Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-04-15 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2577 |
Wystartowało : | 2393 |
Nie ukończyło : | 39 |
Ukończyło : | 2354 |
Na trasie : | 39 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DĄDELEWSKA Joanna | 171 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | GOSCINIAK Anna | 254 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
3 | GOTOWAŁA Karolina | 255 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
4 | JUŚKO Dagmara | 260 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
5 | BOBKOWSKA Sylwia | 379 | KING OSCAR | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
6 | BOBOWSKA Agnieszka | 407 | TREC TEAM | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | EGGERT Tatiana | 748 | ON I ONE | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | SOBIECHOWSKA Dorota | 751 | ON I ONE | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | DOMAGAŁA Anna | 826 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
10 | HYŻOREK Joanna | 829 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
11 | JAROSZ Aneta | 830 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
12 | KACZMAREK Magdalena | 831 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
13 | WAWRZYNIAK Ewa | 851 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
14 | NAUMCZYK Katarzyna | 890 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
15 | ŁUKASZEWICZ Sylwia | 1038 | FIT LADIES | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | NISZCZAK Aneta | 1039 | FIT LADIES | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | STENCEL Karolina | 1040 | FIT LADIES | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | DZIEWIĄTKOWSKA Monika | 1049 | Harder Ciechanów | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | OBUDZIŃSKA Monika | 1057 | Harder Ciechanów | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
20 | LISOWSKA Justyna | 1170 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
21 | BONUS Karolina | 1292 | Black Angels | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | FENSKE-CHILARECKA Marzena | 1365 | Sportowe Świry!!! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | RATKE Anna | 1509 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
24 | SYPNIEWSKA Iwona | 1639 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | MAKAREWICZ Sylwia | 2517 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
26 | LEŚNICZAK Barbara | 273 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
27 | GAWOROWSKA Sylwia | 300 | Dancers power | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
28 | GIERA Aneta | 301 | Gshock Store | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
29 | BOGDAŃSKA Monika | 408 | TREC TEAM | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
30 | BUNALSKA Marta | 410 | TREC TEAM | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
31 | CIUŁA Justyna | 438 | Aniołki Krzysztofa | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
32 | STRUG Beata | 442 | Aniołki Krzysztofa | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | SZYMAŃSKA Krystyna | 449 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | KMIECIK Justyna | 464 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
35 | KASZOWICZ Julita | 469 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | KONKOLEWSKA Karolina | 470 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | WILCZYŃSKA Dorota | 472 | Lacroix Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | SKÓRZEWSKA Ewelina | 671 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
39 | GÓRSKA Monika | 725 | INVILLA | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
40 | FRĄCZEK Magda | 736 | Laski z Zaspy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | MIELEWSKA Brygida | 755 | Ruchliwe Defekty | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
42 | KWIATKOWSKA Katarzyna | 817 | Fani Błota | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
43 | SZNYCER Karolina | 849 | Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
44 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 854 | RKŚ | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
45 | ŁOBODA Małgorzata | 858 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
46 | JAŻDŻEWSKA Monika | 877 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
47 | SKOCZYLAS -KUJAWA Joanna | 898 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
48 | KUCHARCZUK Beata | 925 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
49 | MICHALCZYK Katarzyna | 928 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
50 | STACHOWICZ Sylwia | 962 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
51 | WIŚNIEWSKA Ewa | 1019 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
52 | SUWAŁA-URBANEK Katarzyna | 1041 | FIT LADIES | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | SZYMAŃSKA Mirela | 1042 | FIT LADIES | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
54 | CZARNOWSKA Iwona | 1091 | RMG GYM | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | GEMBA Wioletta | 1093 | RMG GYM | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | SACZKA Aneta | 1100 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | SMEJA Lidia | 1120 | Ulstein Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
58 | ODTROWKS Wioletta | 1136 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
