Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RZESZOTARSKI Jacek | 461 | SAR Ratownictwo Morskie Kołobrzeg | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2 | KUKLIS Marek | 2498 | Dziki z wąsem | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3 | WIŚNIEWSKA Joanna | 2501 | Fani Błota | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
4 | BOTOR Kamil | 2504 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
5 | KOBIELA Bartosz | 2521 | Lej team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
6 | SCHMIDT Marek | 2522 | Lej team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
7 | BRZUSTEWICZ Joanna | 2523 | Łabuńskie szpaki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
8 | JARCZAK Mateusz | 2524 | Łabuńskie szpaki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
9 | JARCZAK Wojciech | 2525 | Łabuńskie szpaki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
10 | LESNER Dorota | 2543 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
11 | MONTOWSKI Tomasz | 2544 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
12 | NOWAK Patrycja | 2545 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
13 | ROMASZ Jakub | 2547 | TRIDENT TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
14 | RUTKOWSKI Marcin | 2548 | TRIDENT TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
15 | SANDOVAL Jorge | 2549 | TRIDENT TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
16 | BIELECKA Beata | 2566 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
16 | BIELECKI Rafał | 2567 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
18 | GOLAN Rafal | 2572 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
19 | POKAROWSKI Paweł | 2590 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
20 | RADZIKOWSKI Mateusz | 2592 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
21 | SENKOWSKA Janina | 2593 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
22 | SKIBA Maciej | 2594 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
23 | WOŹNIAK Kuba | 2612 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
24 | ZAKROCKA Anna | 2683 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
25 | MOSTOWSKI Radosław | 2832 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
26 | NYSTRÖM Rebecka | 2837 | Gumedgirlies | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
27 | ZWOLAKIEWICZ Paulina | 2843 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
28 | KOSZCZAŁ Paweł | 2849 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
29 | KOŁAKOWSKĄ Wioletta | 2496 | Dziki z wąsem | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
30 | KOLAKOWSKI Adrian | 2497 | Dziki z wąsem | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
31 | CZARNIECKA Małgorzata | 2505 | Gruber Logistics | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
32 | GARA Grzegorz | 2494 | Dziki z wąsem | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
33 | GARA Mirosław | 2495 | Dziki z wąsem | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
34 | KUWAK Kacper | 2506 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
35 | MOTYKA Tomasz | 2507 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
36 | ORAWSKA Martyna | 2508 | Gruber Logistics | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
37 | NAGÓRSKI Dominik | 2519 | Komandosi MKD | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
37 | REKOWSKI Marcin | 2520 | Komandosi MKD | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
39 | SARNA Kamil | 2511 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
40 | SORNEK Renata | 2512 | Gruber Logistics | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
41 | KONIECZKA Martyna | 2513 | Gumedgirlies | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
42 | CHOJNICKI Adam | 2514 | Hapag-Lloyd ENO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
43 | WICKI Jakub | 2515 | Hapag-Lloyd ENO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
44 | Basic | 2516 | helupiarze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
45 | KUKAWKA Tymon | 2517 | helupiarze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
46 | MUCHOWSKI Kacper | 2518 | Komandosi MKD | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
47 | BORSKI Ryszard | 2539 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
48 | BURDYNOWSKA Katarzyna | 2540 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
49 | HEŁMECKI Szymon | 2532 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
50 | LEDUCHOWSKI Szymon | 2534 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
51 | STREHLAU Wojciech | 2535 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
52 | STRZAŁKOWSKI Dawid | 2536 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
53 | WALLAT Dawid | 2537 | Projekt Piwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
54 | GODZINA Krzysztof | 2538 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
55 | KUCZYNSKI Michal | 2542 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
56 | SOKOŁOWSKA Ewelina | 2550 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
57 | PAWLICZEK Jakub | 2585 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
58 | PETRÓW Andrzej | 2586 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
59 | JERUZAL Marcin | 2576 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
60 | LUBOCKA Agata | 2579 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
61 | MADZIĄG Szymon | 2580 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
62 | MALSKA Julia | 2581 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
63 | MAZUR Dariusz | 2583 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
64 | PIECH Wojciech | 2587 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
65 | WENT Daniel | 2607 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
66 | WIANECKA Katarzyna | 2608 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
67 | WICKI Piotr | 2609 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
68 | STALOWSKI Dawid | 2599 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
69 | STELMASZEK Mariusz | 2600 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
70 | STELMASZEK Sonia | 2601 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
71 | ŚWIDZIŃSKA Milena | 2602 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
72 | SZYLAK Matt | 2603 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
73 | TSYBKO Roman | 2606 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
74 | ZBRZEŹNIAK Andrzej | 2368 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
75 | ZIELINSKI Łukasz | 2615 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
76 | JANOCHA Arkadiusz | 2661 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
77 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 2555 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
78 | ZWOLAKIEWICZ Paulina | 2556 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
79 | MOSTOWSKI Radosław | 2557 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
80 | PILECKI Mateusz | 2509 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
81 | POLESZ Krzysztof | 2510 | Gruber Logistics | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
82 | SZWACKI Wojciech | 2757 | Fani Błota | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
83 | WNUK-LIPIŃSKI Mateusz | 2553 | TRIDENT TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
84 | BECKHAUS Krzysztof | 2564 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
85 | BERZYŃSKI Łukasz | 2565 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
86 | GRZEGORZ Golan | 2574 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
87 | JANIK Katarzyna | 2575 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
88 | ZDANOWICZ Adam | 2554 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
89 | 2558 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||||
90 | Grzybek | 2559 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
91 | 234 Kilof Axe | 2561 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
92 | SOBOLEWSKI Bartosz | 2597 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
93 | STALOWSKA Sandra | 2598 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
94 | SZUSTKIEWICZ Paulina | 2552 | TRIDENT TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
95 | GÓRSKI Mikołaj | 2573 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
96 | BARANOWSKI Michał | 2563 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
97 | PAWLICZEK Jakub | 2842 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 97 wynik(ów)