszka | 2453 | Wielki Petrobaltic | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
22 | HERING Adam | 2467 | stacjabytow | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
23 | PAWLICKI Maciej | 2454 | Wielki Petrobaltic | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
24 | PETRYKOWSKA Joanna | 2455 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
25 | SPICA Sebastian | 2456 | Wielki Petrobaltic | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
26 | ZAWISTOWSKA Karolina | 2457 | Wielki Petrobaltic | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
27 | NOWAK Bartosz | 2477 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
28 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 2479 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
29 | ROMANIAK Oleksandr | 2480 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
30 | BOJANOWICZ Monika | 2568 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
31 | PLAZAS Luis | 2588 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
32 | ZEMŁA Katarzyna | 2614 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
33 | CHYB Mariusz | 2831 | Toruń hop hop hop | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
34 | NIREWICZ Bartosz | 2836 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
35 | KOWALSKA Klaudia | 2838 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
36 | STANKIEWICZ Michal | 2839 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
37 | PAWŁOWSKI Mateusz | 2841 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
38 | TSILYTSKYI Vladyslav | 2376 | GridDynamicsTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
39 | BOGUCKI Łukasz | 2371 | Emeryci i Renciści Słupsk | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
40 | GEE Oskar | 2372 | Emeryci i Renciści Słupsk | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
41 | IWASZKO Aleksander | 2373 | Emeryci i Renciści Słupsk | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
42 | JABCZYNSKI Krzysztof | 2374 | Emeryci i Renciści Słupsk | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
43 | KRAMARENKO Ihor | 2375 | GridDynamicsTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
44 | SADURA Agnieszka | 2377 | Gruteam | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
45 | WIERZCHOWSKA-DRENDA Estera | 2378 | Gruteam | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
46 | ADAMSKI Marcin | 2379 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
47 | BAK Maria | 2380 | iC United | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
48 | BARBAREWICZ Arkadiusz | 2381 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
49 | BIELAWSKA Agata | 2382 | iC United | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
50 | BINIECKI Patryk | 2383 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
51 | CZARNOBAJ Martyna | 2384 | iC United | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
52 | GLIŃSKI Mateusz | 2385 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
53 | SĘDROWSKI Piotr | 2394 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
54 | SHTONDA Viktoriia | 2395 | iC United | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
55 | STRYCHOWSKI Mariusz | 2396 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
56 | SZYMAŃSKA Marta | 2397 | iC United | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
57 | KOREK Ewa | 2401 | Morsy Złotniki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
58 | PIETRZAK Damian | 2402 | Morsy Złotniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
59 | MODZELEWSKI Dominik | 2403 | MOTOCAR GDAŃSK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
60 | RUSZKOWSKI Wojciech | 2404 | MOTOCAR GDAŃSK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
61 | WSZĘDYRÓWNY Marek | 2405 | MOTOCAR GDAŃSK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
62 | GLOMB Marcin | 2420 | Superheroes | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
63 | PIECHOCKI Daniel | 2415 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
64 | RYDZEWSKI Dariusz | 2416 | Porta Active Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
65 | BŁASZCZYK Kamil | 2417 | super heroes | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
66 | CZAPEK Pola | 2418 | Superheroes | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
67 | CZAPEK Teresa | 2419 | Superheroes | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
68 | KOWALCZEWSKI Michał | 2423 | Titanic Gdynia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
69 | OKROJ Bartosz | 2424 | Titanic Gdynia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
70 | SZYMANOWSKI Patryk | 2425 | Titanic Gdynia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
71 | BUCZKOWSKI Marcin | 2426 | Toruń hop hop hop | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
72 | KAMINSKI Radek | 2441 | Westmar team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
73 | STRAUB Andrzej | 2427 | Toruń hop hop hop | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
74 | TARAZEWICZ Marcin | 2428 | Toruń hop hop hop | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
75 | HRUDINA Olha | 2429 | TRIWORK | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
76 | ISHCHENKO Yurii | 2430 | TRIWORK | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
77 | WIĘTCZAK Patryk | 2438 | Turbo Groszki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
78 | CZARKOWSKI Michał | 2439 | Westmar team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
79 | KAMIŃSKA Martyna | 2440 | Westmar team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
80 | KUĆMIŃSKA Malina | 2452 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
81 | SŁAWSKI Mateusz | 2458 | Wstyd nam za was;) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
82 | BALCERZAK Milena | 2459 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
83 | BOBER Lukas | 2445 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
84 | BONIECKI Bart | 2446 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
85 | FILIPKOWSKA Anna | 2447 | Wielki Petrobaltic | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
86 | FRĄCKOWIAK Bartłomiej | 2448 | Wielki Petrobaltic | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
87 | GRZEŚKOWIAK Michał | 2449 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
88 | KOSTELECKI Michał | 2450 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
89 | KRZEMIŃSKA Natalia | 2451 | Wielki Petrobaltic | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
90 | BARANEK Bartosz | 2460 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
91 | BISEWSKI Grzegorz | 2461 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
92 | CZAJKA Julek | 2463 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
93 | CZUBKOWSKI Arkadiusz | 2464 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
94 | LEPIANKA Piotr | 2475 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
95 | SZABLA Anna | 2484 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
96 | GŁUCHOWSKI Bartosz | 2465 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
97 | ITRICH Krystian | 2469 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
98 | JANICKI Tomasz | 2470 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
99 | JÓSKOWSKA Małgorzata | 2471 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
100 | KOZŁOWSKI Daniel | 2472 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
101 | KRAWCZYŃSKI Jarosław | 2474 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
102 | SZYMAŃSKI Bartosz | 2486 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
103 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 2489 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
104 | WOŁYNIEC Michał | 2490 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
105 | ZAJKOWSKI Sebastian | 2491 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
106 | ZIELIŃSKI Przemysław | 2493 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
107 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 2531 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
108 | TRIGO REGUERO Adrian | 2605 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
109 | WIŚNIEWSKA Kinga | 2610 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
110 | ZIMIŃSKI Paweł | 2648 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
111 | BIAŁAS Laura | 2834 | Superheroes | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
112 | POŹDZIECH Michał | 2835 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
113 | URBAŃSKI Michał | 2443 | Westmar team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
114 | ŻBIKOWSKI Adam | 2399 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
115 | ZIELIŃSKA Julia | 2400 | iC United | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
116 | BOBER Ewelina | 2444 | Wielki Petrobaltic | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
117 | OLSZEWSKA Ada | 2102 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
118 | BEDNARCZYK Paweł | 2422 | Titanic Gdynia | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
119 | TUSZYŃSKI Adam | 2487 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
120 | WIERCZYŃSKI Marcin | 2488 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
121 | KACZMAREK Patryk | 2828 | iC United | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 |
Total 121 results.