59 | MALISZEWSKA Joanna | 1159 | Fabryka Zdrowia | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
60 | CIERSON Aneta | 1161 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | OLEJARCZYK Katarzyna | 1172 | Fabryka Zdrowia Bytow | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
62 | PAŁASZ Kasia | 1173 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
63 | KURKOWSKA Kinga | 1207 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
64 | WYSMUŁEK-ŚLIWA Iwona | 1209 | RmG_STG_Kociewie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
65 | JELEŃ Monika | 1245 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
66 | CIOMBOR Dorota | 1296 | Black Angels | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | TWAROWSKA Urszula | 1308 | Black Angels | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | AUGUSTYNIAK Magdalena | 1331 | Osada Parkowa ExtremeTeam | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
69 | KUSZNER Dorota | 1339 | PEKAZET | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
70 | WĘCŁAWSKA Joanna | 1367 | Sportowe Świry!!! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
71 | MASZKOWSKA-SEJDAK Anita | 1431 | Mleczna z orzechami | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
72 | CZAPIEWSKA Renata | 1469 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
73 | POGŁODZIŃSKA Anna | 1506 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
74 | PIEŃKOS Aleksandra | 1561 | KochamSłodkie | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
75 | MUCHLADO Katarzyna | 1604 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | ŚWIERBUTOWICZ- KAWALEC Anna | 1638 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | KUBIAK Monika | 1697 | Training Tank Wilki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
78 | ZASADA Małgorzata | 1768 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
79 | MATUSIAK Monika | 1783 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
80 | OSIECKA Wiioletta | 1814 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
81 | PAWŁOWSKA Urszula | 1815 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
82 | HULEK Anna | 1842 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
83 | HULEK Anna | 1843 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
84 | WIĘCKOWSKA Marzena | 2093 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
85 | DRÓŻDŻ Marzena | 2084 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
86 | MIELCAREK Edyta | 1860 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
87 | FRĄTCZAK Beata | 1662 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
88 | MIELCAREK Małgorzata | 1673 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
89 | GRODZKA Kinga | 1954 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
90 | CZAPLICKA-BIŃKOWSKA Grażyna | 1943 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
91 | KOZŁOWICZ Agnieszka | 1813 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
92 | PRUSAK Dorota | 2535 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
93 | TYBIŃKOWSKA Anna | 2536 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
94 | PAWŁOWSKA Urszula | 2576 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
95 | MARCHLEWSKA Agnieszka | 2192 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
96 | SMENTOCH Barbara | 2058 | NFM Group | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
97 | CZERWIONKA Izabela | 2037 | NFM Group | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
98 | KACZMAREK Izabela | 2045 | NFM Group | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
99 | STASZAK Justyna | 2129 | Kiełbasiarze | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
100 | KARPINSKA Barbara | 2177 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
101 | LEWAŃCZYK Małgorzata | 2149 | Zapuszkowani Team | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
102 | STENKA Justyna | 2459 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
103 | GROMEK Lucyna | 2428 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
104 | LIKOWSKA Justyna | 2246 | Elbląski Klub Sportów Walki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
105 | KOZLOWSKA Monika | 2245 | Elbląski Klub Sportów Walki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
106 | BIELAWSKA Daria | 2288 | MOWI Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
107 | BELCHNEROWSKA Kamila | 2271 | KaKaDaKr | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
108 | WARSZYCKA Kasia | 2273 | KaKaDaKr | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
109 | WYSZKONI Barbara | 2466 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
110 | ŻELAZEK Katarzyna | 2309 | MOWI Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
111 | SYCIN Małgorzata | 2504 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
112 | MICHALCZYK Maria | 2503 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
113 | KUTNIK Anna M | 2502 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
114 | PRZYSZLAK Ewa | 2260 | ERGO Technology&Services | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
115 | KUCZYŃSKA Kinga | 2258 | ERGO Technology&Services | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
116 | FETLIŃSKA Anna | 2378 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
117 | ANTONIK Aneta | 2377 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 117 wynik(ów)