Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAŁUSZYŃSKI Wojciech | 2128 | HOSSA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | BAR Arkadiusz | 2154 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | SZAJNAR Lukasz | 2158 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
4 | KILIKOWSKI Filip | 2193 | W Pełni Zdrowia Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | KOMISAREK Marcin | 2207 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
6 | GACICHA Denis | 26 | OCR Vilnius | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | STANKIEWICZ Witek | 38 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | KULINKOWSKI Rafal | 59 | Kulinkowski Team | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
9 | BACHURA Grzegorz | 119 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
10 | POKRANT Dariusz | 178 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
11 | GULEWSKI Jarosław | 181 | Dobre Ludki | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
12 | SADOWSKI Piotr | 200 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
13 | DAŁKOWSKI Paweł | 234 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
14 | ZACHULSKI Łukasz | 409 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
15 | KOWALSKI Adrian | 445 | BASE METAL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
16 | RZESZOTARSKI Jacek | 461 | SAR Ratownictwo Morskie Kołobrzeg | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
17 | BĘTLEJEWSKI Marek | 479 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
18 | BETLEJEWSKI Przemysław | 480 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
19 | LEWANDOWSKI Leszek | 568 | Lacroix Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | KRÓL Ryszard | 618 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
21 | RUDOWICZ Stanisław | 637 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | CHMIELOWSKI Arkadiusz | 728 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
23 | CHMIELOWSKI Michał | 729 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
24 | KILAR Michał | 745 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
25 | KOWALSKI Marcin | 783 | #postdatateam | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
26 | M K | 800 | HTI GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
27 | KĘBŁOWICZ Piotr | 835 | VBC | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
28 | FEDEROWICZ Mariusz | 849 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
29 | GRUDZIŃSKI Mirek | 852 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
30 | SKIBIŃSKI Jacek | 920 | CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
31 | WYŁUPEK Tomasz | 940 | Kappa Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
32 | KUPIEC Marek | 942 | KLIMOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
33 | PAŁCZYŃSKI Marek | 943 | KLIMOR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
34 | KOZIOŁ Tomasz | 960 | TTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
35 | GŁUSZAK Piotr | 988 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
36 | SYLWANOWICZ Tomasz | 1018 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
37 | ZAPOTOCZNY Mateusz | 1025 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
38 | ZYSZCZAK Krzysztof | 1027 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
39 | KOTAS Wojciech | 1033 | Army of TWo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | STAŃCZEWSKI Andrzej | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
41 | SOBOTKA Paweł | 1169 | Fight Club Kraver Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
42 | JASIULEWICZ Lukasz | 1186 | Garażowe | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
43 | PYSZNIEWSKI Marcin | 1217 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
44 | DALECKI Leszek | 1237 | S.W.A.T. Stare Wraki Ale Trenują | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
45 | HAJKOWSKI Damian | 1238 | S.W.A.T. Stare Wraki Ale Trenują | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
46 | MELNIK Wojciech | 1339 | Stary MORDOR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | CZARNIECKI Mariusz | 1373 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
48 | DZIĄBA Paweł | 1375 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
49 | TRYC Sławomir | 1411 | ALTEN Trójmiasto | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | SOSNOWSKI Kamil | 1425 | ITWalkers | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
51 | BROWARCZYK Adam | 1428 | MOWI Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | BOJANOWSKI Michał | 1442 | NFM Group | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | GOMORACKI Mariusz | 1511 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
54 | JAWORSKI Krzysztof | 1516 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
55 | MICHNA Szymon | 1529 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
56 | PEKA Jaroslaw | 1534 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
57 | ŚLEDŹ Przemysław | 1549 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | STAWSKI Lukasz | 1550 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
59 | KRYSIEWICZ Marcin | 1580 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | KRYSIEWICZ Mariusz | 1581 | Majdaniarze | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | MYSZKA Marcin | 1583 | Myszki Grajewo | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | NOWEK Artur | 1620 | Somsiedzi | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | HUSZCZO Rafał | 1651 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
