Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-04-15 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2577 |
Wystartowało : | 2393 |
Nie ukończyło : | 39 |
Ukończyło : | 2354 |
Na trasie : | 39 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:25 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAŃCZYK Joachim | 218 | GEODIS | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2 | PTASZNIK Michał | 221 | Harpagan Runners | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3 | SIERECKI Zbigniew | 241 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
4 | JUŚKO Krzysztof | 261 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
5 | KOSTEPSKI Marek | 304 | Hehe | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
6 | BRANDT Arkadiusz | 330 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
7 | BRANDT Piotr | 332 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
8 | MIKOŁAJEK Paweł | 354 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
9 | CIEMIĘGA Igor | 381 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 402 | ŁączyNasSport | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
11 | BĄK Dawid | 406 | TREC TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
12 | MELENTYEV Dennis | 490 | SII2023 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
13 | DOMARECKI Marek | 525 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
14 | FUSIEK Marcin | 526 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
15 | WASIEWICZ Michał | 563 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
16 | WILOMSKI Artur | 564 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
17 | WOJCIECHOWSKI Karol | 565 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
18 | KORDA Krzysztof | 586 | MALO i sp. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
19 | HEINE Łukasz | 659 | Yetiz | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
20 | BRZOSKOWSKI Patryk | 747 | ON I ONE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
21 | ZAURSKI Pawel | 797 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
22 | DUDA Radosław | 827 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
23 | DULKA Przemysław | 828 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
24 | KAROLCZAK Robert | 832 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
25 | PAWŁOWSKI Paweł | 862 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
26 | PŁATEK Sebastian | 863 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
27 | RAJCHMAN Paweł | 864 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
28 | WALUSZCZYK Tomasz | 865 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
29 | NAUMCZYK Tomasz | 891 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
30 | OLSZYŃSKI Sławomir | 911 | codelabs.rocks | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
31 | BIENCZAK Arek | 939 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
32 | BOJAHR Piotr | 980 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
33 | WENTA Tadeusz | 1016 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
34 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1058 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | MOTOSZKO Tomasz | 1101 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | PIECHOCKI Lukasz | 1102 | Speleoklub Bielsko-Biała | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | MALARSKI Przemek | 1115 | Ulstein Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | PONIKOWSKI Piotr | 1116 | Ulstein Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | PRUSINOWSKI Paweł | 1117 | Ulstein Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | TOKAJ Krzysztof | 1142 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
41 | JUNDZIŁŁ Jakub | 1212 | Sand Valley | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
42 | BABICZ Michał | 1226 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
43 | GORNOWICZ Pawel | 1241 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
44 | KOPACZ Karol | 1251 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
45 | TOMCZAK Janusz | 1279 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
46 | KEJZER Adam | 1301 | Black Angels | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | FIJAS Mariusz | 1325 | MPF | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | CYRZAN Tadeusz | 1374 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
49 | GODZISZ Grzegorz | 1429 | Mleczna z orzechami | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | MIEDZIEJKO Grzegorz | 1496 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
51 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 1510 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
52 | ZYCH Piotr | 1681 | Monolit IT | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | DŁUŻNIEWSKI Sławomir | 1837 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
54 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | 1853 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
55 | MACHTYL Zygmunt | 1898 | Best Beasts | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
56 | BRĄZERT Adam | 1932 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
57 | BZOWSKI Marcin | 1933 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | IWAŃSKI Jacek | 1956 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
59 | SKOLIMOWSKI Marcin | 2518 | Team Termika | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | SIÓDEMAK Marcin | 896 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
61 | KACZOR Rafał | 212 | Currenda | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
62 | BRILLOWSKI Karol | 229 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
63 | GÓRA Piotr | 238 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
64 | FAŁTYNOWICZ Jacek | 249 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
65 | KRÓL Maciej | 270 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
66 | LEYK Andrzej | 274 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
67 | WŁUKA Łukasz | 295 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
68 | PAŁUBICKI Radek | 313 | rocket scientists | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
69 | MAMET Tomasz | 322 | Szpilki, Trampki, Air Maxy | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
70 | RYBUS Piotr | 361 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | DOMZAŁA Paweł | 369 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
72 | KOBIEROWSKI Łukasz | 383 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
73 | KWIATKOWSKI Bogusław | 385 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
74 | PALUSZEK Marcin | 393 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
75 | SADOWSKI Piotr | 395 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
76 | BRZEZICKI Maciej | 409 | TREC TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
77 | MAKA Jarek | 415 | TREC TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
78 | CIUŁA Krzysztof | 439 | Aniołki Krzysztofa | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | LEWANDOWSKI Leszek | 471 | Lacroix Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
80 | SZCZEPAŃSKI Maciej | 486 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
81 | JAKUBOWSKI Paweł | 494 | Solwit | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
82 | PARUSZEWSKI Robert | 509 | Termika Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
83 | GÓRZYŃSKI Bartosz | 515 | Termika Team C | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
84 | ZACKIEWICZ Marcin | 521 | WzK | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
85 | HRYNKIEWICZ Tomek | 533 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
86 | PIĄTKOWSKI Janusz | 553 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | KOWALSKI Marcin | 572 | #postdatateam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
88 | SKOWROŃSKI Rafał | 581 | ABYSKOŃCZYĆ | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
89 | KOWAL Krzysztof | 619 | SII2023 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
90 | IWASIUTA Dawid | 727 | INVILLA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
91 | BĘCZKOWSKI Maciej | 740 | Lecimy Sobie Naluzie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
92 | PAWELEC Piotr | 743 | Lecimy Sobie Naluzie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
93 | PIECHOWICZ Waldemar | 757 | Ruchliwe Defekty | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
94 | PŁOŃCZAK Jacek | 759 | Ruchliwe Defekty | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
95 | BARYŁKO Jan | 763 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
96 | BOGDAŃSKI Łukasz | 764 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
97 | BOGUSZ Jarosław | 765 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
98 | TRĘBICKI Bartosz | 789 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
99 | UNDZENAS Rolandas | 790 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
100 | WAWROWICZ Krzysztof | 792 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
101 | DUCHEWICZ Adam | 815 | Fani Błota | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
102 | KOLAT Wojciech | 835 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
103 | ŁYSAK Artur | 836 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
104 | MAZURKIEWICZ Dominik | 838 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
105 | NAPIERSKI Szymon | 839 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
106 | PILARSKI Piotr | 843 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
107 | PRZYWARTY Maciej | 844 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
108 | SIKORSKI Grzegorz | 846 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
109 | ŚWITNIEWSKI Radosław | 848 | Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
110 | CICHOŃ Janusz | 856 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
111 | GAJOCHA Michał | 857 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
112 | MATEJA Stanisław | 859 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
113 | MAZUR Grzegorz | 860 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
114 | PAPIERNIAK Artur | 861 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
115 | TURCANTIS Lex | 906 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
116 | CICHOWSKI Tomasz | 921 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
117 | GRUDZIŃSKI Mirek | 923 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
118 | JABŁONOWSKI Leszek | 924 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
119 | KUCHARZEWSKI Arkadiusz | 926 | FIT BODY Studio Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
120 | KIRSZENSTEIN Tadeusz | 995 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
121 | KRÓL Ryszard | 997 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
122 | KOSMALA Grzmot Grzegorz | 1036 | DziQ Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
123 | CHRZANOWSKI Artur | 1048 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
124 | NOSOWICZ Jarosław | 1073 | Olszyńskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
125 | MUZOLF Michał | 1094 | RMG GYM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
126 | RZESZOTARSKI Jacek | 1099 | SAR-BSR KOŁOBRZEG | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