64 | JERECZEK Piotr | 1652 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
65 | MECA Mariusz | 1671 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
66 | CZAPIEWSKI Robert | 1723 | FLAME DEATH | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | OKUN Sebastian | 1726 | FLAME DEATH | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | GAJEWSKI Lucjan | 1758 | MEWO team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | CHACHAJ Slawek | 1797 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
70 | KOŃPA Krzysztof | 1816 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
71 | KRZYSZTOFORSKI Rafał | 1865 | Dynatrace | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
72 | TROCIUK Marcin | 1899 | FURIOZA Orneta | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | SYCAN Piotr | 1986 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
74 | ANTOSZCZUK Patryk | 2073 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
75 | BŁAZIK Jarosław | 2075 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
76 | SEREK Łukasz | 2106 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
77 | ŚWIST Krzysztof | 2109 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
78 | ORACZ Cezary | 2117 | CrossFit Toruń | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
79 | WITKIEWICZ Łukasz | 2142 | HOSSA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
80 | CHUKHRAI Serhii | 2256 | RICOH GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
81 | DOMAŃSKI Marek | 2295 | SPIE Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
82 | MAKOWSKI Wojciech | 2414 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
83 | STEFAŃSKI Maciej | 2436 | TRIWORK | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
84 | MONTOWSKI Tomasz | 2544 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
85 | WOŹNIAK Miłosz | 2733 | AU | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
86 | BAŃDA Kamil | 2745 | Kappa Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
87 | KACZMARCZYK Krzysztof | 2792 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
88 | CHYB Mariusz | 2831 | Toruń hop hop hop | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
89 | MOSTOWSKI Radosław | 2832 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
90 | NIREWICZ Bartosz | 2836 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
91 | BŁĘCKI Rafał | 2852 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
92 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 2886 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
93 | KRZYŻAK Paweł | 2904 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
94 | JANOWSKI Rafal | 2303 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
95 | KĘDZIORA Andrzej | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
96 | GLOMB Marcin | 2420 | Superheroes | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
97 | PIECHOCKI Daniel | 2415 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
98 | KAMINSKI Radek | 2441 | Westmar team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
99 | TARAZEWICZ Marcin | 2428 | Toruń hop hop hop | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
100 | BOBER Lukas | 2445 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
101 | BONIECKI Bart | 2446 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
102 | GRZEŚKOWIAK Michał | 2449 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
103 | KOSTELECKI Michał | 2450 | Wielki Petrobaltic | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
104 | LEPIANKA Piotr | 2475 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
105 | KRAWCZYŃSKI Jarosław | 2474 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
106 | ZIELIŃSKI Przemysław | 2493 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
107 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 2531 | Porta Active Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
108 | BORSKI Ryszard | 2539 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
109 | GODZINA Krzysztof | 2538 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
110 | KUCZYNSKI Michal | 2542 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
111 | JERUZAL Marcin | 2576 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
112 | KONONOW Piotr | 2578 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
113 | STELMASZEK Mariusz | 2600 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
114 | ZBRZEŹNIAK Andrzej | 2368 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
115 | RZEPKA Andrzej | 2632 | Morsy Głęboczek | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
116 | POBŁOCKI Marcin | 2676 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
117 | SAMEL Przemek | 2696 | ERGO Technology&Services | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
118 | SZYNDLAREWICZ Marcin | 2697 | ERGO Technology&Services | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
119 | ZALEWSKI Jacek | 2728 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
120 | BECZEK Sławomir | 1469 | Stena Line | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
121 | MATYS Greg | 2913 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
122 | PAWŁOWSKI Krystian | 2914 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
123 | PODSIADŁY Jarosław | 951 | P@ND@ TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
124 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 2555 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
125 | MOSTOWSKI Radosław | 2557 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
126 | ANTOSIK Bartosz | 207 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
127 | SZULC Krzysztof | 1274 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
128 | BEJM Maciej | 2769 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
129 | MAZELLA Dominik | 2773 | Bezdomne Żółwie ⚓️ | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
130 | PERYT Dariusz | 2784 | CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
131 | STYS Grzegorz | 2156 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
132 | KANIA Jarek | 856 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
133 | BUSZMANN Tomasz | 2888 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
134 | OSTROWSKI Rafał | 1208 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
135 | P Robert | 2103 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
136 | KOWALSKI Wacław | 563 | KORELACJA_SI_TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
137 | PISZCZ Krzysztof | 2916 | ROCKFIN | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
138 | KOBUS Arkadiusz | 748 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
139 | MICHALAK Artur | 65 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
140 | MIERZICKI Marcel | 67 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
141 | BIAŁY Pawel | 79 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
142 | PRZYBYTEK Sławomir | 87 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
143 | BARUL Jacek | 191 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
144 | CIEMIĘGA Igor | 193 | KING OSCAR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
145 | KAMIENIECKI Michał | 206 | LION`S FIREFIGHTER`S TEAM OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
146 | REGINI Dawid | 218 | RodZ Factory | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
147 | LATOPOLSKI Piotr | 222 | TeamOcrKwidzyn | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
148 | PYŚKO Tomasz | 223 | Wild Boars Tricity | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
149 | DATA Zbigniew | 235 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
150 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 245 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
151 | ORYNYCZ Piotr | 262 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
152 | WALCZYK Adam | 280 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
153 | WENTA Tadeusz | 281 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
154 | KLIMEK Kuba | 310 | Fiori Pasta e Pizza | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
155 | BRILLOWSKI Karol | 334 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
156 | SĘDZICKI Mateusz | 329 | Poznań Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
157 | MACIĄG Krzysztof | 377 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
158 | RUTKOWSKI Paweł | 395 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
159 | STANKIEWICZ Przemek | 423 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
160 | HRYCIUK Marcin | 449 | Białka Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
161 | WIŚNIEWSKI Marcin | 35 | WISMAR PŁOCK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
162 | BARECKI Darek | 487 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
163 | ŻYLIŃSKI Dawid | 556 | GRUPA BIEGOWA NDI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
164 | KOCZOROWSKI Paweł | 576 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
165 | JUNDZIŁŁ Jakub | 606 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
166 | THRUN Mikołaj | 643 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
167 | ZAWADZIŃSKI Tomasz | 660 | Ciajmady | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
168 | PASZKIEL Mariusz | 704 | Sheraton Sopot Hotel | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
169 | ĆWIKAŁOWSKI Arkadiusz | 707 | Team ARAN | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
170 | FUROWICZ Tomasz | 733 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
171 | GĘCA Jarosław | 737 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
172 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 759 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
173 | ROSMANOWSKI Rafał | 766 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
174 | SEMMERLING Przemysław | 768 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
175 | SYNOWIEC Jaroslaw | 773 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
176 | _ Digin | 808 | LSN | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
177 | KUCHARZYK Damian | 864 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
178 | OPELT Slawek | 874 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
179 | TOKAJ Krzysztof | 895 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
180 | PERYT Dariusz | 919 | CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
181 | ZACKIEWICZ Marcin | 929 | Drużyna CORLEONIS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
182 | DYMEK Artur | 931 | Jabłoński Boxing | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
183 | KAPICA Patryk | 932 | Jabłoński Boxing | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
184 | ALEKSANDROWICZ Maciej | 967 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
185 | PARADOWSKI Łukasz | 953 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
186 | ZDEBSKI Marcin | 962 | TTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
187 | B Jakub | 969 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
188 | CELEJEWSKI Dariusz | 977 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