127 | PEŁSZYŃSKI Jacek | 1109 | THE TUERS | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
128 | 1121 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
129 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 1123 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
130 | GOŁOS Michał | 1127 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
131 | MŁYNARSKI Dariusz | 1134 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
132 | PAŁASZ Rafał | 1174 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
133 | RUDNIK Jacek | 1177 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
134 | BIAŁOUS Maciej | 1193 | Nie Za Szybcy Średnio Wściekli | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
135 | OCONNOR Paul | 1214 | Sand Valley | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
136 | ŻUBERTOWSKI Andrzej | 1216 | Sand Valley | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
137 | ŁUBIŃSKI Piotr | 1222 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
138 | BIEŃKO Dariusz | 1231 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
139 | HANCKA Tomas | 1242 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
140 | STANKIEWICZ Krzysztof | 1271 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
141 | TARAJKOWICZ Adrian | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
142 | PASTUSZKA Marcin | 1303 | Black Angels | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
143 | PAWUL Jacek | 1304 | Black Angels | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
144 | PIERZCHAŁA Mariusz | 1305 | Black Angels | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
145 | BĘTLEJEWSKI Marek | 1328 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
146 | BETLEJEWSKI Przemysław | 1329 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
147 | FIGIEL Marcin | 1330 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
148 | KACZYŃSKI Jakub | 1332 | Osada Parkowa ExtremeTeam | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
149 | KRAUSE Marcin | 1338 | PEKAZET | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
150 | KUSZNER Krystian | 1340 | PEKAZET | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
151 | CIEŚLAK Sławomir | 1368 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
152 | WALTER Sebastian | 1369 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
153 | WALTER Tymoteusz | 1370 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
154 | KIEŚ Damian | 1380 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
155 | KMIECIK Marcin | 1420 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
156 | PIOTROWSKI Wojciech | 1462 | Wataha z Północy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
157 | CHMIELEWSKI Dariusz | 1468 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
158 | FORMELA Rafał | 1475 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
159 | KARBOWSKI Sławomir | 1482 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
160 | KRÓL Marcin | 1487 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
161 | KUROWSKI Andrzej | 1490 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
162 | SOBIECH Krzysztof | 1514 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
163 | CYSEWSKI Adam | 1547 | Jareczku, po co kamień? | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
164 | NOCH Rafal | 1567 | Kociewiaki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
165 | JANUSZ Krzysztof | 1591 | Solveo Tax Rangers | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
166 | JANOWSKI Rafal | 1601 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
167 | KULPA Waldek | 1624 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
168 | ŻUREK Marek | 1646 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
169 | PIECHOTA Maciej | 1693 | TEAM VELUX | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
170 | SKONIECZNY Andrzej | 1694 | TEAM VELUX | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
171 | CZEZOWSKI Marcin | 1699 | Wściekłe Pulpety | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
172 | SIKORSKI Marcin | 1703 | Xtension | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
173 | WILK Paweł | 1711 | Zabójcze Koszatniczki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
174 | KROSTA Slawek | 1779 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
174 | LEŚNIEWSKI Paweł | 1782 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
176 | ZIMOWSKI Maciej | 1786 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
177 | ŁOWCZYK Tomasz | 1803 | Jonkowo Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
178 | CHMIELEWSKI Grzegorz | 1935 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
179 | CISOŃ Andrzej | 1940 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
180 | DUCHAŁA Piotr | 1946 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
181 | FRYC Jerzy | 1949 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
182 | BOJANOWSKI Michał | 2034 | NFM Group | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
183 | ZAŁĘSKI Marcin | 2064 | NFM Group | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
184 | GODZINA Krzysztof | 2078 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
185 | FEDEROWICZ Mariusz | 2085 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
186 | POBŁOCKI Marcin | 2510 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
187 | CICHOWSKI Szczepan | 870 | VITARADE TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
188 | MATEJCZYK Artur | 1927 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
189 | MRZYGŁÓD Przemysław | 1925 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