189 | DUDEK Janusz | 984 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
190 | PALUCH Jakub | 1040 | DSV GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
191 | BANCEREK Krzysztof | 1071 | Sokółka i spółka | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
192 | ANDRYSIAK Marian | 1102 | Wiecznie Młodzi Tytani | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
193 | RZADKI Janusz | 1104 | Wiecznie Młodzi Tytani | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
194 | BRUNKE Jarosław | 1114 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
195 | KRYSIAK Andrzej | 1130 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
196 | MARCINKOWSKI Jarosław | 1138 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
197 | KOSIOR Łukasz | 1188 | Garażowe | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
198 | KOWALSKI Tomasz | 1190 | Garażowe | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
199 | KASZKIEL Sebastian | 1222 | Koneserzy Pieczarek | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
200 | CHRZANOWSKI Artur | 1211 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
201 | PIECHOWSKI Grzegorz | 1239 | S.W.A.T. Stare Wraki Ale Trenują | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
202 | WŁODAREK Adam | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
203 | ZDROJEWSKI Artur | 1277 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
204 | KNUT Jan | 1297 | DRUŻYNA A | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
205 | KOPCZYŃSKI Rafał | 1348 | Team Enamor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
206 | GAWLIK Radosław | 1345 | Team Enamor | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
207 | MUĆKA Zbigniew | 1395 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
208 | RUMIERZ Arkadiusz | 1397 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
209 | JABŁOŃSKI Mirosław | 1384 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
210 | JAŻDŻEWSKI Marek | 1450 | NFM Group | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
211 | DANKOWSKI Marek | 1485 | Zapuszkowani Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
212 | DRÓŻDŻ Andrzej | 1505 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
213 | KACZMAREK Marcin | 1517 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
214 | ŁYDA Robert | 1526 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
215 | MIEDZIEJKO Grzegorz | 2737 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
216 | POROŻYŃSKI Tomasz | 1541 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
217 | STOLTMANN Tomasz | 1551 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
218 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1613 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
219 | BIEŃKO Dariusz | 1631 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
220 | FRANKOWSKI Daniel | 1642 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
221 | HANCKA Tomas | 1646 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
222 | KOPACZ Karol | 1658 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
223 | MADAJEWSKI Łukasz | 1668 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
224 | PICK Tomek | 1679 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
225 | ZWOLAN Waldemar | 1702 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
226 | HEJMEJ Sebastian | 1733 | Hejka | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
227 | BARANOWSKI Grzegorz | 1844 | BALTIC BEASTS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
228 | BERENDT Sergiusz | 1845 | BALTIC BEASTS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
229 | LASMANOWICZ Marek | 1888 | Fitlab | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
230 | MINOWICZ Artur | 1896 | FURIOZA Orneta | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
231 | REBE Robert | 1948 | WYKRĘCONE SASKŁACZE | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
232 | POŁOMSKI Piotr | 1981 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
233 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1995 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
234 | GODYŃSKI Tomasz | 2019 | FH72 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
235 | 79 Tomasz | 2021 | GASTROŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
236 | PASEK Jakub | 2032 | Glenmark_Winners | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
237 | PELOWSKI Paweł | 2049 | Pelki | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
238 | SZCZYPSKI Karol | 1019 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
239 | SZYMCZYK Radosław | 2111 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
240 | ZDAŃSKI Dariusz | 1 | 13 ŚBOT | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
241 | WITKOWSKI Maciek | 2116 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
242 | BELLWON Michał | 2122 | HOSSA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
243 | FAJKS Rafał | 2124 | HOSSA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
244 | WERYK Mateusz | 8 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
245 | JANKOWSKI Piotr | 2263 | RICOH GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
246 | LOSER Jochen | 2268 | RICOH GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
247 | ZDANOWICZ Adam | 2554 | TRIDENT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
248 | TOMINSKI Maciej | 2640 | Network Ninjas | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
249 | KRÓL Marcin | 1521 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 249 wynik(ów)