190 | ŁUKASIAK Tadeusz | 2568 | Wataha z Północy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
191 | MOSA Krzysztof | 2567 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
192 | SZYPKOWSKI Marek | 2573 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
193 | SARNECKI Kamil | 1682 | Monolit IT Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
194 | SOBOLEWSKI Andrzej | 1679 | Monolit IT | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
195 | DRÓŻDŻ Andrzej | 2083 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
196 | TOMCZAK Jacek | 1879 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
197 | MOTYLEWSKI Radosław | 1740 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
198 | WIANKOWSKI Rafał | 1886 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
199 | WIERGOWSKI Szymon | 1660 | Future Processing | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
200 | GOTOWICZ Mariusz | 1668 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
201 | WETERLE Mikołaj | 1677 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
201 | FRĄTCZAK Przemysław | 1663 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
203 | ŁOJKO Grzegorz | 1671 | Gotowi(cz) na wszystko | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
204 | BARAŃSKI Marcin | 2028 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
205 | POPCZYŃSKI Krystian | 2029 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
206 | PAWŁOWSKI Michał | 2207 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
207 | BUDZIŃSKI Marcin | 2023 | ExpertSender | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
208 | RUTKOWSKI Paweł | 2452 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
209 | MAKOWSKI Wojciech | 2314 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
210 | PIECHOCKI Daniel | 2316 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
211 | PLAGA Mariusz | 2317 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
212 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 2315 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
213 | KONARSKI Sławek | 2008 | ASAT | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
214 | PRUSAK Piotr | 1816 | Nu-Med Grupa S.A. Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
215 | SKAPSKI Krzysztof | 2213 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
216 | STACHURA Marcin | 2102 | Dziki Orszak | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
217 | KRYK Marcin | 2100 | Dziki Orszak | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
218 | FRĄCZKIEWICZ Robert | 2165 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
219 | CHOKOSZEWSKI Krzysztof | 2161 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
220 | JAŻDŻEWSKI Marek | 2572 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
221 | SIEKLUCKI Robert | 2057 | NFM Group | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
222 | ZIEMBIŃSKI Mirosław | 2235 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
223 | HOPA Henryk | 2087 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
224 | LUDWISIAK Sławek | 1827 | Robaki z Paki | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
225 | MOCHTAK Marek | 2445 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
226 | PAŁKA Sławomir | 1978 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
227 | PROKURAT Bartosz | 2450 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
228 | MACIĄG Krzysztof | 2438 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
229 | RZĄDCA Grzegorz | 2151 | Zapuszkowani Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
230 | DANKOWSKI Marek | 2147 | Zapuszkowani Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
231 | ZEMFLER Marcin | 2154 | Zapuszkowani Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
232 | LISZEWSKI Arkadiusz | 2247 | Elbląski Klub Sportów Walki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
233 | SYDOR Dariusz | 2017 | dombi team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
234 | MARCINIAK Paweł | 2013 | dombi team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
235 | RYBCZYNSKI Andrzej | 2249 | Elbląski Klub Sportów Walki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
236 | BENSCH Michal | 2413 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
237 | PAWŁOWSKI Tomasz | 2374 | Furteca | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
238 | MISZTAL Sławomir | 2444 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
239 | DAMASCHKE Wojciech | 2353 | #SIŁA_2023 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
240 | STELMASZEK Mariusz | 2511 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
241 | Krzysztof | 2270 | KaKaDaKr | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
242 | GRUCA Dariusz | 2272 | KaKaDaKr | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
243 | TELEGA Krzysztof | 2361 | Dzikie koksy | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
244 | SZAFRAŃSKI Piotr | 2262 | ERGO Technology&Services | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
245 | SAMEL Przemek | 2347 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
246 | FETLIŃSKI Grzegorz | 2379 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
247 | DOMOLEWSKI Michał | 2585 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
248 | BEJM Maciej | 2398 | rachu-ciachu | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
249 | CELEJEWSKI Dariusz | 2400 | rachu-ciachu | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
250 | KALDUNSKI Jarek | 2401 | rachu-ciachu | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 250 wynik(ów)